survivor ekstra furkan neden yok / Survivor Ekstra sunucusu Furkan Dede nişanlandı! Furkan Dede kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Survivor Ekstra Furkan Neden Yok

survivor ekstra furkan neden yok

Canlı Yayına Bağlandı! Survivor Ekstra Yorumcusu Furkan Dede Acun Ilıcalı'yı Fena Kızdırdı

Haberler

TV

Canlı Yayına Bağlandı! Survivor Ekstra Yorumcusu Furkan Dede Acun Ilıcalı'yı Fena Kızdırdı

Survivor'da yaşanan gelişmeleri ve yarışmacıların performansının değerlendirildiği Survivor Ekstra koltuğunda oturan Furkan Dede'nin Ogeday'ın sakatlığının numara olduğunu söylemesi Acun Ilıcalı'yı fena kızdırdı. Ilıcalı yayına bağlanarak Furkan Dede'ye tepki gösterdi.

Survivor All Star'da finale az bir süre kala hem oyunların zorluğu hem de yarışmacılar arasındaki tansiyon giderek artıyor. Tabii bu durum da bazı sakatlıkları beraberinde getiriyor. Birçok yarışmacının sakatlıkla boğuştuğu programda geçtiğimiz günlerde de Ogeday, ayağından sakatlanmıştı.

Survivor All Star'da finale az bir süre kala hem oyunların zorluğu hem de yarışmacılar arasındaki tansiyon giderek artıyor. Tabii bu durum da bazı sakatlıkları beraberinde getiriyor. Birçok yarışmacının sakatlıkla boğuştuğu programda geçtiğimiz günlerde de Ogeday, ayağından sakatlanmıştı.

Bu talihsiz olayın ardından da Survivor Ekstra'da Ogeday'ın sakatlığı gündeme geldi. Survivor Ekstra yorumcusu Furkan Dede, Ogeday'ın numara yaptığını söyledi.

Bu talihsiz olayın ardından da Survivor Ekstra'da Ogeday'ın sakatlığı gündeme geldi. Survivor Ekstra yorumcusu Furkan Dede, Ogeday'ın numara yaptığını söyledi.

Dede, "Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir" dedi.

Dede, "Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir" dedi.

Yıllardır TV8 ekranlarında Survivor'ı yorumlayan Furkan Dede, Ogeday ve Nisa'nın ilişkisine de değindi. "Bugün Nisa potadaysa bunun sebebi sensin Ogeday. Sen nasıl Nisa ile birlikte hareket etmezsin ben anlamıyorum. İşin bir de duygusal tarafı var. Ne birlikteyim diyorsun ne değilim, ne seviyorum diyorsun ne sevmiyorum. Bu nasıl ilişki ya" ifadelerini kullandı.

Yıllardır TV8 ekranlarında Survivor'ı yorumlayan Furkan Dede, Ogeday ve Nisa'nın ilişkisine de değindi. "Bugün Nisa potadaysa bunun sebebi sensin Ogeday. Sen nasıl Nisa ile birlikte hareket etmezsin ben anlamıyorum. İşin bir de duygusal tarafı var. Ne birlikteyim diyorsun ne değilim, ne seviyorum diyorsun ne sevmiyorum. Bu nasıl ilişki ya" ifadelerini kullandı.

Bu açıklamaları duyan Acun Ilıcalı da yayına telefonla bağlanıp "Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o" dedi.

Bu açıklamaları duyan Acun Ilıcalı da yayına telefonla bağlanıp "Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o" dedi.

Acun Ilıcalı da "Yaptığı hareket üzerinden eleştirelim de sen bu yayını seyret suratında son derece agresif tavırla Ogeday'ın hareketlerini niyeti bu diyerek Bunu yapmayın! Soru işaretin varsa Dominik'i arayın doktorla konuşun! Şu hassas dönemde niyetsel bilgi okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun." Furkan Dede'nin yorumunun yanlış olduğunu dile getirdi.

Acun Ilıcalı da "Yaptığı hareket üzerinden eleştirelim de sen bu yayını seyret suratında son derece agresif tavırla Ogeday'ın hareketlerini niyeti bu diyerek Bunu yapmayın! Soru işaretin varsa Dominik'i arayın doktorla konuşun! Şu hassas dönemde niyetsel bilgi okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun." Furkan Dede'nin yorumunun yanlış olduğunu dile getirdi.

Soru işareti ifadesine takılan Ilıcalı ardından, "Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Ben soru işaretine takıldım. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış" sözleriyle konuyu kapattı.

Soru işareti ifadesine takılan Ilıcalı ardından, "Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Ben soru işaretine takıldım. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış" sözleriyle konuyu kapattı.

Acun Ilıcalı'nın canlı yayın bağlantısını buradan izleyebilirsiniz:

Geçtiğimiz yıl da Semih Öztürk'ün Nisa'yla ilgili sözlerini duyan Acun Ilıcalı, yayına bağlanarak tepki göstermişti.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Survivor Ekstra'da Furkan neden yok? Furkan Dede Survivor Ekstra'dan ayrıldı mı?

Survivor Ekstra'da Furkan neden yok? Sorusu izleyiciler tarafından merak konusu oldu. İşte detaylar

SURVİVOR EKSTRA FURKAN NEDEN YOK?

Furkan Dede bel rahatsızlığından dolayı programda yer almadı. En kısa zamanda ekranlara geri dönmesi bekleniyor.

FURKAN DEDE KİMDİR?

Yılında İstanbul'da dünyaya gelen Furkan Dede'yi tüm Türkiye Show TV'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var Mısın Yok Musun" adlı yarışma ile tanıdı. Yarışmada yaptığı yorumlar ile genel anlamda tepki çekse dahi adından söz ettirmeyi bilen isim yarışmadan Bin TL ödül ile yarıldı.

Dede bu yarışmanın ardından kazandığı para ile ticarete atıldı fakat umduğunu bulamadı. Furkan Dede yılında, Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve "Var mısın Yok musun" yarışmacılarından seçilen Survivor Panama: Kızlar Erkekler yarışmasına katıldı.Yıllar 'ü gösterdiğinde Acun Ilıcalı ile tekrar yolları kesişen isim TV8 ekranlarında "Oynat Bakalım" adlı komik video programında sunuculuk yaptı. Furkan Dede yılında Sinek 2'li programının da sunuculuk görevini üstlendi. Sunucu Survivor yarışmasının ekranlara geldiği dönemlerde TV8 ve TV8,5 ekranlarında ortak yayınlanan "Survivor Ekstra" programının yorumculuk yaptı. Furkan Dede halen TV8 ekranlarında yayınlanan "Oynat Bakalım" programında sunuculuk yapıyor.

Survivor Ekstra sunucusu Furkan Dede nişanlandı! Furkan Dede kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Survivor Ekstra sunucusu Furkan Dede nişanlandı! Furkan Dede kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Survivor Ekstra programı sunucusu Furkan Dede sevgilisi Berçin Tavukçuoğlu ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Çift geçtiğimiz gün aile arasında yapılan bir tören ile nişan yüzüklerini taktı.

İlk olarak Var Mısın Yok Musun isimli yarışma programıyla tanınan Furkan Dede daha sonra Survivor'da yarışma şansı buldu.

Furkan Dede kimdir?

Furkan Dede, yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Var Mısın Yok Musun isimli programa katılmasıyla tanınan Furkan Dede programdan TL'lik ödül kazandı.

yılında Survivor'a katılan Furkan Dede daha sonra TV8 bünyesinde işe başlayarak Oynat Bakalım isimli programda sunuculuk yaptı.

Survivor Ekstra isimli programda sunucu ve yorumcu olan Furkan Dede sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

Furkan Dede son olarak nişan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak gündeme geldi.

Furkan Dede uzun süredir aşk yaşadığı Berçin Tavukçuoğlu ile nişanlandı.İşte o kareler..

Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı
Yeni Haber Başlığı

tv8sunucuünlüSurvivorYarışma

Google News ile Takip Et

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası