leyla ve hakan / . Leyla hanım & Hakan bey ❤️🔥😏 #TheProtector #HakanınLeylası | Çağatay ulusoy, Talk show

Leyla Ve Hakan

leyla ve hakan

Hakan: Muhafız

Hakan: Muhafız

Tamamlanmış

Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet ve Detaylar

Genç bir adam olan Hakan’ın İstanbul’da sıradan yaşantısı vardır. Fakat ona verilen görev Hakan’ı 15 milyonluk şehirde yaşayan herkesten daha farklı bir konuma getirir. Şehir tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorundadır. İstanbul’un son muhafızı olma vazifesini üstlenen Hakan görevini yerine getirebilecek midir?

Hakan karakterini Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor.

4. sezona bak•3. Sezon•2. Sezon•1. Sezon

Oyuncular

Tüm oyuncu kadrosu

En son haberler

24 Dizi haberleri

Son Videolar

Hakan Muhafız 4. Sezon Kamera Arkası
Hakan Muhafız Sezon 4 Altyazılı Fragman
Hakan: Muhafız Kamera Arkası - Çağatay Ulusoy, Harun&#;a Dönüşüyor
En son videolar

Fotoğraf

Fotoğraf

İzleyici eleştirisi: sevdiler

En iyi ve en faydalı yorumlar

Bence türkiyede yapilacagina inanmadigim, fakat yapilmasinada coook sevindigim bir dizi olmus. Yorumlara bakiyorum anca batililar yapsin izleyelim derdindeler. Tarihi konu edinmesi, konusu, yapısı, oyuncular.. Gerçekten baya baya iyi olmuş dizi. Muhafızı beğenmeyenler gitsin acemi cadı, selena falan izlesin.

Dördüncü sezon ile final yapmış olan diziye genel olarak baktığımızda, Netflix'in kısıtlı bütçesine rağmen bu kadar olabiliyor diyerek efekt konusuna çok girmek istemiyorum. Senaryonun tadında bırakılarak güzel bir şekilde sonuca bağlanması tatmin etti -ne eksik ne fazla- diyebilirim. Çok katmanlı, yorucu bir yapımdan ziyade her bölüm bir miktar merak uyandırarak kendini izlettiren çerezlik dizi desek yanlış olmaz sanırım.

Super, harika bir dizi
Böyle bir diziyi gercekten ödüllenmek lazim,
Heyacan ve cok muhtesem bir konusu var,

en iyi türk dizisi bu olabilir hem bizim ilk netflix dizisi olmadan yana hemde tarihimizden de kesitler içermesi beni sevindirdi osmanlı ve ölümsüzler arasındaki ilişkiyi söylemiyorum bile bu yapımda emeği geçenlerin elini öpüyorum saygı duyuyorum inşallah devemı gelir sabırsızlıkla bekliyorum diyecemde zaten finalde geliceğini anladım zaten biraz spoiler olacak ama simdi funduszeue.infoe 7 ölümsüz birden
Devamını oku

Ben beğendim gerçekten Sihirli şeyler çok hoşuma gidiyor bana göre izlenecek en iyi büyü tarzı filmlerden biri”

46 İzleyici eleştirisi

Hayran tepkileri

En çok beklenen yeni diziler

Dönence

1

Star Wars: Ahsoka

2

Echo

3

Special Ops: Lioness

4

Hijack

5

Göremediğimiz Tüm Işıklar

6

En çok beklenen yeni diziler

En çok konusulan popüler diziler

Aldatmak

1

Arayış

2

Çöp Adam

3

Aktris

4

The Idol

5

İbn-i Sina

6

The Walking Dead

7

Black Mirror

8

Metamorfoz

9

Gülcemal

10

En popüler diziler

Leyla Hakan Yakıcı Linza Yayınları

• funduszeue.info ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim yapabilmektedir.

• Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

• Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satın alabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

• Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

• Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

• Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

• İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

• Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

• İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

• İade edilecek ürünler PTT kargo ile kurumumuzdan aldığınız iade mağaza koduyla gönderilmelidir.

• Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak funduszeue.info`a aittir.

• Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak funduszeue.info’a aittir.

• Hakan Demir

Marital

Relationships:

Leyla Sancak † (ex-girlfriend)

Zeynep Erman (girlfriend)

Parents

Murat† (Father)

Seda † (Mother)
    Neşet † (Adoptive Father)

Profession

The Cistern

Grand Bazaar (former)

Hakan Demir'is a man in his 20’s who works for his adoptive father Neşetin their small antique shop. Hakan has said to have dreams of opening a bigger store downtown alongside his best friend, Memo. Little does he know, he becomes The Protector, a hero connected to an ancient order with the duty to protect Istanbul and stop The Immortal.

History[]

Hakan grew up in the city of Istanbul, Turkey with deceased parents. His father figure was a man called Neşet Korkmaz. Neşet Korkmaz worked in a mall that hid a talismanic and ancient shirt. It is later revealed in Episode 2 that Neşet was a close friend of Hakan’s biological father, Murat.

Personality[]

Hakan is a strong, handsome and a zestful man in his early 20’s who has dreams of opening an antique store with his best friend Memo. He can get angered and confused quite quickly as shown in episodes. Throughout the first and second series, Hakan is shown in a love triangle, being in the middle of Zeynep and Leyla.

Relationships[]

Romantic[]

Hakan was in a relationship with Leyla Sancak. Before knowing that he is the Protector, Hakan met Leyla in a job interview in Season 1. Coincidentally, Hakan learnt that he was the Protector and developed a liking towards Zeynep.

Familial[]

Seda (mother)

Murat (father)

Neset Korkmaz

Levent Topal (brother)

Akinci Harun (ancestor)

Faysal Erdem (ancestor)

Friendships[]

Memo

Professional[]

Career[]

Notes and Trivia[]

Gallery[]

Episodic[]

Episode Stills[]

Memorable Quotes[]

Tales tell us that the good has always won, the justice has been served sooner or later, and the time has healed all the wounds But this is not a tale.

Appearances[]

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası