iskelet sistemi maketi malzemeleri / İskelet Maketi Yapım Seti, Şeffaf Plastik

Iskelet Sistemi Maketi Malzemeleri

iskelet sistemi maketi malzemeleri

İskelet Modeli

Fen ve doğa setleri'nden olan iskelet modeli

İskelet modeli maketi 50 cm boyutundadır.

İskelet modeli Maketi Avrupa standartlarında üretildiği için CE belgeli bir eğitim aracı dır.

İskelet modeli kaliteli şık ve sağlam kutusunda sevk edilmektedir.

İskelet maketi Anaokulu ve Kreş ler için eğitim amaçlı olarak üretilmiştir.

İskelet maketi bir ve birden fazla çocuğun kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

İskelet maketi çocuk zeka gelişimi için önemli bir eğitim aracıdır.

İskelet modeli üretiminde sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır.

Anaokulu malzemeleri,kreş malzemeleri,okul öncesi eğitim araçları,eğitim araçları,ana sınıfı malzemeleri,rehabilitasyon malzemeleri.

iskelet modeli maketi,iskelet maketi,anaokulu iskelet maketi,kreş iskelet maketi,anaokulu malzeme fiyatları,kreş malzeme

fiyatları,eğitim araçları fiyatları,iskelet maketi fiyatları.

Müşteri Oyları

Müşteri YorumlarıYorum yazabilmek için giriş yapınız.

Vakifbank World/Yapikredi World
VadeTaksitToplam
Peşin-,40TL
2 Ay2 x ,54TL,08TL
3 Ay3 x ,71TL,12TL
4 Ay4 x ,20TL,79TL
5 Ay5 x 82,65TL,23TL
6 Ay6 x 69,59TL,55TL
7 Ay7 x 60,75TL,26TL
8 Ay8 x 53,64TL,12TL
9 Ay9 x 48,61TL,49TL

El Maketi Yapalım

Bilmekte Fayda Var!

Elin Yapısı ve Özellikleri

El, dokunma duyusunun asıl organıdır. Elimizin yapısında kemikler, bağlar, kaslar, tendonlar, sinirler ve damarlar bulunur.

Parmaklarımızı genellikle bilinçli bir şekilde hareket ettirsek de kas hareketlerinin bir kısmı beynimizden gelen istem dışı uyarılarla gerçekleşir.

El Maketi Yapımı

Tasarla ve Yap köşesinin bu projesinde, pipet ve iplik gibi basit malzemelerden yararlanarak kendi el maketimizi yapıyoruz.

data-cke-saved-src=funduszeue.info

Nelere İhtiyacımız Var?

• 1 adet fon karton
  • 5 adet pipet
  • Yün ip
  • Yapıştırıcı
  • Makas
  • 1 adet kalem
  • 5 adet boncuk

Uyarı:

Kesici ve delici aletleri kullanırken dikkatli olalım.

Ne Yapıyoruz?

Elimizi fon kartonun üzerine yerleştirerek kalemle şeklini çizelim. Çizim bittikten sonra fon kartonu çizgiler üzerinden makasla keselim.

2- Pipetleri, parmaklarımızdan biraz daha uzun olacak şekilde makasla ikiye bölelim.

3- Pipetlerin her birini fotoğrafta görüldüğü gibi iki yerden keselim ve parçaları çıkaralım. Bu kesme işlemi sayesinde maketin parmaklarının bükülmesini sağlayacağız.

4- Parmak ölçülerimizin iki katı uzunluğunda beş parça ip keselim ve bu iplerin uçlarına boncuk bağlayarak her birini pipetlerin içinden geçirelim.

5- Hazırladığımız bu parçaları el modelimizdeki parmakların üzerine boncuklarıyla birlikte yapıştıralım.

Bir süre yapışkanın kurumasını bekledikten sonra el maketinizi kullanabilirsiniz.

paylaş

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası