banane banane banane banane banane / ikikardesh - Bana ne şarkı sözleri - TR

Banane Banane Banane Banane Banane

banane banane banane banane banane

Bana ne sözleri

Banane Banane

Dönsün Dünya Banane

Banane Banane

Yansın Dünya Banane

Banane Banane

Dönsün Dünya Banane

Banane Banane

Yansın Dünya Banane

Hep kaybedersin bekle demekle

Hayatına bir şey eklememekle

Fakir doyar evde yemekle

Zengin oynar çekle senetle

Ama kalbimin üstüne geçen oldu

Hepimize son durak ecel oldu

Gündüzü güzeldi gece ne oldu ?

Zengine rezidans fakire gece kondu

Soğudum Ankara'nın ayazından

Geçmiyor İstanbul boğazımdan

Geçilmiyor İzmir'in havasından

Yazısından turasından

Taş koyduk gencin hayaline

Peki bu terazinin ayarı ne ?

Erkek yapar eder dediniz de

Kadının şiddette yararı ne ?

Banane Banane

Dönsün Dünya Banane

Banane Banane

Yansın Dünya Banane

Banane Banane

Dönsün Dünya Banane

Banane Banane

Yansın Dünya Banane

Der Songtext zu Banane von Eypio feat. funduszeue.info wurde in 1 Sprachen übersetzt

Yine bi başınamı kaldın? Yalnızım gene burda gece yarısı Gene bi gece yarısı

Yine bi başınamı kaldın? Yalnızım gene burda gece yarısı Gene bi gece yarısı Banane yansın boşver banane Banane yansın heryer banane Banane yansın boşver banane Banane yansın her yer banane Benimde belli elbet istediklerim inan bana Seninle kaldı bütün düşlediklerim Tüm günahlarını üstleniyim dedim de boş yere Arada günaha bulaşip pisliyim dedim İstedim dedim istedim dedim Doğru diyen varsa boşuna küsmeyim dedim Ben üsteyim diyen bi nefsi üzmeyim dedim Gizleyin bir mermi aşk temizleyin dedi Banane yansın boşver banane Banane yansın heryer banane Banane yansın boşver banane Banane yansın her yer banane Yine bi başınamı kaldın? Yalnızım gene burda gece yarısı Gene bi gece yarısı Yine bi başınamı kaldın? Yalnızım gene burda gece yarısı Gene bi gece yarısı Uzaktayız ondan konuyu hiç mi hiç uzatmayız. Ağzında sakladığın baklayız çıkar meraktayiz Söyle Shoopmu bura sanki biz delaktayız Otobüsler full koçum giderken hep ayaktayız Ne akla hizmet geldik bilmem bi bak duraktayız Bi baktim 24 saat diyo rapım kulaktayız Hastayız bi ressamın evinde biz terastayiz Uzaktayız korkma biz seninle hep temastayiz Hastayız dede olmayınca yastayız Sanar konuşmayınca biz bi başka hattayız Bi başka tatdayız diyo küçük bi noktayız Bu akşam da böyle oldu biz bi başka moddayız Banane yansın boşver banane Banane yansın heryer banane Banane yansın boşver banane Banane yansın her yer banane Banane yansın boşver banane Banane yansın heryer banane Banane yansın boşver banane Banane yansın her yer banane

Writer(s): Hans Joachim Horn Bernges, Andre Franke

Letzte Aktivitäten

Banane

studio album by Demet Akalın

Banane (I Don't Care) is the third studio album by Turkish singer Demet Akalın. It was released on 12 December Suat Aydoğan served as the album's music director. The songs were arranged by Ersay Üner, Erdem Kınay and Lütfü Bayülgen. The album sold 40, copies in 19 days.[1] Eight music videos were made for the songs "Bittim", "Aşkın Açamadığı Kapı", "Banane", "Vuracak", "Bir Anda Sevmiştim", "Tamamdır", "Pembe Dizi" and "Adam Gibi", the second of which was chosen as the Song of the Year at the 12th Turkey Music Awards.[2] Critics drew similarities between "Banane"'s music vido and Madonna's short film "Star" made in for BMW.[3]

Track listing[edit]

TitleLyricsMusic
1."Banane"Burak ÖksüzoğluBurak Öksüzoğlu
2."Bana Döneceksin"Yıldız TilbeYıldız Tilbe
3."Bittim"Serdar OrtaçSerdar Ortaç
4."Bilmek İstiyorum"Ersay ÜnerErsay Üner
5."Pembe Dizi"Ersay ÜnerErsay Üner
6."Vuracak"Yıldız TilbeYıldız Tilbe
7."Yalnızım"Mehmet Tahir PekerBurhan Bayar
8."Taçsız Kral"Burak ÖksüzoğluBurak Öksüzoğlu
9."Ninni"Sibel Alaş AközSibel Alaş Aköz
"Aşkın Açamadığı Kapı"Sude Bilge DemirSude Bilge Demir
"Adam Gibi"Ersay ÜnerErsay Üner
"Bir Anda Sevmiştim"Ersay ÜnerErsay Üner
"Tamamdır"Arzu AslanArzu Aslan
"Vuracak" (New Version)Yıldız TilbeYıldız Tilbe
Total length:

Release history[edit]

References[edit]

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası