viran indir / Xece Herdem Viran Eller Mp3 İndir Dinle - Mp3 İndir Dur

Viran Indir

viran indir

Cem Adrian Viran ft Derya Bedavacı Mp3 İndir, Viran ft Derya Bedavacı Müzik İndir Dinle

Viran ft Derya Bedavacı

Cem Adrian - Viran ft Derya Bedavacı

Sanatçı

: Cem Adrian

Albüm

: Viran ()

Şarkı

: Viran ft Derya Bedavacı

Boyut

: MB

İndirme

: Toplam İndirme

Tarihinde eklendi, Toplam İndirme

Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Cem Adrian - Viran ft Derya Bedavacı )

Viran ft Derya Bedavacı Şarkı Sözü

Viran ft Derya Bedavacı İçin şarkı sözü eklenmemiş. Viran ft Derya Bedavacı Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.

Viran ft Derya Bedavacı Anahtar Kelimeler

Cem Adrian Viran ft Derya Bedavacı Mp3 İndir Dinle , Cem Adrian Viran ft Derya Bedavacı Şarkı Sözleri , Cem Adrian Albümleri , Cem Adrian Viran ft Derya Bedavacı Cep Telefonuna Mp3 İndir,Viran ft Derya Bedavacı bedava mp3 indir ,Viran ft Derya Bedavacı cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

İçinden tanırım ben o elleri, Onlar ki zahirde viran olurlar;

konulu sunumlar: "İçinden tanırım ben o elleri, Onlar ki zahirde viran olurlar;"— Sunum transkripti:

1 İçinden tanırım ben o elleri, Onlar ki zahirde viran olurlar;
Bizim Memleketİçinden tanırım ben o elleri,Onlar ki zahirde viran olurlar;Ardıçlı dağları, çamlı belleriAşanlar şi'rine hayran olurlar.Dökülür köpüklü sular yarından,Baharlar yaratır kışın karından;İçenler sihirli pınarlarındanŞöyle bir silkinir, ceylan olurlar!seafoodplus.info yaşayan erlerin içiBir yaşta yoğurur derdi, sevinci;Onlar ki sabansız, tarlasız çiftçi,Davarsız, kavalsız çoban seafoodplus.infoşıboş, kırlara salar tayını,Elinden düşürmez okla yayını;Ellere bırakır zafer payını,Memleket yolunda kurban olurlarFaruk Nafiz ÇamlıbelKöçekçe –Ulvi Cemal Erkin

2 Vatan Gönlümdeki mısrayı kalemime bağladım
Kalbimin her atışı Vatan diye seafoodplus.infoınca yüreğim yüz yerinden dağladımKanımın her akışı Vatan diye seslendi!Asker oldum Vatana büyük bir ihtişamlaTaşıdım sancağımı şerefimle şanımlaGelinliğe çizdirdim bayrağımı kanımlaYavrumun her bakışı Vatan diye seslendi!

3 Bir sergiyi gezerken hayallere dalmıştım
El örmesi kilime hayretlere kalmıştımAy yıldızlı deseni yüreğimdir sanmıştımGördüğüm her nakışı Vatan diye seslendi!Nisan yağmuru vardı gökyüzünü karartanGözlerde sığınacak mekanları aratanBir haykırış duydum ki rahmete rahmet katanHer yıldırım çakışı Vatan diye seslendi!

4 Elime albüm aldım dile geldi konuştu
Kurtuluş savaşıydı gönlüm o yöne koştuSandım ki yüreğime alevden bir kor düştüGönlümü her yakışı Vatan diye seslendi!Albümdeki her sayfa yüreğime akıyorBu İstiklal Marşı ki kalemler ağlatıyorBütün sayfalarında Atatürk'üm bakıyorKaşını her çatışı Vatan diye seslendi!Vatan diye seslendi…!M. Levent ÖZGEÇ

5 seafoodplus.info:

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir