pastel 15 mat / MARSHALL PASTEL YARI MAT HAZIR RENK SENTETİK BOYA | Nalburuz

Pastel 15 Mat

pastel 15 mat

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof Likit Mat Ruj No

Kurumsal Fatura

Satıcı : Bigstores

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• Görünüm:Mat
  • Boy:Orijinal Boy
  • Form:Likit
  • Renk:Kahverengi

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Bigstores tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • No-transfer özelliğiyle bulaşma yapmayan Pastel Daylong Mat Likit Ruj, 10 saate kadar kalıcıdır. Waterproof formülüyle suya, ısıya, tere ve neme dayanıklıdır. Kuruma yapmayan likit formülüyle gün boyu rahat kullanım sağlayan pürüzsüz ve hafif dokuya sahiptir. En trend renklerden oluşan Pastel Daylong Mat Likit Ruj serisi yoğun mat bitişiyle daha dolgun görünen göz alıcı dudaklara kavuşmanızı sağlar. yılında Watsons Türkiye tarafından "Yılın Ürünü" ve "Yılın En İyi Dudak Ürünü" ödüllerini almıştır. Kullanımı: Esnek aplikatörü sayesinde tek sürümde güçlü renk yoğunluğu vererek kolayca uygulayın. Vegan, cruelty free, helal ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben ve gluten içermez. 7ml
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (20)

pedocom

merchant-badge-image

BEAUTY SECRET

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

Kozmetikburada

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

2 Adet ve Üzeri 10 TL İndirim

DERMPLUS

merchant-badge-image

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • No-transfer özelliğiyle bulaşma yapmayan Pastel Daylong Mat Likit Ruj, 10 saate kadar kalıcıdır. Waterproof formülüyle suya, ısıya, tere ve neme dayanıklıdır. Kuruma yapmayan likit formülüyle gün boyu rahat kullanım sağlayan pürüzsüz ve hafif dokuya sahiptir. En trend renklerden oluşan Pastel Daylong Mat Likit Ruj serisi yoğun mat bitişiyle daha dolgun görünen göz alıcı dudaklara kavuşmanızı sağlar. yılında Watsons Türkiye tarafından "Yılın Ürünü" ve "Yılın En İyi Dudak Ürünü" ödüllerini almıştır. Kullanımı: Esnek aplikatörü sayesinde tek sürümde güçlü renk yoğunluğu vererek kolayca uygulayın. Vegan, cruelty free, helal ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben ve gluten içermez. 7ml
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• GörünümMat
  • BoyOrijinal Boy
  • FormLikit
  • RenkKahverengi

Herkese Merhaba!

Pastel sonunda Daylong serisine yeni bir nude ekler de hemen swatchlanmaz mı yani?
Onun için buradayız bugün ^_^ 
Daha önceden bordo tonlarını incelediğim bu yazımda (tıktık ^^) tonlarına göre birkaç yazıda inceleyeceğimden bahsetmiştim bu seriyi~ Madem yeni bir nude var, bu sefer de nude tonları bir araya getirerek inceleyelim dedim~

Bugün inceleyeceğim 3 renk belki de Daylong serisinin bu kadar popüler olmasının ardında yatan 2 renk ile aralarına yeni katılan bir 3.

Pastel Daylong 15 - 20 - 27

Pastel Daylong Kissproof Lip Colour

Marka: Pastel

Ülke: Türkiye <3

Ürün Tipi: Likit Ruj

Bitiş: Tam Mat

Miktar: 

Fiyat: TL

Bulunabilirlik: Online Sitesi/Pastel standları

Pastel'in Daylong serisine dair daha önceden zaten 2 yazı yazdığımdan tekrardan uzun uzun ürünün dizaynı, şekli, formülü üzerine aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum. Dolayısıyla tüm seri için geçerli olan genel incelemeleri geçerek direk bu 3 rengin incelemesine geliyorum. Formüllerinde de renge dair bir farklılık varsa o rengi incelerken bahsedeceğim. Laf kalabalığı olmasın şimdi yarım saat tekrar tüpün dizaynından, kaç saat ne yedikten sonra ne kadar dayandığından bahsederken falan~ 

Önceden yazdığım 2 Pastel Daylong yazısı;

Pastel Daylong "Bordolar" İncelemesi: 19 - 22 - 23

Pastel Daylong Limited Edition Yaz Renkleri: 24 - 25 - 26

En detaylı yazı ilki olduğundan bordolar yazısını önce okumadıysanız okuyup, daha sonradan bunu okumanızı tavsiye ederim~ Yaz renkleri yazım da bunun gibi direk o renklere odaklanan bir yazıydı, aklınızda bulunsun ^_^

Diyor ve incelemeye geçiyorum~

Pastel Daylong 15

Efsanevi Daylong Ne yazık ki kendisiyle gerçek bir tanışıklığımız olamadı. Yazık valla. Çok yazık. Bendeki 15 numara ilk stoklar tükendikten sonra üretilen, orijinal 15'ten biraz daha farklı olan 15 ne yazık ki. Fena saç yoldum ilk fark ettiğimde. O güzelim koyu tonlu kahve-nude renge ben bir merhaba diyemedim. Onun yerine bir tık daha sıcak, orta tonlu bir kahve-nude var elimize. Stoklar yenilendikten sonra alınanların hepsi bundan olduğundan bu yolda hepimiz birlikteyiz deyip devam ediyorum.

Renk aslında güzel olmasına güzel. Çok güzel hatta. Orta tonlu sıcak bir kahve-nude tonu. Alt tonları orijinal 15 numaraya göre çok daha sıcak bana sorarsanız. Çok daha terrakota, sıcacık bir nude yani artık  

Formül olarak bugün bahsedeceğim 3 renk arasından dudakta en düzgün duranı. Koyu renklerde nasıl dalgalı/yamalı görünüm sorunu varsa, eşit opaklık elde etmek zor olabiliyorsa; nude renklerde de dudak dokusunu düzgün göstermek oldukça zor olur genelde.  

Çoğu nude tonlu likit mat rujlarda, formül nedeniyle açık nude renklerin dudakları hep olduğundan kuru, çizgili ve de genel olarak "sorunlu" gösterme riski yüksek. Bahsedeceğim renkler arasında en "koyusu" olma şerefi 15'e air olduğundan, dudakta en düzgün görünen renk de Orta > koyu tenlilerde, özellikle de bronz tenlilere çok yakışacak bir nude tonu. Açık tenlilerde ise sıcak bi "90'lar" dudakları arayanlar için ideal tercih~

Pastel Daylong 20

Benim şahsen ilk satın alıp ilk uyguladığım renk bu 20 numara idi. İlk uyguladığımda alışık olduğum likit mat ruj formüllerine göre biraz fazla kalın bulmuştum kendisini; ancak performansını herhangi bir şekilde etkilemiyor bu. Hatta serideki daha koyu renklere kıyasla en eşit uygulanan ve de dudakta en düzgün duran renklerden biri

Pastel Daylong 27

Gelgelelim ailemizin yeni üyesine; Hoş geldi sefalar getirdi. İlk gördüğümde açıkçası Pastel nude yapalım derken aşırı bronz, turuncu tenli, beyaz dudaklı yolunu kaybetmiş İngiliz genç kızlarımız için bir badana nude dudak rengi yapmış yanlışlıkla demiştim valla, ne yalan söyleyeyim Ancak ürün elime geçer geçmez resimlere aldanma konusunda bir kere daha dersimi öğrenmiş oldum. 

Malumunuz bendeniz gereğinden fazla açık bir tene sahipler kategorisinde olduğumdan, her ne kadar açık görünse de bende çok açık durduğu söylenemez. Tam olarak tarif etmek gerekirse "sıcak kum rengi" diyebilirim. Hani aklınızda bir resim canlanması için. Beklediğimden çok daha sıcak bir kum rengi. Öyle soğuk, gri'ye çalan bir ton değil yani. 

Neredeyse çok açık bir şeftali tonuna kayabilecek kadar sıcak durdu bende. Hoş ten ve dudak rengine göre farklı duracaktır herkeste ama benim ilk izlenimlerim bu yönde. Biraz daha koyu tenlilerde gereğinden fazla açık olacağından ben bunu yalnızca açık > orta tenlilere öneriyorum şimdilik. 

Özellikle de çok açık tenli olup da nude renklerin hepsi bende gereğinden koyu duruyor diyenlerdenseniz, sonunda sizin de "nude" dudak nasıl bir şey, tanık olmanızı sağlayacak bir ton olabilir bence Özellikle de koyu bir göz makyajıyla eşleştirdikten sonra aynaya baktığımda nude dudak böyle bir şeymiş dedirtti bana açıkçası. 

Benim dudaklarımdaki görünümü~

Formül olarak ne yazık ki bu 3'lü arasında en kurusu Hem kuruluğu hissediliyor, hem de dudaktaki görünümü daha bir çatlak ve de dudak üzerinde yer yer parça parça durabiliyor. Dediğim gibi renk ne kadar açık olursa, dudaktaki yapısı da ona göre ters orantıda hareket ediyor.
~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~

Ne zamandır nude tonları swatchlamak istiyordum ama 3'lüyü tamamlayınca olması gerekiyormuş demek ki ^^ Umarım dudak swatchları size biraz yardımcı olur~ 

Kol rengi ve dudak rengi birbirinden oldukça farklı oladuğundan dudak swathlarına bakarken kendi ten ve de özellikle dudak tonunuzu da hesab katmayı unutmayın. Genelde en sık yapılan hatalardan biri bu. Yani örneğin çok pembe ya da daha çok kahve tonlarında dudaklarınız varsa, bunu da hesaba katmayı unutmayın renk seçerken ^^İnternette bu nedenle gördüğünüz hiçbir 2 swatch birbirine birebir benzemeyecek. 

Umarım işinize yarar bu swatchlar, henüz 27'yi test etmemiş olan varsa belki bir fikir verir size de~Her zamanki gibi okuduğunuz için çok teşekkür ederim ^^

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası