4 sınıf 2 dönem matematik test çöz / 4. Sınıf Matematik 2. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz - Yazılı Test Çöz

4 Sınıf 2 Dönem Matematik Test Çöz

4 sınıf 2 dönem matematik test çöz

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) Testini Çöz

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) 5 kere indirildi. Bu sınav Zor zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 4.sınıf matematik dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) testinin cevap anahtarını görebilmek için 4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) testi 4.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 387 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 3449 kere doğru, 2460 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

4.SINIF MATEMATİK TESTLERİ

4.Sınıf Matematik Testleri için yapılan yorumlar

Emre Sert Baya güzel çok test var.

Ceren Bilge Bu siteyi herkese tavsiye ederim.

Derinsu Ben çok beğendim arkadaşlarımada söylicem onlarda bunu yapsın tavsiye ederim.

Elif Naz Testleriniz çok güzel çok işime yarıyor.

Çalışkan Kız Ben bu siteyi çok sevdim herkese tavsiye ederim.

Zeynep Bu site çok iyi. Herkese tavsiye ederim. Banq bu site çok işime yaradı.

4 G Çok güzel bir site tavsiye ederim sanalokulumuz.

Zeynep Çok güzel olmuş kim yaptıysa ellerine sağlık.

İsimsiz Gerçekten hayatımda o kadar güzel ki site herkese öneririm soruları çok anlayışlı çok iyi bir ders herkese sanal okulu tavsiye ederim.

Sıradan Adam Güzel bir site zekanızı geliştirecekseniz burada çalışmanızı öneririm.

Efe Buğra Çok çok güzel bir site. Öneririm.

Alim Abi site çok güzel herkes buradan girsin.

Nisan Nursel Bu testler çok güzel, herkese öneririm.

Tuanna Ben bu siteyi çok bendim hep testlerimi bundan çözüyorum.

Yaren Çok iyi testler var ben beğendim çok güzel.

Enes Elpe Bu site çok güzel herkese tavsiye ederim hemen bu siteye girin.

Yiğit Çok güzel bir site herkese tavsiye ederim.

Özgür Bu site çok güzel herkese tavsiye ederim hemen bu siteye girin.

Gizemli Kimlik Ben tüm testlerini bu siteden çözüyorum harika bir site.

Emir Çok güzel bir site herkese bende tavsiye ederim çok beğendim.

Selam Testler çok güzeldi herkese öneririm teşekkürler.

Çalışkan Öğrenci Çok güzel bir uygulama sanal sorularıda harika.

Anonim Bu testler çok güzel herkese tavsiye ederim bu site sayesinde tüm sınavlardan iyi not aldım

Zeynep Çok güzel tam istediğim gibi mükemell

Seren Bu siteyi çok sevdim soruları da bence çok iyi ben beğendim.

Betül Ben bu siteyi çok sevdim. İnşallah 100 alırım.

Akif Çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Yusuf Oğuzhan Yarın matematik sınavım var. İnşallah iyi not alırım. her zaman bu siteden çalışacam.

Betül Ben şimdi deniyorum herkes çok güzel diye yazmış.

Cok guzel 3 sınıftan belli kullanıyorum cok yardımcı oluyor kızım teşekķürler

Derin İnşallah sınavdan yüz alırım inşallah sizde yüz alırsınız :)

Berrak Bütün testler çok güzeldi. Yapanın ellerine sağlık.

Anonim sınav zamanı çalıştığımda 85 aşağı almıyorum.

Nisa benim gibi yarın sınavı olan herkes inşallah 100 alır.

fazlı çok güzel bence herkes denemeli.

Anonim güzel hemde çok hepinize tavsiye ederim

Matematik sevgisi Çok güzel inşallah bu testler sayesinde hepsinden yüksek not alırım...

Müslime Çok iyi bir site inşallah yarınki sınavımdan 100 alırım

Anonim herkese tavsiye ederim güzel site

Minikler Bence gayet güzel bir şey. Ben sınavdan 100 aldım. Bu arada tavsiye ederim.

isim yok çok güzel olmuş hep buradan çalışıyorum

Anonim çok güzeldi sınavdan 100 aldım herkese tavsiye ederim

isim yok Süper bir site herkese tavsiye ederim...

prenses sanal okulumuz testleri çok güzel emeği geçen herkese teşekkürler.

Melike yıldız Bu siteye bayıldım bu site sayesinde sınavlardan 88 üzeri alıyorum. Kurucuları teşekkür ederim.

MATEMATİK SINAVI ÇOK HARİKA BİR SİTE NE ZAMAN SINAVIM OLURSA BURADAN TEKRAR YAPIYORUM.

Nilay Sanal Okulumuz gerçekten çok güzel bugün matematik sınavım var inşallah 100 alırım şimdiden Sanal Okulumuza çok teşekkürler.

zeki çocuk ben tavsiye ederim bence güzel sınavınız varsa süper site hemen deneyin bence.

öğrenci çok güzel site tavsiye ederim inşallah matematik sınavından 100 alırım

berat harika mükemmel bir site tavsiye ederim

çalışkan kız çok güzel bir site herkese tavsiye ederim

Elif Sanal okulumuz çok güzel bir site herkese tavsiye ederim

Esma Çok güzel müthiş herkese tavsiye ediyorum

Öğrenci Ben bu siteyi çok sevdim yarın sınavım var inşallah 100 alırım

Zeynep Çok beğendim ayrıca problem yazma ödevlerimde çok yardımcı oluyor teşekkürler sanal okulumuz

ebrar çok güzel bir site inşallah sınavımdan yüz alırım

Sudenur basut Arkadaşlar tavsiye ederim çok güzel bir site dünkü matematik sınavından 100 aldım.

Ege Sabancılar site çok güzel buradan çalışınca 100 alıyorum.

MUSTAFA ÇOK GÜZEL BİR SİTE MATEMATİK SINAVINDAN 95 ALDIM

FARUK Bu site çok güzel buradan çalışıyorum tavsiye ederim

Hira çok güzel bir site olmuş muhteşem bayıldım bu site sayesinde yazılılarım çok güzel geliyor.

Berna Arkadaşlar matematik sınavında yüz alacağım inşallah.

Adsız Matematik sınavından 100 aldım herkese öneriyorum

Hüseyin Çok yardımcı oldu size teşekkür ederim

furkan çok güzel bir site herkese tavsiye ederim

Anonim Bu site çok güzel bir site herkese tavsiye ederim.

zekalı çok güzel bir site umarım sınavda da 100 alırım

AZRA MÜKEMMEL BİR SİTE MATEMATİK SINAVIM VARDI VE ÇOK ZORDU AMA BU SİTE SAYESİNDE 100 ALDIM

merve daha girmedim ama güzel olduğunu düşünüyorum

muhteşem bu sayfayı herkese tavsiye ediyorum süper bir sayfa hep bu sayfadan test çözcem

Anonim bugünkü sınavımdan 100 aldım. siteyi yapana teşekkür ederim.

Avaşin Ben bu site sayesinde artık matematiği çok seviyorum teşekkür ederim vede herkese tavsiye ederim

yiğit ceylan çok güzel süper bir site ellerinize sağlık yarın matematik testinden yüz alırım inşallah

öğrenci 226 harika muhteşem çok güzel herkese tavsiye ederim

Nihat Süper bir site hep buradan çalışıyorum herkese benden tavsiye!:D

öğrenci bence bu site harika ötesi herkese tavsiye ederim

öğrenci bu siteyi çok sevdim herkese tavsiye ederim müthiş,harika bir site

R.Asude çok güzel çok beğendim bütün derslerden 100 aldım

öğrenci Bu siteyi yapanın ellerine sağlık hep 100 alıyorum sizin sayenizde.

Ezgi nisa Gerçekten çok güzel bir site herkese tavsiye ederim

fenerli zekası harika bayıldım çok teşekkürler sizin sayenizde bugün matematik yazılısından 100 aldım!

Barış AKSOY Bu siteyi çok beğendim yeni keşfettim çok işime yaradı yarınki sınavın çok güzel geçsin inşallah

Barış AKSOY Bu sorular çok güzel inşallah sınavlarının hepsi iyi geçer

duha çok güzel bir site yarın sınavım var inşallah sınavda düşük almam.

Emine ELÇİN Çok güzel testler var. Bu siteyi çok beğendim.

Funda kılıç Harika her zaman buradan çalışıyorum yapanların ellerine sağlık

çalışkan kız bu site çok güzel bayıldım herkese tavsiye ederim yarın sınavım var inşallah 100 alırım

matematik zekası müthiş bunun sayesinde matematik sınavından 85 aldım yaptığınız için teşekkürler

damla harika bir site sınava çalışırken ilk bu siteyi açıyorum herkese tavsiye ederim bu siteyi kuranlara teşekkürler

matematik delisi hayatımda gördüğüm en güzel sitelerden biridir. sorularında hiç yanlış yoktur bu siteyi (sanalokulumuz.com) herkese mutlaka tavsiye ederim

testci34 vallahi çok güzel testler ellerinize sağlık eğlenceli sorular

şeker kız bence çok güzel bir site herkese tavsiye ederim...

Matematik hastası Pazartesi sınavım var buradan çalışıyorum inşallah yanlışım çıkmaz siteyi çok beğendim

Bedia Karaaslan ben bu siteye bayıldım hep buradan çalışarak sınavlardan yüksek alıyorum ne mutlu bana bu siteye kuranlara ellerine sağlık herkese tavsiye ederim

dicle nehir çok güzel bir şey yanlışlarım azdı ama hepsini düzelttim

idil kalaycı ben bu siteye bayıldım bu site sayesinde matematikten 98 aldım

dilanur çok iyi bir site ben bu siteye acayip bayıldım çünkü sınavlarım bu site sayesinde çalışıp bu site sınavlarım dan 100 almamı sağlıyor

HARİKA sanal okulumuz harika bir site soruları da çok güzel

arzu çok güzel bir site sınavdan 100 aldım çok mutluyum artık hep buradan çalışacağım

Ayça Çok güzel yanlış yaptıklarımızda çözümü gösteriyor anlatıyor. Herkese tavsiye ederim. Yarınki deneme sınavım için çalıştım. İnşallah az yanlışım çıkar.

Ensar Evet bütün arkadaşlarıma katılıyorum Bu site sayesinde o kadar çok bilmediğimi öğrendim

zeynep bence çok güzeldi herkese tavsiye ederim ve 100 aldım

Anonim Bu soruyu çok beğendim ve bu site sayesinde sınavlarım dan daha iyi not alıyorum

Miraç Çok Beğendim Bu site sayesinde sınava hazırlık Yapabiliyorum Bu siteyi Kuranlara Çok Teşekkür Ediyorum Onların Sayesinde Her Sınavda 100 veya 95 almaya Başladım Allah Bu Siteyi Kuranlardan Razı Olsun

çilek bu site sayesinde bilmediğim şeyleri de öğrendim bu siteyi kuranlara çok teşekkür ederim

nazdar bence güzel bu siteden çalışıyorum ve yüz alıyorum herkese bu siteyi tavsiye ederim arkadaşlar

zehra bence bu site çok güzel ödevlerime hep buradan çalışıyorum

Büşra Yarınki sınavım için çok güzel bir site çok beğendim onun için bunu yapana helal olsun

çalışkan kız süper bir site ben hep sınıvdan 100 alıyorum binlerce teşekkür ederim

merve bende sınavım olduğu zaman hep burayı açıyorum.çünkü bu sitede çok güzel çok eğlenceli etkinlikler var.

eda habiboğlu çok güzel tavsiyem olsun sınavları buradan çalışıyorum

salih uyanık çok sağ olun artık hep buradan çalışıyorum derslerime

elif gerçekten çok güzel ne zaman sınavım olunca hep buraya giricem.

selin melisa ben bu testi çok beğendim her sınavımda bu siteden test çözüyorum ve 95 alıyorum

Ayşenur Özdemir bu siteyi o kadar beğendim ki sınavda aynı sorular vardı ve o sınavdan 100 aldım çok teşekkürler

Menmunum Bu sitede tüm sınıflar için her konu var.Bu yüzden herkese bu siteyi öneririm ve deneme sınava hazırlık yazılıya sözlüye hazırlık konu anlatımı için güzel bir site.

AYŞENUR ARI çok güzel bir site sınavlardan 100 aldım

nurbanu çok güzel bu site herkese tavsiye ederim sayenizde matematik sınavından 100 aldım

Şulenur Erden Gerçekten çok güzel bir site sınavdan hep 100 alıyorum bu siteyi yapana çok teşekkür ederim hep bu siteden test çözüyorum çok işime yarıyor bence sizde 100 alırsınız

matematik kıralı bu site çok güzel sizede tavsiye ederim yarın sınavım var bu site bana çok yardımcı oldu sizede tavsiye ederim.

NİSA NUR ALTUNBİLEK PAZARTESİ GÜNÜ MATEMATİK SINAVIM VARDI .100 ALDIM. BU SİTEYİ HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

matematik kurdu mükemmel bir site herkese tavsiye ederim çok güzel

Anastasya çok güzel bir site bu siteyi herkese tavsiye ediyorum bu siteyi tanımanız gerekiyor.

KÜBRA YURDAKUL Bu site çok güzel herkese tavsiye ediyorum. TEŞEKKÜRLER SANALOKULUMUZ.COM

matematik bence çok güzel çok beğendim bu siteyi sınavlarımda çok yardımcı oldu

serhat berat çok iyi bunun sayesinde 100 aldım inşallah 3 sınavdan 100 alıyım

yusuf ben bu siteyi çok beğendim ilk yazılımdan ve ikincisinden 95 aldım inşallah bugünkünden 100 alırım bu siteyi yapanlara vallahi helal olsun

ayşenur bozkurt bence de çok güzel bu site her zaman kullanıcam ben çok beğendim :D

Özge Gürel Bu site güzel gözüküyor herkesin dediği gibi inşallah bende 100 alırım yarın yazılım yarın olmasını iple çekiyorum

samet tekinaslan bu site için emeği geçen herkese tşk

semanur benim pazartesi sınavım var 1. sınavda 90 aldım 2. de inşallah 100 alırım yani bu testin bana iyi geleceğini inanıyorum

çalışkan kız yarın sınavım var bu site sayesinde sınavdan 100 alacağıma eminim

nisa benim yarın sınavım vardı ve verimli çalışmama çok yardımcı oldu testler çok güzel

sanal okulumuz Gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim bir de sınavdan 100 aldım diğer sınavdan da

TURGUT BABAN ÇOK ÇOK GÜZEL GERÇEKTEN HERKESE TAVSİYE EDERİM

irem gerçekten müthiş bir test bu testten yüz aldım ve diğer testten de yüz aldım :) süper bir şey...

Arda Yağız YÜCEL çok güzel yarın sınavım var ve ben buradan çalıştım harika bir site ARDA YAĞIZ YÜCEL.....

Damlanur Yarın matematik sınavım var inşallah 100 alırım önceki sınavdan seksen dokuz almıştım düzeltirim inşallah!

SUDE Gerçekten çok güzel pazartesi yazılı var inşallah 100 alırım

okan terzi Bence çok güzeldi ve sınavımda ki sorular bundandı ve bu yüzden 100 aldım

sudenur ateş matematikten nefret ederdim ama artık bayılıyorum bura sayesinde ve sınavımdan 100 aldım

ZEYNEP NEHİR BİNGÖL Tüm dersler çok anlamlı ve çok güzel konu anlatımlı

mira aksoy ben bu testi çok sevdim çok güzel o yüzden sınavdan da 100 aldım bu testi yapana çok teşekkürler

elif tuğba erul bence ben bu testi çok beğendim ve sınavımdan 100 aldım bu testi kim yaptıysa tşk.

Adem Bu site bana sınavlarımda çok yardımcı oldu. Diğerlerinin de bu siteye girmelerini tavsiye ederim.

oğuz bu siteyi her zaman çok sevmişimdir. çünkü bu sitedeki sorular çok anlamlı ve çok güzel.

emo çok güzel sınavıma çok yardımcı oldu.Soruları hazırlayana çok teşekkürlerEmir çok güzel sınavıma çok yardımcı oldu. Soruları hazırlayana çok teşekkürler.BERKAY ERDOĞAN BEN BERKAY SINAVIMDAN 100 ALDIM VE DİĞER YAZILILAR DADA BURADAN ÇALIŞACAM VE BU SİTEYİ YAPANA ÇOK TŞK.Tuğçe Ben bu site sayesinde çok başarılı oldum ve bu siteye teşekkür ediyorum

ASLAN Bence çok güzel sınavıma da buradan çalışıyorum ve oldukça iyi oluyor tavsiye ederim.

emir çok güzel sınavıma çok yardımcı oldu.Soruları hazırlayana çok teşekkürler

Emir çok güzel sınavıma çok yardımcı oldu. Soruları hazırlayana çok teşekkürler.

BERKAY ERDOĞAN BEN BERKAY SINAVIMDAN 100 ALDIM VE DİĞER YAZILILAR DADA BURADAN ÇALIŞACAM VE BU SİTEYİ YAPANA ÇOK TŞK.

Tuğçe Ben bu site sayesinde çok başarılı oldum ve bu siteye teşekkür ediyorum

SEVGİ MELİSA çok güzel bir site matematikten hep düşük alırken bu site sayesinde matematiğim yükseldi TEŞEKKÜRLER

nisa nur bence çok güzel bir site bu siteyi herkese tavsiye ederim bu siteden çalışan herkes 100 alıyor ben de bu siteden çalıştım ve bütün sınavlarım 100 oldu

Esra öğretmen ben bir öğretmenim bütün öğrencilerime buradan test çözdürüyorum teşekkürler sanala

Nisa Usta çok güzel bir yer sınavım vardı buradan çalıştım ve 100 aldım çok teşekkürler

umut Çok güzel herkese tercih ederim.Çok güzel herkes 100 alır eminim

Melike pınar çok güzel bir site matematik sınavından 100 aldım.

simge çok güzel bir site yarınki sınavıma da çalışmış oldum bu siteden hep çalışıyorum zaten siteyi yapanlara teşekkür ederim herkesin bu siteden çalışmasını tavsiye ederim

Hamdi Harika!Bu site sayesinde Kasımın 24 2015 tarihindeki sınavdan 100 aldım

eylül naz süper bir site yaa bayıldım hep bu siteyi kullancam

umut moralı site çok güzel olmuş bugün benim matematik sınavım inşallah 100 alırım

yüksek not istiyorum ben bu siteye güveniyorum.belkide hep bu siteden çalışırsam hep yüksek not alabilirim

ela bence de çok güzel sınavdan ilk defa bu kadar yüksek not aldım hep bu siteyi kullanacağım

yağmur sönmez çok güzel bir test bunun sayesinde testten 100 aldım tekrar teşekkürler

süper sınav süper karne bu test çok şahane inşallah herkese nasip getirir biliyor musunuz bu sınav sayesinde okulda 1. oldum

tuğba9 yarın deneme sınavım var bu siteyi çözdüm ve bayıldım inşallah sınavda hiç yanlışım çıkmaz

Matematik Testleri süper dün çalıştım sınavdan 100 aldım tavsiye ediyorum harika çok güzeldi yaparken çok eğlendim bence sizde çözmelisiniz testler süper ben hayatımda böle test görmedim sınavım vardı çalıştım çok teşekkür ederim yapanın emeğine koluna sağlık

FATMANUR ÇOK GÜZELDİ SİZE ÇOK TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ SAYENİZDE HER SINAVDAN 100 ALIYORUM

meryem Çok güzel herkese tavsiye ederim yarınki sınavdan 100 alacağıma inanıyorum

selin süper dün çalıştım sınavdan 100 aldım tavsiye ediyorum harika

gül deryu herkese tavsiye ederim yarinki sınavda 100 alacağıma inanıyorum

salim sezer herkese tavsiye ederim yarinki sınavda 100 alacağıma inanıyorum

salih mayda herkese tavsiye ederim yarinki sınavda 100 alacağıma inanıyorum

gizemli çocuk çok güzeldi yaparken çok eğlendim bence sizde çözmelisiniz

arda-emek testler süper ben hayatımda böle test görmedim sınavım vardı çalıştım çok teşekkür ederim yapanın emeğine koluna sağlık

Tavsiye Ederim Bu sayfa bana çok yardımcı oluyor... Tşk Çok çalıştım İnşallah 100 alcaz :D

Tavsiye Ederim Bu siteden çalıştım sınavdan 100 aldım.Yarında sınav var İnşallah 100 alırım.

isim vermek istemeyen oğrenci hayatımda çözdüğüm en güzel testlerdi kim hazırladıysa bin yaşasın

kitapkurdu gerçekten çok güzel site yarın sınavım var inşallah iyi geçer

Begüm ya müthişsiniz sayenizde karnem beş geldi takdir ve onur belgesi aldım ellerinize sağlık

bu tamamen süper bunun sayesinde bütün karnem beş geldi takdir aldım ve iftihar belgesi aldım bunu mutlaka günde 2 saat çözün beyniniz iyi çalışır

bu tamamen süper bunun sayesinde bütün karnem beş geldi takdir aldım ve iftihar belgesi aldım bunu mutlaka günde 2 saat çözün beyniniz iyi çalışır

testler güzel bir testti yani bunun herkesin çözmesini isterim :)

ceren harika bir test bütün açıklarımı kapatıyorum tavsiye ederim

furkan akgül süper bir site hep buradan çalışıyorum bu siteyi yapanın emeğine sağlık

ece aydın Gerçekten çok güzel size de tavsiye ederim

nimet buradaki testler çok güzel tavsiye ederim

dolunay karatut merhaba bu gün testler çözdüm ve çok hoşuma gitti kesinlikle sizde bu testlerden çözmelisiniz

sıla öztürk çok sevdim testi yapanın emeğine sağlık harika bir testi umarım sizlerde sevmişsinizdir

beren gerçekten süper ben çok beğendim sanal okulumuzdaki bütün testleri deneyin bence. inşallah matematik sınavından 100 alırım zaten 100 almayı bekliyorum sanal okulumuz sayesinde. Sanal Okulumuza binlerce teşekkür ederim her zaman sınavlarımı buradan çalışıyorum ve bütün sınavlarım 100 100 den aşağıya yok

matematik aşkı çok güzel site çok işe yarayacak yarın sınavdan 100 alacam inşallah herkese tavsiye ederim ben çok çalıştım

doğa merhaba benim adım doğa ve sizin sitenize bayılıyorum çok güzel bir site inşallah yarın ki sınavımdan yüz alırım

yağmur merhaba benim adım yağmur ve sizin sitenize bayılıyorum çok güzel bir site inşallah yarın ki sınavımdan 100 alırım

vanillaice Sizin sayenizde yüksek not aldım.Teşekkür ederim

gamze yılmaz sizin sayenizde sınavdan 100 alırım hepsini doğru bildim çok teşekkür ederim

MERABA merhaba benim adım melek ve sizin sitenize bayılıyorum çok güzel bir site inş yarın ki sınavımdan 100 alırım bu siteyi kurduğunuz için teşekkürler... Saygılarımla

selin harika bu site sayesinde çok iyi alacağım herkese öneririm size de başarılar

ömer ben çok beğendim hatta bayıldım yarınki sınava çok çalıştım inşallah 100 alırım

rüya Derslerimde başarılı olacağına inanıyorum.İnşallah 100 alırım.

FENER çok güzel bir site yarın ki sınavdan 100 alırım inşallah size de başarılar:D

fanatik gs li harika bir site çok ama çok güzel yarınki matematik sınavında inşallah başarılı olurum ve 100 alırım

fb çok güzel bir site sınavdan 0 yanlış 100 puan alıp karnemde 5 aldım

Anonim çok işe yaradı inşallah yarınki matematik sınavından 100 alırım

sanalOkulumuza çok teşekkür ederiz.. çok güzeldi yarın matematik yazılımız var inşallah 100 alırım :) çok çalıştım çünkü

mehmet efe demir bu siteye bayıldım buranın sayesinde matematikten 100 aldım

feyzaNUUR gerçekten de çok güzel bir site herkese tavsiye ederim ARKADAŞLAR

ada bilir çok güzel bir site ...harika. derslere çok yardımcı herkese tavsiye ederim.benim yazılılarıma çok yardımcı oldu.bu siteyi çok seviyorum.testler çok güzel yeni müfredata da uyumlu...

Ezel Şakar bu site çok güzel.boş zamanlarımda hep giriyorum.bu siteye bayılıyorum konu tekrarı yazılılar her şey için çok iyi oldu.bu siteye teşekkürler

BİLGE Yarın Matematik olimpiyatım var ve umarım işe yarar bu siteye ilk girişim umarım iyi not alırım :)

elif nur kurt Bence çok güzel bir testi sizde çözmelisiniz Allah zihin açıklığı versin

elif saydam çok güzel bir sınavdı artık buradan sınav olurum

Nafi çok güzel burada 100 de 100 aldım ertesi gün okulda yazılıda da 100 aldım tavsiye ederim başarılar herkese

fahreddin diğer sitelerde sorular bu kadar iyi değil

azra teste çok güzel sorular var bence herkes çözmeli

şeker harika bir test artık buradan çözerim

ELİF ESLEM YENİSU BU TEST ÇOK GÜZEL HİÇ YANLIŞIM ÇIKMADI BUNDAN DOLAYI 100 ÜZERİNDEN 100 ALDI

irem yıldız bu site harika herkese öneririm. aynı zamanda tek sınava değil derslerinde de yardımcı oluyor annem de bu siteyi çok beğendi hep bu siteden çalışıcam inşallah bu site hiç kapanmaz

eylülsu bu test çok güzeldi. ama ben 93 aldım. olsun yinede çok zevkliydi.

irem göksel kutlu bu site süperrr bir şey harika yarın sınavım var inşallah 85 ve üzeri alırım.herkese öneririm.

Cemre Sadriye Şafak Çok beğendim herkese tavsiye, ederim.

esma öğretmen bir öğretmen olarak bence çocuklar bu siteye girip ders çalışın

elif eslem yenisu bu test çok güzel tşk. bu testte 1 yanlışım çıktı bunun sonucunda 90 aldım

Sanal okul Sanal okuluna çok teşekkür ediyorum tüm testler çok zevkli ve bilgili

mehmet eren annem bulmuş ilk başta güzel olmadığını sanıyordum şimdi bayılıyorum teşekkürler sanal okulumuz sizin sayelerinizde sınavlarım hep beş

mehmet ensar bu testler sayesinde her sınavdan beş alıyorum

darth maul çok güzel eğlenceli testler var

ece vallahi ilk defa bu kadar güzel bir site gördüm

ömer faruk vallahi çok güzel konu anlatımı var harika bir şey annem bile bu siteyi beğendi

mert can çok güzel bir site herkese öneririm

öğretmen selam ben bir öğretmenim vede bu siteden öğrencilerime ve yiğenlerime test yaptırıyorum 4. sınıflara tavsiye ederim çocuklar bu siteden yapın ama sonuçlara bakmayın

Beyza Çok güzel ve bilgilendirici herkese öneririm bundan sonra testleri buradan çözeceğim bayıldım

Öğretmen merhaba ben bir öğretmenim ve bu siteden öğrencilerime test yaptırıyorum çok teşekkürler 4.sınıf

Deniz Öğretmenim çok güzel testler çözdüm teşekkürler.

arda bayram ben böyle site görmedim hayatımda gördüğüm en güzel site

hasan akdoğan bu siteden daha güzel bir site yoktur sınavlarımda bana çok yardımcı oluyor bu siteyi kurana çok teşekkür ediyorum ve herkesi bu siteden sınavlarına çalışmalarını öneriyorum ve hepinize teşekkürlerimi veriyorum

hasan akdoğan bu site sayesinde sınavlarımda ya 95 yada 100 alıyorum

Arda K Çok güzel yarın sınavım var baya işime yaradı

ayşenur kayhan benim istediğim bir testti eğlenceliydi çok beğendim

Berfin ÇOĞU testi çözdüm harika herkese öneririm sınavlara çok yardımcı oluyor

sinem akman Ben bunu çok sevdim hep buradan çalışıcam

Yağız Burası harika bir site sınavlara buradan çalışıyorum fen ile ilgili 7 test çözdüm buradan

özge sorular süper herkese tavsiye ederim

merve çok güzel ve çok eğlenceli sorular var herkese tavsiye ederim 4-I SINIFINDAN MERVE

elif352 çok güzel bir site herkese tavsiyemdir

yusuf kaya çok güzel ben sevdim ve herkese söyleyeyim

misafir kişi Bence çok güzel site fotokopisini çekiyorum ben evde test niyetine çözüyorum.:))))

arda Testler çok güzel herkese tavsiye ederim

zeynep Gerçekten çok güzel olmuş inşallah sınavdan 100 alırım

zeynocan Çok güzel testler hazırlamışsınız herkesin eline aklına sağlık

kenan sınavda 100 aldım çok güzel bir site

aydın cem bence çok güzel ben beğendim ve herkese tavsiye ederim

2005 Benim bu çarşamba günü matematik sınav var çok sevinçliyim inşallah 100 alırım

erdoğan benim salı günü matematik sınavım var inş. 100 alırım

BAŞAK bizimde bu siteden sonra kendime çok güveniyorum

sevinç Pazartesi günü Türkçe ve matematik sınavım var. inşallah yüz alırım

LEYLA KAZDAL kim bunu yapmışsa çok güzel yapmış :D

LEYLA KAZDAL süper bir sey istediğin sınavları yapabiliyon ;D

ada yılmaz her gün okulda bu sayfa açık

şilan demir sizde deneyin 100 alacağınızdan eminim

Burak Ataoglu Çok güzel ve ben hayatımda böyle bir test görmedim

ecesu çok güzel site sınavdan 100 aldım

Misafir 96 aldım off ama site çok iyi tavsiye ederim

Aysuda herkesin bu siteden çalışmasını öneririm

güzel o kadar güzel çok beğendim söyleyecek sözüm kalmadı

muhteşem 1 şey bana çok yardımcı oldu çok sevdim arkadaşlarıma söyliyecem

misafir bence çocuklara göre iyi bir site bütün anne ve babalara tavsiye

nihat efe yılmaz testler bahane sanal okulumuz şahane

fatmahilal teşekkür ederim sayenizde 100 aldım

çoook güzell çok beğendim sanalokulumuz sayesinde sınavdan 100 aldım

berna bu test sayesinde sınavımdan 100 aldım

PAMUK PRENSES Artık size söyleyecek sözüm kalmadı muhteşem ötesi hazırlayan herkese çok teşekkürler :)))

eylül ben bu siteyi daha bilmiyorum ama beğeneceğime inanıyorum

hızlı süper site yazılılardan 100 aldım

esra çok güzel bir test hazırlamışsınız

matamtik bu site işime çok yaradı artık testlerim bile bitse buradan çözüyorum

ecenaz Sınavlara çok yardımcı oluyor sayesinde 100 aldım ve çok mutluyum

nazlı çok güzel testler var çok yardımcı oluyor sınavlarda herkese tavsiye ederim

ece aslı ben çok beğendim hiç bir yanlışım çıkmadı çünkü ben takdir getirdim ve herkese çok teşekkür ederim

GÜLCAN BÜTÜN SORULARIM DOĞRU CIKTI YAPANLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

harika harikasınız sizde yaptığım sorularda yüz aldım ama hiç çalışmadım ama sizde yaptığım teste 100 aldım okulda da 95 aldım

kamuran ben matematik çok severim

öykü ayaz çok güzel ben bu testi çok beğendim çok güzel testler kim hazırladıysa teşekkür ederim

cesurman bende çok seviyorum eğlenerek çözüyorum hazırlayanlara teşekkür

pembiş matematik testleri lütfen daha çok olsun ben matematiğe bayılırım

ali cevik bence bu siteyi herkese öneririm matematik testinde 1 yanlış 14 doğru çıktı Türkçeden 0 yanlış 15 doğru çıktı yapanlara çok teşekkür ederim

DEFNE BU TESTİ ÇOK SEVDİM HERKESE TAVSİYE EDERİM

gül recep bence bu sanal okulunu herkes beğenmeli çünkü çok güzel bir site tavsiye ederim bu sanal okulun testleri çok mantıklı ve her sınıf için mantıklı testler var bence beğen melisiniz

Efe Çok güzel herkesin girmesini tavsiye ederim başarılar!!!

nil süper matematiği çok seviyorum teşekkürler

ahmet can bu siteyi çok beğendim herkesin girmesini tavsiye ederim

öykü Valla harika matematik 5 gelir.

diren çok güzel zor mu zor bir test :)

hiyoşşş çok güzel bir test herkese tavsiye ederim.

ilayda köse çok güzel hepsini doğru yaptım hazırlayanlara çok teşekkür ederim

ronaldo Tavsiye ederim çok güzel

rüya matematik çok seviyorum onun için mat 100 süper

zümra akın çok iyi herkese tavsiye ederim

nazlı-naz Soruları çok beğendim hazırlayanlara çok teşekkür ederim

munta aynen bu çok güzel hep buradan test çözerim çalışkan olmak için

merve Ben daha bakmadım bence güzel olucak

Beyza Çalışkan olmak için bu testi çözüyorum. Yer alan herkese teşekkür ederim.

nazlı-naz Sorular çok güzel ama konu anlatımı da olsaymış daha güzel olurmuş.

BURAK arkadaşlar bence güzel....

burak tesler yaşasın sınavdan 100 aldım

vbhsfgjöguf çok güzel ben bu testi çok beğendim çok güzel testler kim hazırladıysa teşekkür ederim

zehra Çok güzel bir test yazılıdan 100 aldııım

mira yaman çok güzel ben bu testi çok beğendim çok güzel testler kim hazırladıysa teşekkür ederim

Fethi ERDEM ÇOK GÜZEL TESTLER ÇOK BEĞENDİM BU TESTLER SİZİN GİBİ BANA DA ÇOK GÜZEL BANA YARDIMCI OLDU(BANA ÇOK YARDIMCI OLDU)

mira Ben bu testleri çok beğendim gerçekten

eylül Ben bu siteyi çok beğendim

Eşref çiftçi bu testler harika herkesin ihtiyacı olabilir

AYLİN Bu testler sizin gibi bana da yardımcı oldu

berke çok güzel testler herkese tavsiye ederim

messi bu test çok ama çok güzeldi çözmeye doyamadım bu testti bir daha çözdüm ve hepsinden de 100/100 aldım ve çok güzeldi arkadaşlar

matemattttt öyle böyle değil tek kelime ile müthiş matematikte iyiydim ama daha iyi oldum basitti sorular sınavdan da 100 aldım

begum Ben daha bakmadım ama güzele benziyor

yunus gerçekten çok güzel herkes kullansın

hüseyin süpermiş hep buradan giriyorum süper

tuğba çok güzel bir şey artık hep buradan çözücem...

harika bu site harika herkese tavsiye ederim. :)

deha Çok harika muhteşem herkese tavsiye ederim iyi eğlenceler yapanlara

sıla hira bence bu testler çok güzel. hazırlayanlara çok teşekkür ederim. bu test sayesinde matematiğim gelişti. matematiği sevmiyordum ama şimdi seviyordum...

hüseyin süpermiş hep buradan giriyorum süper

gonca konularımız yok ama yinede çok güzel sorular....

sinem ergin teşekkürler sınavdan 100 aldım

salih Güzel bir site kullanacak bir site

nazlı bu site çok süpermiş artık buradan çalışacağım

isim yoğ çok güzel bu site sayesinde 100.00 aldım

beyza beyza Burası harika çok güzel bir site

sümeyye yakar bu siteyi çok seviyorum ve yaparken zevk alıyorum

öykü bence de çok güzel bir test . yeni keşfettim ama olsun

özdemir çok güzel arkadaşlar çok sevdim anlatamam ki hep bu testi çözüyorum cevapları neredeyse aklımda

elifsude aybuke süper testler çok işe yarıyor çok seviyorum test çözmeyi herkese tavsiye ederim

ayaz bu çok güzel bir site herkese tavsiye ederim tabi ki hepsinden 100 aldım :)

Zeynep Girgin bence çok güzel bir site gerçekten bana sınavlarımda çok yardımcı olur bu siteyi kim kurmuşsa ona çok teşekkürler ben henüz daha 4. sınıfa gidiyorum ve yarın ki matematik sınavından bu site sayesinde 100 alacağıma inanıyorum

sera bu siteye girdiğimden beri sınavlarımı full çekiyorum herkese öneririm

yaren sınavım olunca 1 gün önceden çalışıyorum buradan çalışınca daha iyi anlıyorum

buse bu siteyi çok sevdim 6 tane farklı test çözdüm ve hepsi 100 puan derslerimi ve sınavlarımı hep bu siteden çalışacağım teşekkürler...

şevval abi süper bir site beni yazılılarım da çok başarılı yaptı herkese tavsiye ederim tekrar tekrar diyorum süper bir site :D

Türkan Buradan çalıştım ve 100 aldım

uzas jcf uzas dwi bu site çok ben tavsiye ederim müthiş bir site

selen tutaş Ben fen sınavını buradan çalıştım ve 100 aldım herkese bu siteyi tavsiye ederim :D

yağmur problemler harika mutlaka hep deniycem muhteşem bir şey

yaren sınavım olunca 1 gün önceden çalışıyorum buradan çalışınca daha iyi anlıyorum

mat. Bu site matematiği çok iyi anlatıyor gerçekten güzel bir site

gül sorular çok güzel ve eğitici ben soruları beğendim

uğur bektaş bu testler bana yardımcı oldu

YUSUF yeni keşfettim Çok güzel testler...teşekkürler

ZEYNEP SÜPER SINAV İÇİN YARDIMCI OLDU

isimsiz çok güzel sorular var teşekkürler

Zeynep Girgin bence çok güzel bir site gerçekten bana sınavlarımda çok yardımcı olur bu siteyi kim kurmuşsa ona çok teşekkürler ben henüz daha 4. sınıfa gidiyorum ve yarın ki matematik sınavından bu site sayesinde 100 alacağıma inanıyorum

sefa gürkan gürsakal muhteşem bir site hep bunu açacağım:D

ırmak yarın yazılım var buradan çalışıyorum

reyhan balci Keşke önceden girseymişim ya çok güzel. süper :)

selincan bu siteyi çok ama çok beğendim. sınavlara hazırlanmamıza yardımcı oluyor. çok güzel ve çok öğretici bir site olmuş...

Ollallai Harika bir site bütün derslere girdim hepsinden 100 aldım.

irem aytaç ya süper bişey ya bu bunun sayesinde sınavı kazandım çok teşekkür ederim ve bunu tavsiye ederim matematiği seviyorum ve bazı sevmeyen arkadaşlarımızı uyarıda bulunucam sevin ve sizde bu tadı tadın

ZEKİ KIZ UMARIM YARINKİ SINAVDA İŞİME YARAR

berke testler harika bu kadar güzel bir siteyi ilk kez görüyorum

tuba erkan yeni keşfettim Cok güzel testler...teşekkürler

sudenur Cok güzel bence de hızlı hızlı yapıyorum cok ise yarıyor BU SİTEYİ COK BEĞENDİM

fb dost bu site çok güzel bir site inşallah daha çok soru gelir hepinize slm

Orkun I. Çok güzeldi herkese tavsiye ederim

Yusuf Durmuş Bu sayfaya teşekkür ederim ve kim yaptıysa ona da teşekkürlerimi iletin lütfen ve bu sayfayı herkese tavsiye ederim lütfen bu sayfaya girin ve bus sayfa çok öğretici ve güzel sorular var yani tavsiye ederim :D

selin irem Ben de cou beğendim hazırlayan herkese teşekkürler

hülya matematiği çok seviyorum çok mutluyum matematiği sevmeyenler sevsin diyorum

matematik matematik dersine bundan çok çalışıcam

emre şimşek çok güzel bir site bunun sayesinde bütün derslerim çok iyi

yaren benim matematiğim zayıf eğer bana matematik öğretirseniz sınavda yapabilirim

aleynaeftekin teşekkürler siteniz çok güzel ve testler kolay yazılıdan 100 aldım yaşasın hahayt

rümeysa dicek söz bulamıyorum tek kelime ile teşekkür ederim..

dilara Çok güzel bir site bayıldım denemeyenler biran önce deneyin. :-)

havin çok güzel herkesin çözmesi çok güzel olur

berfin pamukçı başlık, 2014 temmuz 18 bu siteyi beğendim herkese tavsiye ederim çok güzel sınavda bu sorular çıktı işime çok yaradı bu siteyi yapana teşekkür ederim

misaf çok güzel sanal okula teşekkürler yazılıdan 100 aldım

hüzün çiçeği ben 3. sınıfa gidiyorum fakat 4.sınıf testleri çözdüm.Öğretmenime bu konuları öğrettiği için teşekkür ederim. Bu sayfaya da teşekkür ederim

ben ilk testte 1 ikinci testte 0 yanlışım var

Doğasu ben 6. sınıfın tüm sorularını değil ama bir kaçını çözdüm:)çok ama çok zeki hissediyorum kendimi:)

muhammet ali akgün bu sorular cok kolay 100.00 hepsinden de aldım

doğan sadak sınavlara hazırlanmamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler

Berkan çok güzel bir site sanalokulumuz her zaman buradan çözüyorum

rüya aleyna kılıç mütiş bir test bayıldım bütün herkese katılıyorum bu testlerin muhteşem olduğu gibi notlarımda muhteşem olacak

Mira Eylül Çok eğitici bir testti. ben çok beğendim.

mehtap çokk güzel bi site herkesin kullanmasını tavsiye ederim artık sınavlarımı buradan çalışıcam

asyazeka çok güzel hep buradan ders çalışıcam

zeynep matematiğin bütün sorularını ful çektim

nihal yarın matematik sınavım var inşallah yardımcı olur

şevval matematik testi yapmak

oğuz çok beğendim siteyi kurana teşekkür ediyorum

melisa tanık bu testler olmasa öğretmenden dayak yerim

Ayşegül kumcu Süperdi ve ben matematikten 100 aldım. Lütfen diğer konuları çabuk yüklemeye çalışın.

gülsüm 4. sınıfa gidiyorum SBS sınavında 500 tam puan çektim

anonim güzel site yarın matematikten 100 alcam!!!

berre Bence süper mükemmel acayip iyi. Yani on numara beş yıldız diyom

buse bu site bence süper üstü süper bundan sonra yazılılara buradan çalışacağım

yusif çok beğendim her zaman bu siteye giriyorum

sude bu siteyi çok beğendim ve derslerime burdan çalışacağım.

yasemin çok güzeldi ve çok seviyorum ve hep 100 alıyorum ve hep çözüyorum

gizem çok basitti bu siteyi arkadaşlarıma tavsiye ettim eminim ki onlarda yüz alacaklardır.

enerji kız ben valla 90 aldım bu kadar kolay bi testen nasıl bu kadar alabildim hala inanamıyorum genellikle yüz alırdım çünkü sınıfıma resmen rezil oldum diyebilirim

esa benim tam 1 yanlışım çıktı arkadaşımında 3 yanlışı vardı ama o da kendini çalıştırarak bu testlerden benim gibi 1 yanlış çıkartmayı başardı bu site benim işime çok yaradı artık derslerimde öğretmenlerimin favorisi olmayı başardım.

meri bana da çok yardımcı oldu yaz tatilinde 4. sınıfa hazırlanmamda işime yaradı :)))

MELİH YOLCU çok eğitici ve çok güzel bir site bu siteyi kim kurmuşsa ellerine SAĞLIK

isimsiz Harika kardeşimin sorunlarını giderdi

Martin gerçekten çok güzel, keşke her konu olsaydı. ama gerçekten de çok güzel, tavsiye ederim......:)

Beytullah ben bu sınavda iyi puan alacağımı düşünüyorum.

yusuf bitti sevinçliyim neyseki 100 alıyamda 3 testte 70 aldım o biraz zordu ama neyseki bitti arkadaşlar ve tavsiye ederim :)

EGE Çok güzel bir site keşke önceden girseydim

ela su öğrenciler okusun diye ne çabalar veriyorsunuz.bu nedenle sizlere çok teşekkür ederiz MEB:)

matematik çok güzel bir site konuyu iyi anlatıyor

tuğçe çok beğendim ve testlerimi artık buradan çözeceğim

eren çok sevdim yapabilsem takipçi olurum.

atahan çok güzel bir site bide matematiği çok seviyorum ya o bi ayrı yaşa matematik

eda matematik testini sevdim.bu site çok güzel bir yerrr

kaan sınavlara buradan çalışıyorum çok güzel bir site

Elifnur Sözer site mükemmel.. Aşık oldum bu siteyeeee

kerem çok beyendim ve 100 aldım

ozgenur20004 cok güzel bir site bundan sonra sınavlarıma buradan çalışacağım

emin2121 hepsi çok kolaydı ama çok da güzeldi

denozeka Cok eğitici çok eğlenceli kesin sınavdan 100 alırım

eylül gerçekten kendimizi geliştirdik

Süper! Gerçekten çok güzel.Hayran kaldım.Keşke bütün siteler ve testler hep böyle olsaydı!!!!!!!

can çok kolay ve güzel

SEYİT HASAN BU SORULAR MÜTHİŞ

öykü kışkır çok beğendim sınavda 100 alırım çok eğitici

megazeka konularda kolay sorularda zor sorun lütfen

sualp20004 harika bu site sayesinde yazılıdan 100 aldım

anyela bu siteyi çok sevdim her sınavım için buradan çalışacağım

elif valla eğitici olduğu için çok güzel bir şey öğreniyorsun. Cuma günü deneme sınavım var yüzde yüz kazanırım......

esma benim sınavım yarın bu sınav güzel geçti inşallah 100 alırım

rümeysa nur Evet cok eğlenceli

berna aydın matematik soruları

şehadet vallahi çok beğendim çok güzel olmuş

rojin türk çok güzel sınavıma iyi geldi ama olasılık yok

elena bu testler için teşekkürler çok yardımcı oluyor artık en fazla 2 yanlış çıkarıyorum çok sağolun ama testler bir an önce gelse iyi olur

Hazar Polat Sorular hoşuma gitti teşekkür ederim

merve matematik dersi için kullanırım

Aleyna Çok güzeldi bayıldım nasıl anlatacağımı bilmiyorum yani

berat murat miraç drogba 100.000 olarak testi geçtik.

emine çok güzel yarın sınavım var inşallah işe yarar devamını da gönderin

HADİSE SÜPER SÜper bu site çok kolay yüz aldım (2)

sualp20004 harika bu site sayesinde yazılıdan 100 aldım

düzgün çok güzel bir test

drogba çok güzel bir test yapana teşekkür ederim yararlı bir test olduğu için sınavlarda yüzde yüz alırım

ftm cok teşekkürler yeni çözümlü sorular ekler misiniz çok isime yaradı

taha mert keleş Vay be çok yardımcı oldu kesin notlarım çok iyi gelecektir harika bir şey bu

ceren halaç Bence sorular 4. sınıf çocuğuna göre hemde çok güzelmiş.

ege özeren yaaa ben aradığım şeyi bulamadım ama çok teşekkür ederim! :D ;) :o hha emeğe saygı teşekkür ederim yeniden

ilayda alacatlı Bence site güzel ve çok işime yardı.Yazılıdan 100 aldım teşekkürler.

esma bayat Bu site harika bir site test bile çözdüm bu siteyi kim yapmışsa onu tebrik ediyorum

Barış Çukurgezen Sınav çok güzel

ayşenur ÇOK teşekkürler ederim. bu test bana çok ama çok iyi faydası oldu. sizlere teşekkür ederim. artık bu benim sitem dicem. harika

ada gülsüm çok işime yaradı. teşekkür ederim

sebiha duman testler çok güzel

menderes kosencioğlu ben bu teste hayran kaldım çok işime yaradı sınavı geçtim ve arkadaşlarıma bu testi önerdim bütün arkadaşlarım artık bu testi çözüyorlar ve bana sürekli teşekkür ediyorlar sınavlardan geçiyorlar. bende onlarda çok mutlular. HARİKA

TUBA AYDOĞAN YARIN MATEMATİK SINAVI VAR NAPCAMI BİLEMİYORUM 4. SINIF TESTİM OLMADIĞI İÇİN BİLGİSAYARDAN ÇÖZÜYORUM

zeliha avşar çk güzel sevdim testleri

rabia ya ben de çok sevdim hemde nasıl sevdim anlatamam ah çok beğendim anlatamam muhteşem harika inanılmaz bu matematik testi çok ve çok sevdim ya delimisin niye boş kalmasın ya diyor ay ben artık yazamıycam ah ah

misafir Ödevlerimden sonra test çözüyorum.Çok işime yarıyor.Teşekkür ediyorum.(siteyi kurana).

nefret matematikten nefret ediyorum ama her testte çok başarılıyım

naz özçelebi süperdi benim işime çok yaradı buraya benim sitem diycem HARİKA

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) Testini Çöz

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) 5 kere indirildi. Bu sınav Zor zorlukta ve Test türünde sorulardan hazırlanmıştır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Bu testi şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş.
Sınavda Test tiplerinde soru kullanılmıştır.
Bu sınav 4.sınıf matematik dersi 2.dönem 2.yazılı soruları; mebsinavlari.com tarafından tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır kazanımlarını kapsamaktadır.

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) testinin cevap anahtarını görebilmek için 4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) testinin sorularını cevapladıktan sonra Sınavı Bitir butonuna tıklamanız yeterli. Sınav sonuç ekranında doğru cevap sayısını, yanış cevap sayısını ve boş cevap sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sonuç ekranında soruların doğru cevaplarına ulaşabilirsiniz.

4.Sınıf Matematik 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) testi 4.Sınıf kategorisinin Matematik alt kategorisinin, 2 dönemine ait.
Bu sınav 387 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 3449 kere doğru, 2460 kere yanış cevap verilmiş.
Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

4.Sınıf 2. Dönem Türkçe Genel Değerlendirme Testi

4.Sınıf 2. Dönem Türkçe Genel Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 2. Dönem Sosyal Bilgiler Genel Değerlendirme Testi

4.Sınıf 2. Dönem Sosyal Bilgiler Genel Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 2. Dönem Fen Bilimleri Genel Değerlendirme Testi

4.Sınıf 2. Dönem Fen Bilimleri Genel Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 35.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

4.Sınıf 35.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 34.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

4.Sınıf 34.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 33.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

4.Sınıf 33.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 32.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

4.Sınıf 32.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 31.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

4.Sınıf 31.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

Testi Çöz
4.Sınıf 30.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

4.Sınıf 30.Hafta Kazanım Değerlendirme Testi

Testi Çöz

Daha Fazla Yükle Yükleniyor..

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır