Yönetmen | Martin Scorsese |
Oyuncu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dan Marshall U.S. G.I. at Dachau Liberation / German S.S. Officer Killed (uncredited) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Üretim Hizmetleri |
Chris Brigham , Brad Fischer , Amy Herman , Laeta Kalogridis , Dennis Lehane , Mike Medavoy , Arnold Messer , Gianni Nunnari , Louis Phillips , Joseph P. Reidy , Martin Scorsese , Emma Tillinger Koskoff |
Görsel Efekt Koordinatörü |
Llyr Tobias Johansen , Paula Diane Lopez , Ariane Rosier |
Dolly Sorumlusu |
Daniel Pershing |
Ön Işıklandırma Şefi |
Andrew Bell , R. Scott Forster , Tobias Haller , Michael S. Roberts |
Terzi |
Ann Powderly , Joni M. Huth , Bettina Hastie |
Deniz Koordinatörü |
Matthew H. OConnor |
Elektrikçi |
Jack McPhee , Simone Perusse , Kim Kono , Robert Cuddy , Dave Provenzano , Jose Flecha Hernandez |
Bilgisayar Grafik Sorumlusu |
Luke McDonald , Adam Watkins |
Ses Mikseri |
Petur Hliddal |
1. Yardımcı Editör |
Scott Brock |
Oyuncu Seçim Elemanı |
Meghan Rafferty |
Yönetici yapımcı |
Louis Phillips |
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı |
Lisa Padovani |
Baş Kostümcü |
Debbie Holbrook |
Makyaj Sanatçısı |
Sian Grigg |
Silah Danışmanı |
Guillaume DeLouche , David Fencl , James P. Meehan |
Baş Kuaför |
Christine Fennell |
Sinematografi |
Robert Richardson |
Yapım Sanatçısı |
Dante Ferretti |
Makyaj Sorumlusu |
Kathryn Blondell , Alan DAngerio , Christine Fennell , Sian Grigg , Jerry Popolis , Patricia Regan , Manlio Rocchetti , Sherryn Smith , Marleen Alter , Liz Bernstrom , Christine Domaniecki , Raul Hernandez , Teressa Hill , Craig Lindberg , Aimee Macabeo , Elizabeth Martinelli , Bridget ONeill , Michael Ornelaz , Mary Cooke |
Diğer |
Betsy Alton , John Arbuckle , Randall Balsmeyer , Alexander Barrow , Racheline Benveniste , James Berkery , Steve Bocsi , Marianne Bower , Tom Burruss , Max A. Butler , Al Cerullo , Mason Chesler , Rita Colimon , Abby Coon , Brian James Cote , Guillaume DeLouche , Michael James Faradie , Catherine Feeny , David Fencl , Glenn Ferrara , Jason Fesel , Elizabeth Fisher , Jeremy Fiske , James Gilligan , Crystal Hawkins , Rick Hicks , Sean Huck , Jason Irizarry , Andrew Jablonski , Annie Jablonski , Larry Kaplan , John Michael Kehoe , Alex Krimm , Joanna Leavens , Michael Lippman , Lisa Madden , Courtney McClain , Edward McGurn , Nolan B. Medrano , James P. Meehan , Jessica Meyer , James Mitchell-Clyde , Tim Monich , Cortney Norris , Matthew H. OConnor , Paddy Quinn , Michael Reilly , Wilson Rivas , Jennifer Roberts , Stacy Rowe , John Sansone , Darryl A. Smith , Troy Waters , J. Wilfrid White , Sean Yopchick , Eric Olin Anderson , Eric Bruno Borgman , Ursula Brauner , Fritz Ceriales , Michael P. Cone , Ramses del Hierro , James D. Dever , Roger Dillingham Jr. , Shawn Doherty , Damian Drago , Cassandre Fiering , Brendan Flaherty , Jay Floyd , Keith Fluker , Susan Garibotto , Jennifer Gjulameti , Una Green , Duck Grossberg , Alicia Hanifin , Ben Heald , Todd M. Hofacker , James Hunter , Jason Johnson , Kimmie Johnson , Kate Jurdi , Ken Kuykendall , Tara McSherry , Gio Messale , Joshua Moulding , Boone Narr , Emily Neumann , Ngoc Nguyen , Jason Ninness , J.P. Ouellette , Courtney Perkins , Jerry Quinn , Melissa Rosal , Krista Selvaggio , George Sholley , Paul Anthony Speziale , C.J. Stussi , David Szehi , Don Tempesta , Kal Thompson , Josh Woolf , Dan Webb |
Set Kıyafet Sorumlusu |
Wayne Brackett , Joseph DeLuca , Gabor Medveczky , Julio Daniel Rodriguez , Paul Alexander Larkin |
2. Yardımcı Yönetmen |
Amy Lauritsen , John Silvestri |
Set |
William L. Flanagan , Michael Duarte , David C. Romano , Hugh McCallum , Wilfredo Usuga , Ed Searles , Sean Hadley |
Dublörler Koordinatörü |
Blaise Corrigan , G. A. Aguilar |
1. Yardımcı Yönetmen |
Joseph P. Reidy , Amy Herman |
Dublörler |
G. A. Aguilar , Chris Barnes , George B. Colucci Jr. , Blaise Corrigan , Shawn Doherty , Mark Fichera , Jeffrey Lee Gibson , Stephen Mann , Paul Marini , Ian Mclaughlin , Gabriel Hansen , Terence Lorino , Todd Mello , Ryan Shibley |
Diğer |
Laeta Kalogridis , Dennis Lehane |
Ulaşım Koordinatörü |
James Fanning , Derek Raser , Robby Wright , Dan Buckman , Edward Devereaux II , Roy A. Grace , Michael OBrien , Gabe Turiello , Harold L. Woods |
Operasyon Yöneticisi |
Ron Ames , Amy Herman , Stephanie Ito , Mark Kamine |
Müzik |
Jennifer Dunnington , Ben Holiday , Robbie Robertson |
Editoryal Hizmetler |
Scott Brock , Ben Estrada , Adam Gerstel , Curtis Lindersmith , Yvan Lucas , Jim Passon , Tom Reiser , Chris Taft , Rick J. Brown , Ken Lebre , Christopher McDonald , Robert E. Phillips |
Kamera Teknisyeni |
Gary A. Beaird , Bob Becchio , Andrew Bell , Woody Bell , Carlos Bermudez , Mark J. Casey , Chris Centrella , Andrew Cooper , Robert Cuddy , Scott D. Davis , Thomas Doran , Michael Duarte , Claire Farrand-Stone , William L. Flanagan , R. Scott Forster , Josh Friz , Sean Hadley , Tobias Haller , Elizabeth Hedges , Jose Flecha Hernandez , Dan Hutchinson , Ian Kincaid , Kim Kono , Robert Legato , Hugh McCallum , Larry McConkey , Jack McPhee , Michael Nie , Larry Nielsen , Daniel Pershing , Simone Perusse , Dave Provenzano , Michael E. Reynolds , Michael S. Roberts , David C. Romano , Daniel Salk , Ed Searles , Bill Summers , Gregor Tavenner , Travis Trudell , Wilfredo Usuga , Rebecca Venezia , Rick Beausoleil , Adam D. Bouchard , Al Bruce , Derek Contrado , Jason Cortazzo , Stefan Couture , James Spud Danicic , John S. DeSimone , Joe Duarte , Tim Dunbar , Brian Dwiggins , Michael Geoghegan , Eric Goddard , David Hallas , Lee-Anthony Holloway , Guy Holt , John R. Kaplan , Mark Killian , Denny Kortze , Steve Koster , Kevin McGill , Kyle D. Moore , Phil Nason , Yoko Okumura , Jesse Olivares , Georgia Pantazopoulos , Patrick Quinn , Lance Rieck , Kenny Rivenbark , Edwin Rubio , Shawn S. Ryder , Daniel D. Sariano , Pierson Silver , Jarrett Simon , Craig Striano , Jeff Tanger , Aaron Tyburski , Fred Young , Anthony Zibelli , David Conelli , Robert Clark , Noor Razzak |
Görsel Efektler |
Enrico Altmann , Ron Ames , Wenden K. Baldwin , Jeff Barnes , Brian Battles , E.M. Bowen , Can Chang , Robert Chapin , Steve Cho , Matt Conway , Brandon Criswell , Richard Ewan , Forest P. Fischer , Andrew Furlong , Micah Gallagher , Adam Gelbart , Matthew Gratzner , Ben Grossmann , Alex Henning , Nicholas Hiegel , Yuka Hosomi , Steve Hutchins , Leigh-Alexandra Jacob , Jeffrey Jasper , Llyr Tobias Johansen , Jesse Klein Seret , Roger Kupelian , Gabriel Köerner , Joshua LaCross , Stephen Lawes , Tim LeDoux , Robert Legato , Noll Linsangan , Paula Diane Lopez , Luke McDonald , Liz McLelland , Kevin McTurk , Daniel Naulin , Steve Newburn , A.J. Raitano , Rick Rische , Ariane Rosier , David Sanger , Scott Schneider , Brandon Seifert , Richard King Slifka , Azalia Snail , Jonathan Stone , Michael Theurer , Andres Vitale , Adam Watkins , Magdalena Wolf , Steve Wright , Yoshi DeHerrera , Steve Dellerson , Shannon Blake Gans , Adam Gerstel , Christina Graff , Paul Graff , Emily Kwong , Thomas Mathai , Dan Moore , Desi Ortiz , Robert Stromberg |
Özel Efektler |
Jaremy Aiello , Adam Bellao , Michael Clarke , Jeremy Dominick , Scott Garcia , Vance Hartwell , Akihito Ikeda , Barry McQueary , Joe Montenegro , Michael Ornelaz , Garth Steinheimer , R. Bruce Steinheimer , Richard Stutsman , Rick Thompson , Casey Van Maanen , Jessee J. Clarkson , Matt Corrigan , Laura Elliott , Damian Fisher , Michael Geoghegan , Russ Herpich , Anthony Julio , David Monzingo , Cole Taylor , Stan Winston , Chris Zega |
Ses |
Jamie Baker , David Boulton , Kam Chan , Marko Costanzo , Kelly Doran , Chris Fielder , Carl Fischer , Tom Fleischman , Eugene Gearty , Petur Hliddal , Bret Johnson , Doc Kane , Frank Kern , George A. Lara , Marissa Littlefield , Samuel Miille , Angela Organ , Fred Rosenberg , Philip Stockton , Larry Wineland , Alexa Zimmerman , Michael Fowler , Peter Gleaves , Rick Gould , Andrew Morgado , Paul Tirone |
İkinci Birim |
Ron Ames , Amy Lauritsen , Robert Legato , Joseph P. Reidy , John Silvestri |
Senaryo Süpervizörü |
Martha Pinson |
Görüntü Yönetmeni |
Robert Richardson |
Müzik Editörü |
Jennifer Dunnington |
Dijital Ortam |
Curtis Lindersmith , Chris Taft , Yvan Lucas , Tom Reiser |
Dış Sesler Editörü |
Kam Chan , Jamie Baker |
Kuaför |
Alan DAngerio , Kathryn Blondell |
Yardımcı Sanat Yönetmeni |
Barbra Matis , Patricia Woodbridge , Hinju Kim , Marion Kolsby |
Sanat Yönetimi |
Christina Ann Wilson , Max Biscoe , Robert Guerra , Jason Allard , Shadya H. Ballug , Sean Bernard , Cindy Berry , Michael Bohlen , Wayne Brackett , Steve Brennan , Rejean Brochu , Roland Brooks , Garf Brown , Amanda Carroll , Doug Cluff , Jason Coffey , Richard M. Cole , Ralph Contrado , Guy D. Covington Sr. , Sarah Crall , Henry Dando , Joseph DeLuca , Robert DeVine , Christopher Ferris , Mike Foster , Brian Fry , Scott Getzinger , Jeremy A. Gibbs , Jorge Luis Gonzalez , Frank J. Hart , Trent Hevener , Arlo Hoffman , Harry Hurst II , Michael Jortner , Dan Joy , Joseph K. Kepple IV , Hinju Kim , Hannah King , Marion Kolsby , Mitchell Landsman , Gary W. Lang , Lance Littlefield , Lori A. Lopes , Ted Lubonovich II , Brian Mannain , Alejandra Martinez , Barbra Matis , Hal McFeely III , Gabor Medveczky , Christine Moosher , John W. Morgan , Thomas A. Morris Jr. , Amy Morrison , Debbie Nolan , William Scot Noonan , Cal Ocampo , John Ogonoski , Peter Oktavec , Mark Oliver , Randy L. Parisian , Jeremy M. Pereira , Réal Proulx , William Rampey , Edward Rezendes , Julio Daniel Rodriguez , Michael Saari , David Scheper , John S. Schlicter , Duke Scoppa , Lisa Scoppa , Cathy Scorsese , Rae Signer , Marty Smith , Nathan Smith , Steven J. Sonefeld , Barry Spencer , James Tolman , Cammeron Truesdale , Stephanie Waldren , Christopher Walsh , Scott D. Warner , Dave Weinman , Michael A. Wells , Patricia Woodbridge , Walter R. Wright Jr. , Frédéric Amblard , Mark Bachman , Abel Barbour , Steven Blaney , Alain Brochu , Rachel Burgio , Elizabeth Fisher , Robert Fitch , Jane Fitts , Carrie Foster , Alain Giguère , Matt Harrington , John Larson , Dave Lieber , Butch McCarthy , Adam McClain , Ryan McPeake , Kimberly Merlin , Jonathan S. Morgan , Lisa Nagid , A.J. Paratore , Giovanni Rodríguez , Lawrence Sampson , Karl Shefelman , Michael Smith , Murray Steele , Debra Sugarman , Elizabeth Tomasetti , Katie Tower , Christine Willard |
Senaryo |
Laeta Kalogridis |
Özel Efekt Koordinatörü |
R. Bruce Steinheimer |
Başlık Tasarımı |
Randall Balsmeyer |
Kostüm Tasarımı |
Sandy Powell |
Müzik Süpervizörü |
Robbie Robertson |
Set Dekorasyon |
Francesca Lo Schiavo |
Roman |
Dennis Lehane |
Sorumlu Sanat Yönetmeni |
Robert Guerra |
Editör |
Thelma Schoonmaker |
Prodüksiyon Tasarım |
Dante Ferretti |
Oyuncu Seçimi |
Ellen Lewis , Allison Hall , Barbara Harris , Geoffrey Miclat , Carolyn Pickman , Meghan Rafferty , Jennifer Sabel , Matt Bouldry , Bryan Ryan |
Sorumlu Ses Editörü |
Eugene Gearty , Philip Stockton |
Yapımcı |
Martin Scorsese , Mike Medavoy , Arnold Messer |
Sorumlu ADR Editörü |
Marissa Littlefield |
Pilot |
Al Cerullo |
2. Birim Görüntü Yönetmeni |
Robert Legato |
Kostüm Sorumlusu |
David Davenport , Denise Andres , John Cowell , Bettina Hastie , Debbie Holbrook , Joni M. Huth , Cookie Lopez , Juan Lopez , Honah Lee Milne , Lisa Padovani , Ann Powderly , Dianna Reardon , Tina Ulee , Rosa J. Colón , Leonard Logsdail , Courtney McClain , April McCoy , Azalia Snail |
Ses Yeniden Kayıt Mikseri |
Tom Fleischman |
Yardımcı Butafor |
Michael Jortner , Duke Scoppa , Cathy Scorsese |
Set Fotoğrafçısı |
Andrew Cooper |
Butafor |
Scott Getzinger |
İnşaat Koordinatörü |
Thomas A. Morris Jr. |
Baş Makyaj Sanatçısı |
Patricia Regan |
Saç Bölüm Yöneticisi |
Jerry Popolis |
Makyaj Bölüm Yöneticisi |
Manlio Rocchetti |
Diyalog Editörü |
Fred Rosenberg |
Araştırmacı |
Marianne Bower |
Görsel Efekt Sorumlusu |
Matthew Gratzner , Ben Grossmann , Paul Graff , Robert Legato |
Görsel Efekt Editörü |
Wenden K. Baldwin |
Steadicam Operatörü |
Larry McConkey |
Şef Işık Teknisyeni |
Ian Kincaid |
Görsel Efekt Sorumlusu |
Robert Chapin |
Görsel Efekt Yapımcısı |
Ron Ames , Christina Graff , Magdalena Wolf , David Sanger , Shannon Blake Gans , Jonathan Stone |
Mekan Yöneticisi |
Robin Citrin , Gregory Chiodo , Raine Hall , Marie Healy , David Ferdig , Bill Garvey , Tiffany Noel Kinder , Lynn H. Powers , A.J. Boles |
Genel |
John Cowell , Dianna Reardon , Stephen Mann , George B. Colucci Jr. , Robert Legato , Paul Marini , Mark Fichera , Freida Orange , Matthew C Dumond , Stephen Leavins , Thelma Schoonmaker |