p 302 temel eğitim 2 ne demek / muv özelliği istemel eğitim-2 ne demek bilen var mı?

P 302 Temel Eğitim 2 Ne Demek

p 302 temel eğitim 2 ne demek

Sivas - seafoodplus.info - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular > ASKER

PDA

Orijinalini görmek i&#;in t&#;klay&#;n&#;z : ASKER

Sayfa :12 [3]

devils35

,

SİVAS / Merkez seafoodplus.info Piyade Eğitim Tugayı seafoodplus.info Piyade Er Eğitim Tabur Komutanlığı Ulaştırma

İzmirden 89/4-B olarak geliyorum nasipse

yiğidoturan

,

izmirin neresindesin

&#;&#;&#;&#;&#;&#;&#;&#;&#;

,

Sivas / merkez
seafoodplus.info

15 Ocak

bende geliyorum arkadaslar =)

fatihhoca

,

şafak 26 azaldı artık bitiyor inşallah

devils35

,

izmirin neresindesin

Bornova

ulugecit

,

selam, ben ankaradan ömer. 5. piyade eğitim tugayı 1. piyade er taburuna düştüm. 89/4b olarak 15 ocak da teslim olacağım. memleketim karabük/eflani . tertipler varsa görüşelim. [email protected] facebook ve msn adresim. allah cümlemizin askerliğini hayırlı uğurlu eylesin

rido

,

slm arkadaşlar 89/4-b tertip (15ocak) sivas piyade ulaştırmadayım uşaktan seafoodplus.info internettin her yerinde birliğin tam adresini aradım ama hiçbir sitede bulamadım.çok merak ettiğim için google eartın haritalarından bakmak seafoodplus.info tam adresini (mahalle,sokak,cadde) verebilirmisiniz.şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim ve asker arkadaşlarıma hayırlı teskereler dilerim

alizaglanmis

,

arkadaşlar 89/4b (14ocak) bilgi almak istiyorum sivasa çok geldim çok severim delikanlı adamı olur şehire felan yakınmı şimdiden teşekkürler

alizaglanmis

,

bu arada benim memlekette nevşehir

b piyade er eğitim tugayı SİVAS tertipler tanışalım şimdiden kaynaşmış oluruz benim memleket trabzon istanbuldan gelicem 15 ocak da adrese teslim:)

onur yaman

,

Yolculuk var İzmir'den Sivas'a, +15 den dereceye hayırlısı.
seafoodplus.info Eğitim Tugayı seafoodplus.info Er Eğitim Tabur Komutanlığı / Sivas 14 Ocak teslim yazıyor ulaştırma,topçu diye birşey yazmıyor silüsü alınca mı belli olucak

onur yaman

,

şafak 26 azaldı artık bitiyor inşallah

fatihhoca adım adım teskereyi getirmişsin helal olsun şimdi sıra bizde.

sLm arkadaslar izmirden yolculuk varrrr sivasa
seafoodplus.info Eğitim Tugayı seafoodplus.info Er Eğitim Tabur Komutanlığı uLastırma gidiyorum arkadaslar teslım tarıhımm [email protected] gidicek arkadaslarla sımdıden tanısalım saygılar

webuzmani

,

Merhaba Arkadaşlar Ben Diyarbakır'dan Özgür Bilgisayar Yazılımcısıyım
seafoodplus.info Eğitim Tugayı seafoodplus.info Er Eğitim Tabur Komutanlığı ulaştırma gidiyorum arkadaslar teslım tarihim gidicek arkadaslarla sımdıden tanısalım saygılar

[email protected]

cengizhanergin

,

Selam Arkadaşlar Gördüğüme göre izmirden bayaa arkadaş var bende 4 aralıkda teslim olacağım İzmir-Bayraklı [email protected] İzmirli arkadaşlar tanışalım gurbette yanlız kalmayalım

selam arkadaslar bende seafoodplus.info er eğtm tugayı seafoodplus.info er eğitim tabur komutanlıgı (ulaştırma) gidiyorum bolulu arkadaslar var mı?herkese slm görüşmek üzere sivas da adım serkan bolu mengen

fatihhoca

,

şafak 18 forumu baştan sona okuyan bilgiyi bulur herkese selam bu günlerde sivasa giden acemilik yapmaz gibime geliyo hava şartlarından

dtesdemes

,

slm arkadaslar ıns 14 ocak sıvas temeltepedeyım sımdıden tanısalım ıstıyorum msn adresım:[email protected]

orugrasiz

,

Arkadaşlar bende sivasa geliyorum.Kütük UŞAK ta amaİzmitte seafoodplus.infoe seafoodplus.info er eğitim taburu topçu seafoodplus.info orada topcu birliği yok diye duydum .Bilgisiolan varsa yardımcı olsum hayırlı günler

Aralık dönem yedek subay ve kısa dönem erler için sınavlar seafoodplus.infok arkadaşlara şimdiden hayırlıs teskereler!

devils35

,

SİVAS / Merkez seafoodplus.info Piyade Eğitim Tugayı seafoodplus.info Piyade Er Eğitim Tabur Komutanlığı Ulaştırma

İzmirden bornova 89/4-B olarak geliyorum nasipse 14 ocak

dtesdemes

,

tertip msn ekle konusalım bende aynı sekılde gidiyorum [email protected]

askerim uğurum

,

arkadaslar yardımcı olurmusunuz nişanlm sivas nerkezde ve ilk günden 11 kişiyi komando seçmişseafoodplus.info komando hep doğuya gönderiyomus bilgi verirmisinz cok endişeleniyorum

cümleten S.A. arkadaslar
kızmet olursa cumartesi günü izmirden sıvas a vatanı gorevımızı yapmaya gelecegiz.

yerımız K.K. LOJ. K. İKM. K. 22'NCİ İKM. MRK. seafoodplus.infoĞI olarak geçiyor, bilgi alabilirsek sevineceğiz

askerim uğurum

,

benm nişanlımda izmirden sivasa gıttı 10 gun once cok guzel merkez rahatlıkla telefon edebılıyosun ama komando secimi var seafoodplus.infoo olursan hakkari şırnak gb doguya olmazsan 28 gunlk acemılık ardından kıbrıs ıstanbul ızmır ankara %90 ihtimal allah hepinizin yardımcısı olsun allaha emanet olun

tüm askerlere hayırlı teskereler diliyorum

dönem kısa dönem er ve yedek subay sınıflandırma sonuçları açıklandı.Gidecek arkadaşlara hayırlsı tezkereler dilerim.

fatihhoca

,

slm arkadaşlar şafak 6 da battı az önce darısı başınıza

alizaglanmis

,

varol fatih hoca

selam herkese. izmirden(+15)__sivasa () 14 ocakta sivasta olun dediler bana da :) ulaştırma olarak gidiyorum bende.
forumu baştan sona okudum hiç sıkılmadan. dikkatimi çeken şunlar oldu;
fatih abi bi mesahında gün kaldı demiş o tarihten itibaren hesapladım ve 6 gün sonra bitiyo askerliği :))
kimisi hiçbirşey alma burada war diyo kimisi de ne bulduysan al diyo kafam karıştı biraz. özellikle fatih abi senin yardımcı olanı bekliyorum
[email protected]__tertpl er ekleyin

dtesdemes

,

bende sıvas merkeze dustum 14 ocakta fakat arkadslar komando secımı varmıs neye gore secılıyor yardımcı olurmusunuz merak ettıgım vucutta bı hasar olsa bı hastalık olsa olunmuo dıe duydum ama bılgılendırrsenız sevınırım

w2ksunucu

,

Arkadaşlar merhaba;

Bende 13 Ocak günü seafoodplus.info Er Eğitim Tugayı 1. Piyade Er Eğitim Taburu Sivas Merkez geliyorum. İstanbul SARIYER den.. MSN ve Mail adresim : [email protected]

askerim uğurum

,

vallaha hiç bakmıolar zayıf sisman hasta sağlam

askerim uğurum

,

ilk gittiğin gun seçiyolar ve 1 hafta kadar sağlık kontrolnden geçiyon gözlük kullanıyosan olmuyon galıseafoodplus.info ıyı güzel biyer

doğan bulut

,

EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER

bir diyarbakırlı olarak şunu söylüyorum
korkmayın komando olacağım diye bu vatan için o ********lere derslerini wermek için gönüllü komando bile olurum vatanım için herşeyi yapmayı hazırım

onur yaman

,

Formu baştan sona okudum aklıma takılan noktalar var bunlara cevap verebilecek birileri varsa herkes aydınlanmış olur.

Kimilerinin listede seafoodplus.info eğitim tugayı 1. piyade er eğitim taburu (ulaştırma) yazıseafoodplus.inforinde ise ulaştırma yazmıseafoodplus.info ne anlama seafoodplus.info yazılana göre kışlada komutanın özel arabasından başka araba yokmuş.Birde komanda seçimi yapılıyormuş.Bu seçim sivasa öseafoodplus.info ayrı bir özel tim seafoodplus.infoo olanlar zaten önceden belli değilmidir nerede acemilik yapacağı, izmir foça ,manisa kırkağaç seafoodplus.info komando seçilenler ayrı bir yere mi götürüseafoodplus.info amaç şumudur askere komando olarak gideceklere bir araştırma sağlık taraması yapılmıyor, herkese yapılan kontrollerden yapılıyor boy kilo seafoodplus.infoikte yapılan kontroller daha fazlamış yazılanlara göre bu nedenle burada seçilenler daha donanımlı daha özel eğitimli komandolarmıdır.

Tabi bunlar kafaları karıştırıyor, bekleyip yaşayarak görüseafoodplus.infoe şimdiden hayırlı teskereler diliyorum Sivas'ta görüşmek üzere.

ömer yalcin

,

bende insallah seneye askerim ,o duyguyu kisada olsa yasayacagim.

ismail 58

,

Formu baştan sona okudum aklıma takılan noktalar var bunlara cevap verebilecek birileri varsa herkes aydınlanmış olur.

Kimilerinin listede seafoodplus.info eğitim tugayı 1. piyade er eğitim taburu (ulaştırma) yazıseafoodplus.inforinde ise ulaştırma yazmıseafoodplus.info ne anlama seafoodplus.info yazılana göre kışlada komutanın özel arabasından başka araba yokmuş.Birde komanda seçimi yapılıyormuş.Bu seçim sivasa öseafoodplus.info ayrı bir özel tim seafoodplus.infoo olanlar zaten önceden belli değilmidir nerede acemilik yapacağı, izmir foça ,manisa kırkağaç seafoodplus.info komando seçilenler ayrı bir yere mi götürüseafoodplus.info amaç şumudur askere komando olarak gideceklere bir araştırma sağlık taraması yapılmıyor, herkese yapılan kontrollerden yapılıyor boy kilo seafoodplus.infoikte yapılan kontroller daha fazlamış yazılanlara göre bu nedenle burada seçilenler daha donanımlı daha özel eğitimli komandolarmıdır.

Tabi bunlar kafaları karıştırıyor, bekleyip yaşayarak görüseafoodplus.infoe şimdiden hayırlı teskereler diliyorum Sivas'ta görüşmek üzere.

Şimdiden hayırlı tezkereler dilerim..

ama bu soruların cevabını burada zor bulursun, nedenine gelince burada sivas'ta askerliğini yapmış birini zor bulursun.

bir de hani anlatılmaz yaşanır olaylar vardır ya, askerlikte onlardan birisidir.

hele bir gir kışlaya görürsün, cevaplayacak birisine rastlarsanda sorarsın orada.

bende insallah seneye askerim ,o duyguyu kisada olsa yasayacagim.

Bedelli mi geliyorsun abi?:)

ömer yalcin

,

Evet kardes yurt disinda yasadigim icin bedelli

Evet kardes yurt disinda yasadigim icin bedelli

Burdur Piyade Eğitim Alay Komutanlığı,hakkında engin tecrübelerimi paylaşabilirim abi vakti gelinceD

ismail 58

,

Benim biladerde orada yapmıştı askerliğini.

fatihhoca

,

arkadaşlar şafak adana bugün adanada çarşıda geziyorum askerlik bitiyor burada bilgileri paylaşacağım yakında

w2ksunucu

,

vay be koca askerliği bitirdin sonunda. Darısı başımıza. İnşallah o günleri bizlerde görürüz. Sanırım seafoodplus.info Er Eğitim Tugayına giden yok :)

Kimse görüşmek istemedi Ocak ta ordayım kısmetse..

erolerdogan

,

en büyük asker, bizim asker

webuzmani

,

Arkadaşlar Sivas Burda Yazılanlar Gibi Bir Yer Değil

Çok Rahat , Komutanlarımız Çok iyidiler , Sürünme Falan Hiç Görmedim , Dayak , Hakaret , Küfür Görmedim Yada Denk Gelmedi Zaten Bu Tür Şeyler Yasak Usta Asker Sana Karışamaz Devrecilik Yok , Her yerde Telefon Kulubeleri İstediğin Zaman Ailenle Görüşebilirsiniz. Kapıda Çok Sıkı Bi Arama Yok Telefon Sokabilirsiniz Yakalanmamak Şartı İle Havantepe Diye Bir Eğitim Yeri Var Orası Çok Soğuk Genel Anlamda Sivas Çok Soğuk Çok Çok Kalın giyinmelisiniz. 89/4 -A Gidenlerin %70'i Doğu Sınırlarına Çıktı. Çok Acı Bir Olay Ama Askerlik Bu Ben Kırklareli Merkez'e Düştüm Geri Kalan Herkes Şırnak , Silopi , Mardin ,Yüksekova, Iğdır , Van , Başkale , Ankara , Edirne , İstanbul'a Düştü Orda Olduğunuz Süre İçerisinde Gerekli Sınawlardan Geçeceksiniz. İngilizceniz Varsa Batıya Düşmeniz Çok yüksek Meslek Seçimlerine Gelecekler %20 Etkli Olabilir Ama Yine'de Şansınızı Deneyin Derim İngilizce Sınawını Kesinlikle Kaçırmayın Batıya Düşme Oranı Çok Yüksek

Yardımlarından ve Desteklerinden Dolayı
Oral Gülseven
Halil Toker
Bahaddin Elfettin
Teoman
Murat Oral
Tuncay İpek

Komutanlarıma Çok Teşekkür ederim

hataylıaskeer

,

seafoodplus.info er egt tugayı 1 seafoodplus.infoıgı sivas ulaştırma da hatay dörtyoldan gıdıyorum varmı hataylı

dtesdemes

,

tertip ben ve bi kac tertip istanbuldan geliyoruz fakat aksam 5 teslim biz kalabaligiz [email protected] bna ulasirsan oradada gorusurz sikinti cekmezsin.

hataylıaskeer

,

tertip senın sulus tarıhın mı 17 sı ben bu aksam cıkıyorum yarın orda olurum ögleden sonra gırecem ıcerı görusuruz

Dönem askerlerin askerliği seafoodplus.infoşgeldin Furkan Hocam.:)

Furkan Hocam hoş geldin.

sivil hayatta başarılar.

alizaglanmis

,

Arkadaşlar Sivas Burda Yazılanlar Gibi Bir Yer Değil

Çok Rahat , Komutanlarımız Çok iyidiler , Sürünme Falan Hiç Görmedim , Dayak , Hakaret , Küfür Görmedim Yada Denk Gelmedi Zaten Bu Tür Şeyler Yasak Usta Asker Sana Karışamaz Devrecilik Yok , Her yerde Telefon Kulubeleri İstediğin Zaman Ailenle Görüşebilirsiniz. Kapıda Çok Sıkı Bi Arama Yok Telefon Sokabilirsiniz Yakalanmamak Şartı İle Havantepe Diye Bir Eğitim Yeri Var Orası Çok Soğuk Genel Anlamda Sivas Çok Soğuk Çok Çok Kalın giyinmelisiniz. 89/4 -A Gidenlerin %70'i Doğu Sınırlarına Çıktı. Çok Acı Bir Olay Ama Askerlik Bu Ben Kırklareli Merkez'e Düştüm Geri Kalan Herkes Şırnak , Silopi , Mardin ,Yüksekova, Iğdır , Van , Başkale , Ankara , Edirne , İstanbul'a Düştü Orda Olduğunuz Süre İçerisinde Gerekli Sınawlardan Geçeceksiniz. İngilizceniz Varsa Batıya Düşmeniz Çok yüksek Meslek Seçimlerine Gelecekler %20 Etkli Olabilir Ama Yine'de Şansınızı Deneyin Derim İngilizce Sınawını Kesinlikle Kaçırmayın Batıya Düşme Oranı Çok Yüksek

Yardımlarından ve Desteklerinden Dolayı
Oral Gülseven
Halil Toker
Bahaddin Elfettin
Teoman
Murat Oral
Tuncay İpek

Komutanlarıma Çok Teşekkür ederim

bizde sana tşkr ederiz kardeşim saolasın

yarın askerliğin ilk günü vatana millete hayırlı olsun

w2ksunucu

,

Arkadaşlar tekrar merhaba;

seafoodplus.info er eğitim tugayı sivas merkezdeki acelilik görevimizi bitirmiş bulunuyoruz.
Orası ile ilgili olarak merak ettikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle ilk olarak buraya acemi olarak gidiyorsanız. Kesinlikle yanınıza çok eşya almayın hatta hiç almayın çünkü sivilden getirdiğiniz eşyaları depoya koyuyorsunuz ve giderken alıyorsunuz.
İhtiyacınız olan herşeyi askeriye veriyor. Traş takımı hariç diş maacunu diş fırcasına kadar alacaksınız askerden. 89 4B olarak biz donduk. Sivas cok soguk bir memleket allah kimseyi kış döneminde ne sivas merkez nede TEMELTEPE ye düşürmesin. Temeltepeyi zaten hiç yazmıseafoodplus.infoıl bir soğuk olduğunu siz düşünün. Havantepe denilen eğitim bölgesinde soğuktan bayılan arkadaşlarımız oldu. İçliklerinizi içinizden kesinlikle çıkartmayın. Bizim dönemimizde eğitimler çok çok ağır değildi. Çünkü denetim vardı ona hazırlık yaptık ve denetimde çok farklı bir açılım uyguladılar çok iiyi geçmedi bu sebepten tertip gelen arkadaşarı çok yoracaklarını uzmanlar ve astsubaylar soyledıler. Hazırlıklı gidin. Ayrıca akşam mesai saatınden sonra boş olacagız haftasonu egıtım olmayacak denılen sozlere değer vermeyın cunku yok oyle bırsey. hafta ıcı gece da ıctıma alındıgınıda yasadım hafta sonu egıtım de yaptıgımızıda. Genelde komutanlar ıyıler. bizler ıkıncı bolukteydık. Bu bolugun uzmanlarıda astsubaylarıda ıyıler. Tabıkı sıze baglı sız ne derece ıyı olursanız onlarda o derece ıyıler. sız ne derece ısın ıbnliğine gıdersenız onlar daha ıbn oluyorlar. Iyı gecınmeye bakın onlarda arkadaslarınız olsun. Soyle ornek verebılırım. Uzman bır bascavusumuz dagıtıma gelırken kendı arabası ıle havaalanına bızlerı getırdı ugurladı. Bu denlı arkadaslıklar olabılıyor. Havaalanı tugay arası yaklasık 25 kılometre taksı 67 TL yazıyor. Havas servısı ıle 8 TL ye gıdebılıyorsunuz. Askerıyeye gırdıkten sonra hıc bır sekılde dısarı cıkamayacaksınız. Yemek konusundada yemekler cok ıyı sayılmaz dısardan gelıyor. Ama hıc yenemeyecek gıbıde degıl. Tutmadıgınız bı yemek olursa 4 eylul gazınosundan bazlama yada pızza alabılırsınız. Fıyatlar cok uygun. Uzerınede bı kazandıbı fena olmuyor. Lig maclarını eger serbest bırakılırsanız gazınoda ızleyebılırsınız. İmkanlar genel olarak ıyı gıbı. Ama tabıkı tatıle gıtmıyorsunuz bıraz sıkıntı cekeceksınız. aklıma gelmısken son olarak sunu belırteyım usta bırlıgınde nereye gıdecegım dersenız burası heryere gonderıyor 89 4b lerın % ı dogu bolgesıne ( Genelde Sınır ) gıttı. Gerıye kalanlarda turkıyenın cesıtlı yerlerıne dagıldılar. Merak ettıklerınız olursa cevalarım dolu dolu gecen bır aydan sonra sorularınıza cevap olabılırım sanıyorum.

bilal kose

,

aramiza katilan vede halen askerde olan arkadaslara hayirli teskereler gelenlere hosgeldiniz gecmis olsun arkadaslar

baristanbul

,

Dostum merhaba,

Öncelikle hayırlı seafoodplus.info kısmet olursa nisan ayında sivasa acemiliğim için gideceğim bana topçu olarak dediler acaba temeltepe midir?Ve oradaki acemilik süresi 70 gün müdür?Bu şekilde okudum forumdan ama yinede bilgin varsa söylersen sevinirim.Şimdiden teşekkrüler;)

baristanbul

,

NISAN ayında İstanbuldan yada diğer şehirlerden sivasa topçu olarak giden arkadaşlar varsa haberleşelim burdan tanışalım arkdaşlar

bilal kose

,

merhaba kardas size yardimci olamiyacigim ben yurt disinda kaliyorum fazla bilgim yok o konuda ama bilen arkadaslar vardir size yardimci olurlar size simdiden hayirli teskereler

baristanbul

,

Teşekkürler dostum Allah razı seafoodplus.infoırlısınla sivasıda göreceğiz

bilal kose

,

insallah allah hayirlisini versin

herkeze merhaba

k.k. lojistik komutanlığı mühimmat komutanlığı 3.mühimmat komutan yardımcılığı
mühimmat bölüğü merkez/Sivas

burayı bilen var mı?yardımcı olursanız sevinirim.

fatihhoca

,

arkadaşlar askerliğim biteli iki ay oldu yani bitiyor sivas güzel başladı adana da güzel seafoodplus.info kişi görev yerimden gitti sivasa biri ığdıra diğeri balıkesir e düştü şans nasip artık ama kolay bir acemi birliği yeri allah herkesin yar ve yardımcısı seafoodplus.info savaş banada bir daha askerlik göstermesin

arkadaşlar askerliğim biteli iki ay oldu yani bitiyor sivas güzel başladı adana da güzel seafoodplus.info kişi görev yerimden gitti sivasa biri ığdıra diğeri balıkesir e düştü şans nasip artık ama kolay bir acemi birliği yeri allah herkesin yar ve yardımcısı seafoodplus.info savaş banada bir daha askerlik göstermesin

fatih hocam yazarda ben dururmuyum.. (:

Waybe ilk sayfalarda askere gidecem diyorum askerlik biteli 2 ay oldu :D:D ah sivas ahhh :D:D:D

rappbenimm

,

arkadaşlar sivas temeltepede arkadaşım askerlik yapıyor gtt çavuş eğitim bölüğünde ona ulaşabileceğim bir numara varmı acaba yardım edebilirmisiniz?

rappbenimm

,

arkadaşlar bilen biri yokmu cvp versn ltfn

Arkadaşının ailesini arayıp sorsan ulaşacagın numarayı burda nasıl yardımcı olsunlar sana kim bilecek temel tepenin nosunu bence ailesine ulaşmaya çalış :)

gönlüm58

,

Arkadaşının ailesini arayıp sorsan ulaşacagın numarayı burda nasıl yardımcı olsunlar sana kim bilecek temel tepenin nosunu bence ailesine ulaşmaya çalış :)

Kuşuma katılıyorum,telekomdanda alınabilir numara

toreturned

,

5inci p.eğseafoodplus.info seafoodplus.info seafoodplus.info eğt tb.k.lığı-sivas seafoodplus.info özelliği= p temel eğitim-2

hadi hayırlısı bakalım..

ayrıca aranıza yeni katıldım saygıyla selamlarım herkezi..

Dönem Yedek Subay ve Kısa Dönem adayları için şafak sayma vakti)

Kibrisli

,

Ben başladım bile Yiğiter :D 17 Eylül'de aranızdayım

İnşallah abi.Güle güle gidip gelirsin inş)

asker_yari

,

herkese merhabalar,

beni nişanlımı 9 temmuz'da sivas'a gönderdim. Dün eğitimleri başladı fakat dün hiç aramadı çok merak etmekteyim. Çok sıkımı bu askeriye? 2.bölükte kendisi. Askeriyenin telefon numarasınıda almadım. bilen birisi varsa paylaşabilir mi ?

Merhaba Hoş Geldiniz Kardeşim.

Adı üstünde Asker ocağı (Ana kucağı değil )

Bizim zamanımızda yeni askerler belli bir süre çarşıya çıkıp tlf,etme imkanı yoktu.

Gelişen teknoloji karşısında şu an herşey mümkün,fakat askeri birliklerde kimseye taviz verilmez. birlikte tlf,kulübesi varsa bir yolunu bulur arar seafoodplus.info etmeyin kardeşim

asker_yari

,

Merhaba Hoş Geldiniz Kardeşim.

Adı üstünde Asker ocağı (Ana kucağı değil )

Bizim zamanımızda yeni askerler belli bir süre çarşıya çıkıp tlf,etme imkanı yoktu.

Gelişen teknoloji karşısında şu an herşey mümkün,fakat askeri birliklerde kimseye taviz verilmez. birlikte tlf,kulübesi varsa bir yolunu bulur arar seafoodplus.info etmeyin kardeşim

haklısınız ama işte ilk günler insan merak etmeden duramıyor. askeriyenin içinde kulube varmış hafta sonu oradan aradı ama ben arasam görüşemez miyim ? bugünde aramazsa saat 6'dan sonra aramak seafoodplus.info telefon numarasını bulabilirsem.

filografozan

,

herkese merhabalar,

beni nişanlımı 9 temmuz'da sivas'a gönderdim. Dün eğitimleri başladı fakat dün hiç aramadı çok merak etmekteyim. Çok sıkımı bu askeriye? 2.bölükte kendisi. Askeriyenin telefon numarasınıda almadım. bilen birisi varsa paylaşabilir mi ?

hayırlsı olsun,merak etme kardeşim.
evet askeriye biraz sıkıdır.özelliklede yeni askerler için.
çok kısa bir zamanda haber alırsın inşseafoodplus.info KAZVUŞTURSUN diyelim

haklısınız ama işte ilk günler insan merak etmeden duramıyor. askeriyenin içinde kulube varmış hafta sonu oradan aradı ama ben arasam görüşemez miyim ? bugünde aramazsa saat 6'dan sonra aramak seafoodplus.info telefon numarasını bulabilirsem.

Merak etmeniz gayet normal kardeşseafoodplus.info burası askeriye kimse ne sizin nede bizim merak etmemizi düşüseafoodplus.info birliklerde, Herzaman disiplin ön plandadır. O kulübenin numarasını bulmanız birşey ifade etmez,Sizin arama yapmanız için kulübenin başında bekliyor olması gerekki ulaşasınıseafoodplus.info iyisi onun sizi aramasını beklemeniz Acemi birliği biraz sıkıntılı geçseafoodplus.info etmeyin birazcık sabredin derimGaliba biraz karamsar yazdım ama gerçekleri yazdım

programer

,

Sınav Merkezi :5'İNCİ P. EĞseafoodplus.info seafoodplus.infoĞI SİVAS
Sınav Salonu :GN. ŞÜKRÜ KANATLI KIŞLASI seafoodplus.info EĞseafoodplus.info 2'NCİ seafoodplus.info EĞseafoodplus.infoĞI YEMEKHANESİ
Sınav İli :SİVAS Burada sınava girmek için kırşehirden geleceğseafoodplus.infoın açık adresini yaza bilirmisiz sivaslılara selam seafoodplus.infoılarımla.

Arif Coşkun

,

Sınav Merkezi :5'İNCİ P. EĞseafoodplus.info seafoodplus.infoĞI SİVAS
Sınav Salonu :GN. ŞÜKRÜ KANATLI KIŞLASI seafoodplus.info EĞseafoodplus.info 2'NCİ seafoodplus.info EĞseafoodplus.infoĞI YEMEKHANESİ
Sınav İli :SİVAS Burada sınava girmek için kırşehirden geleceğseafoodplus.infoın açık adresini yaza bilirmisiz sivaslılara selam seafoodplus.infoılarımla.

Hayırlı tesekereler olsun askerim:)
Sivas'ta olan ve orayı bilen bir arkadaşımız yardımcı olacaktır umarım.

Bursa

,

5'İNCİ P.EĞseafoodplus.info KH. VE seafoodplus.info SİVAS / MERKEZ ustalar bura nası bi yerdir

fatihhoca

,

arkadaşlar 88 3 lerden sonra bu forum çalışmadı ama geriye dönük güzel bilgiler seafoodplus.infoik biteli 10 sy seafoodplus.infoik kısalacak mı haberlri benim için bişey ifade etmesede inşaallah düşerde oradaki kardeşlerim bir an önce sevdiklerine kavuşur seafoodplus.info güzel bi memleket ve hala takım assubayımla telden görüşüyorum gerçi şu anda afganistanda ama çok kısa süre içinde sivasa dönüyor. herkese selamlar

altuntas58

,

arkadaşlar 88 3 lerden sonra bu forum çalışmadı ama geriye dönük güzel bilgiler seafoodplus.infoik biteli 10 sy seafoodplus.infoik kısalacak mı haberlri benim için bişey ifade etmesede inşaallah düşerde oradaki kardeşlerim bir an önce sevdiklerine kavuşur seafoodplus.info güzel bi memleket ve hala takım assubayımla telden görüşüyorum gerçi şu anda afganistanda ama çok kısa süre içinde sivasa dönüyor. herkese selamlar

Askerliğin kısalacağını bende umut ediyorum söylentilere göre uzun dönem askerlik yapanlarda 3 ay indirim yapılacak kısa dönem askerlik yapanlardada 3 ay uzayacakmış uzun dönem askerliğin bütcemize çok ağır yükü var aynı zamanda genclerimiz en verimli döneminde askerlik yapıyor bence en uygun olanı tek tip askerlik

fatihhoca

,

Askerliğin kısalacağını bende umut ediyorum söylentilere göre uzun dönem askerlik yapanlarda 3 ay indirim yapılacak kısa dönem askerlik yapanlardada 3 ay uzayacakmış uzun dönem askerliğin bütcemize çok ağır yükü var aynı zamanda genclerimiz en verimli döneminde askerlik yapıyor bence en uygun olanı tek tip askerlik

askerl,ğ,n üzerinden bi askerlik daha geçti.çekilen unutuluyo.

dtesdemes

,

ARKADAŞLAR BENİMDE ACEMİLİĞİM SİVAS MERKEZE DÜŞTÜĞÜNDE BÜYÜK HEYECANLA BU SİTEYİ BULUP BİRŞEYLERYAZMIŞTIM 89/4/B OLARAK GİTMİŞTİM GELELİ 6 AY OLDU VALLAHİ NASIL BİTTİ ANLAMADIM AMA ASKERLİK ÇOK SIKICI ÇOOOKKKK

Konuyu ben açmıştım, askerden geleli 34 ay olmuş

_DuMaN_58

,

Konuyu ben açmıştım, askerden geleli 34 ay olmuş

Senin üzerine kaç kişi gelip gitti :) sayfa 59 da :)

vBulletin v, Copyright ©, Jelsoft Enterprises Ltd.

Eğitici erlerin, görevleri bireylerin araştırdığı bir konudur. Eğitici erler, her askeriyede olan ve birçok konuda yardımcı olan askerlerdir.

Eğitici er askerde ne yapar?

eğitici-er-askerde-ne-yapar

Askere yeni gelen acemi askerlerin tüm sorunlarıyla, eğitici erler ilgileniyor. Acemi askerlerin tüm ortama uyum sağlaması ve kuralları kısa süre içinde öğrenmesi, eğitici erlerin görevidir. Eğitici erler tüm acemi askerlere, askeriye hakkında detaylı bilgi verir.

Askerde er ne anlama gelir?

Er, en düşük askeri rütbeye sahip askerdir (hizmet edilen kuvvete bağlı olarak NATO&#;daki rütbe dereceleri OR-1 ila OR-3 arasındaki rütbeye eşdeğerdir).

Askerde yazıcı ne işe yarar?

evvela bölük yazıcısı, bölüğünde yer alan 50 ila adet erbaş ve erin günlük nöbetlerini belirler. haftasonları eratın çarşı izinlerini ayarlar. suç işleyenler varsa onların mahkeme dosyalarını hazırlar, yeri geldiğinde ifadelerini alır. her ay askerin maaş bordrosunu hazırlar.

P Temel eğitim 2 ne demek?

Muv özelliği askerde göreceğiniz eğitimin özelliğini belirtir. "İs" yani istihkamcı olarak temel eğitim alacaksınız. bu da acemilikte olacak usta birliğinde ekstra eğitim görmezsiniz. gibi kodlar ise acemi askerlere verilen tsk&#;nın yönergelerinde geçen maddeler.

Askerde telefonla konuşmak serbest mi?

Hayır askerde cep telefonu kullanmak yasak değil! Çünkü siz akıllı olmayan tuşlu bir telefon getirdiğinizde hiç kimse sizden telefonunuzu almayacaktır.

Eğitici kime denir?

Eğitmen, herhangi bir alanda eğitim veren kişiye denir. Öğretmenlerden farklı olarak eğitmenler, atölye, simülasyon, panel ve birçok farklı metottan yararlanabilir.

Er maaşı ne kadardır?

Asker maaşlarına görev yaptığı bölgeye göre ekstra tazminatlar yansımaktadır. yılı içi Sözleşmeli Er maaşı 5 bin liradır. Sözleşmeli erlerin başlangıç maaşı TL iken bu ücret TL seviyesine kadar çıkabiliyor.

Er rütbe alır mı?

Sözleşmeli er rütbe atlar mı? Sözleşmeli erler en az 3 en fazla 7 yıl görev yapacaklar. 2 yılda bir üst rütbeye yükselerek sırasıyla sözleşmeli onbaşı, sözleşmeli çavuş olacak.

ER den sonra hangi rütbe gelir?

Er: Zorunlu askerlik görevini yerine getiren devlet sorumluluğunda olan askerdir. En düşük rütbedir. Onbaşı: Erlikten sonra gelen ilk rütbedir. Emrine verilen birlikten sorumludur.

Askerde şarj aleti yasak mı?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, kışla içerisine herhangi bir elektronik alet sokmak yasaktır.

Askerde yatan para nereden alınır?

Yatırılan para, PTT şubelerinden T.C kimlik numarası ile çekilebilmektedir. Diğer yandan Ziraat Bankası üzerinden de askerlik yol paraları çekilebilmektedir.

Askerde neler yasak?

Askerde Kullanılmaması Gereken Eşyalar Nelerdir?

1. Radyo.
  2. Mp3 çalar.
  3. Yasak olan kitaplar ve yayınlar.
  4. Silah.
  5. Bıçak.
  6. Çakı
  7. İlaç
  8. Uyuşturucu.

Askerde P ne demek?

P temel eğitim 3, askerlikte verilen bir eğitimdir.

P ne demek?

P temel eğitim ; Piyade Eğitimine verilmiş bir koddur. Yani Piyade olarak da uzun olarak yazabiliriz. Askere gidecek kişilerin alacağı temel eğitimdir.

Temel eğitim 1 ne demek?

Eğitim-Öğretim Terimi Olarak Temel Eğitim: 1. Örgün eğitimden yararlanma olanağı bulamamış kimselere uygulanan ve onları toplumsal, ekonomik ve kültürel yönlerden aydınlatıp yetiştirmeyi amaç edinen eğitim.

Askercell ücreti ne kadar?

Askercell servisi ücretsizdir fakat Askercell servis aboneliği ücretsiz sesli görüşme, SMS veya veri kullanım hakkı sağlamaz.

Askercell kaç tane numara eklenir?

Askercell numara ekleme servisinde numara ekleme sınırı var mıdır? Askercell tarifesine en fazla 5 GSM ve 2 sabit hat numarası ekleyebilirsiniz.

Askere giderken ne lazım?

askere-giderken-ne-lazım

6 adet fanila (Kollu veya kolsuz) 6 adet asker donu (boxer) 6 adet asker çorabı 1 adet bot boyası 1 adet bot parlatıcı sünger 1 adet ayak ve pişik pudrası 1 adet bot vatkası (*Fotoğrafta yok ancak koli içerisinde var) 1 çift tabanlık 1 adet bot kilidi 1 adet boyuna asmalı asker cüzdanı 1 rulo tuvalet kağıdı 1 adet &#;

Eğitici eğitimi sertifikası ne işe yarar?

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı&#;nın amacı kamu kurumlarının ya da özel kuruluşların eğitim akademilerinde, eğitim birimlerinde veya merkezlerinde, insan kaynakları bölümlerinde görev yapan eğiticilere, etkili bir eğitici olabilmek için gerekli olan bilgi ile becerileri kapsamlı teorik ve uygulamalı bir eğitimle &#;

Maybe you are interested in:

karacaoğlan şiirleri ve hayatı?

Related searches

1. p eğitici er görevi
  2. p eğitici er ekşi
  3. p eğitici er dağıtım
  4. Sülüste eğitici er ne demek
  5. Kimler eğitici er olur
  6. p nedir
  7. p askerlik
  8. Askere eğitici er olarak gitmek

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir