dudağından öpücem öpücem söylenme / Simge Öpücem Lyrics, Öpücem Lyrics

Dudağından Öpücem Öpücem Söylenme

dudağından öpücem öpücem söylenme

Simge - Öpücem Şarkı Sözleri

Peşindeyim alana kadar peşindeyim.
İşimdeyim gücümdeyim ama düşündeyim.
Yakıcam buraları o derece yani başındayım.
Gülünce yazında  ağlayınca kışındayım.

Daha iyisini mi bulucan?
Bir gel neler anlatıcam. 
Ben seni öyle bir sevicem ki, 
Aklını oynatıcan. 

Aç koynunu giricem! giricem! dellenme! 
Dudağından öpücem! öpücem! söylenme!

Demek ki bir bildiğim var, sen beni takip et. 
Senin yolun yol değil ya hindistan, ya tibet. 
Neye benziyor istediğin hayat bir tarif et. 
Kapı kapı dolaşan o kedi  buraya da gelecek. 

Daha iyisini mi bulucan?
Bir gel neler anlatıcam. 
Ben seni öyle bir sevicem ki, 
Aklını oynatıcan. 

Aç koynunu giricem! giricem! dellenme! 
Dudağından öpücem! öpücem! söylenme!

Söz: Sezen Aksu, Sibel Algan

kez okundu
twitterde paylaş

Simge Öpücem

Türkçe Müzikler, Komedi Filmler Komik Sahneler Türkler Hakkında Herşey Burada Takip Edip Ve Beğenip Destek Olmayı Unutmayınız İyi Seyirler

Simge Öpücem Sözleri

Peşindeyim alana kadar peşindeyim
İşimdeyim gücümdeyim ama düşündeyim
Yakıcam buraları o derece yani başındayım
Gülünce yazında ağlayınca kışındayım
Daha iyisini mi bulucan bi gel neler anlatıcam
Ben seni öyle bir sevicemki aklını oynatıcan
Aç koynunu giricem giricem dellenme
Dudağından öpücem öpücem söylenme
Demekki bi bildiğim var sen beni takip et
Senin yolun yol değil ya hindistan ya tibet
Neye benziyor istediğin hayat bi tarif et
Kapı kapı dolaşan o kedi buraya da gelecek
Aç aç

Cifra Club

Peşindeyim alana kadar peşindeyim
İşimdeyim gücümdeyim ama düşündeyim
Yakıcam buraları o derece yani başındayım
Gülünce yazında ağlayınca kışındayım

Demekki bi bildiğim var sen beni takip et
Senin yolun yol değil ya hindistan ya tibet

Neye benziyor istediğin hayat bi tarif et
Kapı kapı dolaşan o kedi buraya da gelecek

Aç aç

Lyrics of Öpücem - Simge

I'm after you until I get it I'm at work, I'm strong, but I'm dreaming I will burn these places to such a degree that I am at the beginning, When I laugh, I am in the summer, when I cry, I am in the winter. If you can find a better one, what will I tell you? I will love you so much that it will blow your mind, I'm going to enter your hungry bosom, I will kiss your lips, don't be told, I'm going to enter your hungry bosom, I will kiss your lips, don't be told, So there's something I know, you follow me Your way is not the road either India or Tibet What does the life you want look like, describe it That cat that goes door to door will come here too Can you find a better one, what will I tell you? I will love you so much that it will blow your mind I'm going to enter your hungry bosom I will kiss your lips, I will kiss you, don't be told I'm going to enter your hungry bosom I will kiss your lips, I will kiss you, don't be told I'm going to enter your hungry bosom I will kiss your lips, I will kiss you, don't be told I'm going to enter your hungry bosom I will kiss your lips, I will kiss you, don't be told

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası