mega yazılım / Mega Yazılım (İstanbul - Şişli) - Adres ve Telefon Bilgileri

Mega Yazılım

mega yazılım

İŞ ÇÖZÜMLERİ YAZILIMLARINDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

İş Çözümleri Yazılımları, ERP, e-Fatura, e-Defter, muhasebe, ticari yazılımlar, danışmanlık, eğitim ve desteği

Biz kimiz

Yılların tecrübesiyle İhtiyaçlarınızı biliyoruz!

yılından beri oluşan birikimiyle, yazılım üretimi, pazarlaması, eğitim ve desteği konusunda hizmetlerini sürdüren Mega Yazılım, müşteri taleplerinin değerlendirilmesi doğrultusunda hayata geçirdiği projeler ve işlevsel ürünleri ile sektördeki başarısını devam ettiriyor.

İş Çözümleri Yazılımları üreten, pazarlayan, eğitim destek ve danışmanlığı veren uzman bir yazılım evi olan Mega Yazılım, muhasebe, ticari, sektörel, ERP, MRP gibi iş yazılımları, e-Devlet (e-Fatura, e-Defter) ve İnternet – web yazılımları konusunda uzman bir firmadır.

Neler yapıyoruz

Ürün, danışmanlık ve servislerimiz hizmetinizde

Yazılım paketleri

Yılların birikimiyle hazırlanmış paket veya uyarlanabilir çekirdek yazılımlar, ERP, e-Devlet, muhasebe yazılımları

Özel yazılımlar

Firmanıza veya sektörünüze özel, mevcut paketlerimizle entegre veya bağımsız yazılımlar, Projeler

e-Devlet çözümleri

e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv, e-İhracat, e-İrsaliye

Danışmanlık, uyarlama

İş çözümleri konusunda danışmanlık, ürünlerimizin uyarlanması

MEGA YAZILIM ürün ve hizmetlerimiz

Daha detaylı bilgi için

Adres ve İletişim

MEGA İŞ ÇÖZÜMLERİ YAZILIM SAN. VE seafoodplus.infoŞTİ.
İçerenköy Mah. Eski Üsküdar Cad. Erkut Sok. Çetin Ceylan Sitesi B Blok No: 8 D: 8
Ataşehir / İSTANBUL

Telefon: 00 10 - 56 66

Harita

mega@megaiscozum

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Başvuru Sayısı

başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

başvuru

Departman

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İşin tanımı

Kendi ürünümüz olan MEGA muhasebe, ticari, ERP, desktop+web yazılımlarının revizyonu, geliştirilmesi

İstenen yetenekler

- .NET, MS-SQL ve Raporlama araçları kullanarak – EN AZ 1 yıl - uygulama geliştirmiş,

- İngilizce dokümanları takip edebilecek bilgiye sahip,

- Üniversitelerin Bilgisayar, Bilişim Sistemleri vb.  Mühendislik veya MYO bölümlerinden mezun olmuş,

- ( Ticari uygulama, ERP geliştirme bilgileri tercih nedenidir )

Çalışma Şekli: Tam Zamanlı

-Anadolu Yakasında oturanlar tercih edilecektir.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Hakkımızda

Mega Yazılım Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. yılından beri oluşan birikimiyle, yazılım üretimi, pazarlaması, eğitim ve desteği konusunda hizmetlerini sürdüren Mega Yazılım, müşteri taleplerinin değerlendirilmesi doğrultusunda hayata geçirdiği projeler ve işlevsel ürünleri ile sektördeki başarısını devam ettiriyor.İş Çözümleri Yazılımları üreten, pazarlayan, eğitim destek ve danışmanlığı veren uzman bir yazılım evi olan Mega Yazılım, muhasebe, ticari, sektörel, MIS, MRP, ERP gibi iş yazılımları ve İnternet – web yazılımları konusunda uzman bir firma. Türkiye çapında civarında çözüm evi, bayi, eğitim kurumu gibi dağıtım kanalıyla, müşterilerine yaygın ve yerinde hizmet sunan Mega Yazılım, geniş ürün yelpazesiyle, KOBI - küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, ihtiyaçlarına uygun çözümler üretilmekte, gerektiğinde proje bazlı yaklaşımla, firmaya veya sektöre özel çözümler de üretilebilmektedir.Müşteri odaklılığı ilke edinen Mega, tüm ticari, mevzuata dair ve teknolojik gelişmeler çok yakından takip edilmekte ve ürünlerine en kısa zamanda yansıtmaktadır. Geniş ve değişik sektörlere dağılmış yaygın müşteri profili ile oluşan bilgi birikimi, tekrar tüm kullanıcılara yansıtılarak müşterilerinde verimlilik artışı sağlanmaktadıseafoodplus.infoojiyi kullanan ve teknoloji üretmeye gayret eden kuruluş olma çabasında olan MEGA, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda etkin yazılım evi olma hedefiyle hareket etmektedir.

Şirket Sayfasına Git

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir