satılık ayı kostümü / Nana Kostüm Kiramala | Kiralık Kostümler

Satılık Ayı Kostümü

satılık ayı kostümü

Ayı Kostümü

Ayı kostümü balo, parti gibi alanlarda çok fazla tercih edilen bir kıyafet çeşididir. Daha çok erkekler tercih etse de kadınlar da beğenerek giymektedir. Ayı, güçlülüğü simgelediğinden dolayı ayı kostümü de bu sebeple en çok tercih edilenler arasında bulunur. Davet vereceğiniz bir parti ya da kostümlü doğum günleri partilerinde ayı kostümünü severek giyebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için çok farklı modeller de bulunan ayı kostümleri S-M-L-XL gibi bedenlerde bulunabilir. Ayı kostümü yetişkin modelleri özel kumaşlardan tasarlanarak kıyafet, eldiven ve ayakkabı ile beraber satışa sunulmaktadır. Ayakkabı tabanı kaldırmaz olduğu için güvenlik açısından önemlidir. Kaliteli kumaş yapısı ile terleme yapmaz ve içinde kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Genellikle penye kumaştan üretilmektedir. Kostümlü partilerde ne giyeceğim diye düşünüyorsanız ayı kostümünü tercih edebilirsiniz.

Kostümlü Partilerde Ayı Kostümü Tercihi

Kostümlü Partilerde Ayı Kostümü Tercihi

Arkadaşınız sizi kostümlü partiye mi davet etmek istiyor ya da siz mi arkadaşlarınıza parti vermeye karar verdiniz. O halde eğlencede hangi kostümü giyeceğinizi düşünüyorsanız hayvan kostümleri doğru bir seçim olacaktır. Arkadan gizli fermuar yapısı olan koca ayı kostümü davet için uygun bir tercih olacaktır. Beden yapınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz. Paket içerisinde bir adet koca ayı başlığı, tulum şeklinde koca ayı kıyafeti, 1 çift eldiven ve 1 çift ayakkabı ürünü bulunmaktadır. Ayakkabı tabanı maskot kumaştan üretildiği için kesinlikle kayma yapmaz. Koca ayı kostümü başlığının özellikleri ise; başlık kafanın tamamını kapatmakta ve dışarıyı görmeyi sağlayan göz delikleri bulunmaktadır. Ayrıca yüzünüzün görünmesini istiyorsanız başlık kısmını yukarıya doğru kaldırabilirsiniz. Gerçekçi ayı kostümü modellerini siyah, kahverengi ve beyaz şekillerde bulabilirsiniz. Üstelik her bedene uygun tasarımları bulunur.

Ayı Kostümü Çeşitleri

Ayı Kostümü Çeşitleri

Ayı kostümü çeşitleri arasında farklı renkte modeller yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de boz ayı kostümü modelidir. S-M-L-XL bedenlerde bulunan boz ayı kostümünün arkadan fark edilmeyen gizli fermuarı bulunur. Kostüm tulum şeklinde olduğundan dolayı fermuar kısmı kostümü giymede büyük kolaylık sağlamaktadır. Kıyafete ek olarak kostüm paketinin içerisinde 1 çift eldiven, başlık ve 1 çift ayakkabı bulunmaktadır. Kostümü tamamlayan bu parçalardan ayakkabının en önemli özelliği ise kaydırmaz olmasıdır. Maskot ya da penye kumaşlardan üretilen ayı kostümlerini tercih edebileceğiniz gibi peluş ayı kostümü modellerini de tercih edebilirsiniz. Peluş yapısı ile dikkat çeken kostümler sizlerin beğenisine farklı renklerde ve tasarımlarda sunulmaktadır. Kostüm partilerinde tercih edeceğiniz ayı modellerini kendiniz ve eşiniz için seçebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Güçlü ve dominant bir karaktere sahipseniz güçlü karakterinizi simgelemesi adına ayı kostümü modellerini seçebilirsiniz.

Ayı Kostümü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ayı Kostümü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ayı kostümü modelleri arasında çeşitli kumaşlardan tasarlanan ve farklı renklerde modeller bulunmaktadır. Ayrıca her bedene uygun kıyafet bulabileceğiniz için kilonuzu dert etmeye gerek yoktur. Farklı özelliklere sahip olan ayı kostümünü tercih ederek partilerde farklılık yaratabilirsiniz. Büyük ayı kostümü kilosu biraz daha fazla olanlar için tasarlanmıştır. Kıyafetin yanı sıra tamamlayıcı olarak eldiven, ayakkabı ve başlık bulunur. Başlık kısmının kaldırılabilir özelliği ile ister yüzümüzün tamamını kapatabilir ya da dilerseniz açık bırakabilirsiniz. Zeminde kaymaması adına ise ayakkabı tabanı maskot kumaştan üretilmektedir. Bundan dolayı parke, fayans ya da yeşillik alanlarda düşme riski yaşamazsınız. Ayı kostümü fiyatları üretilen materyale göre değişebilmektedir. Beğendiğiniz modeli bütçenize uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Model ve fiyat listesini görüntülemek için Trendyol'a bakabilir ve satın alabilirsiniz.

EvKostümler ve AksesuarlarPeluş ayı maskot ayı taç kostüm karikatür karakter cosplay toptan cosplay karnaval kostüm fantezi elbise mascotte kostümleri

₺6

Peluş ayı maskot ayı taç kostüm karikatür karakter cosplay toptan cosplay karnaval kostüm fantezi elbise mascotte kostümleri

MASKOT stüdyosuna HOŞ geldiniz DİKKAT: İhtiyacınız olan kostüm ve şartname stokta yoksa, teslimat süresini müzakere etmek için sizinle iletişime geçeceğiz.Üretim süresi genellikle 4 ila 7 gün sürer, en kısa sürede göndeririz, anlamanızı funduszeue.info özel üretim ve toptan siparişleri kabul funduszeue.info: Lütfen sipariş verirken hangi boyuta ihtiyacınız olduğunu bize bildirin, aksi takdirde varsayılan boyut M olarak göndeririz, anlamanızı dileriz.Şartname: S ( cm cm)- 5'3" ila 5'7", M ( cm cm)- 5'7" ila 5'11", L ( cm cm)- 5'11" ila 6'3", XL ( cm cm)- 6'3" ila 6'7", Özel Yapım (Plz bize bildirin) Malzeme: Yüksek kaliteli kısa peluş, uzun peluştan yapılmıştıfunduszeue.infoşil ürün, insan vücuduna zararsız (su veya kuru temizleme ile yıkanabilir) EPE malzemeli kafa.Kısa tanıtım: İnsanlar canlı, canlı ve güzel bir şekle sahip olan bu kostümü giyerken özgürce yürüyebilir ve insanlar içeride açıkça görebilir; Bu kostüm havalandırma tasarımına sahiptir ve kolayca yıkanabilir ve kurumsal logo ve diğer işaretler kıyafetlere funduszeue.infoler ile grup fotoğrafları için UYGULAMALAR: 1. cadde/Sokak, İş, Çocuk Bahçesi, yaya, düğün kutlama, Parklar (), vb 2. Çeşitli emtia satış fuar, sergi, vb 3 Enterprise, Alışveriş Merkezi reklam/propaganda, promosyon, vb Eğlence/Eğlence, tema parkları propaganda, 5 Büyük partileri, doğum günü partileri vb,/açılış kutlamaları, spor Yarışması, düğün töreni, Karnaval partileri, pratik, 6 Kreş ve sosyal açıdan yararlı etkinlikler vb, 4 Yerler vb Benzersiz Tasarım: Kask malzeme: Kostüm kask en çok yapılan karton malzeme veya köpük malzemeden oldukça farklı olan funduszeue.info ve daha iyi havalandırma için kolaydır.Ağırlık: Kask, çok hafif olan Polietilen ve EPE malzemeden yapıldığından, kullanıcı uzun süre serbestçe ve hatta omuzlara büyük baskı yapmadan funduszeue.info: Polietilen kask, birkaç parça ile birleşmek yerine yüksek teknolojili makine ile entegre olarak üretilir, bu nedenle kullanıcının kafasının iyi bir koruma altında olması için kırılmayı ve ani çarpmayı önleyecek kadar güçlü ve funduszeue.info alma ve görme: Kullanıcı iyi havalandırma tasarımı ile olduğu gibi içeride özgürce nefes alabilir; Kullanıcı içeriden gözlerden açıkça göfunduszeue.info kostüm, toz ve diğer şeyleri önlemek için kullanılan plastik ağ şeklindeki kapak ile monte edilmişfunduszeue.info geçirmez: STRAFOR malzeme Su Geçirmez olabilir Temizleme Talimatları: Su yıkama veya kuru funduszeue.info kurutmayı asın, ısıtma yasaktıfunduszeue.info alma talimatları: Slogan: Tüm alıcılarla iletişim kurmak istiyorum, memnuniyetiniz garanti edilecektir!Keşke ürünü aldığınızda siparişi onaylayabilseydiniz. (oturum aç funduszeue.info ardından funduszeue.info hesabınıza giriş yapın ve siparişi onaylayın).Bana olumlu geribildirim bırakabilirseniz minnettar olacağıfunduszeue.info sonraki sipariş için size biraz indirim yapacağım.Ürünler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, doğrudan olumsuz veya nötr geribildirim bırakmak yerine, önce benimle iletişime geçmenizi dileriz, teşekkür ederim.Ödeme: Alipay tercih funduszeue.infoı Birliği kabul funduszeue.infoıdan Kapıya Nakliye: Sipariş edilen tüm ürünler, ödeme temizlendikten sonra ürün tanıtımında gösterilen süre içinde sevk funduszeue.infogi bir istisna olursa sizinle iletişime geçeceğfunduszeue.info bizim varsayılan nakliye seçfunduszeue.infoikle 5 ila 15 gün sürerse ülkeye bağlıdıfunduszeue.infoi ve Sigorta: Alıcılar ithalat için ek vergi, gümrük ücreti ve Vergiden sorumludur (varsa).Sigorta isteğe bağlıdıfunduszeue.infoalı değillerse teslimat sırasında kaybolan veya hasar gören paketlerden sorumlu değfunduszeue.info Politikası 1. Ürün ile yanlış bir şey varsa, 3 gün içinde bizimle irtibata geçiniz.3 Gün sonra bildirilen ürün değişimi, değiştirme için onurlandırılmayabilir. 2. Ürün orijinal sunum paketinde iade funduszeue.info ürün sadece doğal olarak kırılmışsa ve hiç kullanılmamışsa iade edilebilir Lütfen iade edilen pakete adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı ve iade nedeninizi ekleyin. 3. Alıcı TÜM İade nakliye masrafları sorumlu olmalıdıfunduszeue.info bildirim Politikası Olumlu geri bildirimlerinizi takdir ediyoruz ve derhal aynısını yapacağız; hizmetimizden memnun değilseniz, Nötr veya olumsuz geribildirim vermeden önce müzakere etmek için lütfen önce bizimle iletişime geçfunduszeue.infoışınız için teşekkürler.Lütfen bize ürünlerimizin üzerine bir soru ya da sorun varsa, her zaman müşteri hizmetleri ile bağlantı funduszeue.infoz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.Ödeme şekli ne kullanabilirim?Şu anda Moneybookers, Visa, MasterCard ve banka havalesi ile ödeme funduszeue.infoıca Maestro, Solo, Carte Bleue, PostePay, CartaSi, 4B ve Euro gibi seçkin banka kartlarıyla da ödeme yapabilirsiniz. Gelecekte funduszeue.info'te daha fazla ödeme seçeneği mevcut funduszeue.info Emanet edilir?funduszeue.info emanet hizmeti tarafından desteklenmektedir funduszeue.info, Alibaba Group'un önde gelen üçüncü taraf çevrimiçi ödeme funduszeue.info, kredi kartı bilgilerinizi ifşa etmeden güvenli bir şekilde çevrimiçi ödeme yapmanızı sağfunduszeue.infoşinizin teslimini de takip edebilirsiniz ve ödeme yalnızca siparişi aldığınızı onayladıktan sonra tedarikçiye bırakılıfunduszeue.info hızlı, güvenli ve kullanımı kolaydır!Alıcılar için: Ödeme yalnızca siparişi aldığınızı onayladıktan sonra tedarikçiye bırakılacaktıfunduszeue.infoe şirketinin web sitesinde benzersiz bir takip numarası kullanarak teslimatı takip funduszeue.infokçiler için: Emanet, her işlem için kredi kartı bilgilerini doğfunduszeue.info, yalnızca ödemenin alındığını onayladıktan sonra siparişi göndermenizi funduszeue.info Emanet?İnternet tarayıcınıza yüksek (SSL) veya Güvenli Yuva Katmanı çalıştıran VeriSign şifreleme Hoş Escrow ile güvenli ödeme sitemize veya işaret kayıt ettiğinizde en güvenli işlemleri bilgisayarınızda çevrimiçi: getirmek için sektör lideri VeriSign şifreleme kullanır, doğrularıfunduszeue.infot Bilgi ticari (en yüksek seviye) bit şifreleme anahtar uzunluğu VeriSign SSL tarafından korunmaktadıfunduszeue.info Sunucusu Kredi kartı ve banka bilgilerinizi daha fazla korumak için güvenlik duvarı korumalı sunucularımızı hiçbir zaman doğrudan internete bağlamayız.Ödeme yalnızca teslimatı onayladıktan sonra serbest bırakılır Emanet ile ödeme yaptığınızda, paranız yatırılır ve güvenli bir şekilde funduszeue.infoız, yalnızca siparişinizin tatmin edici durumda alındığını onayladıktan sonra tedarikçiye verilir.Tüm teslimatların tam takibi Siparişinizi teslimatın herhangi bir aşamasında, nakliye şirketinin web sitesinden benzersiz bir takip numarası kullanarak takip edebilirsiniz.Şu anda, aşağıdaki önde gelen nakliye şirketlerini destekliyoruz: DHL, UPS, EMS, TNT, FedEx, SF Express, Çin Post ve Hongkong funduszeue.infoşmazlık Çözümü Size teslim edilen ürün sipariş ettiğiniz ürün değilse veya tedarikçi gönderiyi onayladıktan 30 gün sonra teslimat gelmediyse, lütfen derhal tedarikçiyle iletişime geçfunduszeue.infoıca buradan geri ödeme Talebinde funduszeue.infoşmaya varılamazsa, lütfen Arabuluculuk Talebinde bulunun ve ilgili kanıtları sağlayıfunduszeue.info her iki tarafla da iletişime geçecek ve sağlanan kanıtlara dayanarak arabuluculuk yapacaktıfunduszeue.info tarafından verilen tüm kararlar funduszeue.info nasıl çalışır?Alıcı ürünü sipariş eder ve Emanet kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapar Emanet ödemeyi tutar ve tedarikçiye siparişi göndermenin güvenli olduğunu söyler Alıcı malları inceler ve siparişin alındığını onaylar Emanet ödemeyi tedarikçiye bırakır

.

Etiketler: eva ayı kostümü, kostüm büyük ayaklar, twerking ayı kostümü, cadılar bayramı ayı kostümü, fozzie ayı kostümü, koela ayı kostümü, beyaz ayı kostümü, koca ayı bisikleti, kaplan ayı kostümü, kötü ayı kostümü

% Yeni Ücretsiz kargo CSCQZ CS QFP64

Özellikli

₺1 ₺1

% Yeni Ücretsiz kargo CSCQZ CS QFP64

reationship , . 1 . . , : , , , , , , , . 2 . , dhl, UPS, TNT, EMS, . : cheappest, . ,,: Fedex, DHL, EMS, gün . , , . 3 . . , . . . , . , DHL, EMS, UPS, FedEx, . ., , , . ! 1. . 2. , . 3. 7 , . 4. Arızalı 7 . 5. , , . . 6. , , . 1. , , . 2. , , . , . 1. Senin. , , , , . 2. , , ,

YARATICI POLİZESİN EV DEKORASYON PLAJ KAFATASI GELİN CESET GELİN CADILAR BAYRAMI SÜSLER

Özellikli

Voltron: Efsanevi Defender Evren Lance Charles McClain Cosplay Kostüm Kıyafet Cadılar Bayramı Karnaval Cosplay Kostüm

Özellikli

₺1 ₺1

Voltron: Efsanevi Defender Evren Lance Charles McClain Cosplay Kostüm Kıyafet Cadılar Bayramı Karnaval Cosplay Kostüm

Voltron: Efsanevi Defender Evren Lance Charles McClain Cosplay Kostüm Kıyafet Cadılar Bayramı Karnaval Cosplay Kostüm Dahil: Ceket, Pantolon, Gömlek Malzeme: Örme Kumaş, Üniforma Kumaş Boyutu:XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, Bir Boyut (Özel Yapılmış) Cinsiyet:Kadın Karakter:Cosplay Kostüm cm

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası