anastasiya kvitko ink361 / Instagram Fenomeni Anastasia Kvitko'nun Sırrı Ortaya Çıktı - Dailymotion Video

Anastasiya Kvitko Ink361

anastasiya kvitko ink361

etiket Son Instagram Fenomeni: Rusya'nın Kim Kardashian'ı Anastasiya Kvitko

Haberler

Magazin

Ünlüler Dosyası

Son Instagram Fenomeni: Rusya'nın Kim Kardashian'ı Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko, adından da anlaşıldığı üzere Rusyalı.

doğumlu Anastasiya, 17 yaşındayken memleketi Rusya'da bir fotoğrafçı tarafından keşfedilmiş ve modelliğe başlamış.

Rusya'da imkanlar yeterli olmadığı için modelliğe Amerika'da devam etmeye karar verip Miami'ye taşınmış.

Miami'de hemen bir modellik ajansına kayıt olan model, ajansın kilo vermesi yönündeki uyarısı ile hayal kırıklığına uğramış.

Bu uyarıyı dikkate almayıp ajanstan ayrılan Anastasiya, yoluna kendi başına devam etmeye karar vermiş.

Özel çekimlerini Instagram'da paylaşmasıyla kısa sürede dünyaca ünlü isimlerle aynı takipçi sayısına ulaşmış.

Takipçilerinin iri kalçaları nedeniyle ona taktığı Rus Kim Kardashian lakabını benimseyen model, feminen hatları yüzünden ünlü olduğunun farkında.

3 milyona yakın takipçisi bulunan Anastasiya, hiç estetik operasyon geçirmediğini ancak estetiğe karşı olmadığını söylüyor.

Aldığı büyük reklam tekliflerine bakılırsa, Anastasiya Kvitko'nun yakın gelecekte çok daha ünlü olacağını söylemek zor değil.

Haberin Tamamını Oku

13/34Kadınlar beni kıskanıyor
14/34Kadınlar beni kıskanıyor
15/34Kadınlar beni kıskanıyor
16/34Kadınlar beni kıskanıyor
17/34Kadınlar beni kıskanıyor
18/34Kadınlar beni kıskanıyor
19/34Kadınlar beni kıskanıyor
20/34Kadınlar beni kıskanıyor
21/34Kadınlar beni kıskanıyor
22/34Kadınlar beni kıskanıyor
23/34Kadınlar beni kıskanıyor
24/34Kadınlar beni kıskanıyor
25/34Kadınlar beni kıskanıyor
26/34Kadınlar beni kıskanıyor
27/34Kadınlar beni kıskanıyor
28/34Kadınlar beni kıskanıyor
29/34Kadınlar beni kıskanıyor
30/34Kadınlar beni kıskanıyor
31/34Kadınlar beni kıskanıyor
32/34Kadınlar beni kıskanıyor

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası