şerefime namusuma sözleri / Demet Akalın Şerefime Namusuma Sözleri Şarkı Sözü

Şerefime Namusuma Sözleri

şerefime namusuma sözleri

PDF      Playlist   

Watch: New Singing Lesson Videos Can Make Anyone A Great Singer

Tamam anladık, ayrıldık, bir şeyler bitti Bu defa bitmez, terk etmez diyorken gitti Tamam anladık, ayrıldık, bir şeyler bitti Bu defa bitmez, terk etmez diyorken gitti Yok değil aklıma takılan şeyler Yalancı zaten iyi yalan söyler Kanım da der, canım da der Kaç kere ağladım, seni kadere bağladım Gitmedi zoruma Peki, sen nasıl söz edersin orda, burda Şerefime namusuma Kaç kere ağladım, seni kadere bağladım Gitmedi zoruma Peki, sen nasıl söz edersin orda, burda Şerefime namusuma Tamam anladık, ayrıldık, bir şeyler bitti Bu defa bitmez, terk etmez diyorken gitti Yok değil aklıma takılan şeyler Yalancı zaten iyi yalan söyler Kanım da der, canım da der Kaç kere ağladım, seni kadere bağladım Gitmedi zoruma Peki, sen nasıl söz edersin orda, burda Şerefime namusuma Kaç kere ağladım, seni kadere bağladım Gitmedi zoruma Peki, sen nasıl söz edersin orda, burda Şerefime namusuma Gitmedi zoruma Şerefime namusuma Kaç kere ağladım, seni kadere bağladım Gitmedi zoruma Peki, sen nasıl söz edersin orda, burda Şerefime namusuma Kaç kere ağladım, seni kadere bağladım Gitmedi zoruma Peki, sen nasıl söz edersin orda, burda Şerefime namusuma

Watch: New Singing Lesson Videos Can Make Anyone A Great Singer

Written by: Angus Young, Malcolm Young

Lyrics © BMG Rights Management, Sony/ATV Music Publishing LLC

Lyrics Licensed & Provided by LyricFind

Şarkı Sözü Bul

Tamam anladık
Ayrıldık bir şeyler bitti
Bu defa bitmez
Terketmez diyorken gitti
Tamam anladık
Ayrıldık bir şeyler bitti
Bu defa bitmez
Terketmez diyorken gitti
Yok değil aklıma takılan şeyler
Yalancı zaten iyi yalan söyler
Canım da der kanım da der
Kaç kere ağladım
Seni kadere bağladım
Gitmedi zoruma
Peki sen nasıl söz edersin
Orada burada
Şerefime namusuma.
Kaç kere ağladım
Seni kadere bağladım
Gitmedi zoruma
Peki sen nasıl söz edersin
Orada burada
Şerefime namusuma.

monash.pw sizlere bolca şarkı sözü sunmaz, en iyilerini, en popülerlerini sunmayı amaçlar
Content Protection by monash.pw
Demet Akalın

Demet Akalın

Sitemizde sanatçıya ait toplam 10 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Video Klipli Şarkı Sözleri

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır