euro truck simulator 2 90 km hız sınırı kaldırma / Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması indir - Ücretsiz ve Hızlı İndirme | İndirOyunu

Euro Truck Simulator 2 90 Km Hız Sınırı Kaldırma

euro truck simulator 2 90 km hız sınırı kaldırma

ETS 2 Hız Modu Modu Olduğu Halde ?

• Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibi
    SELAM ARKADAŞfunduszeue.info 2 DE HIZ LİMİTİ'Nİ KALDIRMA MODUNU İNDİRMİŞTİM FAKAT OYUNDA T&#;M TIRLAR'IN İBRESİ 92 YE GELİNCE DEVİR &#;UBUĞU 20 DEYKEN 15 E GELİYOR SONRA HIZ 91 E D&#;Ş&#;YOR B&#;YLE B&#;YLE OLUYOR L&#;TFEN YARDIM EDİN

• Teğmen
    Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum. Durup dururken nasıl oldu anlamıyorum, başka modla &#;akışıyor olabilir. Bu g&#;ne kadar niye &#;akışmadıda şimdi &#;akıştı onuda anlamış değilim, umarım sorunu &#;&#;zen biri &#;ıkar.
  • Onbaşı
    35 Mesaj
  • Yüzbaşı
    Ge&#;enlerde aynısı bende oldu. Hız limitini kaldırma moduyla oynuyordum. Sonra başka modlar y&#;kledim. Tır 90ı ge&#;memeye başladı. Sonradan y&#;klediğim modu kaldırdım sorun d&#;zeldi. Sorun cıkaran mod trafikteki diğer ara&#; seslerini arttırma modu idi.
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: erdinc

Bendeki sorunda hasarı &#;nleme modundan kaynaklanıyormuş onu kaldırınca d&#;zeldi. Hız sınırını d&#;ş&#;rmeden hasarı &#;nleyen bir mod var mı?

hasarı &#;nleyen mod hangisi peki ?
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: il60hami84

quote:

Bendeki sorunda hasarı &#;nleme modundan kaynaklanıyormuş onu kaldırınca d&#;zeldi. Hız sınırını d&#;ş&#;rmeden hasarı &#;nleyen bir mod var mı?

hasarı &#;nleyen mod hangisi peki ?

Hocam evde değilim şu an bakma şansım funduszeue.info amcada aratıp bulmuştum. İstediğin kadar vur, arabayı bişey olmuyor ama 90'ıda ge&#;miyor.
  • Yüzbaşı

O g&#;zelmiş, bende bi ka&#; tane bulmuştum ama işe yaramadı. 90 km ile zaten otamatik olarak hasar olmaz km ile gitmeye - km ile viraj d&#;nmeye alıştım :)
    Bize hem hız sınırı olmayan hemde hasar verdirmeyen bi mod lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 27 Kasım ; >
  • Teğmen

O g&#;zelmiş, bende bi ka&#; tane bulmuştum ama işe yaramadı. 90 km ile zaten otamatik olarak hasar olmaz km ile gitmeye - km ile viraj d&#;nmeye alıştım :)
    Bize hem hız sınırı olmayan hemde hasar verdirmeyen bi mod lazım

Aynen kardeşim, inşallah b&#;yle bir mod &#;ıkar. Olur da bulursak birbirimizi haberdar edelim.
  • Yüzbaşı

Tabi ki haber ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 27 Kasım ; >
  • Yüzbaşı

D&#;n bi mod buldum kamyoncuyuz .com da var halen hasarsızlık modu. km/h ye kadar &#;ıkıyor tır ve harbiden hasar yok. Ama bana yine yetersiz geldi :) bi başka sitede hp, hp lik motor modları falan vardı hasarsızlık modu da i&#;inde diye bi link vermiş, ibre km/h'i olan bi ss koymuş biri indirmeye &#;alıştım ama link kırıktı, sen bulursan haber ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 28 Kasım ; >
  • Yarbay
    Arkadaşlar, bazı modlar ger&#;ek&#;ilik veya estetik anlamda &#;ok iyi oluyor, ben de y&#;kl&#;yorum. Ama biraz anlayış g&#;sterin. ETS2 bir sim&#;lasyondur. Ger&#;ekte hasar varsa bırakın olsun. Ger&#;ekte hız cezası varsa bunu da engellemeyin. İşte o zaman ETS2 keyif alınır hale gelir .
  • Arkadaşlar boşverin yamayı hileyi ben hız limiti kaldırma var sadece birde ger&#;ek benzin istasyonları yeni kariyere başladım y&#;kl&#; hızım şu anda kmh sabitliyorum akıp gidiyor aracım
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Birka&#; yama ekliyim dedim oyunu bmbok ettim kasıp duruyo sinirlendim kaldıracam ama o kadar emek de boşa gidecek seviyeye geldim

yamaları mod klas&#;r&#;nden silebilirsin, oyunu kaldırmana gerek yok diye biliyorum
  • Yarbay
    Teşekk&#;rler hallettim o g&#;nlerde funduszeue.infotan baya kasıyor g&#;r&#;nt&#; ayarları ile bazı yamaları değiştirdim.Şu an seviyedeyim
  • Er
    2 Mesaj
  • Yarbay
    &#; bırak bile yapamadım.Şu anda mevcut hız yaması ile bile yi ge&#;ince resmen sapıtıyor araba yoldan &#;ıkıfunduszeue.info başkasıyla karıştırıyorsun
  • Binbaşı
    oyunun hangi s&#;r&#;m&#;n&#; kullanıyorsun bide modun başına zzz koymayı bi dene bakalım
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması İndir &#; Limit Kaldırma

Euro Truck Simulator 2 için geliştirilmiş bu hız yaması ile oyun içerisinde 90 km/h olarak sınırlandırılmış hız limitini aşmanız mümkün. Yükleri bir yerden bir yere taşırken 90 hız limiti canınızı çok sıkıyorsa ve biraz daha hızlı gitmek istiyorsanız bu yamayı kurarak hem daha hızlı gidebilirsiniz hemde hızınıza oranlı frende yapabilirsiniz. Yani bu yama ile hızınızın artmasının yanı sıra fren sisteminizde ona oranla güçleniyor. Maksimum hız olarak km/h yapabildiğiniz bu yamayı aşağıdaki linkten hemen indirebilirsiniz.

Kurulum: İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkartarak &#;Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\mod&#; dizinine atın. Ardından oyunu açıp profil seçme ekranından odu seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

İndirme Linkleri

Görseller

Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması Görüntüleri1 Of 4

Kategori: Oyun Yamaları

Etiketler: Ets 2,Ets 2 Hız Sınırı Kaldırma,Ets 2 Yamaları

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası