creavit şikayet / KVKK - Korozo Grup

Creavit Şikayet

creavit şikayet

bannerres

Kendi sektöründe yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinen Creavit, gerçekleştirdiği Sosyal sorumluluk çalışmaları, Ar-Ge yatırımları ve Kalite-Güvence standartlarına gösterdiği hassasiyetle kullanıcılarına hizmet vermekte. Bu anlamda sahip olduğu Uluslararası normlara uygunluk, TSE ürün standart ve ISO yönetim sistem belgelerine bir yenisini daha ekledi. Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe Müşteri Memnuniyeti’ne dair ISO Yönetim Sistemi belgesini alan Creavit, ilk ve tek marka olmanın gururunu tüketicisiyle paylaşıyor. Creavit; tasarımlarını ve her geçen gün gelişen ürün gamını ilgiyle takip eden tüketicilerine, “ISO Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” belgesini armağan ediyor ve onların güvenine layık olmak için çalışmalarına katma değerlerle yön vermeye devam ediyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

KABUL EDİYORUM

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
seafoodplus.info sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.

KABUL EDİYORUM

Creavit Nova Rimm-off Kanalsız Duvara Dayalı Klozet Seti NVSET

Creavit Nova Rimm-off Kanalsız Duvara Dayalı Klozet Seti

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : ERTYAPIMARKET

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 9 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün ERTYAPIMARKET tarafından gönderilecektir.
  • Ürün İçeriği: Creavit Nova Rim-Off Duvara Dayalı Klozet Creavit Nova Rezervuar Creavit Lara Yavaş Kapanan Beyaz Klozet Kapağı Creavit Çift Basmalı İç Takım Litre 10 yıl Garanti 33 kg
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

HACE YAPI MALZEMELERİ VE İNŞ SAN TİC ANO

Tahmini Kargoya Teslim: 10 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Creavit Nova Rimm-off Kanalsız Duvara Dayalı Klozet Seti

• Ürün İçeriği: Creavit Nova Rim-Off Duvara Dayalı Klozet Creavit Nova Rezervuar Creavit Lara Yavaş Kapanan Beyaz Klozet Kapağı Creavit Çift Basmalı İç Takım Litre 10 yıl Garanti 33 kg
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Garanti Süresi7 Yıl
  • Ağırlık Kg

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir