azeri muzik 2019 / Türkçe Müzik » seafoodplus.info - Скачать и слушать песни Mp3 бесплатно

Azeri Muzik 2019

azeri muzik 2019

etiket Tam Bir 'Anormal': Rap Dünyasının Altını Üstüne Getiren Alizade'nin Kariyerini ve Renkli Hayatını İnceliyoruz!

Haberler

Magazin

Tam Bir 'Anormal': Rap Dünyasının Altını Üstüne Getiren Alizade'nin Kariyerini ve Renkli Hayatını İnceliyoruz!

Yeni 'soundlar' ile artık bambaşka bir seviyeye çıkan Türkçe Rap yepyeni isimlerle çıtayı arşa çıkartmaya devam ediyor! Kadın rapçilere her geçen gün bir yenisi daha eklenirken son dönemde gerek şarkı sözleri gerek ise tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alizade hakkında birçok şey merak konusu oldu. Berkcan Güven (BeGe) ile yeni 24/7 isimli şarkısı ve klibiyle gündeme bombagibi düşen Alizade'yi tanıyoruz!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi de Alizade!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi de Alizade!

Tarzı ve şarkılarıyla gündemden bir an olsun düşmeyen Türkçe Rap'in yeni ismi Alizade, dinleyiciler tarafından hem müzik hem de görünüş olarak Cardi B'ye benzetilmeye devam ediliyor.

Tarzı ve şarkılarıyla gündemden bir an olsun düşmeyen Türkçe Rap'in yeni ismi Alizade, dinleyiciler tarafından hem müzik hem de görünüş olarak Cardi B'ye benzetilmeye devam ediliyor.

Tam adı Asya Alizade olan rapçimiz, Azerbaycan asıllı bir Rus. Zaten şarkılarında bol bol Rusça sözler duymamız mümkün. 28 Ekim doğumlu yani kendisi Akrep burcu!

Tam adı Asya Alizade olan rapçimiz, Azerbaycan asıllı bir Rus. Zaten şarkılarında bol bol Rusça sözler duymamız mümkün. 28 Ekim doğumlu yani kendisi Akrep burcu!

Son günlerin en çok konuşulan ismi olan Alizade'yi ilk kez Berkcan Güven yani BeGe ile çıkarttığı Kalbin Bana Kaldı şarkısıyla tanıdık.

Son günlerin en çok konuşulan ismi olan Alizade'yi ilk kez Berkcan Güven yani BeGe ile çıkarttığı Kalbin Bana Kaldı şarkısıyla tanıdık.

Estetik 'surgery' yaptıran ve erkeklerle gezen Anormal Alizade, çıkardığı her şarkısıyla tepkilerin odağında olurken yine de her mekanda, her arabada şarkılarını duymaya devam ediyoruz!

Her ne kadar dalga geçilse de sound olarak baktığımızda dile dolanan, kolay ezberlenen, ritmine kendinizi kaptırabileceğiniz şarkılar yapıyor kendisi. İşin matematiğini çözmüş yani.

Her ne kadar dalga geçilse de sound olarak baktığımızda dile dolanan, kolay ezberlenen, ritmine kendinizi kaptırabileceğiniz şarkılar yapıyor kendisi. İşin matematiğini çözmüş yani.

Alizade'nin adını bu kadar duymamızın bir diğer sebebi de uzun zamandır rap camiasında yer alan Lil Zey'in Onlyfans şarkısında Alizade'ye laf yani 'diss' atmasıydı.

Alizade'nin adını bu kadar duymamızın bir diğer sebebi de uzun zamandır rap camiasında yer alan Lil Zey'in Onlyfans şarkısında Alizade'ye laf yani 'diss' atmasıydı.

İki şarkısının da gündem olmasının ardından BeGe'nin Yenikapı konserinde izleyicinin karşısına çıkan Alizade dansı ve enerjik tavırlarıyla sempati toplamıştı. Fakat bir yandan da ufak ufak linç ediliyordu.

Arka arkaya iki hit şarkı çıkartan Alizade aslında müzik piyasasına bir hayli erken atılmış.

Arka arkaya iki hit şarkı çıkartan Alizade aslında müzik piyasasına bir hayli erken atılmış.

Biz onu Anormal veya Kalbin Bana Kaldı şarkısıyla tanısak da onun ilk şarkısı yılında çıkarttığı Make Up şarkısı.

Biz onu Anormal veya Kalbin Bana Kaldı şarkısıyla tanısak da onun ilk şarkısı yılında çıkarttığı Make Up şarkısı.

Alizade'nin diskografisi şu şekilde 👇

Alizade'nin diskografisi şu şekilde 👇

Seveni kadar sevmeyenin de bol olduğu Alizade, eleştirileri pek fazla dikkate almıyor. Özellikle yaptığı 'Kezban nasıl olunur?' açıklamasında 'kezban' olarak nitelendirilen kadınların bakire, hiç cinsel ilişkiye girmemiş olduğunu savunması büyük tepki çekmişti.

Konuşması, şarkıları, enerjisi ve bitmek bilmeyen twerk'ü ile dikkatlerin her daim üstünde olduğu Alizade'nin Şu An şarkısı da dinleyenleri hayrete düşürmüştü.

Konuşması, şarkıları, enerjisi ve bitmek bilmeyen twerk'ü ile dikkatlerin her daim üstünde olduğu Alizade'nin Şu An şarkısı da dinleyenleri hayrete düşürmüştü.

Özellikle 'oldschool' rap dinleyici kitlesi anlamsız, tekrarlanan, küfür, çıplaklık ve seks içerikli sözcüklerin yer aldığı şarkılara bir hayli tepkili.

Fakat bu tarzın başlangıcında dünya çapında ünlerine ün katan ve milyon dolarlar kazanan Nicki Minaj ve Cardi B'yi örnek gösterebiliriz.

Fakat bu tarzın başlangıcında dünya çapında ünlerine ün katan ve milyon dolarlar kazanan Nicki Minaj ve Cardi B'yi örnek gösterebiliriz.

Sözlerinde ve kliplerinde bol bol cinsellik içeren Cardi B ve Nicki Minaj'ın izinden gittiğini varsaydığımız Alizade de bu tarz soundların bir neferi diyebiliriz.

Sözlerinde ve kliplerinde bol bol cinsellik içeren Cardi B ve Nicki Minaj'ın izinden gittiğini varsaydığımız Alizade de bu tarz soundların bir neferi diyebiliriz.

Gelelim asıl meselemize; 24/7! Alizade ve BeGe dün gece yarısı yayınladıkları 24/7 şarkısıyla trendleri salladı!

Gelelim asıl meselemize; 24/7! Alizade ve BeGe dün gece yarısı yayınladıkları 24/7 şarkısıyla trendleri salladı!

24 saat geçmeden bini bulan dinleyicisiyle trendlerde kendilerine yer bulan ikilinin gündem olan klibini de buradan izleyebilirsiniz 👇

Gelin biraz da kendisinin sosyal medya hesaplarını kurcalayalım!

Oldukça renkli,

Hareketli,

Ve eğlenceli!

Bu videoyu da mutlaka hatırlarsınız. Birçok sosyal medya hesabı ve haber sitesi tarafından 'başörtülü kadının garip dansı' şeklinde servis edilen videonun asıl sahibi Alizade!

Sosyal medya akımlarına çok meraklı olan Alizade sık sık kendi şarkılarıyla TikTok videoları paylaşmayı da es geçmiyor!

Dansı, enerjisi ve twerk'ü bol olan Alizade'nin stilini nasıl buluyorsunuz?

Sizce kariyeri uzun ömürlü olur mu?

Yorumlarda buluşalım!

Bu içerikler de dikkatinizi çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Yılı İlimiz Müdür, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Listesi

Yılı İlimiz Müdür, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Listesi

19/06/İlimiz Eğitim Kurumlarında 4 ve 8 yıllık görev süresi dolan yönetici listesi

İlimiz Eğitim Kurumlarında 4 ve 8 yıllık görev süresi dolan yönetici listesi

16/06/Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarında Görevli olup, 4 ve 8 yılı dolan Yönetici ve Öğretmen Listesi

Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarında Görevli olup, 4 ve 8 yılı dolan Yönetici ve Öğretmen Listesi

16/06/Milli Eğitim Bakanlığı Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına Öğretmen Atama ve Yönetici Görevlendirmesine İlişkin Atama Duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına Öğretmen Atama ve Yönetici Görevlendirmesine İlişkin Atama Duyurusu

16/06/ SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

08/06/EKPSS Ataması kapsamında İlimiz emrine ataması yapılan öğretmenlerin başlama işlemlerine ilişkin duyuru

EKPSS Ataması kapsamında İlimiz emrine ataması yapılan öğretmenlerin başlama işlemlerine ilişkin duyuru

İlimiz emrine EKPSS ile ataması yapılan öğretmenlerden istenilen belgeleri - tarihleri arasında Müdürlüğümüz Öğretmen Atama Birimine bizzat elden teslim []08/06/ TERCİH DANIŞMANLIĞI BİRİMLERİ UYGULAMA KILAVUZU YAYIMLANDI

TERCİH DANIŞMANLIĞI BİRİMLERİ UYGULAMA KILAVUZU YAYIMLANDI

15/06/BİLSEM YAZ KURSLARI BAŞVURULARI

BİLSEM YAZ KURSLARI BAŞVURULARI

15/06/SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ, DİYETİSYEN, HEMŞİRE YERLEŞTİRME BAŞVURUSU

SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ, DİYETİSYEN, HEMŞİRE YERLEŞTİRME BAŞVURUSU

YERLEŞTİRME TAKVİMİ Başvuruların Yapılması ve Evrak Teslimi 22 - 29 Mayıs Evrakların İncelenmesi 30 - 31 Mayıs Yerleştirme []22/05/ İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME ATAMA BAŞVURUSU

İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME ATAMA BAŞVURUSU

16/05/ BİLİM SANAT MERKEZİNE ÖĞRETMEN ALIMI İTİRAZ SONUCU OLUŞAN PUAN TABLOSU

BİLİM SANAT MERKEZİNE ÖĞRETMEN ALIMI İTİRAZ SONUCU OLUŞAN PUAN TABLOSU

11/05/ EK ATAMA GÖREVE BAŞLAMA

EK ATAMA GÖREVE BAŞLAMA

06/03/OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİNE ÖĞRETMEN ATAMASI

OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİNE ÖĞRETMEN ATAMASI

05/05/ BİLSEM PUANLARI

BİLSEM PUANLARI

25/04/Millî Eğitim Bakanlığı Sözleşmeli Personel İstihdamına İlişkin Duyuru- Başvuru Evraklarının Teslimi

Millî Eğitim Bakanlığı Sözleşmeli Personel İstihdamına İlişkin Duyuru- Başvuru Evraklarının Teslimi

14/04/Norm Kadro Fazlası Yöneticiler

Norm Kadro Fazlası Yöneticiler

31/03/ERCİŞ GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRETMEN ATAMA UYGULAMA SINAVI SONUÇLARI

ERCİŞ GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRETMEN ATAMA UYGULAMA SINAVI SONUÇLARI

14/03/AKİF'İN SÖZÜ CUMHURİYETİN 'Ü KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUCU

AKİF'İN SÖZÜ CUMHURİYETİN 'Ü KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUCU

10/03/SÖZLEŞMELİ EK ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

SÖZLEŞMELİ EK ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

20/02/ ERCİŞ GÜZEL SANATLAR LİSESİNE ÖĞRETMEN ATAMASI

ERCİŞ GÜZEL SANATLAR LİSESİNE ÖĞRETMEN ATAMASI

20/02/BANKA PROMOSYON İHALESİ

BANKA PROMOSYON İHALESİ

01/02/BANKA PROMOSYON İHALE ŞARTNAMESİ

BANKA PROMOSYON İHALE ŞARTNAMESİ

20/01/İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MAHALLİ HİZMETİÇİ PLANI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MAHALLİ HİZMETİÇİ PLANI

13/12/NORM FAZLASI ÖĞRETMENLERİN YER DEĞİŞTİRME BAŞVURUSU

NORM FAZLASI ÖĞRETMENLERİN YER DEĞİŞTİRME BAŞVURUSU

YILI NORM FAZLASI ÖĞRETMENLERİN ATAMA TAKVİMİ-- Norm fazlası öğretmenlerin başvuru tarihi : 05 - 09 ARALIK -- Başvuruların Değerlendirilmesi, Atamaların Yapılması ve []01/12/NORM FAZLASI ÖĞRETMENLERİN YER DEĞİŞTİRME DUYURUSU

NORM FAZLASI ÖĞRETMENLERİN YER DEĞİŞTİRME DUYURUSU

25/11/ÖĞRETMENLİK KARİYER BASAMAKLARI YAZILI SINAVI DUYURUSU

ÖĞRETMENLİK KARİYER BASAMAKLARI YAZILI SINAVI DUYURUSU

15/11/BANKA PROMOSYON İHALE ŞARTNAMESİ

BANKA PROMOSYON İHALE ŞARTNAMESİ

01/11/ YILI SINAVSIZ ATAMA SONUCU

YILI SINAVSIZ ATAMA SONUCU

25/10/EYLÜL İLKATAMA GÜVENLİK SORUŞTURMA LİSTELERİ

EYLÜL İLKATAMA GÜVENLİK SORUŞTURMA LİSTELERİ

Eylül Sözleşmeli İlk atama öğretmenlere ait Güvenlik Soruşturması sonuçlananları gösterir listeler aşağıya çıkarılmıştır.07/09/İLİMİZE ATANAN SÖZLEŞMELİ AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI İÇİN İSTENİLEN BELGELER

İLİMİZE ATANAN SÖZLEŞMELİ AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI İÇİN İSTENİLEN BELGELER

21/10/ Sayılı Kanun Kapsamında Bakılan ve Korunan Çocukların Ataması Sonucunda İlimiz Emrine Atanan Personeller Hk.

Sayılı Kanun Kapsamında Bakılan ve Korunan Çocukların Ataması Sonucunda İlimiz Emrine Atanan Personeller Hk.

04/10/VAN SPOR LİSESİ VE ERCİŞ SPOR LİSESİ UYGULAMA SINAV SONUÇLARI

VAN SPOR LİSESİ VE ERCİŞ SPOR LİSESİ UYGULAMA SINAV SONUÇLARI

03/10/ YILI SINAVSIZ ATAMALAR

YILI SINAVSIZ ATAMALAR

28/09/İNŞAAT EMLAK İHALE DUYURUSU

İNŞAAT EMLAK İHALE DUYURUSU

16/09/ yılı van spor lisesi ve Erciş spor lisesi öğretmen seçme ve Atama Duyurusu

yılı van spor lisesi ve Erciş spor lisesi öğretmen seçme ve Atama Duyurusu

13/09/İNŞAAT EMLAK İHALE DUYURUSU

İNŞAAT EMLAK İHALE DUYURUSU

09/09/İHTİYACI KARŞILANMAYAN EĞİTİM KURUMLARI

İHTİYACI KARŞILANMAYAN EĞİTİM KURUMLARI

09/09/ EYLÜL SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN GÖREVE BAŞLAMA DUYURUSU

EYLÜL SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN GÖREVE BAŞLAMA DUYURUSU

02/09/İLKDEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

İLKDEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

01/09/İLKDEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRMEYE ESAS PUAN SONUÇLARI

İLKDEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRMEYE ESAS PUAN SONUÇLARI

15/08/YÖNETİCİ İLK DEFA MÜNHAL OKUL KURUM LİSTESİ

YÖNETİCİ İLK DEFA MÜNHAL OKUL KURUM LİSTESİ

12/08/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

01/08/Mesleki Eğitim Tanıtımları

Mesleki Eğitim Tanıtımları

27/07/VAN ŞİŞLİ ÖĞRETMENEVİ ÇAYBAHÇESİ, RESTAURANT KİRA DUYURUSU

VAN ŞİŞLİ ÖĞRETMENEVİ ÇAYBAHÇESİ, RESTAURANT KİRA DUYURUSU

25/07/ İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI ATAMA SONUÇLARI

İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI ATAMA SONUÇLARI

19/07/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) SÖZLÜ SINAV GİRİŞ TARİH VE SAATLERİ

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) SÖZLÜ SINAV GİRİŞ TARİH VE SAATLERİ

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) SÖZLÜ SINAV GİRİŞ YERİ : İSKELE ÖĞRETMENEVİ Giriş Tarih ve Saatleri Aşağıdadır.19/07/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) EK1 İTİRAZ SONUÇLARI

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) EK1 İTİRAZ SONUÇLARI

18/07/LGS TERCİH SÜRECİ

LGS TERCİH SÜRECİ

05/07/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) EK1 SONUÇLARI

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) EK1 SONUÇLARI

04/07/ İl İçi Atama Dönemi Münhal Kadrolar Duyurusu

İl İçi Atama Dönemi Münhal Kadrolar Duyurusu

01/07/İlk Defa Yönetici Görevlendirme Takvimi ve Münhal okul listeleri

İlk Defa Yönetici Görevlendirme Takvimi ve Münhal okul listeleri

21/06/YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI (TASLAK)

YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI (TASLAK)

17/06/SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI YERLEŞTİRME SONUÇLARI 2

SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI YERLEŞTİRME SONUÇLARI 2

31/05/YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME EK-2 İTİRAZ PUAN SONUÇLARI

YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME EK-2 İTİRAZ PUAN SONUÇLARI

23/05/SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI TERCİH BAŞVURUSU

SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI TERCİH BAŞVURUSU

AŞÇI, AŞÇI YARDIMCISI VE FİZYOTERAPİST YERLEŞTİRME ESASLARI seafoodplus.info Alan Mezunu, 2.Önlisans Alan Mezunu, 3. Ortaöğretim Alan Mezunu, seafoodplus.info Sertifikalı Başvuru, 5.Önlisans []17/05/SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST VE SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI) YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN İLİMİZE ATANAN ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST VE SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI) YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN İLİMİZE ATANAN ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

16/05/ Personel İl İçi Yer Değiştirme Duyurusu

Personel İl İçi Yer Değiştirme Duyurusu

13/05/YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME EK-2 PUAN SONUÇLARI

YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME EK-2 PUAN SONUÇLARI

09/05/EVLİYA ÇELEBİ MTAL KADROSUZ OLARAK EK DERS KARŞILIĞI İLE ALINACAK USTA ÖĞRETİCİLİK SINAVI SONUÇLARI2

EVLİYA ÇELEBİ MTAL KADROSUZ OLARAK EK DERS KARŞILIĞI İLE ALINACAK USTA ÖĞRETİCİLİK SINAVI SONUÇLARI2

09/05/ Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Yönetici Listeleri

Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Yönetici Listeleri

06/04/Trafik Güvenliği Bilgi Yarışması

Trafik Güvenliği Bilgi Yarışması

05/04/17 Haziran tarihi itibariyle 4 ve 8 yıl Görev Süreleri Dolan İdareciler Listesi

17 Haziran tarihi itibariyle 4 ve 8 yıl Görev Süreleri Dolan İdareciler Listesi

01/04/doğa Mirasımız Yaban hayvanları konulu ödüllü resim yarışması

doğa Mirasımız Yaban hayvanları konulu ödüllü resim yarışması

17/03/ EKPSS, Kura Sonucuna Göre Engelli Personel İstihdamı Kapsamında Van İl Emrine Yerleştirilmesi Yapılan Personele Ait Duyuru

EKPSS, Kura Sonucuna Göre Engelli Personel İstihdamı Kapsamında Van İl Emrine Yerleştirilmesi Yapılan Personele Ait Duyuru

11/03/ Uluslararası MEB Robot Yarışması

Uluslararası MEB Robot Yarışması

09/03/KIRŞEHİR YÖRESEL MÜZİK KONULU RESİM YARIŞMASI

KIRŞEHİR YÖRESEL MÜZİK KONULU RESİM YARIŞMASI

07/03/EVLİYA ÇELEBİ MTAL KADROSUZ OLARAK EK DERS KARŞILIĞI İLE ALINACAK USTA ÖĞRETİCİLİK SINAVI SONUÇLARI

EVLİYA ÇELEBİ MTAL KADROSUZ OLARAK EK DERS KARŞILIĞI İLE ALINACAK USTA ÖĞRETİCİLİK SINAVI SONUÇLARI

01/03/Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Mülakat Sonuçları

Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Mülakat Sonuçları

İTİRAZ TARİHİ : - TARİHLERİ ARASI İTİRAZ YERİ : VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ BÖLÜMÜ18/02/ Bilsem İtiraz Sonrası Değerlendirme Puanları

Bilsem İtiraz Sonrası Değerlendirme Puanları

18/02/Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü'nden USTA ÖĞRETİCİ ALIMI İLANI

Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü'nden USTA ÖĞRETİCİ ALIMI İLANI

14/02/BİLİM VE SANAT MERKEZİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ VE ATAMA BAŞVURULARI EK-2 DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

BİLİM VE SANAT MERKEZİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ VE ATAMA BAŞVURULARI EK-2 DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

07/02/Meslek Liseleri Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi

Meslek Liseleri Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi

01/02/31 Ocak sözleşmeli Atama Duyurusu

31 Ocak sözleşmeli Atama Duyurusu

01/02/ERCİŞ GÜZEL SANATLAR MÜLAKAT SONUÇLARI VE YERLEŞME SONUÇLARI

ERCİŞ GÜZEL SANATLAR MÜLAKAT SONUÇLARI VE YERLEŞME SONUÇLARI

01/02/ Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme ve Atama Duyurusu

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme ve Atama Duyurusu

19/01/İŞÇİ KADROSUNDA İSTİHDAM EDİLECEK OLAN ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ MÜLAKATLARI TARİHİ

İŞÇİ KADROSUNDA İSTİHDAM EDİLECEK OLAN ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ MÜLAKATLARI TARİHİ

18/01/İLİMİZ ERCİŞ GÜZEL SANATLAR LİSESİNE GÖRSEL SANATLAR VE MÜZİK(PİYANO) ALIM DUYURUSU

İLİMİZ ERCİŞ GÜZEL SANATLAR LİSESİNE GÖRSEL SANATLAR VE MÜZİK(PİYANO) ALIM DUYURUSU

04/01/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYIMLANDI

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYIMLANDI

04/01/SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI YERLEŞTİRME SONUÇLARI

SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI YERLEŞTİRME SONUÇLARI

29/12/Norm Fazlası Öğretmen İliçi Yerdeğistirme Sonuçları

Norm Fazlası Öğretmen İliçi Yerdeğistirme Sonuçları

Ayrılma Başlama İşlemleri 24 Ocak Şubat tarihleri arasında yapılacaktır. ÖNEMLİ : 24 Ocak tarihinden önce kadroya geçecek olan sözleşmeli öğretmenlerin en geç 24 []17/12/İŞÇİ KADROSUNDA İSTİHDAM EDİLECEK OLAN ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ MÜLAKATLARI İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR

İŞÇİ KADROSUNDA İSTİHDAM EDİLECEK OLAN ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ MÜLAKATLARI İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR

16/12/ ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASINDA GÖREVE BAŞLATMADA İSTENİLEN EVRAKLAR

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASINDA GÖREVE BAŞLATMADA İSTENİLEN EVRAKLAR

14/12/Yeniden Sözlü Sınava Tabi Tutulanlara ait İtiraz Sonucu

Yeniden Sözlü Sınava Tabi Tutulanlara ait İtiraz Sonucu

10/12/Ataması Gerçekleştirilen Engelli Öğretmenlerin Dikkatine

Ataması Gerçekleştirilen Engelli Öğretmenlerin Dikkatine

09/12/SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI TERCİH BAŞVURUSU

SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST, AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI TERCİH BAŞVURUSU

AŞÇI, AŞÇI YARDIMCISI VE FİZYOTERAPİST YERLEŞTİRME ESASLARI seafoodplus.info Alan Mezunu, 2.Önlisans Alan Mezunu, 3. Ortaöğretim Alan Mezunu, seafoodplus.info Sertifikalı Başvuru, 5.Önlisans []08/12/SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST VE SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI) YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN İLİMİZE ATANAN ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST VE SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI) YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN İLİMİZE ATANAN ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

06/12/Öğrenci Danışmalığı Çalışmaları

Öğrenci Danışmalığı Çalışmaları

02/12/Mahkeme Kararı Sonucu Yeniden Sözlü Sınava Tabi Tutulanlara ait Sonuçlar

Mahkeme Kararı Sonucu Yeniden Sözlü Sınava Tabi Tutulanlara ait Sonuçlar

26/11/İŞÇİ KADROSUNDA İSTİHDAM EDİLECEK ENGELLİ,ESKİ HÜKÜMLÜ KURA SONUÇLARI

İŞÇİ KADROSUNDA İSTİHDAM EDİLECEK ENGELLİ,ESKİ HÜKÜMLÜ KURA SONUÇLARI

Mülakat tarihi daha sonra web sayfamızda ilan edilecektir.26/11/Norm Fazlası Öğretmen Başvuruları ( Aralık )

Norm Fazlası Öğretmen Başvuruları ( Aralık )

26/11/ hizmet içi Eğitim Planı

hizmet içi Eğitim Planı

24/11/ Norm Kadro fazlası Öğretmen Duyurusu

Norm Kadro fazlası Öğretmen Duyurusu

24/11/Erciş Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmen mülakat sonucu

Erciş Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmen mülakat sonucu

18/10/Kuveyt Hükümeti Bursları

Kuveyt Hükümeti Bursları

29/09/Erciş Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmen alımı duyurusu

Erciş Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmen alımı duyurusu

27/09/İHTİYACI KARŞILANAMAYAN EĞİTİM KURUM YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

İHTİYACI KARŞILANAMAYAN EĞİTİM KURUM YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

17/09/İHTİYACI KARŞILANMAYAN EĞİTİM KURUMLARI BAŞVURU İŞLEMLERİ

İHTİYACI KARŞILANMAYAN EĞİTİM KURUMLARI BAŞVURU İŞLEMLERİ

İhtiyacı karşılanmayan Eğitim Kurumları Yönetici başvuruları Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. 10/09/EYLÜL SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASI DUYURUSU

EYLÜL SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASI DUYURUSU

03/09/İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

01/09/ YILI İLK DEFA YÖNETİCİLİĞİ MÜNHAL BULUNAN OKUL KURUM LİSTESİ

YILI İLK DEFA YÖNETİCİLİĞİ MÜNHAL BULUNAN OKUL KURUM LİSTESİ

24/08/BANKA PROMOSYON İHALE İLANI

BANKA PROMOSYON İHALE İLANI

23/08/İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

03/08/ YILI SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN MÜLAKAT İTİRAZ SONUÇLARI

YILI SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN MÜLAKAT İTİRAZ SONUÇLARI

03/08/ VAN İLİÇİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI

VAN İLİÇİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI

28/07/İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV KATILACAKLARA AİT EK1 SONUÇLARI

İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV KATILACAKLARA AİT EK1 SONUÇLARI

14/07/İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV KATILACAKLARA AİT LİSTE

İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV KATILACAKLARA AİT LİSTE

13/07/ Yılı Sözleşmeli Öğretmen Alımı Sözlü Sınav itiraz

Yılı Sözleşmeli Öğretmen Alımı Sözlü Sınav itiraz

13/07/ İL İÇİ BOŞ NORM KADRO DURUMU LİSTESİ

İL İÇİ BOŞ NORM KADRO DURUMU LİSTESİ

09/07/AHİ EVRAN VE AHİLİK RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

AHİ EVRAN VE AHİLİK RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

05/07/EĞİTİM-ÖĞRETİM HİZMET SINIFI HARİCİ PERSONELLERİN İLLER ARASI YER DEĞİŞİKLİĞİ

EĞİTİM-ÖĞRETİM HİZMET SINIFI HARİCİ PERSONELLERİN İLLER ARASI YER DEĞİŞİKLİĞİ

29/06/Yeni Atanacak olan Yöneticiler için Münhal Bulunan Okul/Kurumlar

Yeni Atanacak olan Yöneticiler için Münhal Bulunan Okul/Kurumlar

23/06/ YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

21/06/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ÖĞRETMEN SEÇME MULAKATI

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ÖĞRETMEN SEÇME MULAKATI

02/06/MTSK VE SRC YILI BAŞVURU İŞLEMLERİ

MTSK VE SRC YILI BAŞVURU İŞLEMLERİ

27/05/ YÖNETİCİ YENİDEN GÖREVLENDİRME İTİRAZ SONUÇLARI

YÖNETİCİ YENİDEN GÖREVLENDİRME İTİRAZ SONUÇLARI

25/05/Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına Öğretmen-Yönetici Atama Duyurusu

Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına Öğretmen-Yönetici Atama Duyurusu

04/05/ Yılı İl içi Yer Değişikliği

Yılı İl içi Yer Değişikliği

29/04/İlimizde Yöneticiliği Münhal Bulunan Okulların Listesi

İlimizde Yöneticiliği Münhal Bulunan Okulların Listesi

14/04/Yöneticilik Görev Süresi Dolan İdarecilerin Listesi

Yöneticilik Görev Süresi Dolan İdarecilerin Listesi

14/04/Wellness Sanal Üniversitesi

Wellness Sanal Üniversitesi

Van Valiliği'nce de desteklenen Wellness İstanbul Sanal Üniversitesi başvuraları 31 Mart tarihine kadar yapılabilecektir. 50 ayrı alanda ücretsiz eğitimler sonrası sertifika veren []26/03/TAYLAND HÜKÜMETİ BURSLARI

TAYLAND HÜKÜMETİ BURSLARI

24/03/Van Erciş Güzel Sanatlar Lisesi Mülakat Sonuçları

Van Erciş Güzel Sanatlar Lisesi Mülakat Sonuçları

23/03/Ukrayna ve Tayland bursları duyurusu

Ukrayna ve Tayland bursları duyurusu

09/03/Güzel Sanatlar Lisesi Boş Kadro Norm Sayısı Duyurusu

Güzel Sanatlar Lisesi Boş Kadro Norm Sayısı Duyurusu

01/03/ Meslek Lisesi Sanatsal Etkinliklerde buluşuyor

Meslek Lisesi Sanatsal Etkinliklerde buluşuyor

23/02/İLİMİZ EMRİNE ATAMA DÖNEMİNDE ENGELLİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANAN ÖĞRETMENLERİN GÖREVE BAŞLATILINCA İSTENİLEN BELGELER

İLİMİZ EMRİNE ATAMA DÖNEMİNDE ENGELLİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANAN ÖĞRETMENLERİN GÖREVE BAŞLATILINCA İSTENİLEN BELGELER

19/02/ EKPSS, Kura Sonucuna Göre Engelli Personel İstihdamı Kapsamında Van İl Emrine Yerleştirilmesi Yapılan Personele Ait Duyuru

EKPSS, Kura Sonucuna Göre Engelli Personel İstihdamı Kapsamında Van İl Emrine Yerleştirilmesi Yapılan Personele Ait Duyuru

19/02/ YILI BİLİM SANAT BAŞVURU PUAN SIRALAMASI LİSTESİ

YILI BİLİM SANAT BAŞVURU PUAN SIRALAMASI LİSTESİ

11/02/Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi

Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi

29/01/Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Okullarla Buluşuyor Projesi

Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Okullarla Buluşuyor Projesi

29/01/ÇİN VE AZERBAYCAN HÜKÜMETLERİ BURS DUYURUSU

ÇİN VE AZERBAYCAN HÜKÜMETLERİ BURS DUYURUSU

12/01/Norm Fazlası Öğretmen Atama Sonuçları

Norm Fazlası Öğretmen Atama Sonuçları

22/12/Norm Fazlası Öğretmen Başvuruları ( Aralık )

Norm Fazlası Öğretmen Başvuruları Aralık tarihleri arasında yapılacaktır.09/12/Macaristan Hükümeti Burs Duyurusu

Macaristan Hükümeti Burs Duyurusu

08/12/KARİYER KAPISI

KARİYER KAPISI

Kariyer Kapısı02/12/ YILI MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM FAALİYET PLANI

YILI MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM FAALİYET PLANI

27/11/ EYLÜL ATAMASI DUYURUSU

EYLÜL ATAMASI DUYURUSU

17/09/ Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirme Sonuçları

Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirme Sonuçları

28/08/ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI VAN OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ USTA ÖĞRETİCİ ALIM İLANI

EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI VAN OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ USTA ÖĞRETİCİ ALIM İLANI

17/08/İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME EK MÜNHAL LİSTESİ

İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME EK MÜNHAL LİSTESİ

14/08/ Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirmeye Esas Puanları

Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirmeye Esas Puanları

11/08/ İSTEĞE BAĞLI İL İÇİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI

İSTEĞE BAĞLI İL İÇİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI

30/07/Mesleki Eğitimin Tanıtılması ve Mesleki Eğitime Yönlendirme

Mesleki Eğitimin Tanıtılması ve Mesleki Eğitime Yönlendirme

28/07/ İSTEĞE BAĞLI İL İÇİ KONTENJAN DURUM LİSTESİ

İSTEĞE BAĞLI İL İÇİ KONTENJAN DURUM LİSTESİ

21/07/ Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirme Sözlü Sınav Sonuçları

Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirme Sözlü Sınav Sonuçları

17/07/ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU AÇMA KONTENJANLARI

ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU AÇMA KONTENJANLARI

14/07/EUROPASS

EUROPASS

14/07/ Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirme Sözlü Sınava Katılım ve Yer Bilgisi

Müdür ve Müdür Yardımcısı Görevlendirme Sözlü Sınava Katılım ve Yer Bilgisi

YER : İSKELE ÖĞRETMENEVİ03/07/İLK DEFA ATANACAK MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI MÜNHAL BULUNAN OKUL LİSTESİ

İLK DEFA ATANACAK MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI MÜNHAL BULUNAN OKUL LİSTESİ

24/06/ Yönetici Atama Sonuçları

Yönetici Atama Sonuçları

19/06/İLİMİZE ATANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

İLİMİZE ATANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

17/06/Milli Sporcuların Beden Eğitimi Alanına Sözleşmeli Öğretmen Olarak Başvuru ve Atama Duyurusu

Milli Sporcuların Beden Eğitimi Alanına Sözleşmeli Öğretmen Olarak Başvuru ve Atama Duyurusu

16/06/Engelli Öğretmen Adaylarının Öğretmenliğe Başvuru ve Atama Duyurusu

Engelli Öğretmen Adaylarının Öğretmenliğe Başvuru ve Atama Duyurusu

16/06/ Yönetici Atama

Yönetici Atama

20/05/ YILI EĞİTİM KURUMLARINA YENİDEN YÖNETİCİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEKLERE İLİŞKİN EK-1 PUAN LİSTESİ

YILI EĞİTİM KURUMLARINA YENİDEN YÖNETİCİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEKLERE İLİŞKİN EK-1 PUAN LİSTESİ

09/05/ YILI PERSONEL İL İÇİ YER DEĞİŞİKLİĞİ

YILI PERSONEL İL İÇİ YER DEĞİŞİKLİĞİ

07/05/Van Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Tarihli Kazanım Değerlendirme Testlerimiz Yayımlandı

Van Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Tarihli Kazanım Değerlendirme Testlerimiz Yayımlandı

05/05/Van Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Tarafından Hazırlanan ve sorudan oluşan Kazanım Değerlendirme Testleri Yayımlandı

Van Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Tarafından Hazırlanan ve sorudan oluşan Kazanım Değerlendirme Testleri Yayımlandı

28/04/EVDE HAYAT VAR KONULU KISA FİLM YARIŞMASI

EVDE HAYAT VAR KONULU KISA FİLM YARIŞMASI

27/04/EĞİTİM KURUMLARI MÜNHAL BULUNAN MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI

EĞİTİM KURUMLARI MÜNHAL BULUNAN MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI

22/04/ YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME KAPSAMINDA 4 VE 8 YILLIK GÖREV SÜRELERİ DOLAN İDARECİLER

YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME KAPSAMINDA 4 VE 8 YILLIK GÖREV SÜRELERİ DOLAN İDARECİLER

20/04/ YILI EĞİTİM KURUMLARINA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME İŞ VE İŞLEMLERİ

YILI EĞİTİM KURUMLARINA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME İŞ VE İŞLEMLERİ

15/04/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA , İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE STAJ YAPMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ

EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA , İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE STAJ YAPMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ

17/03/Engelli Öğretmen Atama İşlemleri

Engelli Öğretmen Atama İşlemleri

14/02/İl İstihdam Kurulu Kararları

İl İstihdam Kurulu Kararları

12/02/MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM KURUMLARINA YÖNETİCİ SEÇME SINAVI DUYURUSU

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM KURUMLARINA YÖNETİCİ SEÇME SINAVI DUYURUSU

22/01/ Yılı Engelli Personel alımında işe yerleştirilenlerden istenen belgeler ve tebligat örneği ekte sunulmuştur

Yılı Engelli Personel alımında işe yerleştirilenlerden istenen belgeler ve tebligat örneği ekte sunulmuştur

22/01/ İL MEM STAJ BAŞVURU DUYURUSU

İL MEM STAJ BAŞVURU DUYURUSU

22/01/e-Denklik Modülü

e-Denklik Modülü

22/01/ Yılı Ocak Ayı EKPSS Yerleştirme Sonucu İle İlimiz Emrine Atananlarla İlgili Duyuru

Yılı Ocak Ayı EKPSS Yerleştirme Sonucu İle İlimiz Emrine Atananlarla İlgili Duyuru

17/01/İlimizde Bilim ve Sanat Merkezine İtirazda Bulunan Öğretmenlerin İtiraz Sonrası Puanları

İlimizde Bilim ve Sanat Merkezine İtirazda Bulunan Öğretmenlerin İtiraz Sonrası Puanları

07/01/ Yılı BİLSEM İl Öğretmen Değerlendirme Komisyonlarınca Yapılan Değerlendirme Sonuçları

Yılı BİLSEM İl Öğretmen Değerlendirme Komisyonlarınca Yapılan Değerlendirme Sonuçları

25/12/Van Ölçme Merkezi Başvuruları

Van Ölçme Merkezi Başvuruları

25/12/Norm Fazlası Öğretmen (Kadrolu ve Sözleşmeli) sonuçları

Norm Fazlası Öğretmen (Kadrolu ve Sözleşmeli) sonuçları

20/12/ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetiçi Eğitim Faaliyet Planı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetiçi Eğitim Faaliyet Planı

20/12/Aralık Ayında Ek Atama Kapsamında İlimiz Emrine Atanan Sözleşmeli Öğretmenler ile ilgili Duyuru

Aralık Ayında Ek Atama Kapsamında İlimiz Emrine Atanan Sözleşmeli Öğretmenler ile ilgili Duyuru

18/12/NORM FAZLASI ÖĞRETMEN (KADROLU VE SÖZLEŞMELİ) BAŞVURULARI

NORM FAZLASI ÖĞRETMEN (KADROLU VE SÖZLEŞMELİ) BAŞVURULARI

09/12/T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI 1. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI 1. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

03/12/İLİMİZ EMRİNE SAYILI KANUNA BAĞLI ATAMA İLE İLGİLİ DUYURU

İLİMİZ EMRİNE SAYILI KANUNA BAĞLI ATAMA İLE İLGİLİ DUYURU

26/11/Van Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Öğretim Yılı Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumları Çalışma Takvimi

Van Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Öğretim Yılı Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumları Çalışma Takvimi

17/10/Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Banka Promosyon İhale Duyurusu

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Banka Promosyon İhale Duyurusu

17/10/İLİMİZ EMRİNE EYLÜL ATAMA DÖNEMİNDE EK ATAMA KAPSAMINDA SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANAN ÖĞRETMENLERİN YAPMASI GEREKEN İŞ VE İŞLEMLER

İLİMİZ EMRİNE EYLÜL ATAMA DÖNEMİNDE EK ATAMA KAPSAMINDA SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANAN ÖĞRETMENLERİN YAPMASI GEREKEN İŞ VE İŞLEMLER

NOT: Güvenlik Soruştırması ve Arşiv Araştırma Formu Doldurulurken güncel olan MERNİS ´te ki adresinizin yazılması gerekmektedir.          Güvenlik Soruştırması ve Arşiv []30/09/ YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) SONUÇLARI

YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME (İLK DEFA) SONUÇLARI

27/09/GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI SONUÇLANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİMİZİN LİSTESİ

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI SONUÇLANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİMİZİN LİSTESİ

İlimiz İlçelerine Ağustos atama döneminde atanan ve güvenlik soruşturması sonuçlanan öğretmenlerimizin listesi aşağıda paylaşılmıştır. SORUŞTURMASI TAMAMLANAN ÖĞRETMENLER []11/09/Okul Dışı Öğrenme Ortamları Kitapçığı Hazırlandı

Okul Dışı Öğrenme Ortamları Kitapçığı Hazırlandı

21/06/Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Ek Duyuru

Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Ek Duyuru

10/09/ Öğretim Yılı 9.Sınıflar İçin Yetenek Sınavı Takvimi ve Kılavuzu

Öğretim Yılı 9.Sınıflar İçin Yetenek Sınavı Takvimi ve Kılavuzu

Öğretim Yılı 9.Sınıflar İçin Yetenek Sınavı Takvimi ve Kılavuzu İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız  06/09/ Yılı İlk Defa Yöneticiliği ( Müdür-Müdür Yardımcısı) Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Listesi

Yılı İlk Defa Yöneticiliği ( Müdür-Müdür Yardımcısı) Münhal Bulunan Eğitim Kurumları Listesi

05/09/ TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MÜDÜR / MÜDÜR YARDIMCILIĞI GÖREVLENDİRMEYE ESAS TOPLAM PUAN SONUCU

TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MÜDÜR / MÜDÜR YARDIMCILIĞI GÖREVLENDİRMEYE ESAS TOPLAM PUAN SONUCU

TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MÜDÜR / MÜDÜR YARDIMCILIĞI GÖREVLENDİRMEYE ESAS TOPLAM PUAN SONUCU28/08/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI EK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI EK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

28/08/Van Olgunlaşma Enstitüsü Usta Öğretici Başvurusu

Van Olgunlaşma Enstitüsü Usta Öğretici Başvurusu

22/08/ TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MÜDÜR / MÜDÜR YARDIMCILIĞI SÖZLÜ SINAVI İTİRAZ SONUÇLARI

TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MÜDÜR / MÜDÜR YARDIMCILIĞI SÖZLÜ SINAVI İTİRAZ SONUÇLARI

21/08/Yakacak (Kömür ve Meşe Odunu) Satın Alma İhalesi Duyurusu

Yakacak (Kömür ve Meşe Odunu) Satın Alma İhalesi Duyurusu

24/07/İLİMİZ EMRİNE 09 AĞUSTOS ATAMA DÖNEMİNDE SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANAN ÖĞRETMENLERİN YAPMASI GEREKEN İŞ VE İŞLEMLER

İLİMİZ EMRİNE 09 AĞUSTOS ATAMA DÖNEMİNDE SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANAN ÖĞRETMENLERİN YAPMASI GEREKEN İŞ VE İŞLEMLER

NOT: Güvenlik Soruştırması ve Arşiv Araştırma Formu Doldurulurken güncel olan MERNİS ´te ki adresinizin yazılması gerekmektedir.          Güvenlik Soruştırması ve Arşiv []15/08/ Özel Öğretim Yurt Adresleri

Özel Öğretim Yurt Adresleri

15/08/ TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MÜDÜR / MÜDÜR YARDIMCILIĞI SÖZLÜ SINAVI SONUÇLARI

TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MÜDÜR / MÜDÜR YARDIMCILIĞI SÖZLÜ SINAVI SONUÇLARI

Temmuz tarihleri arasında yapılan müdür / müdür yardımcılığı sözlü sınavı sonuçlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.  02/08/ Temmuz tarihleri arasında müdür/müdür yardımcılığı için sözlü sınava katılacaklara ait isim listesi ve sınava katılacakları yerler belirlendi.

Temmuz tarihleri arasında müdür/müdür yardımcılığı için sözlü sınava katılacaklara ait isim listesi ve sınava katılacakları yerler belirlendi.

16/07/Yönetici Atamada Ek Duyuru

Yönetici Atamada Ek Duyuru

05/07/Sınava dayalı ilk defa yönetici (müdür/müdür yardımcısı) münhal bulunan eğitim kurumları listesi

Sınava dayalı ilk defa yönetici (müdür/müdür yardımcısı) münhal bulunan eğitim kurumları listesi

04/07/MEB EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI 3. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

MEB EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI 3. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

03/07/ Yılı Eğitim Kurumu Yöneticilerine İlk Defa Görevlendirmeye Yönelik Ön Başvuru Yapmaları ile ilgili duyuru

Yılı Eğitim Kurumu Yöneticilerine İlk Defa Görevlendirmeye Yönelik Ön Başvuru Yapmaları ile ilgili duyuru

03/07/Eğitim ve Öğretim Sınıfı Dışındaki hizmet sınıflarında görev yapan personelin il dışı isteğe bağlı yer değiştirme duyurusu

Eğitim ve Öğretim Sınıfı Dışındaki hizmet sınıflarında görev yapan personelin il dışı isteğe bağlı yer değiştirme duyurusu

02/07/Merkezi Sistem ve Mülakat Sınavıyla Öğrenci Alan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine Özel Başvuru formu yayımlandı

Merkezi Sistem ve Mülakat Sınavıyla Öğrenci Alan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine Özel Başvuru formu yayımlandı

02/07/ Lise Geçiş Sınavı Tercih Danışmanlığı Müracaat Noktaları Listesi

Lise Geçiş Sınavı Tercih Danışmanlığı Müracaat Noktaları Listesi

01/07/ YILI YÖNETİCİ ATAMA (EK1) GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

YILI YÖNETİCİ ATAMA (EK1) GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

28/06/Yolumuzu Aydınlatan Kandiller Projesi Sınav Sonucu

Yolumuzu Aydınlatan Kandiller Projesi Sınav Sonucu

Yolumuzu Aydınlatan Kandiller Projesi Kapsamında tarihinde Türkiye Pakistan Dostluğu MTAL'de yapılan sınav sonucunda Ortaokul ve Lise düzeyinde ödül almaya hak kazanan öğrenci []26/06/TUŞBA / VAN SPOR LİSESİ ÖĞRETİM YILI YETENEK SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI , YETENEK SINAVI İÇERİKLERİ ve SINAV TAKVİMİ

TUŞBA / VAN SPOR LİSESİ ÖĞRETİM YILI YETENEK SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI , YETENEK SINAVI İÇERİKLERİ ve SINAV TAKVİMİ

17/06/TUŞBA / VAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRETİM YILI YETENEK SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI , YETENEK SINAVI İÇERİKLERİ ve SINAV TAKVİMİ

TUŞBA / VAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRETİM YILI YETENEK SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI , YETENEK SINAVI İÇERİKLERİ ve SINAV TAKVİMİ

31/05/VAN İLİ YILI İL İÇİ ATAMA SONUÇLARI

VAN İLİ YILI İL İÇİ ATAMA SONUÇLARI

İl içi atama sonuçları30/05/Haziran Liselere Geçiş Sınavı ve Bursluluk Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

Haziran Liselere Geçiş Sınavı ve Bursluluk Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

30/05/Yetenek Sınavı İle Öğrenci Alan Okullara Başvuru Hakkında /7 Sayılı Genelge

Yetenek Sınavı İle Öğrenci Alan Okullara Başvuru Hakkında /7 Sayılı Genelge

23/05/ Mayıs Ayı Öğretmenlerin İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirmelerde İlimizde İhtiyaç Bulunan Okullar

Mayıs Ayı Öğretmenlerin İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirmelerde İlimizde İhtiyaç Bulunan Okullar

Not: Yayımlanan liste bilgilendirme amaçlıdır21/05/İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değişikliği Duyurusu

İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değişikliği Duyurusu

06/05/ Şubat Atama Döneminde İlimize Atanan ve Güvenlik Soruşturması Biten Öğretmenlerin Listesi

Şubat Atama Döneminde İlimize Atanan ve Güvenlik Soruşturması Biten Öğretmenlerin Listesi

18/03/Proje Okullarına Öğretmen Atama/ Yönetici Görevlendirme ve Görev Süresi Dolanlar ile İlgili Yapılacak İşlemler

Proje Okullarına Öğretmen Atama/ Yönetici Görevlendirme ve Görev Süresi Dolanlar ile İlgili Yapılacak İşlemler

17/04/ YILI YÖNETİCİ ATAMA GÖREVLENDİRMEYE ESAS EK1 PUANLARI

YILI YÖNETİCİ ATAMA GÖREVLENDİRMEYE ESAS EK1 PUANLARI

05/04/ AOL Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

AOL Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

03/04/ Yılı Yönetici Görevlendirilmelerinde Ek Düzeltme Duyurusu

Yılı Yönetici Görevlendirilmelerinde Ek Düzeltme Duyurusu

14/03/ Yılı Yönetici Görevlendirilmelerinde Ek Düzeltme Duyurusu

Yılı Yönetici Görevlendirilmelerinde Ek Düzeltme Duyurusu

12/03/ Yılı Yöneticiliği ( Müdür, Müdür Yardımcısı) Münhal Bulunan Eğitim Kurumları

Yılı Yöneticiliği ( Müdür, Müdür Yardımcısı) Münhal Bulunan Eğitim Kurumları

08/03/ Yılı 4 ve 8 Yıllık Görev Süresi Dolanların Yeniden Tespiti Yapılan Yöneticilerin Ek Listesi

Yılı 4 ve 8 Yıllık Görev Süresi Dolanların Yeniden Tespiti Yapılan Yöneticilerin Ek Listesi

07/03/İlimiz Yılı 4 ve 8 Yıllık Görev Süresi Dolan Yöneticilerin Listesi

İlimiz Yılı 4 ve 8 Yıllık Görev Süresi Dolan Yöneticilerin Listesi

06/03/Kadrolu Öğretmenler İçin İl İçi Mazerete Bağlı Yer Değişikliği Duyurusu

Kadrolu Öğretmenler İçin İl İçi Mazerete Bağlı Yer Değişikliği Duyurusu

26/02/ Tarihinde İlimiz Emrine Engelli Öğretmen Olarak Ataması Yapılan Adaylardan İstenilecek Belgeler, Güvenlik soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu

Tarihinde İlimiz Emrine Engelli Öğretmen Olarak Ataması Yapılan Adaylardan İstenilecek Belgeler, Güvenlik soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu

NOT: Güvenlik Soruştırması ve Arşiv Araştırma Formu Doldurulurken güncel olan MERNİS ´te ki adresinizin yazılması gerekmektedir. Mal Bildirim Formları Kapalı Bir Zarf []07/02/ Yılı Öğretmen Lojmanları Başvuru Duyurusu

Yılı Öğretmen Lojmanları Başvuru Duyurusu

31/01/Van Bilim Sanat Merkezine Müracaat eden Öğretmenlerin Puanları

Van Bilim Sanat Merkezine Müracaat eden Öğretmenlerin Puanları

25/01/ KANUN KAPSAMINDA KORUMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLARIN ATAMA LİSTESİ

KANUN KAPSAMINDA KORUMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLARIN ATAMA LİSTESİ

09/01/Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı okullarda istihdam edilecek TYP İş-Kur kura çekimi listesi

Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı okullarda istihdam edilecek TYP İş-Kur kura çekimi listesi

31/12//2 EKPSS ile ilimize atanan personel isim listesi ve başvuru şartları

/2 EKPSS ile ilimize atanan personel isim listesi ve başvuru şartları

31/12/Norm Kadro Fazlası Kadrolu ve Sözleşmeli Öğretmenlerin Atama Sonuçları

Norm Kadro Fazlası Kadrolu ve Sözleşmeli Öğretmenlerin Atama Sonuçları

17/12/VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILI MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM PLANI

VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILI MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM PLANI

10/12/NORM FAZLASI ÖĞRETMEN (KADROLU VE SÖZLEŞMELİ) BAŞVURULARI

NORM FAZLASI ÖĞRETMEN (KADROLU VE SÖZLEŞMELİ) BAŞVURULARI

Başvuru Formlarının Adaylar Tarafından Okul/Kurum Müdürlükleri´ne Teslim Edilmesi : 04 - 10 Aralık İLİŞİK KESME VE YENİ GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ : Yarıyıl []04/12/GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI SONUÇLANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİMİZİN LİSTESİ

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI SONUÇLANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİMİZİN LİSTESİ

İlimiz İlçelerine Kasım atama döneminde atanan ve güvenlik soruşturması sonuçlanan öğretmenlerimizin listesi aşağıda paylaşılmıştır. SORUŞTURMASI []03/12/SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

Bakanlığımıza Bağlı Eğitim kurumlarında Ek Ders Ücreti Karşılığında Görev Yapanların Sözleşmeli Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Duyurusu []27/11/SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİĞE BAŞVURU VE ATAMA DUYURUSU

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİĞE BAŞVURU VE ATAMA DUYURUSU

20/11/Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tarafından Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Kılavuzu Yayımlandı

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tarafından Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Kılavuzu Yayımlandı

14/11/ Yılı Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Erken Yaşta Zorla Evliliklerle Mücadele İl Acil Eylem Planı Kapsamında Yapılan Seminer, Materyal ve Dökümanlar

Yılı Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Erken Yaşta Zorla Evliliklerle Mücadele İl Acil Eylem Planı Kapsamında Yapılan Seminer, Materyal ve Dökümanlar

14/11/BAKANLIĞIMIZ TARAFINDAN GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI OLUMLU SONUÇLANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİMİZİN LİSTESİ

BAKANLIĞIMIZ TARAFINDAN GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI OLUMLU SONUÇLANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİMİZİN LİSTESİ

Listede isimleri olan öğretmenlerimizin 5 iş günü içinde göreve başlamaları gerekmektedir.02/11/MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINDA EK DERS ÜCRETİ KARŞILIĞINDA GÖREV YAPMAKTA İKEN 30/10/ TARİHİNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK İLİMİZE ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMENLERDEN GÖREVE BAŞLAMA ESNASINDA İSTENECEK BELGELER VE BAŞVURU DUYURUSU

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINDA EK DERS ÜCRETİ KARŞILIĞINDA GÖREV YAPMAKTA İKEN 30/10/ TARİHİNDE SÖZLEŞMELİ OLARAK İLİMİZE ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMENLERDEN GÖREVE BAŞLAMA ESNASINDA İSTENECEK BELGELER VE BAŞVURU DUYURUSU

01/11/Engelli Ve Eski Hükümlü-Tmy Personeli İşçi Alımı Mülakat Sonuçlarına Göre İşe Girmeye Hak Kazananlar

Engelli Ve Eski Hükümlü-Tmy Personeli İşçi Alımı Mülakat Sonuçlarına Göre İşe Girmeye Hak Kazananlar

Müdürlüğümüz bünyesinde açık bulunan engelli ve  eski hükümlü / tmy işçi alımına ilişkin 15/10/ tarihlerinde yapılan mulakat []24/10/ Engelli,Eski Hükümlü ve TMY Personel Sözlü Mülekatına Girecek Olan Aday Listesi

Engelli,Eski Hükümlü ve TMY Personel Sözlü Mülekatına Girecek Olan Aday Listesi

12/10/Engelli- Eski Hükümlü ve TMY Mülakat Duyurusu

Engelli- Eski Hükümlü ve TMY Mülakat Duyurusu

09/10/GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI SONUÇLANAN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİMİZİN LİSTESİ

İlimiz İlçelerine Temmuz atama döneminde atanan ve güvenlik soruşturması sonuçlanan öğretmenlerimizin listesi aşağıda paylaşılmıştır. SORUŞTURMASI []10/09/Engeli, Eski Hükümlü ve TMY Personeli İşçi Alımı 26/09/ Tarihli Noter Çekiliş Sonuçları

Engeli, Eski Hükümlü ve TMY Personeli İşçi Alımı 26/09/ Tarihli Noter Çekiliş Sonuçları

27/09/Engelli ve Eski Hükümlü personel alımı ile ilgili kura çekimi

Engelli ve Eski Hükümlü personel alımı ile ilgili kura çekimi

25/09/Van Güzel Sanatlar Lİsesi Uygulama Sınavı Sonuçları

Van Güzel Sanatlar Lİsesi Uygulama Sınavı Sonuçları

20/09/ Eylül Ataması ile İlimize Sözleşmeli Öğretmen Olarak Atananların Yapacakları İş ve İşlemler

Eylül Ataması ile İlimize Sözleşmeli Öğretmen Olarak Atananların Yapacakları İş ve İşlemler

14/09/ Temmuz Ataması ile İlimize Sözleşmeli Öğretmen Olarak Atananların Yapacakları İş ve İşlemler

Temmuz Ataması ile İlimize Sözleşmeli Öğretmen Olarak Atananların Yapacakları İş ve İşlemler

25/07/ Yılı Yönetici Ek Atama Sonuçları

Yılı Yönetici Ek Atama Sonuçları

15/08/ YÖNETİCİLİK MÜNHAL BULUNAN YERLERE EK BAŞVURU

YÖNETİCİLİK MÜNHAL BULUNAN YERLERE EK BAŞVURU

Münhal bulunan yerlere ek başvuruya sadece Temmuz görevlendirilmesinde hiçbir yere yerleşemeyen yöneticilik adayları başvurabilir.07/08/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SONUÇLARI

Yılı Yönetici Görevlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Sonuçlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.01/08/ Yılı Yönetici Görevlendirme Sonucunda İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarında Münhal Bulunan Okul Listeleri

Yılı Yönetici Görevlendirme Sonucunda İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarında Münhal Bulunan Okul Listeleri

07/08/İlimizde Faliyette Bulunan Özel Barınma Hizmeti (Yurtlar) Veren Kurumlar

İlimizde Faliyette Bulunan Özel Barınma Hizmeti (Yurtlar) Veren Kurumlar

25/07/SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ SINAVA İTİRAZ SONUÇLARI

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ SINAVA İTİRAZ SONUÇLARI

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ SINAVA İTİRAZ SONUÇLARI17/07/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRMEYE ESAS PUANINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.(PUAN=(EK1+SÖZLÜ)/2)

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRMEYE ESAS PUANINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.(PUAN=(EK1+SÖZLÜ)/2)

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİREMEYE ESAS PUANINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.13/07/Açıköğretim Sınavı İçin Dikkat Edilecek Hususlar

Açıköğretim Sınavı İçin Dikkat Edilecek Hususlar

03/07/ YÖNETİCİLİĞİ MÜNHAL BULUNAN OKULLAR

YÖNETİCİLİĞİ MÜNHAL BULUNAN OKULLAR

Yöneticiliği Münhal Bulunan Okullar Listesine Aşağıdaki Linklerden Erişebilirsiniz.02/07/Van İli Yılı Tercih Danışmanlığına Ait Komisyonlar Kurulmuş olup Tercih yapmak İsteyen Öğrencilerimizin Ekli Listede Belirtilen Komisyonlar Aracılığıyla Tercih Yapabilirler.

Van İli Yılı Tercih Danışmanlığına Ait Komisyonlar Kurulmuş olup Tercih yapmak İsteyen Öğrencilerimizin Ekli Listede Belirtilen Komisyonlar Aracılığıyla Tercih Yapabilirler.

29/06/ Yılı Mayıs ayı öğretmenlerin il içi yerleştirme sonuçları

Yılı Mayıs ayı öğretmenlerin il içi yerleştirme sonuçları

31/05/Van Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından yürütülmekte olan "Van akademik başarının artırılması" proje kapsamında hazırlanan "izleme değerlendirme sınavlarımıza" ilgili link ten ulaşabilirsiniz.

Van Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından yürütülmekte olan "Van akademik başarının artırılması" proje kapsamında hazırlanan "izleme değerlendirme sınavlarımıza" ilgili link ten ulaşabilirsiniz.

29/05/ SINAVLA ÖĞRENCİ ALAN ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA İLİŞKİN MERKEZİ SINAVDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

SINAVLA ÖĞRENCİ ALAN ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA İLİŞKİN MERKEZİ SINAVDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

29/05/ İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

29/05/Van Öğretmen durumunu gösterir listesi

Van Öğretmen durumunu gösterir listesi

22/05/Kadroya Geçen taşeron İşçilerin banka Promosyon İhale Duyurusu

Kadroya Geçen taşeron İşçilerin banka Promosyon İhale Duyurusu

18/05/İl Geneli Yapılan İzleme Değerlendirme Sınavları Cevap Anahtarları

İl Geneli Yapılan İzleme Değerlendirme Sınavları Cevap Anahtarları

30/04/21 NİSAN A.Ö.L. ve MTSK DUYURU

21 NİSAN A.Ö.L. ve MTSK DUYURU

18/04/ YILI YÖNETİCİ ATAMA SÖZLÜ MÜLAKATININ TARİHİ VE YERİ

YILI YÖNETİCİ ATAMA SÖZLÜ MÜLAKATININ TARİHİ VE YERİ

03/04/31 Mart Nisan Açık Öğretim Kurumları 2.Dönem Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

31 Mart Nisan Açık Öğretim Kurumları 2.Dönem Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

29/03/Taşeron işçilere ait sözlü sınav sonuçları açıklandı

Taşeron işçilere ait sözlü sınav sonuçları açıklandı

29/03/Şube Müdürlüğü Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

Şube Müdürlüğü Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

29/03/ BİLİM VE SANAT MERKEZİ SÖZLÜ SINAVINA HAK KAZANAN ÖĞRETMENLERE AİT LİSTE

BİLİM VE SANAT MERKEZİ SÖZLÜ SINAVINA HAK KAZANAN ÖĞRETMENLERE AİT LİSTE

28/03/YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME BAŞVURU PUANLARI

YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME BAŞVURU PUANLARI

TIKLAYINIZ.23/03/Van Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından yürütülmekte olan Van Akademik Başarının Artırılması Projesi kapsamında hazırlanan İzleme Değerlendirme Sınavlarımız yayınlandı. 7/8/11/12 Sınıf kazanımlarına uygun hazırlanmıştır

Van Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından yürütülmekte olan Van Akademik Başarının Artırılması Projesi kapsamında hazırlanan İzleme Değerlendirme Sınavlarımız yayınlandı. 7/8/11/12 Sınıf kazanımlarına uygun hazırlanmıştır

16/03/Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulama Sonuçları Hakkında Duyuru

Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulama Sonuçları Hakkında Duyuru

09/03/ Yılı Yönetici Münhal Listeleri

Yılı Yönetici Münhal Listeleri

06/03/İl Değerlendirme Komisyonunca Yapılan BİLSEM Öğretmen ve Atama Değerlendirme Sonuçları

İl Değerlendirme Komisyonunca Yapılan BİLSEM Öğretmen ve Atama Değerlendirme Sonuçları

28/02/10 ŞUBAT MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSİYERLERİ SINAVINDA (MTSKS-1 ) DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

10 ŞUBAT MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSİYERLERİ SINAVINDA (MTSKS-1 ) DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

07/02/Van Milli Eğitim Müdürlüğü, AR-GE /9. Sayılı Dergimiz Yayımlanmıştır.

Van Milli Eğitim Müdürlüğü, AR-GE /9. Sayılı Dergimiz Yayımlanmıştır.

18/01/28/29 Aralık il geneli yapılan izleme değerlendirme sınavları cevap anahtarları için tıklayınız

28/29 Aralık il geneli yapılan izleme değerlendirme sınavları cevap anahtarları için tıklayınız

29/12/Adaylık Kaldırma Yazılı Sınavı Uygulama Esasları

Adaylık Kaldırma Yazılı Sınavı Uygulama Esasları

20/12/23 ARALIK MTSK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

23 ARALIK MTSK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

20/12/ Aralık Ayı Sözleşmeli Öğretmen Ek Atama Duyurusu

Aralık Ayı Sözleşmeli Öğretmen Ek Atama Duyurusu

12/12/ YILI MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM FAALİYET PLANI

YILI MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM FAALİYET PLANI

12/12/ Aralık Açık öğretim Kurumları 1. Dönem Sınavında Dikkat Edilecek hususlar

Aralık Açık öğretim Kurumları 1. Dönem Sınavında Dikkat Edilecek hususlar

05/12/Açıköğretim Öğrencilerinin Mesleki Eğitim Merkezlerine Yönlendirilmesi

Açıköğretim Öğrencilerinin Mesleki Eğitim Merkezlerine Yönlendirilmesi

01/12/Telefon Hatlarındaki Arıza

Telefon Hatlarındaki Arıza

29/11/Mesleki ve Teknik Eğitimi Geliştirmek İçin Yapılan Çalışmalar

Mesleki ve Teknik Eğitimi Geliştirmek İçin Yapılan Çalışmalar

24/11/24 Kasım Öğretmenler Günü Programı İptali

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı İptali

24/11/Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Van Merkez (Tuşba, İpekyolu, Edremit) İlçelerimizde Eğitim-Öğretime Bir (1) Gün Ara Verilmiştir.

Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Van Merkez (Tuşba, İpekyolu, Edremit) İlçelerimizde Eğitim-Öğretime Bir (1) Gün Ara Verilmiştir.

24/11/Norm Fazlası Öğretmen Başvuruları ( Aralık )

Norm Fazlası Öğretmen Başvuruları Kasım tarihleri arasında yapılacaktır.09/12/ Ekim Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

Ekim Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

06/10/Açıköğretim Lise Kayıt İşlemleri Uzatıldı

Açıköğretim Lise Kayıt İşlemleri Uzatıldı

06/10/KadınaYönelik Şiddetle Mücadele Sunumları Ekte Sunulmuştur.

KadınaYönelik Şiddetle Mücadele Sunumları Ekte Sunulmuştur.

14/09/ YILI YÖNETİCİ YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

YILI YÖNETİCİ YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

11/09/ YILI YÖNETİCİ YERLEŞTİRME (KESİN OLMAYAN) SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

YILI YÖNETİCİ YERLEŞTİRME (KESİN OLMAYAN) SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

08/09/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRET KARŞILIĞI ÖĞRETMEN BAŞVURULARI 04 EYLÜL TARİHİNDE SONLANACAKTIR.

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRET KARŞILIĞI ÖĞRETMEN BAŞVURULARI 04 EYLÜL TARİHİNDE SONLANACAKTIR.

25/08/ YILI YÖNETİCİ YERLEŞTİRMEYE ESAS PUANINIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

YILI YÖNETİCİ YERLEŞTİRMEYE ESAS PUANINIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

11/08/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRET KARŞILIĞI ÖĞRETMEN BAŞVURULARI BAŞLADI.

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRET KARŞILIĞI ÖĞRETMEN BAŞVURULARI BAŞLADI.

08/08/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAVI İTİRAZ SONUÇLARI TIKLAYINIZ.

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAVI İTİRAZ SONUÇLARI TIKLAYINIZ.

02/08/29 TEMMUZ MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSİYERLERİ SINAVINDA (MTSKS-3 ) DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR ekte sunulmuştur

29 TEMMUZ MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSİYERLERİ SINAVINDA (MTSKS-3 ) DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR ekte sunulmuştur

29/07/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI TIKLAYINIZ.

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI TIKLAYINIZ.

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.24/07/Temmuz Atamasına İlişkin Ek Duyuru

Temmuz Atamasına İlişkin Ek Duyuru

Temmuz atamasında Sözleşmeli Öğretmen olarak ilimize atanan Öğretmenlerin belgelerini en geç tarihine kadar müdürlüğümüze teslim []24/07/TEMMUZ SÖZLEŞMELİ ATANAN ÖĞRETMENLERİN YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLERİNE İLİŞKİN DUYURU

TEMMUZ SÖZLEŞMELİ ATANAN ÖĞRETMENLERİN YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLERİNE İLİŞKİN DUYURU

21/07/Van Milli Eğitim Müdürlüğü, AR-GE /8. Sayılı Dergimiz Yayımlanmıştır.

Van Milli Eğitim Müdürlüğü, AR-GE /8. Sayılı Dergimiz Yayımlanmıştır.

20/07/Milli Eğitim Bakanlığı ile İstanbul Ayvansaray Üniversitesi arasında tarihinde imzalanan İşbirliği Protokolü.

Milli Eğitim Bakanlığı ile İstanbul Ayvansaray Üniversitesi arasında tarihinde imzalanan İşbirliği Protokolü.

14/07/ÖSYS ve Ortak Sınavlar (TEOG) tercih danışmanlığı merkezleri listesi yayımlandı. Liste için linki tıklayınız

ÖSYS ve Ortak Sınavlar (TEOG) tercih danışmanlığı merkezleri listesi yayımlandı. Liste için linki tıklayınız

11/07/T.C. MEB EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI III. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

T.C. MEB EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI III. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

30/06/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV EK DUYURU (GÜNCELLEME)

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME SÖZLÜ SINAV EK DUYURU (GÜNCELLEME)

29/06/ Yılı Sözlü Sınava Katılacak Yöneticilerin Listesi

Yılı Sözlü Sınava Katılacak Yöneticilerin Listesi

16/06/ yılı yönetici adayların ek-1 değerlendirmesine ilişkin sonuçlar (ek-1 puan sıralamaları)

yılı yönetici adayların ek-1 değerlendirmesine ilişkin sonuçlar (ek-1 puan sıralamaları)

14/06/İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

08/06/ İl İçi Öğretmen Yer Değiştirme Sonuçları

İl İçi Öğretmen Yer Değiştirme Sonuçları

07/06/ Yönetici Görevlendirme Başvuruları Ek1 Puan Sıralaması

Yönetici Görevlendirme Başvuruları Ek1 Puan Sıralaması

31/05/İLİMİZDE MEVCUT BULUNAN OKULLARDA NORM KADRO DURUMU GÖSTEREN LİSTE

İLİMİZDE MEVCUT BULUNAN OKULLARDA NORM KADRO DURUMU GÖSTEREN LİSTE

18/05/İlimiz eğitim-öğretim hizmetleri sınıfı dışında yer alan personelin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları ile ilgili duyuru yazısı ektedir

İlimiz eğitim-öğretim hizmetleri sınıfı dışında yer alan personelin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları ile ilgili duyuru yazısı ektedir

10/05/ YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME DUYURUSU VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yılı yöneticiliği (Müdür, Müdür Baş Yrd. Ve Müdür Yrd.) Münhal bulunan okul ve kurumların listesi

YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME DUYURUSU VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ yılı yöneticiliği (Müdür, Müdür Baş Yrd. Ve Müdür Yrd.) Münhal bulunan okul ve kurumların listesi

09/05/SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN EK ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN EK ATAMASINA İLİŞKİN DUYURU

13/04/ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMALARI İLE İLGİLİ DUYURU

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMALARI İLE İLGİLİ DUYURU

11/04/ Sınav Unvan Değişikliği

Sınav Unvan Değişikliği

07/04/ADAY ÖĞRETMENLER İÇİN SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

ADAY ÖĞRETMENLER İÇİN SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

24/03/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar

22/03/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI NORM FAZLASI ÖĞRETMEN BAŞVURULARI ( - )

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI NORM FAZLASI ÖĞRETMEN BAŞVURULARI ( - )

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI NORM FAZLASI ÖĞRETMEN BAŞVURULARI03/03/İLİMİZ İPEKYOLU İLÇESİ YUSUF GÖKÇENAY BİLİM VE SANAT MERKEZİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ İÇİN BAŞVURU YAPAN ÖĞRETMENLERİN 22/02/ TARİHİNDE KURULAN İL ÖĞRETMEN DEĞERLENDİRME KOMİSYONUNCA YAPILAN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

İLİMİZ İPEKYOLU İLÇESİ YUSUF GÖKÇENAY BİLİM VE SANAT MERKEZİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ İÇİN BAŞVURU YAPAN ÖĞRETMENLERİN 22/02/ TARİHİNDE KURULAN İL ÖĞRETMEN DEĞERLENDİRME KOMİSYONUNCA YAPILAN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

02/03/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU, AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ VE MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ I. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU, AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ VE MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ I. DÖNEM SINAVINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

04/01/YGS Deneme Sonuçları Açıklandı

YGS Deneme Sonuçları Açıklandı

30/12/ADAY ÖĞRETMENLER İÇİN SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

ADAY ÖĞRETMENLER İÇİN SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

- tarihleri arasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü binası konferans salonunda aday öğretmenlerin sözlü sınavı []20/12/17 KASIM PERŞEMBE GÜNÜ YAPILAN 2. İZLEME DEĞERLENDİRME SINAVI CEVAP ANAHTARI

17 KASIM PERŞEMBE GÜNÜ YAPILAN 2. İZLEME DEĞERLENDİRME SINAVI CEVAP ANAHTARI

18/11/ Yılı Mahalli Hizmetiçi Eğitim Planı ve Yılı Uygulama Esasları ile ilgili bilgi için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Yılı Mahalli Hizmetiçi Eğitim Planı ve Yılı Uygulama Esasları ile ilgili bilgi için aşağıdaki linkleri tıklayınız

14/11/Sözleşmeli öğretmenlerin göreve başlatılmasında aşağıda belirtilen belgeler istenilecektir.

Sözleşmeli öğretmenlerin göreve başlatılmasında aşağıda belirtilen belgeler istenilecektir.

12/10/ YILI NORM KADRO FAZLASI OLARAK ATANAN ÖĞRETMEN LİSTESİ

YILI NORM KADRO FAZLASI OLARAK ATANAN ÖĞRETMEN LİSTESİ

30/09/ YILI İLİMİZDE NORM KADRO FAZLASI BULUNAN ÖĞRETMEN LİSTESİ VE İHTİYAÇ LİSTESİ

YILI İLİMİZDE NORM KADRO FAZLASI BULUNAN ÖĞRETMEN LİSTESİ VE İHTİYAÇ LİSTESİ

22/09/NORM FAZLASI ÖĞRETMEN BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ. (21/09/ - 23/09/)

NORM FAZLASI ÖĞRETMEN BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ. (21/09/ - 23/09/)

21/09/MÜDÜR BAŞYARDIMCISI VE MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVLENDİRME LİSTESİ

MÜDÜR BAŞYARDIMCISI VE MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVLENDİRME LİSTESİ

20/09/İlimiz/ilçelerinde faaliyette bulunan özel öğrenci yurtları

İlimiz/ilçelerinde faaliyette bulunan özel öğrenci yurtları

08/09/EKDERS KARŞILIĞI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU UZATMA DUYURUSU

EKDERS KARŞILIĞI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU UZATMA DUYURUSU

02/09/EKPSS başvuruları

EKPSS başvuruları

01/09/ Eğitim-Öğretim yılı öğretmenlerimizin mesleki çalışma programları

Eğitim-Öğretim yılı öğretmenlerimizin mesleki çalışma programları

29/08/EKDERS KARŞILIĞI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ/08/ - 02/09/

EKDERS KARŞILIĞI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ/08/ - 02/09/

Ücretli 25/08/ Yılı Kız Pansiyonlu okullarda Müdür Yardımcılığı öncelik durumu olan okullar

Yılı Kız Pansiyonlu okullarda Müdür Yardımcılığı öncelik durumu olan okullar

24/08/27 AĞUSTOS MTSKS-4 Sınavında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (3)

27 AĞUSTOS MTSKS-4 Sınavında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (3)

24/08/ yılı Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı münhal bulunan eğitim kurumları düzeltme

yılı Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı münhal bulunan eğitim kurumları düzeltme

23/08/ yılı Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı görevlendirme duyurusu

yılı Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı görevlendirme duyurusu

22/08/VAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ve SPOR LİSESİ MÜLAKATLARI KAZANAN ÖĞRETMEN LİSTESİ

VAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ve SPOR LİSESİ MÜLAKATLARI KAZANAN ÖĞRETMEN LİSTESİ

09/08/İlimiz Tuşba İlçesi Van Spor Lisesi ve Güzel Sanatlar Lisesi beden eğitimi öğretmeni, müzik öğretmeni ve görsel sanatlar öğretmeni alımı ile ilgili duyuru

İlimiz Tuşba İlçesi Van Spor Lisesi ve Güzel Sanatlar Lisesi beden eğitimi öğretmeni, müzik öğretmeni ve görsel sanatlar öğretmeni alımı ile ilgili duyuru

15/07/Görev süresi sona eren yöneticilerin öğretmen olarak atanması ile ilgili duyuru

Görev süresi sona eren yöneticilerin öğretmen olarak atanması ile ilgili duyuru

14/07/16 TEMMUZ MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSİYERLERİ SINAVINDA (MTSKS-3 ) DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

16 TEMMUZ MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSİYERLERİ SINAVINDA (MTSKS-3 ) DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

14/07/ Haziran Atama Döneminde İlimizde Yönetici Olarak Atananların Listesi

Haziran Atama Döneminde İlimizde Yönetici Olarak Atananların Listesi

27/06/ Yılı Onarım Ödenekleri Tablosu için aşağıdaki linki tıklanıyız

Yılı Onarım Ödenekleri Tablosu için aşağıdaki linki tıklanıyız

23/06/ Yönetici Sözlü Sınav Görevlendirme Puan Listesi (Ek1/2+Sözlü/2=Tercih Puanı)

Yönetici Sözlü Sınav Görevlendirme Puan Listesi (Ek1/2+Sözlü/2=Tercih Puanı)

14/06/Görev süresi sona eren yöneticilerin, öğretmen olarak atanması ile ilgili belgeler için tıklayınız.

Görev süresi sona eren yöneticilerin, öğretmen olarak atanması ile ilgili belgeler için tıklayınız.

10/06/Öğretmenlerin İl İçi Atama Listeleri Yayınlandı.

Öğretmenlerin İl İçi Atama Listeleri Yayınlandı.

06/06/Hayırseverlere Ait Hibe Arsa Bilgileri, Hibe Yapım İşleri Bilgileri ve Nakdi Hibe Bilgileri

Hayırseverlere Ait Hibe Arsa Bilgileri, Hibe Yapım İşleri Bilgileri ve Nakdi Hibe Bilgileri

06/06/MILLI EĞITIM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞITIM KURUMLARI YÖNETİCİLİK SÖZLÜ SINAVI SONUÇ LİSTESİ

MILLI EĞITIM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞITIM KURUMLARI YÖNETİCİLİK SÖZLÜ SINAVI SONUÇ LİSTESİ

01/06/İlimizde Yılında En son Münhal bulunan Okul Müdürlükleri Listesi

İlimizde Yılında En son Münhal bulunan Okul Müdürlükleri Listesi

İlimizde Yılında En son Münhal bulunan Okul Müdürlükleri Liste20/05/İLİMİZDE NORM KADRO İLE İLGİLİ AÇIK,KAPALI VE FAZLALIK ÖĞRETMEN DURUMU

İLİMİZDE NORM KADRO İLE İLGİLİ AÇIK,KAPALI VE FAZLALIK ÖĞRETMEN DURUMU

İLİMİZDE NORM KADRO İLE İLGİLİ AÇIK,KAPALI VE FAZLALIK ÖĞRETMEN DURUMU20/05/Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Uyulacak Esaslar

Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Uyulacak Esaslar

Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Uyulacak esaslar20/05/ yılı Okul Müdürlüğü için sınava katılacaklar için isim listesi, sınav yeri ve saati

yılı Okul Müdürlüğü için sınava katılacaklar için isim listesi, sınav yeri ve saati

Yılı Okul Müdürlüğü için sözlü sınava katılacaklara ait isim listesi, sınavın yapılacağı yer ve saati için aşağıdaki ´Liste´ []18/05/ Yılı Müdürlük İçin Başvuruda Bulunanların Ek-1 Değerlendirme Puanlarına Ait Liste Yayımlandı

Yılı Müdürlük İçin Başvuruda Bulunanların Ek-1 Değerlendirme Puanlarına Ait Liste Yayımlandı

06/05/“BESLENME DOSTU OKUL” BAŞVURUSU

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir