albien enjektör nasıl / ALBİEN Enjektör (lpg Enjektör) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Albien Enjektör Nasıl

albien enjektör nasıl

ALBİEN Enjektör (lpg Enjektör)

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Lpg Enjektörleri kategorisinde

en çok değerlendirilen 5. ürün

Satıcı : LPG-OTO YEDEK PARÇA

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün LPG-OTO YEDEK PARÇA tarafından gönderilecektir.
  • Albien enjektör, atiker sıralı sistem takılı ve 4 silindirli araçların tümüne ve diğer marka sıralı sistemlerin valtek tip enjektörlerine uyum sağlamaktadır. Firmamızdan almış olduğunuz ürünler orjinal kutusundan ve kaşeli onaylı garanti belgesi içinde, en yeni tarihli olup sipariş verdiğiniz tarihten maksimum 2 ay önce üretilmiştir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• Albien enjektör, atiker sıralı sistem takılı ve 4 silindirli araçların tümüne ve diğer marka sıralı sistemlerin valtek tip enjektörlerine uyum sağlamaktadır. Firmamızdan almış olduğunuz ürünler orjinal kutusundan ve kaşeli onaylı garanti belgesi içinde, en yeni tarihli olup sipariş verdiğiniz tarihten maksimum 2 ay önce üretilmiştir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

ALBİEN (BRC TİP) LPG ENJEKTÖRÜ

• Er
    11 Mesaj
    Konu Sahibi
    Merhaba,

Aracım 6 silindirli Turbolu hp

Aracımın &#;zerinde BRC LPG Kiti var. (Siyah kare reg&#;lat&#;rl&#;, turuncu enjekt&#;rl&#;)

İlk &#;alıştırmadan sonra motor gerekli ısıya gelip LPG'ye ge&#;erken hafif sarsıntılı ge&#;iş oluyor ve arabanın i&#;ine gaz kokusu geliyor.

Bunun haricinde hi&#; bir sorun yok, koku yok.

Bir ustaya kontrol ettirdiğimde ge&#;i sırasında enjekt&#;rlerden gaz sızdığını fark etti. Gaz enjekt&#;rlerin yalnızca birinden geliyordu, ama hepsinin değişmesi gerekiyormuş. &#;&#;nk&#; bgaz ka&#;ıran enjekt&#;r&#; değiştirince bu sefer bir yanındaki gaz ka&#;ırmaya başlıyor ge&#;iş anında. Ustanın yorumu şu şekilde oldu:
    "Reg&#;lat&#;r&#;n i&#;inde depodan gelip enjekt&#;re giden gazın basıncını d&#;ş&#;ren yaylı bir sistem var. Zamanla bu sistem bozulup enjekt&#;re giden gazın basıncını d&#;ş&#;remiyor, zamanla bu da enjekt&#;rlerin bozulmasına sebep oluyor. Zaten enjekt&#;rlerinde 4 yıllık. Malesef hepsinin değişmesi gerekiyor. Yeni tip orjinal BRC enjekt&#;rler y&#;ksek basınca dayanıklı olduğundan bozulmazlar."

Orjinal enjekt&#;r&#;n 1 adeti TL. 6 taneyi değiştirince TL gibi inanılmaz bir fatura &#;ıkıyor. Bundan dolayı alternatif arayışlara girdim. Yan sanayi enjekt&#;rleri buldum internetten. Albien marka. Kullananlar orjinalinden bir farkını g&#;remediklerini yazmışlar hep.

Aracımın daha fazla LPG yakmasını, performansının d&#;şmesini veya enjekt&#;rlerin kısa &#;m&#;rl&#; olmasını istemem.

Siz ne dersiniz? Nasıl bu Albien enjekt&#;rler?

Ayrıca reg&#;lat&#;r&#; değiştirmeden yeni enjekt&#;r taktırmak ne kadar mantıklı? Reg&#;lat&#;r onlarıda bozmasın? Reg&#;lat&#;r&#;n fiyatıda TL.

Tecr&#;beli kullanıcıların ve bu işi yapan profosyonellerin g&#;r&#;şlerini fikirlerini merak ediyorum. Teşekk&#;r ederim.

• Yüzbaşı
    Usta biraz daha zorlasa regulator bozuk diycekmis

Regulatorun icindeki yay bozuk fln degil anladigim, olsa araba duzgun calismaz, sistemin temelinde regulatorun basinci dusurmesi var zaten.

Enjektorlerin uzerindeki oringler zamanla sertlesmis olabilir. Enjektorlerin hepsi sokulup lastik oringler yenilenirse gaz kacagi bitecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    11 Mesaj
  • Er
    11 Mesaj
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: erk1n

Yardımcı olabilecek yok mu?

Teşekk&#;r Ederim

Bu noktadaki gaz ka&#;ağı kronik bir arıza idi eski tip vidalı enjekt&#;rlerde.
    Enjekt&#;r&#; değiştirmeniz gerekiyor.

Diğer enjekt&#;rler bozuğu değiştirince yanında ki bozulur mantığıyla bozulmuyor onlarda bozulabilir &#;mr&#; dolduysa.
    Regulat&#;r&#;n bozulması bununla hi&#; alakası yok.

Gittiğiniz yerde muhtemelen eski tip enjekt&#;r yok o y&#;zde bu garip bahaneler &#;retilmiş diye d&#;ş&#;n&#;yorum.
    İstanbulda iseniz bu enjekt&#;rden elimizde mevcut değiştirir sorununuzu &#;&#;zersiniz.

Saygılar.
  • Er
    11 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: MERLPG
    Bu noktadaki gaz ka&#;ağı kronik bir arıza idi eski tip vidalı enjekt&#;rlerde.
    Enjekt&#;r&#; değiştirmeniz gerekiyor.

Diğer enjekt&#;rler bozuğu değiştirince yanında ki bozulur mantığıyla bozulmuyor onlarda bozulabilir &#;mr&#; dolduysa.
    Regulat&#;r&#;n bozulması bununla hi&#; alakası yok.

Gittiğiniz yerde muhtemelen eski tip enjekt&#;r yok o y&#;zde bu garip bahaneler &#;retilmiş diye d&#;ş&#;n&#;yorum.
    İstanbulda iseniz bu enjekt&#;rden elimizde mevcut değiştirir sorununuzu &#;&#;zersiniz.

Saygılar.

Merhaba,

Dedekt&#;rde gaz ka&#;ağı yalnızca birisinde g&#;r&#;n&#;yordu. Usta hepsinni değişmesi lazım dedi. Ben yalnızca ka&#;ıranı değiştirsek ne olur dediğimde bir yandaki ka&#;ırır bu sefer dedi. Ben kendisini dinlemeyip yalnızca ka&#;ıranı sağlam bir enjekt&#;rle değiştirdim. Sonra dedekt&#;rle kontrol ettiğimde ger&#;ekten daha &#;nce ka&#;ırmayan bir yandaki enjekt&#;r ka&#;ırmaya başladı. Bu ka&#;ak yalnızca benzinden LPG'ye ilk ge&#;işte oluyor. Onun haricinde sorun yok.

Bununla ilgili bana &#;zel mesaj ile fiyat teklifinizi ve adres bilginizi g&#;nderebilir misiniz? &#;ok teşekk&#;rler.

Erkin

• Yarbay
    Bu albien enjekt&#;rle bende ilgileniyorum

km once sıfır matrix HD İtalyan malı enjekt&#;r taktım. Bendeki e-gas kitin orjinal enjekt&#;ru. Gece eve gelirken km civarına &#;ıktım. O g&#;nden beri motor gaz yemiyor. Gaza basınca araba tekleyerek gidiyor. Araba Hızlanmıyor. bariz motora yakıt gitmiyor. Rolanti de araba sallanıyor. Benzinde sorun sıfır.

&#;&#;el otogaz a ayara gittim. Ayar da &#;are olmadı. Yepyeni enjekt&#;rde bu nasıl olabilir inanasım gelmiyor ? Sistem 10 yıllık.

Bu bu arada bozulan 3. Matrix HD enjekt&#;rum. İlkini hatırlamıyorum ikincisi 40 binde gitti. İkisi de evde yatıyor. Rezalet bir enjekt&#;r.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 9 Ağustos ; >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erk1n

Merhaba,

Aracım 6 silindirli Turbolu hp

Aracımın &#;zerinde BRC LPG Kiti var. (Siyah kare reg&#;lat&#;rl&#;, turuncu enjekt&#;rl&#;)

İlk &#;alıştırmadan sonra motor gerekli ısıya gelip LPG'ye ge&#;erken hafif sarsıntılı ge&#;iş oluyor ve arabanın i&#;ine gaz kokusu geliyor.

Bunun haricinde hi&#; bir sorun yok, koku yok.

Bir ustaya kontrol ettirdiğimde ge&#;i sırasında enjekt&#;rlerden gaz sızdığını fark etti. Gaz enjekt&#;rlerin yalnızca birinden geliyordu, ama hepsinin değişmesi gerekiyormuş. &#;&#;nk&#; bgaz ka&#;ıran enjekt&#;r&#; değiştirince bu sefer bir yanındaki gaz ka&#;ırmaya başlıyor ge&#;iş anında. Ustanın yorumu şu şekilde oldu:
    "Reg&#;lat&#;r&#;n i&#;inde depodan gelip enjekt&#;re giden gazın basıncını d&#;ş&#;ren yaylı bir sistem var. Zamanla bu sistem bozulup enjekt&#;re giden gazın basıncını d&#;ş&#;remiyor, zamanla bu da enjekt&#;rlerin bozulmasına sebep oluyor. Zaten enjekt&#;rlerinde 4 yıllık. Malesef hepsinin değişmesi gerekiyor. Yeni tip orjinal BRC enjekt&#;rler y&#;ksek basınca dayanıklı olduğundan bozulmazlar."

Orjinal enjekt&#;r&#;n 1 adeti TL. 6 taneyi değiştirince TL gibi inanılmaz bir fatura &#;ıkıyor. Bundan dolayı alternatif arayışlara girdim. Yan sanayi enjekt&#;rleri buldum internetten. Albien marka. Kullananlar orjinalinden bir farkını g&#;remediklerini yazmışlar hep.

Aracımın daha fazla LPG yakmasını, performansının d&#;şmesini veya enjekt&#;rlerin kısa &#;m&#;rl&#; olmasını istemem.

Siz ne dersiniz? Nasıl bu Albien enjekt&#;rler?

Ayrıca reg&#;lat&#;r&#; değiştirmeden yeni enjekt&#;r taktırmak ne kadar mantıklı? Reg&#;lat&#;r onlarıda bozmasın? Reg&#;lat&#;r&#;n fiyatıda TL.

Tecr&#;beli kullanıcıların ve bu işi yapan profosyonellerin g&#;r&#;şlerini fikirlerini merak ediyorum. Teşekk&#;r ederim.

Usta halt etmiş &#;
    Filtre bakımlarınızı Zaman'ında yapmazsanız enjekt&#;rleriniz hasar g&#;r&#;r yada enjekt&#;rleriniz exaust un yakınındaysa y&#;ksek ısıdan zarar g&#;r&#;r.
    Orjinal enjekt&#;r&#; takarsanız daha iyi olur, ancak alabilen enjekt&#;r lerde fena değil ancak orjinali tutmaz.
    Enjekt&#;rleriniz exaust ısısına yakınsa yerini mutlaka değiştirtin.
    Ve bakımlarınızı her km de bir mutlaka yaptırın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    8 Mesaj
    Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama sitelerde bir şey ararken burada ki bir s&#;ylem g&#;z&#;me &#;arptı ve d&#;zeltme gereği duydum.

Albien bir yan sanayi &#;r&#;n&#; değil tamamen kendi teknolojisine sahip ve isim vermeyeyim ama &#;ok &#;nl&#; bir firmanın kopyalamaya &#;alıştığı halde kopyalayamayamadığı tamamen sahibinin yani kuzenim olarak kendisi emeği ile kafası ile bir yere getirdiği bir firmadır. Ne zorluklar &#;ekti ne engeller aştı neler &#;ekti ve ka&#; yaşından beri emek emek bu teknolojiyi &#;retmek i&#;in neler yaptı her adımında yanındaydım .

Tutup burada yan sanayi demeniz a&#;ık&#;ası o s&#;re&#;leri yaşayan birisi olarak ve &#;rettiği malın kalitesini bilmemden dolayı ve hatta ek olarak yurt dışından gelen talebi de bildiğim i&#;in şu s&#;yledikleriniz yan sanayi olarak g&#;rmeniz baya hayal kırıklığı oldu benim i&#;in.

Gen&#; bir adamın kafasını kullanarak kendi geliştirdiği bir teknoloji ile yurt dışından bile yoğun talep alırken kendi &#;lkesinde yan sanayi olarak g&#;r&#;lmesi &#;ok acı. L&#;tfen biraz araştırın yorum yapmadan. Albien enjekt&#;rleri de g&#;n&#;l rahatlığı ile kullanabilirsiniz , 2. Sınıf yan sanayi veya imitasyon bir &#;r&#;n değil . bir sorun yaşarsanız buyrun buradan yazın . Sahibi alt katımda oturuyor ve kuzenim ben iletirim :) hani yazıyorsunuz ya hep forumlarda , aynen onu yazıyorum size. Emeğe saygı

• Çavuş
    99 Mesaj
    Ustam selamun aleykum bende bu albien enjekt&#;rle ilgileniyorum. Hangi ustaya gitsek bisey diyor. Aracimda landirenzo omegas plus tip lpg kit mevcut bu kitin bir tane enjekt&#;ru arizali dediler komple değişecekmis. Oda tl suanki fiyati. Bide bu albien varmis ben internette buldum. Yani daha &#;nce hic bi usta soylemedi bana boyle albien bir enjekt&#;r var diye. Daha sonra ben ustalara sordum bunu taksak ne olur diye birka&#; tanesi ayar tutmaz dedi bir tane usta albien ve landirenzo enjekt&#;rlerin ohm degerleri farkli albien uzun sure gidip isindiktan sonra kisa devre yapabilir dedi. Kafam allak bullak oldu. İnternetten siparis verecegim firmada bu enjektoru taktirabilecek usta bulabilirsen siparis ver yoksa verme dedi. Ben neden diyince bu enjektorde lpgyi araca gore degilde araci lpgye gore uydurmasi gerekecek dedi buda ince bi ayardir herkes yapamaz dedi. L&#;tfen bu konuda yardimci olabilir misinz bana madem kuzeniniz en yetkili kisi odur o ne derse onu yapmaya hazırım iyi aksamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deboy -- 21 Kasım ; >

• Er
    1 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Forumdan &#;ok faydalanıyorum yazan herkese teşekk&#;r ediyorum ama şimdiye kadar katkım olmadı. Albien enjekt&#;rler konusunda araştırma yapan arkadaşlara fikir vermek isterim.
    Linea t jet (turbo benzinli) aracımda BRC seq32 takılı, taktirdiktan 3 ay sonra ilk &#;alıştırmada sarsıntı oluyordu. Ara&#; stop halindeyken enjekt&#;rlerin ağzından manifold i&#;ine gaz ka&#;ırdığı anlaşıldı. Biraz b&#;yle kullandım ve sonra albien marka enjekt&#;rler taktım (tanesi TL brcnin en ucuz TL.) Aracımda sorun kalmadı performansı arttı. Ş&#;phelerim vardı orjinal gibi olmaz diye d&#;ş&#;n&#;yordum ama bence daha iyi. Albienin sitesinden soru sordum beni arayarak cevapladilar ve 2 yıl garantili olduğunu s&#;ylediler. Brc bile bu garantiyi veremiyor bir bahaneyle garanti dışı kalıyorsunuz ve servis &#;cretini &#;demeden zaten araca bakmıyorlar.
    Bir başka konu ise filtre değişimi. Filtreleri zamanında değiştiririm ancak bir aracımda 2 sene degistirmedigim filtreyi a&#;tığımda tertemizdi. ( Brc filtreleri a&#;ık olduğu icin) LPG s&#;ylendiği gibi kirli bir yakıt değil bence ben senelik 15 km ortalamali kullanıyorum. 6 ayda filtre değiştirme meselesi hem bahane hemde bana ticari geliyor.
    Brc enjekt&#;r arızası kronik bir sorun bence benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara tavsiyem albien kullanın orijinalden iyi gibi. Bundan sonrada aracınıza BRC değil başka markalara bakın.

• Er
    1 Mesaj
    Konuyu hortlatıyım, uzun kullanım sonrası izlenimim Albien beş para etmez,iyi diyenler ya bu işin ticaretini yapıyor yada bu işten anlamıyor ara&#;ta performans kaybı ve tekleme yaptırıyor orjinale g&#;re hızı yetersiz kalıyor.

• Yüzbaşı
    Euro 5,Geely Emgrand aracımda funduszeue.infoında yaşadığım tekleme ve yığılma sonrası sorunun 3 ohm valtek enjektörlerde olduğu ortaya çıktı.2 ohm albien enjektör aldıfunduszeue.infoında yaklaşık 6 ay ayar sorunları yaşadıfunduszeue.info enjektörler 3 ohm, mm nozul ile barda çalışıyordu.

Albien enjektörlerde özellikle 2mm nozul funduszeue.info regülatörde basıncı değiştirmemiştim.

Akl kit için ayar kablosu aldım.Önce benzinde benzin enjektör süresi ile gazda benzin enjektör sürelerini eşfunduszeue.infoülatör basıncını bar yaptım.

Şimdi araç neredeyse benzinden daha performanslı ve yağ gibi kayarak ve çok sessiz çalışıfunduszeue.infoç sorunum kalmadı.

Çalışmamdaki ince ayrıntıları donanımhaberde "geely Emgrand"topiğinde "deltoid" rumuzuyla yazdığım yazılarda bulabilirsiniz.  

• Yarbay
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası