gurme mardin iletişim / Gurme Mardin - Soğanlı, Bahçelievler

Gurme Mardin Iletişim

gurme mardin iletişim

Yorumlar

Biraz sokak arasinda kalan ve salaş bir yer ancak ürünler çok lezzetli ve ortam temiz özellikle sembüsek ve etli ekmek denedik , posiyonlar büyük ve lezzetli ayrıca menüde Mumbar dolmasi ve kaburga dolması da var

Denk geldikçe gidip geldiğim yer. Fiyatları da uygun yemek lezzetleri de çok iyi. Kesinlikle bir uğrayın.

Sermusek di yanlış hatırlamıyorsam ismini yanlış teraffus edebilirim kapalı lahvacun ilk defa gurme Mardin de yeme fırsatım oldu ve çok güzeldi tavsiye ederim aynı zamanda pideleri ve yemekleri de çok güzel

İçeride pandemi önlemleri maalesef yok çıplak elle servis yapılıyor , maske bazıların da yok. Yemek olarak da lahmacun güzel ,yöresel bir yer olduğu için diğer yemeklerini sevmedim.

Bugün arkadaşım ile gittim. Lahmacun yedik. Lahmacunun hamuru ince, gevrek ve kıtır. Kıyması da oldukça bol. Kıyması satır kıyması ve kuzu eti zannımca. Ben çok beğendim. Doyurucu da. Lahmacun 9 ayran 5 TL. Bence bu lezzete bu fiyat normal. Çay da ikram ettiler. Çayları da iyiydi

yöresel yemeklerin kaliteli leziz adresi herekese tavsiye ederim

Artuklu Üniversitesinde Gurme Restoran

Mardin Artuklu Üniversitesi Kampüs alanında Sosyal Yaşam Merkezi ve Merkezi Yemekhane binası teras katında bulunan “Gurme Restoran” halka açık olarak hizmet vermeye başladı.

Gastronomi alanında Mardin Artuklu Üniversitesi öğrencilerinin ödül aldığını anımsatan MAÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar,

Mardin mutfağının yeni modern yorumlar ile dünyaya tanıtılmasını istiyoruz. Turizm Fakültemizde yer alan Gastronomi Bölümü, Mardin mutfağını zirveye taşıyacak, özgün ve etkin sunum hizmet kalitesine eşlik edecek Mardin manzarası ve mekân ambiyansı ile Osmanlı Saray’ını aratmayacak düzeye taşıyacaktır. Kadim kültürümüze ait gün yüzüne çıkarılmamış yemek çeşitleri ile menüler taçlandırılacaktır. Restoranımızı profesyonel yaklaşımlarla Mardin’in örnek bir tesisi olarak uygulamaya koyduk.” dedi.

Turizm Fakültesi bünyesinde öğrencilerin uygulama alanı olarak da kullanılan MAÜ Gurme Restoran’ın tüm Mardin halkına ve rotası lezzet olan tüm misafirlere hizmet vermeye başladığını aktaran Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serhat Harman;

“ Gurme Restoran, Sosyal Yaşam Merkezi ve Merkezi Yemekhane binası ikinci katında Mardin ilinin eşsiz manzarasına hâkim bir konumu ile misafirlerini ağırlamaktadır. Mardin mutfak kültürünün günümüz modern mutfak yaklaşımı ile sentez edildiği MAÜ Gurme Restoran, bölge halkı için alternatif   bir mekân olma potansiyeline sahiptir. Restoran, ağırlıklı olarak Turizm Fakültesinde eğitim gören öğrencilerin çalıştığı ve teorik bilgilerini pratiğe dönüştürdüğü bir uygulama alanı olarak da ön plana çıkmaktadır.” dedi.

Harman, 25 Ekim tarihi itibariyle hizmete açılan Restoranın haftanın her günü ile saatleri arasında hizmete açık olacağını belirtti.

Gurme Mardin

Pilaqi

Türkiye'deki muhteşem mekanları ve restoranları ziyaret edin.
Hadi başlayalım.

Soğanlı Mahallesi, Orkide Sokak, No: 4, Bahçelievler, İstanbul
Ortalama tutar İki kişi için : TL
Çalışma Saatleri
G G
Kusursuz diyebiliriz sadece fiyatlar bir tık yüksek ammo Beşir :)))) bazı yemekler örneğin kaburga dolması hergün olmayabilir ya da mumbar. yemekleri tek tek saymıyorum hepsi efsane yeri biraz küçük arkadaşların ilgilisi alakası mükemmel :) orda nezir var diğer kardeşinin adını unuttum hepsi çok iyi insanlar :)))
M E
Instagram reklamında gördüm gitmek funduszeue.info küçük bir mekan. Sembüsek,içli köfte, mumbar, peynirli etki ekmeği çok beğendim.Bütün yemeklerin et kalitesi çok iyiydi.O kadar şey yememize rağmen hem eşimi hem beni hiç rahatsız etmedi.Açık ayranı da çok güzeldi
A A
Lahmacun cok iyi, sembusek bana biraz agir geliyor. Haslama da kizartma da icli kofte cok iyi. Insallah kisa zamanda mumbari da deneyecegim. Katmer yerine kunefeyi tercih ederim. Fiyatlar bu lezzete gore cok cok uygun
D ö
Lahmacun, sembusek, içli köfte , cheddar peynirli etli ekmek ve tepsi kebabı yedik. Hiçbiri lezzetli değildi. Eti kötü ve tatsız. Toplam tl verdik. Bu fiyata asla değmez.
S S
Bu akşam gurme Mardin e gitme şansımız oldu. Küçük bir yer, ortamı gayet güzel.
Sembusek, kızartma ve haşlama içli köfte, munbar ve lahmacun yedik.
Sembusek fena değildi ancak mükemmel diyemem.
Lahmacunlarında da bir tat eksikliği vardı, anlayamadık tam ne olduğunu ancak fena değildi.
Munbar ı gayet güzeldi tavsiye ederim.
İçli köftenin de yine etli içinde bir tat eksikliği vardı ve dışı oldukça kalın yapılmıştı. İçli köfte de fena değildi ancak mükemmel de diyemiyoruz malesef.
Gidip tadılabilir bir yer. Ancak mükemmel diyemeyeceğiz.
S S
Bu akşam gurme Mardin e gitme şansımız oldu. Küçük bir yer, ortamı gayet güzel. Sembusek, kızartma ve haşlama içli köfte, munbar ve lahmacun yedik. Sembusek fena değildi ancak mükemmel diyemem. Lahmacunlarında da bir tat eksikliği vardı, anlayamadık tam ne olduğunu ancak fena değildi. Munbar ı gayet güzeldi tavsiye ederim. İçli köftenin de yine etli içinde bir tat eksikliği vardı ve dışı oldukça kalın yapılmıştı. İçli köfte de fena değildi ancak mükemmel de diyemiyoruz malesef. Gidip tadılabilir bir yer. Ancak mükemmel diyemeyeceğiz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası