evlilik yıldönümü mesaj / Evlilik Yıldönümü Mesajları: Kısa, Uzun, Şiirli, Güzel, Anlamlı, Duygusal Evlilik Yıldönümü Notları

Evlilik Yıldönümü Mesaj

evlilik yıldönümü mesaj

Son Güncellenme:

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Evlilik yıldönümü ile ilgili paylaşımlar en çok rastlanan kutlama paylaşımlarındandır. Evlilik yıldönümündeki paylaşımlara bırakabileceğiniz Evlilik Yıldönümleri için en güzel kutlama mesajları ve özlü sözleri öğrenerek kolayca yorum yapabilirsiniz. Sizlere evlilik yıldönümü mesajları: evlilik yıldönümleri için en güzel kutlama mesajları ve özlü sözleri seçerek monash.pwrımızın bu mutlu günlerinde onları duygularımızı en güzel seçilmiş kelimelerle kutlamak isteriz. Evlilik yıldönümü gibi özel bir günde mutluluklarına ufak bir mesajla ortak olabilirsiniz.

1/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
2/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
3/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
4/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
5/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
6/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
7/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
8/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
9/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
10/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
11/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
12/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
13/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
14/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
15/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
16/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
17/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
18/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
19/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
20/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
21/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
22/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
23/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
24/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
25/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
26/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
27/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
28/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
29/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
30/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
31/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
32/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
33/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
34/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
35/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
36/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
37/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
38/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
39/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
40/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
41/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
42/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
43/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
44/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
45/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
46/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
47/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
48/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
49/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler
50/50Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümleri İçin En Güzel Kutlama Mesajları Ve Özlü Sözler

Evlilik Yıldönümü Sözleri - Kısa, Uzun, Anlamlı, Etkileyici ve Duygusal, En Güzel Eşe Romantik Sözler ve Evlilik Yıldönümü Mesajları

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

Aşkını evlilikle taçlandıran ve evlilik yıldönümü kutlaması için eşine güzel sözler söylemek isteyen pek çok kişi; en güzel, romantik ve anlamlı evlilik yıldönümü mesajları hakkında araştırma yapıyor. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanan pek çok çift, kadına ve erkeğe söylenecek güzel sözleri "eşime söyleyebileceğim en güzel evlilik yıldönümü sözleri" için bu sayfayı ziyaret ediyor. Maddi hediyeler yerine kelimelerin gücünü kullanmak isteyenler için birbirinden güzel evlilik ve aşk sözleri burada. İşte, evliliğin eskitmediği aşklar için yılında kullanılacak, en anlamlı ve duygusal, kısa ve uzun seçenekli, resimli evlilik yıldönümü mesajları ve sözleri.

Evlilik Yıldönümü Sözleri - Kısa, Uzun, Anlamlı, Etkileyici ve Duygusal, En Güzel Eşe Romantik Sözler ve Evlilik Yıldönümü Mesajları
SON DAKİKA

Evlilik Yıldönümü Mesajları: Kısa, Uzun, Şiirli, Güzel, Anlamlı, Duygusal Evlilik Yıldönümü Notları

Haberler

Blog

Sözler ve Mesajlar

Evlilik Yıldönümü Mesajları: Kısa, Uzun, Şiirli, Güzel, Anlamlı, Duygusal Evlilik Yıldönümü Notları

Hayatımızı birleştirdiğimiz insan belki de bizim için en önemli, en değerli kişiler listesinde ilk sıraya yerleşir. Birlikte geçirdiğimiz yıllar arttıkça, hayatımızda birbirimize kattığımız anlamlar ve anlar da katlanarak büyümeye devam eder. Bu sebepten evlilik yıldönümleri son derece özeldir. Biz de sizler için en anlamlı, en güzel, uzun, kısa, duygusal, romantik evlilik yıldönümü mesajlarını ve notlarını derledik.

En Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajları

En Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajları

Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Duygusal Evlilik Yıldönümü Mesajları

Duygusal Evlilik Yıldönümü Mesajları

Eşe Evlilik Yıldönümü Mesajları

Eşe Evlilik Yıldönümü Mesajları

Kısa Evlilik Yıldönümü Sözleri

Kısa Evlilik Yıldönümü Sözleri

Etkileyici Evlilik Yıldönümü Sözleri

Etkileyici Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Notları

Evlilik Yıldönümü Notları

Çiçeğe Yazılacak Evlilik Yıldönümü Notları

Çiçeğe Yazılacak Evlilik Yıldönümü Notları

Evlilik Yıldönümü Sürpriz Notları

Evlilik Yıldönümü Sürpriz Notları

Nazım Hikmet Evlilik Yıldönümü Şiirleri

Nazım Hikmet Evlilik Yıldönümü Şiirleri

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Kısa ama Anlamlı Olan Mesajlar

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Her şeyim sensin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Mutluluklar

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!

Yıl dönümümüzde senin için hissettiğim aşkı tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Sadece bu yıl değil; her gün, her gece ve hayatım boyunca yanımda istediğim tek kişi sensin. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Aşkımız, birlikte bir yaşam hayaliyle başladı ve şu an bu hayal gerçek oldu. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

Ne kadar güzel olduğunu, beni ne kadar güldürdüğünü ve benim için ne ifade ettiğini defalarca söyledim biliyorum. Fakat yıllar geçse de, bu duyguların hala aynı kalmasını seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Bu kadar yıldan sonra bile senden daha güzel, kibar ve sevgi dolu birini tanımıyorum. Tek ve gerçek aşkım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Bu sene hayattaki güzel şeylerin seninle daha güzel olduğunu öğrendim. İlk yılımız kutlu olsun!

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım…

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

Sen benim ömrümün sahibi, hayatımın neşesi evladımın annesi sevgili karımsın. İyi ki varsın. Hep yanımda benimle olman dileğiyle evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun…

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek.

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları

Alnımın yazısı, canımın canı güzel melek. İyi ki evlenmek için beni seçtin. Hayatımın sonuna kadar hep başucumda ol. Seni çok ama çok seviyorum güzel karım… Evliliğimizin bir yılını daha kutlarım…

Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

Yıllar gelip geçti zaman değişti, bir sen değişmedin şu yüreğimde. Dağlara kar düştü duman değişti, bir sen değişmedin sevdiğim bende. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanecik aşkım..

Yanımda olman beni dünyanın en mutlu ve en şanslı insanı yapıyor. Ruh eşim, yıl dönümümüz kutlu olsun!

Senin kadar harika bir kadın/adam ile olduğum için çok mutluyum. Nice mutlu yıl dönümlerine…

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “Zamanımız olmasını diliyorum? Ellerimiz ve gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

Hayatımda istediğim tek şey senin varlığın. Duygularımı her zaman ifade edemeyebilirim ama gözlerime bakarsan, orada sadece sevgi, saygı ve özen dolu bir okyanus görebilirsin. Nice mutlu yıl dönümlerine…

Bazen dünyadaki her insanın senin gibi aşk dolu, kibar ve güzel/yakışıklı bir karısı/kocası olmasını diliyorum. Benim günüme güneş gibi doğuyorsun ve tüm insanların da aynı duyguyu hissetmesini istiyorum. İyi ki hayatımdasın karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Hayatın iniş ve çıkışlarında beraber olmak bana takım çalışması öğretti, birbirimizin alışkanlıklarına karşı hoşgörümüz bana sabırlı olmayı öğretti ve krizlerimiz sırasında birbirimize olan desteğimiz bana dayanışmayı öğretti. Bana bildiğim her şeyi öğreten kadın/adam, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Pek çok şeyin belirsiz olabileceği bir dünyada, her zaman emin olacağım tek şey sensin. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

Yıllar geçmeye devam ettikçe, sana olan sevgim daha da güçleniyor. Yıl dönümünüz kutlu olsun karıcığım/kocacığım!

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

Sana ilk gördüğüm an aşık oldum ve evlendiğimiz zaman aşkımı zirvede yaşadım. Sana daha fazla aşık olmanın mümkün olmadığını düşünüyordum ama aşkım her gün daha da büyüdü. Seni bugün, yarın ve her zaman seveceğim. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Şimdiden birlikte aşk dolu çok güzel hatıralarımız oldu. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Mükemmel bir eş aramak için tüm evreni dolaşabilseydim bile, asla senin gibi birini bulamazdım. Hayatıma girdiğin günden beri dünyanın en mutlu insanı benim. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Seni her sene daha çok seviyorum sevgilim. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Senin yanında olmaktan başka tercih edeceğim hiçbir yer yok. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim!

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

Gelecek için çok heyecanlıyım çünkü tüm hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyorum. Hayatımda olduğun için çok mutluyum karıcığım/kocacığım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya. Evliliğimiz tekrar tekrar kutlu olsun.

Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal! Ey gönlümün sahibi evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

Evimin reisi, kalbimi sahibi canım kocam. Bir yılı daha senin gözlerinin içine bakarak geçirmeyi nasip eden Allah’a şükürler olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yıldönümümüz kutlu olsun…

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun minik kuşum…

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Gözlerinin “Kahve’sinden” koy ömrüme, kırk yılın hatırına “Sen’de” kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. İyi ki varsın ve benim karımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı…

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara hep elele…

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.

Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır