teyze sözleri kısa / Teyze sözleri,Teyzeye Güzel Sözler

Teyze Sözleri Kısa

teyze sözleri kısa

Teyze sözleri

Merhaba canlar bugün sizler için en güzel Teyze Sözleri ‘ni inceledik ve En Güzel Teyze Sözleri ‘ni sizler için derledik. Hayatımızda önemli bir yeri olan Annenin can yoldaşı arkasında sağlam bir anne olan ve yeğenlerini her daim koruyup kollayan kanatsız meleklerdir teyzelerimiz. Onların değerini anlamak ve hayatta iken onların yanında olmak gerçekten anlatılamaz bir duygudur. Teyzelerimiz kendi evladı ile yeğenini bir tutup her zaman onların üzerinde koruyucu kollayıcı bir çınar olarak hayatını sürdürecektir. Her zaman her alanda yeğenini destekleyici çırpınışları ile Teyzelerimiz baldan tatlı anne yarısı güzelliklerdir. Bizlerde büyüdüğümüz zaman onlar gibi sevgi dolu onlar gibi koruyucu ve içten olacağız.

Çocukluk zamanlarımızda annemiz bir yere gideceği zaman bizleri teyzelerimize bırakır ve gözü arkada kalmadan gideceği yere rahatlıkla gidip gelirdi. Bizlerde sanki annemiz yanımızdaymış gibi rahatlar anne kokusunun aynısını teyzelerimizde koklardık. İşte bu nedenle teyze demek anne yarısı demektir. Aynı anne gibi yemeyip yediren giymeyip giydiren ve her zaman yeğenlerini canından çok seven teyzelerimiz Bizim her zaman arkamızı yaslayacağımız sağlam kapılarımızdır.

Bu güzel insanlara yakışır bir şekilde En güzel Teyze sözlerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu güzel sözleri sosyal medya uygulamalarında paylaşıp teyzelerinizi sevdiğinizi onlara haykırmalısınız. Beğendiğiniz sözleri sosyal medya da paylaşarak bizi mutlu edebilirsiniz. En güzel günler sizlerin olsun canlar…..

Manşet: Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem.

Teyze sözleri

Kelebeklerin kıskandığı bir güzelliğin var teyzem.

Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzeme tatlı rüyalar.

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle sevmekteyim.

Saf ve temiz su gibisin teyze, hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin. İyi ki varsın teyzem.

Teyze demek her zaman anneden sonra gelen ve seni en çok düşünen kişi demektir.

Teyzeciğim annemin yarısı olduğunu hep bilmişimdir küçükken beni büyüttün.

Hayatta yalnız kaldığım zamanlar aklıma geldikçe desteğin beni her zaman mutlu etmiştir.

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın teyzem.

Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem.

Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım, hayata tutunmama yardımcı oldun teyzem.

Bugün yalnız olabilirim ama teyzeciğim bir gün yanıma gelip hiç yalnız bırakmayacaksın hissediyorum.

Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin.

Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.

Teyzeciğim sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın.

Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için.

Teyzeler bulutların arkasındaki güneş gibidirler. Biz onları göremesekte onlar oradan içimizi ısıtmaya devam ederler.

Arkadaşlarım geçen bir kız gördüler ay çok güzelmiş dediler. Bende gülünce neden güldüğümü sordular. Siz benim teyzemi görmemişsiniz dedim.

Canım teyzem sen annemden sonra en çok değer verdiğim kişisin. Sen uzaklarda da olsan seni her zaman seveceğim.

Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor.

Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

Teyzeye güzel sözler

Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin.

Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin.

Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle seni sevgiyle selamlıyorum güzel teyzem.

Sen hayata ne verirsen hayat sana ondan kat be kat daha fazlasını verirmiş derler. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana dünyalar kadar değerli seni verdi.

Sen teyzem benim için gökyüzündeki yıldızlar gibisin. Onları istediğin her an göremezsin ama senin için her an orda olduklarını bilirsin. Seni çok seviyorum teyzoş.

İyi ki telefonların ilk çıktığı zamanlarda sana mesaj yazmak zorunda kalmamışım. Çünkü o zaman bir mesaj 160 karakterden oluşuyormuş. Ben sana olan sevgimi nasıl 160 karaktere sığdırabilirim. Canım teyzem sana olan sevgim sonsuz..

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.

Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, pekguzelsozler.com ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim.

Annem vefat ettiği zaman çok üzülmüştüm kimsemiz kalmadı bizim elimizden tutacak ve bize yol gösterecek diye. Ama zamanla anladım ki annem kadar değerli, yeğenini bir anne gibi düşünen teyzemin olduğunu. Sen her zaman benim yanımda olduğun için teşekkürler teyzem.

Evimizin neşesi ailemizin parçası olan tatlımı tatlı teyzeciğim seni çok seviyoruz.

Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor.

Annem hep teyzenizle iyi geçinin derdi, ben ne kadar annenizsem o da teyzeniz diyordu.

Sevgili teyzem, annemin yokluğunu hiç aratmadın, yeri geldi annemiz oldun bize sahip çıktın. Sana olan minnet borcumuzu ömrümüz boyuna ödeyemeyiz.

Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi.

Bugüne senin sayende geldik, kardeşlerimle beraber senin uzattığın eli tuttuk. Seni çok seviyorum teyze.

Teyze annedir, anne teyzedir. Biz böyle öğrendik ve böyle kalacak.

Annemden sonra en çok değer verdiğim kişi sensin teyzem.

Gökyüzündeki yıldızlar gibi parlak yüzün, seni gördüğümüzde bize güven duygusu veriyorsun.

Dünya güzelleri seni görse kendilerinden utanırlar. Güzelliğin ile ailemizi temsil eden biricik teyzem.

Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı.

Ne zaman zora düşsem elini uzattın, seni kendime örnek olarak yaşamaya devam ettim. Benim ve kardeşlerim için yaptıkların için sonsuz teşekkür teyzeciğim.

Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz.

Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik.

Bize bir arkadaş, dost, yoldaş oldun teyzeciğim. Ne zaman sıkıntı da olsak senin desteğinle hayata tutunur olduk. Canım, biricik, sevgili teyzeciğim.

Annemin yarısı, hayatımın en değerli ikinci incisi, değerin bende o kadar yüksek ki bilemezsin.

Merhaba güzel prenses, uzak diyarlardan bizi tekrar ziyarete gelecek misin?

Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi.

Arkadaşlarım geçen güzel bir kız gördü, ne kadar güzel olduklarından bahsettiler. Onlara bakarak gülümsedim, nedenini sordular bende siz benim teyzemi görseniz aklınız şaşar dedim.

Teyze sözleri konumuzun da sonuna geldik.Sizler için en güzel teyze sözleri ‘ni paylaştık.Umarım beğenmişsinizdir.

Sevgi ve çok sevgi gösteren özel teyze için 40 cümle

Sen benim sahip olduÄŸum en güzel ve özel teyzesin. Seni çok seviyorum!

Teyze, ikinci anne, bizim tarafımızdan ÅŸanslı olduÄŸumuz özel bir kiÅŸidir.

Teyze: Tanrı'dan günlerimizi sevgi ve neÅŸe ile doldurması için özel bir hediyedir.

Hayat senin gibi özel bir teyzeyle daha iyi!

Sevgili teyze, günlerimi daha mutlu ve daha sevgi dolu hale getiriyorsun. Hayatımda çok özel bir insan olduÄŸunu bilmeni istiyorum!

Senin gibi özel bir teyzem olduÄŸunda günlerim daha mutlu oluyor. Seni çok seviyorum!

Teyzenin sevgisi özeldir çünkü sayısız yeÄŸeniyle paylaşılabilir ve asla bitmez.

Teyze, yaÅŸamı daha hafif ve mutlu etmek için Tanrı tarafından gönderilen özel bir akrabadır.

Bana her zaman ihtiyacım olduÄŸunda yardım ediyorsun ve hep yanımdasın, sevgili ve çok özel bir insan. Sen dünyanın en iyi teyzesin!

Sevgili teyze, ÅŸimdiye kadar tanıştığım en harika ve özel insanlardan birisin! YeÄŸenin olduÄŸun için çok mutluyum.

Teyzenin yeÄŸeni senin kadar özel olmak çok büyük bir onurdur!

Sevgili Teyze, bugün her zaman verdiÄŸiniz sevgi ve mutluluk için teÅŸekkür etmek istiyorum. Sen benim hayatımdaki en özel insanlardan birisin.

Özel bir teyzenin sevgisi sonsuzdur ve asla yıpranmaz, aksine, her zaman daha fazla vermek zorundadır.

Teyze, benimle ilgilendiÄŸin ve hayatım boyunca beni her zaman desteklediÄŸin için teÅŸekkürler. Benim için çok özelsin!

Sen, sevgili teyze, Tanrı'dan tüm ailemize özel bir armaÄŸansın.

Sensiz hayatımı hayal bile edemiyorum teyze. Çok sevimlisin ve özelsin, küçük bir kavanozda saklamak istedim.

Durum ne olursa olsun her zaman yanımda olan güzel ve özel bir teyze olduÄŸunuz için teÅŸekkür ederiz!

Umarım hep burada benimle yanımda olmayı umarım. Beni özel ve sevecen yolunla sevgiyle dolduruyorsun.

Senin gibi özel bir teyzeye sahip olmanın ölçüsünün ötesinde bir ayrıcalık hissediyorum!

Her zaman böyle olsun, teyze: ikimiz gelip gidenler için beraberiz. Benim için çok önemli ve özelsin.

Özel bir teyze, kalplerimizi ve hayatlarımızı sonsuza dek gösterir.

Dünyadaki tüm kelimeler bana ne kadar özel olduÄŸunu söyleyemedi sevgili teyze!

Teyze, Tanrı'nın bize hayatlarımıza rehberlik etmesi için verdiÄŸi özel bir dosttur.

En üzücü günlerde bile her ÅŸeyi daha iyi yapabilirsin teyze! Ve bu benim için çok özel kılan bir ÅŸeydir.

Teyze aÅŸk herkesin sahip olması gereken özel bir duygudur.

Sen en özel teyzesin ve en sevdiÄŸim teyzisin, çünkü her zaman yüzünde güzel bir gülümsemen var.

Kelimeler asla sıcak bir sarılmanın yerini alamaz, ancak sizi ne kadar sevdiÄŸimi ve benim için ne kadar özel olduÄŸunuzu söylemeye yarar!

Teyzenin sevgisi çok özel, bir annenin desteÄŸi, bir kız kardeÅŸin sevgisi ve bir arkadaşın anlayışı gibi.

Teyze, senin gibi özel bir insan hayatın sunabileceÄŸi tüm iyiliÄŸi hak ediyor!

Ne kadar zaman geçerse geçsin, özel teyzemle olan tüm güzel anları her zaman sevgiyle hatırlayacağım.

Bir mücevher olarak nadir ve deÄŸerli olan Teyze, etrafımdaki en özel insanlardan birisin.

Özel, sadece sevgili bir teyzenin verebileceÄŸi bu aÅŸktır!

Teyze: Ä°kinci bir anne gibi sevdiÄŸimiz özel bir kadındır.

Teyze, sen özelsin ve hayatımı derinden iÅŸaretledin. Birlikte yaÅŸadığımız her ÅŸeye minnettarım ve seni çok sevdiÄŸimi söylemek istedim!

Ben orada en güzel ve özel baykuÅŸ teyzenin yeÄŸeniyim, sen!

Teyzesini özel olandan çok daha fazla seven bir yeÄŸenden sevgi dolu bir teÅŸekkür!

Özel bir teyze sonsuza dek tüm yeÄŸenlerinin hayatlarını iÅŸaret eder.

Tanrı'ya her gün bana senin kadar sevecen ve özel bir teyze verdiÄŸin için teÅŸekkür ediyorum!

Teyzemin kucağı benim için dünyanın en özel yeri: güvenli ve sevgi dolu.

Teyze, fazladan sevgi ve sevgi dolu özel annedir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası