senden bana kalan hd izle / Senden Bana Kalan Full Hd İzle - funduszeue.info

Senden Bana Kalan Hd Izle

senden bana kalan hd izle

Senden Bana Kalan

Özet

Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir. Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul'dan Çanakkale'nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine getirmezse mirasın yalnızca ufak bir kısmını alabilecek, geri kalan kısmı ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Mirası hak ettiğini düşünen Özgür, Adatepe'ye gider ve kendini bekleyen yeni hayata böylece atılmış olur. Adatepe'de onu büyük sürprizler beklemektedir. En büyük sürpriz ise beklenmedik bir anda hayatına giren Elif olacaktır.

Senden Bana Kalan yayını: İnternet üzerinde nereden izleyebilirsiniz?

We try to add new providers constantly but we couldn't find an offer for "Senden Bana Kalan" online. Please come back again soon to check if there's something new.

Senden bana kalan full izle
26 Ocak

Senden bana kalan filmi aslında bir Güney Kore filminden uyarlanmıştır. yılı Güney Kore yapımı olan Bir Milyonerin İlk Aşkı filminden uyarlanan film için tamamen uyarlama mantığı üzerine oluşturulmuş diyemeyiz.

Uyarlama film örneklerinden çok farklı şekilde yapılan film aslında sadece tema kullanmış geri kalan tüm kısımları özgün olarak yazılmış. Senden bana kalan filminin uyarlaması ve senaristliğini ise Levent Kazak üstlenmiş. Oldukça başarılı bir yazar ola ve geçmişte yaptığı işlerle de adından oldukça söz ettiren Levent Kazak ilk kez bir aşk filmi senaryosu kaleme almış.
Senden Banak Kalan filminin yönetmenliği ve yapımcılığı ise televizyon dünyasından tanıdığımız Abdullah Oğuz tarafından yapılmıştır. Abdullah Oğuz en çok reyting alan dizilerin aranan yönetmeni ve prodüktörüdür. Bu sefer de sinema da şansını denemiş ve oldukça da beğenilen bir işe imza atmıştır.

Senden Bana Kalan Full HD İzle

Senden bana kalan filminde aslında yıllardır alışık olduğumuz bir klişe üzerine durulmuş aşk mı para mı teması üzerinden yola çıkılan ve her zaman için aşkın galip geldiği bir final oluşturan bu tema senden bana kalan filminde daha özgün ve daha modern çizgiler ile ortaya koyulmuş. Çanakkale’de çekilen ve olağanüstü mekanları ile seyircisini büyüleyen senden bana kalan izle filmi oyunculuk performansları ve çekim kalitesi açısından da oldukça beğenilmiş ve sinema severlerden tam not almıştır.

Şehirde yetişmiş ve oldukça da şımarık büyümüş olan Özgür, dedesinin vasiyeti üzerine bir köye yerleşir ve buradaki köy yaşamına ayak uydurmaya çalışır. Mirası alabilmesinin tek şansı köy yaşamına ve köy hayatına ayak uydurmak olan Özgür için bu hiç de kolay bir süreç değildir. Fakat köye gelişinden kısa bir süre sonra Elif ile karşılaşır ve şimdiye kadar hiç kimseye duymadığı duygular hissetmeye başlar.

Senden Bana Kalan Konusu

Elif ve Özgür arasında başlayan bu aşk seyirciyi oldukça saracak ve son derece de duygusal sahnelere tanıklık edilmesini sağlayacaktır. Neslihan Atagül ve Ekin Koç’un başrollerde olduğu senden bana kalan filmi son dönemlerdeki en iyi aşk filmlerinden biri olmaktadır. Özellikle de genç kuşağın oldukça ilgisini çeken film vizyona girdiği günden itibaren yoğun bir ilgi ile karşılanmıştır. Vizyondaki başarısını internet izlemelerinde de yakalayan senden bana kalan filmi aramalarda en çok aratılan aşk filmlerinden olmuştur.
Kaliteli ve konsantre bir aşk filmi izlemek isteyenler için oldukça ideal bir film olma özelliğini gösteren sendene bana kalan izle seçenekleri ile de seyircisinin oldukça hoşuna gidecektir. Donmadan ve hiçbir şekilde araya reklam girmeden sunulan film yüksek ses ve görüntü kalitesi ile izlenebilmektedir. Ayrıca Senden bana kalan full izle filminin fragmanı internete yüklendiği gün en çok izlenen fragmanlar arasında olmuş ve seyircisinden yoğun talep göreceği daha o zamandan anlaşılmıştı.

Senden Bana Kalan

FRAGMANI İZLE

Üyeler
3,6 Puanlama ve 22 Eleştiri
Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet

Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir. Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul'dan Çanakkale'nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine getirmezse mirasın yalnızca ufak bir kısmını alabilecek, geri kalan kısmı ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Mirası hak ettiğini düşünen Özgür, Adatepe'ye gider ve kendini bekleyen yeni hayata böylece atılmış olur. Adatepe'de onu büyük sürprizler beklemektedir. En büyük sürpriz ise beklenmedik bir anda hayatına giren Elif olacaktır.
Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği sıcak bir aşk filmi olan yapımda başrolleri genç oyuncular Neslihan Atagül ve Ekin Koç paylaşıyor. ANS Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği projenin uyarlama senaryosu ise Levent Kazak'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gamze Pelin Gökçe, Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Wilma Elles ve Doğa Konakoğlu gibi isimler yer alıyor.

Beyazperde Eleştirisi

Güney Kore sinemasının ağlatan aşk filmleri dillere destan. Hollywood gibi, biz de onları bir bir uyarlamaya başladık. Senden Bana Kalan da onlardan biri. yapımı Bir Milyonerin İlk Aşkı filminin uyarlaması olan Senden Bana Kalan'ın uyarlama senaryosu Levent Kazak'a yönetmenliği ise Abdullah Oğuz'a ait. Televizyon dünyasının önde gelen isimlerinden olan Abdullah Oğuz, yapımcılığını da yaptığı fimlerle, yönetmen olarak da sinema dünyasında var olmayı sürdürüyor. Daha önce bir Kore dizisinin de Aşk Ekmek Hayaller olarak televizyona uyarlanmasına yapımcı olarak imza atan Oğuz, bu kez beyazperdede şansını deniyor. Senden Bana Kalan'a sadece bir uyarlama gözüyle bakarsanız, iki film arasındaki benzerlikleri sıralar, aynısını çekmişler işte dersiniz. Ancak uyarlama yapmak da, en az sıfırdan yazılmış bir senaryoyu hayata geçirmek kadar meşakkatli bir iştir. Kaldı ki karşınızda bir de beğeni

Eleştirinin tamamı

Fragmanlar

Senden Bana Kalan - Fragman

Ekstra Videolar

Beyazperdede Bu Hafta (17 - 23 Nisan)

Öneriler

Son Haberler

Vizyonda Bu Hafta!
7 Haber ve Özel Dosya

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

İzleyici eleştirisi: sevdiler

En iyi ve en faydalı yorumlar

Çok güzel bir film herkesin izlemesini tavsiye ederim ,beni ağlattı o kadar güzel bir film kelimelerle anlatılmayacak kadar filminde siz düşünün artık

Kore filmi hayranlarının da bildiği bir film fragmanını izleyince hemen tanıdık geldi orijinali Bir Milyonerin İlk Aşkı ne yazık ki yine alıntı yapılmış filmin orijinali harikaydı bir de buradan bakalım bakim nasıl aktarmışlar

izlerken kalbimin sıkıştığı acıdan kendimi balkona attığım bir film . İnsafsızlar bu kadar duygusal film niye ? Ağlamaktan gözlerim şişti sabah uyandım yine film aklımda . cok cok fazla guzel bir film . tebriklerr

filmi kaçıncı kez izliyorum hatırlamıyorum cu oldu sanırım cok seviyorum bu filmi 10/10 ekin kocu muhteşem oynamış bence en sevdiğim sahne özgürün küçüklüğünü hatırladığı sahnesiydi bir an kücüklüğüme döndüm sanki :( duygulandım

22 İzleyici eleştirisi

Fotoğraflar

21 Fotoğraf

Bunları Biliyor musunuz?

Bu Film Hakkında

Filmin senaryosu Kore yapımı A Millionaire's First Love / Baekmanjangja-ui cheot-sarang () filminden uyarlandı.

Yönetmen Hakkında

Yapımcı, yönetmen ve senaryo yazarı Abdullah Oğuz'un daha önce yönetmenliğini üstlendiği filmler: Asmalı Konak: Hayat (), O Şimdi Mahkum (), Mutluluk (), Sıcak ()

Çekim Mekanları

Filmin çekimleri Kazdağları, Yeşilyurt, Cunda Adası, Adatepe Küçükkuyu, Ayvalık ve İstanbul'da gerçekleştirildi.

Teknik bilgiler

Ülke Türkiye

Dağıtımcı Mars Dağıtım

Yapım yılı

Metrajuzun metrajlı film

İlginç Detaylar 3 başlık

Bütçe-

Dil Türkçe

Görüntü formatı -

RenkRenkli

Ses formatı-

Yapım formatı-

Viza numarası-

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri , En iyi film: Dram, {Genre} türündeki en iyi filmler :

Yorumlar

Tüm Sinema Haberleri

Michael Keaton Başrollü "Batman Beyond" Filmi Mümkün mü?
Karakterlerin Saçma Kararlar Verdiği 10 Klasik Bilim Kurgu Filmi
James Cameron Kaybolan Denizaltı Hakkında Konuştu: Titanic&#;le Benzerliği Gerçeküstü!
"Spider-Man: Across the Spider-Verse" Gişede Önemli Bir Eşiği Geçti
Dwayne Johnson&#;lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filminin Adı Belli Oldu
Vizyondaki Filmler: "Büyü de Gel", "Haile: Bir Aile Kabusu", "Tebessüm"
Tüm sinema haberleri

En Popüler Fragmanlar

Büyük Kaçış Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser
 Gün Fragman

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

Canlı TV İzle

FOX televizyon yayınını online takip eden birçok izleyicimiz olduğunu biliyoruz. FOX canlı yayınını canlı tv izleme sayfasından hd kalitede ve kesintisiz izleyebilirsiniz. Canlı tv izlemek ve program bilgilerine ulaşmak için hemen tıklayın!

funduszeue.info Canlı Yayın Sayfasına Hoş Geldiniz!

İyi vakit geçirmek istiyorsanız FOX’ta yayınlanan tüm dizilerin bölümlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.  Şimdiden iyi seyirler!

Dizi keyfinin ne demek olduğunu biliyoruz ve bu yüzden FOX ailesi olarak her sezon birbirinden güzel yapımları sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Aşk, macera, komedi, dram ve daha birçok kategoride diziyi HD ve ücretsiz, online olarak sunuyoruz. FOX dizilerini funduszeue.info’den izlemek için üye girişi yapmanız veya bir ücret ödemeniz gerekmez. FOX’un güncel ve arşiv dizilerinin tüm bölümleri, tanıtımları, fotoğrafları ve dizi oyuncuları hakkında bilgiler donmadan ve kesintisiz olarak burada. Dram, komedi ve aksiyon dizisi izle.

Online Dizi İzleme Keyfi Yüksek HD Kalitede ve Kesintisiz Olarak funduszeue.info’de

Televizyonda yaşadağınız kesintisiz ve yüksek kaliteli yayın deneyimini online dizi izleme keyfine de taşıyabilmek için yılında online dizi yayını gerçekleştirdiğimiz alt yapımızı yeniledik! funduszeue.info’nin kullanıcı dostu yeni video oynatıcısıyla izleyeceğiniz tüm dizi yayınları yüksek kalitede, donmadan ve kesintisiz olarak gerçekleşiyor.

İşte FOX’un Keyifle İzlenen Dizileri

İster yayında olsun ister arşivde FOX’ta yayınlanan her dizi keyifli vakit geçirmenizi garanti ediyor. funduszeue.info’de online olarak izleyebileceğiniz diziler ve diziler hakkında kısa bilgileri aşağıda sizin için sıraladık. Hangi dizinin keyfini çıkaracağınıza siz karar verin:

Adım Farah

Farah'ın hayattaki gayesi oğlu Kerimşah'ın sağlığına kavuşması ve normal çocuklar gibi bir hayatı olabilmesidir. Temizliğe gittiği bir mekânda mafyanın işlediği bir cinayete şahit olur ve Tahir Lekesiz ile tanışır. Tahir ve Farah bu ölüm kalım çıkmazında önüne geçemedikleri duygularıyla da sınanacaklardır. Demet Özdemir ve Engin Akyürek’i buluşturan Adım Farah’ı HD ve kesintisiz olarak funduszeue.info’de izleyebilirsiniz.

Adım Farah dizisi izle.

Yasak Elma

Yıldız’ın hayatı yan yalısına taşınan cemiyetin yeni gözdesi Kumru Yıldırım ve babası Doğan Yıldırım’la tanışınca değişir. Ender ise Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a dönerken en büyük motivasyonu sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır. Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer aldığı Yasak Elma’nın en heyecanlı bölümlerini ücretsiz olarak FOX’ta izleyebilirsiniz.

Yasak Elma dizisi izle.

Tetikçinin Oğlu

Kırk yılın dostu; Korkmaz ve İskender. İskender’in oğlu bir kaza sonucu vefat eder. Suçlanan ise Korkmaz’ın 22 yıl önce kaybettiği ve yıllardır aradığı oğludur. Artık iki dost karşı karşıyalar; biri oğlu öldüğü için, diğeri ise oğlu ölmesin diye… Başrollerinde Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Genco Özak’ın yer aldığı Tetikçinin Oğlu’nun bölümlerini funduszeue.info’de kesintisiz olarak izleyebilirsiniz!

Tetikçinin Oğlu dizisi izle.

Gülcemal

Annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal ile güzeller güzeli Deva'nın nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor Gülcemal'in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecektir? Murat Ünalmış ve Melis Sezen’i bir araya getiren Gülcemal’i HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Gülcemal dizisi izle.

Kısmet

Mahallenin gözbebeği Avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesi Bazen kavuşmak için iki tarafın da çok sevmesi yeterli olmaz ama ayrılmak da "Kısmet" değildir.
Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz ve Naz Öngen gibi birçok başarılı isim yer alıyor. Kısmet’i kesintisiz ve HD izle.

Kısmet dizisi izle.

FOX’un unutulmaz dizileri de yüksek kalite HD yayın keyfiyle online ortamda izleniyor.

Sezon yayınları yetmediyse tam bir dizi seversin! O zaman FOX’un hafızalara kazınan dizileri seni bekliyor. Romantizmden drama, entrikadan dostluğa dayanışmaya, duygudan duyguya gezeceğiniz FOX dizileri online ortamda yayında. Arşiv dizileri de full HD formatta ve dizi izleme keyfiniz kesintisiz sürsün diye en yeni teknolojiyle funduszeue.info’de.

Canlı dizi izleme keyfini sürebileceğiniz diziler:

Bazen sadece özlersiniz… Sevdiğiniz oyuncular da funduszeue.info’de!

Kimisini tek başına kimisini bir arada çok sevdik. Televizyonda başlayan sevgimiz online dizi keyfiyle devam ediyor. Sevdiğiniz oyuncularla funduszeue.info canlı dizi yayınında, HD kalitede ve kesintisiz bir buluşmaya hazır olun! Onları özlediğinizde funduszeue.info’ye tıklamanız yeter:

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu’yla Mahkum,

Burcu Özberk ve İlhan Şen’le Aşk Mantık İntikam,

Hande Erçel ve Kerem Bursin’le Sen Çal Kapımı,

Alperen Duymaz, Ali Atay, Birce Akalay, Hafsanur Sancaktutan’la Son Yaz,

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen’le Mucize Doktor,

Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak, Tülin Ece, Sumru Yavrucuk ve Erdal Küçükkömürcü’nün yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey

FOX dizilerini sabaha kadar anlatsak bitmez! En iyisi siz dizilerin keyfini çıkarmaya buyrun… En kaliteli dizileri, kaliteli yayın keyfiyle izleyin. İyi seyirler!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası