flormar perfect coverage fondöten renkleri / Perfect Coverage Yüksek Pigmentli & Yarı Parlak Bitişli SPF15 Fondöten | Flormar

Flormar Perfect Coverage Fondöten Renkleri

flormar perfect coverage fondöten renkleri

flormar perfect coverage foundation

4. öncelikle cildim kuru, sivilce ve iz problemi olan bir cilt., üstelik pek çok fondöteni kusuyor. 3 gündür bu fondöteni kullanıyorum. zeytinyağı ve badem yağı içermesi beni tavladı. yapısı yumuşacık. bu durum sabitlenmede sorun yaşatır diye düşünerek ilk gün transparan pudra ile uyguladım, akşama oldukça iyi durumdaydı cildimdeki duruşu. ikinci gün transparan pudra uygulamadım, cildimi güzel nemlendirmiştim ve 13 saati aşkın kullanıma rağmen yine cildimde duruşu iyiydi. cildim kusmamıştı. üzerinde 12 saat kalıcılık yazan bi şeyin , ilk defa cidden o kadar kaldığını gördüm. 3.gün nemlendirici sürmeyi unuttum, yine 12saat cildimde kaldı, sadece burun bölgemde silinmeler olmuştu.

kapatıcılığı güzel bir ürün özellikle drugstore için. ( loreal infallible severdim, artık o da cildimi kurutuyor ve kapatıcılığı az gelir olmuştu, flormar daha yüksek kapatıcılıkta.)

kapatıcılığı yüksek bir ürünün cildi kurutmaması da ayrı bir başarı. ancak en açık rengi olan no su bile koyu ve sarı kaldı benim cildim için. elimdeki yeşil missha bazla karıştırıp bi nebze kırıyorum rengini, sırıtmıyor bu şekilde olunca. memnun kalcağımı hiç beklemezken memnun kaldım. şaşkınım.

Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten (Sıcak Alt Ton) - Perfect Coverage Foundation - -

Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten (Sıcak Alt Ton) - Perfect Coverage Foundation - -

KARGO BEDAVA

Fondöten kategorisinde

en çok satılan 1. ürün

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 11 gün içinde

favori

Kurumsal Fatura’ya uygun satıcı var!

• Kapatıcılık:Yüksek
  • Renk:Bej
  • Cilt Tipi:Kuru
  • Görünüm:Mat
  • SPF:SPF 20 - 40
  • Suya/Tere Dayanıklılık:Yok

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Flormar tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten (Sıcak Alt Ton) , yüksek kapatıcılığa sahip bir fondöten çeşididir. Cilt kusurlarını doğal bir şekilde gizleyen ürün, içeriğindeki zeytinyağı ve badem yağı ile cildin ideal nem seviyesini korumaya katkıda bulunur. 15 faktör güneş koruma özelliği zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Az miktarda kullanımda dahi yoğun kapatıcılık sunan ürün, bu yönüyle uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Özellikle kuru ve normal cilt için idealdir. Ürünün Pastelle rengi, sıcak alt tonlu beyaz ve açık buğday ten için ideal bir seçenektir.
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (13)

Kozmiss

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

Zey Kozmetik

gençler parfümeri

merchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten (Sıcak Alt Ton) , yüksek kapatıcılığa sahip bir fondöten çeşididir. Cilt kusurlarını doğal bir şekilde gizleyen ürün, içeriğindeki zeytinyağı ve badem yağı ile cildin ideal nem seviyesini korumaya katkıda bulunur. 15 faktör güneş koruma özelliği zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Az miktarda kullanımda dahi yoğun kapatıcılık sunan ürün, bu yönüyle uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Özellikle kuru ve normal cilt için idealdir. Ürünün Pastelle rengi, sıcak alt tonlu beyaz ve açık buğday ten için ideal bir seçenektir.
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• KapatıcılıkYüksek
  • RenkBej
  • Cilt TipiKuru
  • GörünümMat
  • SPFSPF 20 - 40
  • Suya/Tere DayanıklılıkYok
  • FormLikit

Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten (Soğuk Alt Ton) - Perfect Coverage Foundation - -

Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten (Soğuk Alt Ton) - Perfect Coverage Foundation - -

KARGO BEDAVA

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 11 gün içinde

favori

Kurumsal Fatura’ya uygun satıcı var!

• Kapatıcılık:Yüksek
  • Renk:Bej
  • Cilt Tipi:Kuru
  • Görünüm:Mat
  • SPF:SPF 20 - 40
  • Suya/Tere Dayanıklılık:Yok

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Flormar tarafından gönderilecektir.
  • Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten , sivilce izi ve güneş lekesi gibi kusurları güçlü bir şekilde gizlemeye yardımcı olur. Cildin renk tonunu eşitleyerek daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Yoğun yapısıyla az miktarda dahi yüksek kapatıcılık sunar. İçeriğindeki zeytinyağı ve badem yağı sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sunarak nem dengesini sağlar. SPF 15 özelliği ile güneşin zararlı etkilerinden korur. Tüm cilt tipleri için tercih edilebilir. Parlak fondöten çeşidi olması yönüyle kuru, solgun ve normal ciltler için oldukça idealdir. Light Ivory rengi ile soğuk alt tonlu beyaz tenliler için uygundur.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (10)

ENMODA KOZMETİK

TL'ye 25 TL İndirim

Fırsatdeposu

merchant-badge-image

gençler parfümeri

merchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• Flormar Yoğun Kapatıcı Su Bazlı Fondöten , sivilce izi ve güneş lekesi gibi kusurları güçlü bir şekilde gizlemeye yardımcı olur. Cildin renk tonunu eşitleyerek daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Yoğun yapısıyla az miktarda dahi yüksek kapatıcılık sunar. İçeriğindeki zeytinyağı ve badem yağı sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sunarak nem dengesini sağlar. SPF 15 özelliği ile güneşin zararlı etkilerinden korur. Tüm cilt tipleri için tercih edilebilir. Parlak fondöten çeşidi olması yönüyle kuru, solgun ve normal ciltler için oldukça idealdir. Light Ivory rengi ile soğuk alt tonlu beyaz tenliler için uygundur.

Ürün Özellikleri

• KapatıcılıkYüksek
  • RenkBej
  • Cilt TipiKuru
  • GörünümMat
  • SPFSPF 20 - 40
  • Suya/Tere DayanıklılıkYok
  • FormLikit
  • RGB#FBE8CA

Kategori:MakyajAlt Kategori:FondötenMarka:FlormarÜrün İsmi:Perfect Coverage FoundationMarka Web Sitesi:funduszeue.infoFormat: Pompalı Şişe/Tüp Doku: Sıvı Nemlendirici: Evet SPF (Güneş Koruma Faktörü): Evet Uzun Süre Kalıcı: Evet Gramaj: Ml

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası