galibi sen / Traduction et texte Galibi Sen - İzel

Galibi Sen

galibi sen

İzel - Galibi Sen

More İzel lyrics

İzel - Eyvallah
Sen bendin, kim gibi yanıldın Sen her şeydin, kim gibi darıldın Dur sakin ol biraz Lütfen dur kendin ol biraz O zaman eyvallah, güzelim vallah Niye bana kendini

İzel - Emanet
Bırakılınca hiç teslim olmadan Unutulunca emanet olmadan Kapı kapanınca hızlı hızlı bekleyen Biraz açılınca geri dönmek isteyen Güneş her şeyim olur Senden önce

İzel - Deli Gibi
Dostlar söyledi haberini aldım İnadına inadına Herkes benim gibi çeker mi sandın Düştün mü tuzağıma Dostlar söyledi haberini aldım İnadına inadına Herkes benim

İzel - Acilen
Gel pamuk sevdam saf çırılçıplak Meleğim uyan sen bensiz kabus Bak çocuk ruhum sensiz kimsesiz Sana ben her şeyim bebeğim İnan inan sevgim sen kanımdasın Atamam satamam

İzel - Kızımız Olacaktı
Ağlarsan kıyamam, kıyamam ki küçüğüm Gözlerine bakıp da sana yalan diyemem Söylesene diyorsun, söylemek zor küçüğüm Başkası var gönlümde, sana yalan diyemem Deyip de çektin

İzel - Sır
Dar sokak daralır Her dargın yolcuya Kim ne der çekilirsem Bir gün kuytuya Her mevsim bahar olmaz Aldığım nefes bile yavaş yavaş Gözlerim boşa yaşlı

İzel - Geyik Çıkabilir
Yolda gidiyorum yolum uzun Saklamayana kalır benim yüzüm Yolda gidiyorum yolum hüzün Ağlayana kalır bir tek gülüşün Mümkün olabilir Uykum gelebilir Başım

İzel - Bekle Biraz
Daha önce de aşık oldum Vallahi öldüm aşkımdan Kendimi çok fazla üzdüm Yeter artık duyma başka Hadisene güzelim gel yanıma Benden başkasını sana yar etmem Hadisene

İzel - Nakış
Durma hiç şimdi git İstiyorsan hiç bekleme Bir de ben söndüremem bu ateşi Rüzgar olsam da sön demem Ama sen yok yok desen de Estim ah görmesen de Aşkın

İzel - Hain
Pişmanım Sana değmezmiş Yıllarım yandı Sana kul köle oldum Bir lafın İki olmadı Seni hazinem bildim Boşa yordum kalbimi Ben sana yaranamadım

izel cd bir küçük aşk-yok yere-yelken-galibi sen-TÜKENEN BASKI- AMBALAJINDA CD

Müzik Türü

Pop

Durum

Sıfır

Menşei

Türkiye

1 DAHA BASKISI YOK- AMBALAJINDA CD.

Türkçe dilindedir.

izel cd bir küçük aşk-yok yere-yelken-galibi sen-TÜKENEN BASKI- AMBALAJINDA CD, 11 ay önce satışa sunulmuştur.

izel cd bir küçük aşk-yok yere-yelken-galibi sen-TÜKENEN BASKI- AMBALAJINDA CD başlıklı ürün, Efemera, Müzik, Sinema > Müzik, Plak, Kaset, CD > Müzik CD'si > Yerli Müzik CD kategorisi altında Yeni olarak satılmaktadır.

Kondisyon: Yeni

Ürün kondisyonları ürün açıklamalarında belirtildiği ve/veya ürün fotoğraflarında görüldüğü gibidir. Açıklamada yer alan veya fotoğrafta görülen üründen farklı nitelikte bir ürün gönderilmesi halinde siparişin iadesi/iptali funduszeue.info güvencesi ile sağlanabilmektedir.

Kargo Ödeme Durumu

Alıcı Öder

Ürün cddeposu tarafından, PTT, Yurtiçi, Aras veya Sendeo Kargoyla gönderilecektir. Kargo ücreti TL dir ve sipariş anında ödenir. Aynı mağazadan veya ortak kargo anlaşmalı mağazalardan bu ürünle birlikte alacağınız diğer ürünler için ek kargo ücreti ödemezsiniz.

BU  SAVAŞIN GAL&#x;B&#x; SEN OL

Surlar&#x;m&#x;z&#x; yine y&#x;kt&#x;k.
Bir çağ&#x; beraber kapad&#x;k.
Tek kelime aşk&#x; rezil ettik.
Vurduk k&#x;rd&#x;k öldük öldürüldük.
Nedir seni gaflete düşüren?
Kinin midir senin akran&#x;n?
Öfkeden gözünü döndüren.
Konuştukça zehir saçt&#x;ran.

Giyinmişsin ateşten gömleğini.
Takm&#x;şs&#x;n  surat&#x;na maskeni.
Kuşanm&#x;şs&#x;n siyah pelerini
F&#x;rlatm&#x;şs&#x;n üstümüze  Oklar&#x;n&#x;.

Dünyaya indirsen kepenk.
Gözlerime mil de çek
Çarm&#x;ha da gersen
Bu savaş bitmez.

Bin at&#x;na ç&#x;k yola ,
Al eline bavulunu ,
Koy kalbini içine ,
Bu savaş&#x;n galibi sen ol.

Şarkı Sözleri

Ana SayfaiİzelGalibi Sen

İzel - Galibi Sen

Bu sayfada İzel adlı şarkıcıya/gruba ait Galibi Sen şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

Galibi Sen

Yorulma bir faydası yok artık

Aynı ben değilim inanmam

Sonunda kahreden o gerçeği

Bana sen mi yaşattın inanmam

Bu son senin suçun

Yansın için

Daha fazla üzme git

Hadi git

Belki inanırdım

Aşkı hiç bilmesem

Bu aşk değil savaştı sanki

Galibi sen sebebi de sen

Söz-Müzik: Altan Çetin

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(0 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorumlar

mertcan - 08 Haziran
super bişi ya

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

• Adak, ziyaret
  • Ah Bu Gönül, ziyaret
  • Ah Yandım, ziyaret
  • Akşam Güneşi, ziyaret
  • Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine, ziyaret
  • Amerika, ziyaret
  • Anlayamazsın, ziyaret
  • Annemin Suçu, ziyaret
  • Aşk Hakları, ziyaret
  • Aşk İhanetleri, ziyaret
  • Aşka Geldim, ziyaret
  • At Kadehi Elinden, ziyaret
  • Avuçlarım Kanıyor, ziyaret
  • Baba Beni Maziye Götür, ziyaret
  • Bas Damarıma, ziyaret
  • Bay Doğru, ziyaret
  • Bebek, ziyaret
  • Bekle biraz, ziyaret
  • Belli Mi Olur, ziyaret
  • Ben Halinden Anlarım, ziyaret
  • İzel - Tüm Şarkılar, şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası