gece haramileri / Traduction et texte Gölge Haramileri - Sagopa Kajmer

Gece Haramileri

gece haramileri

Paroles de Gölge Haramileri - Sagopa Kajmer

Aussi loin que vous pouvez aller ! Il y a, il y a, il y a ! Dès que les eaux vives reviennent, comme ma jeunesse Un bébé était un fœtus, un fruit cultivé Barbe et moustache abandonnées, la phase d'immaturité de Yunus Boutons, acné tué, fané le soleil sur mon visage Et dans les tableaux avec un ongle tombé, c'était un tableau Dans ce ciel rugissant, la cage verrouillée de l'oiseau À l'envers, ta confiance est soudainement apparue comme un truc de mec J'ai bu une tasse de café, le marc est resté dans ma récolte Rider la chienne de mensonges, c'est hallucinant Le geste hostile d'un ami s'efface Deux longueurs de trahison, ce qui n'est pas une excuse Je suis désespéré pour ton bien, au moins n'apporte pas ton mal Et ils sont tous passagers sur la même route, les têtes de tant de corps Déclaration à aligner devant la place et prise Sans prières, qui chasserait le démon traître ? Mon cœur est blanc ou pur, ta saleté se reflète sur ton visage Mon pseudonyme est l'été en lettres d'or Ma solitude est sombre, les mauvais yeux sont gonflés ! Sorcière ya herru, ya merru kaf-kef Dites bonjour aux voleurs de l'ombre ! Abile a explosé, mon visage est brassé Je me fiche de l'auberge de Nüşinrevan Bougie ahu-yi falek, je suis le chandelier C'est un Dieu qui ne tombe pas, réveillez-vous ! Mon pseudonyme est l'été en lettres d'or Ma solitude est sombre, les mauvais yeux sont gonflés ! Sorcière ya herru, ya merru kaf-kef Dites bonjour aux voleurs de l'ombre ! Abile a explosé, mon visage est brassé Je me fiche de l'auberge de Nüşinrevan Bougie ahu-yi falek, je suis le chandelier C'est un Dieu qui ne tombe pas, réveillez-vous ! Fermez-la! En particulier, plongez dans la fosse profonde Pris en embuscade dans la crainte, la haine est évidente dans ses yeux Wow ton vindicatif Ton hin pilan, var hin Le fœtus a grandi, est allé à la guerre, donne-moi mes armes Combien de vos amis avez-vous tenu la corde que vous avez accrochée à la cour ? Ils ont ri, vous avez fait la moue. Combien de roses as-tu séchées dans ton cœur ? Quel pourcentage de vos souvenirs avez-vous oublié ? Sans oublier que ton nom est la condition de mon amitié. Ne sois pas du rap, le soleil du sagou du ciel c'est mon visage Je me réfugie dans mon ombre, mon essence, je suis tombé dans le désert du hijran Que mes yeux versent cent sources de larmes J'ai appris tout seul, j'ai grandi tout seul Je l'ai enterré avec mes lèvres Ne pense pas que tout le monde, mon cher, tu seras un ami fidèle Pensiez-vous que tout le monde est un ami ? Peut-être être un pleureur Soyez fidèle, peut-être que le monde sera serdar Devient amant, devient pleureur, devient serdar, devient dildar Mon pseudonyme est l'été en lettres d'or Ma solitude est sombre, les mauvais yeux sont gonflés ! Sorcière ya herru, ya merru kaf-kef Dites bonjour aux voleurs de l'ombre ! Abile a explosé, mon visage est brassé Je me fiche de l'auberge de Nüşinrevan Bougie ahu-yi falek, je suis le chandelier C'est un Dieu qui ne tombe pas, réveillez-vous ! Mon pseudonyme est l'été en lettres d'or Ma solitude est sombre, les mauvais yeux sont gonflés ! Sorcière ya herru, ya merru kaf-kef Dites bonjour aux voleurs de l'ombre ! Abile a explosé, mon visage est brassé Je me fiche de l'auberge de Nüşinrevan Bougie ahu-yi falek, je suis le chandelier C'est un Dieu qui ne tombe pas, réveillez-vous !

"Gölge Haramileri" şarkı sözleri

Sagopa Kajmer Lyrics

"Gölge Haramileri"

Varabildiğin yere kadar var!
Var, var, var!

Akar sular dönmez geri, tıpkı gençliğim gibi
Bebekti ceninin ergeni, bir erdi büyümüş meyvesi
Sakal bıyıkla geride kaldı, Yunus'un hamlık evresi
Sivilce, akne katledildi, soldu yüzümün güneşi
Ve çivisi düşmüş tablolarda, bir resimdi kendisi
Kükreyen şu gökyüzünde, kuşun kilitli kafesi
Tersi döndü, güvenin ansızın belirdi dostun hilesi
Fincan kahve içtim, kursağımda kaldı telvesi
Kırıştır yalan kahpesi, baştan akıl alır ya cilvesi
Yıkar geçer bir dostun düşmancasına hamlesi
İki boy aşmış ihanetin, ki kat-i yok bahanesi
Hayrından umutsuzum, getirme bari şerrini
Ve hepsi aynı yolda yolcu, onca bedenin kellesi
Meydan önüne dizilecek ve alınacak ifadesi
Dualar olmasaydı, kim kovardı kalleş iblisi?
Kalbim ak da pak da desen, yüzünden yansır pisliğin

Altın harflerle yaz mahlasımı
Halvetim kasvet, kem gözlere şiş!
Cadü ya herru, ya merru kaf-kef
Gölge haramilerine, bir selam çak!
Abile patladı, demlenir simam
Nüşinrevandan handan ummmam ben
Ahu-yi felek mum, ben şamdan
Düşmez kalkmaz bir Allah`tır uyan!

Sago sus!
Husus derin çukurda içine sin
Pusu kuran huşu içinde, gözlerinde kin belirgin
Vay senin şu kindar halin
Hin pilanların, var hin
Cenin büyüdü, savaşa girdi, silahlarımı bana verin
Yardan sarkıttığın, dostlarından kaçının ipini tuttun?
Onlar güldü,sen somurttun. Kalbinde kaç gül kuruttun?
Hatıralarından yüzde kaçını unuttun?
Senin adını anmamak, şartıdır dostluğumun
Rap'ten olma, gökyüzünün güneşi sago bu benim yüzüm
Gölgeme sığınır mana özüm,hicran çölüne düştüm
Yüz pınar yaş akıtsın gözüm
Kendi başıma öğrendim, kendim büyüdüm
Dudaklarımla gömdüm

Sanma şâhım herkesi, sen sadıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın? Belki ol ağyâr olur
Sadıkâne belki ol, âlem de serdâr olur
Yâr olur, ağyâr olur, serdâr olur, dildâr olur

Submit Corrections

Writer(s): Yunus Ozyavuz

gölge haramileri

• sagopa kajmer'in kötü insanları tanıma senesi adlı albümünün 6 numaralı şarkısı.

• çok dinlemekten tez vakitte bıkarım diye korktuğumdan dinlememeye çalıştığım; ancak günde ortalama elli kez dinleyen arkadaşımdan bıkılmadığına dair garanti aldıktan sonra her fırsatta dinlediğim, "cadü ya herru ya merru" diye uyumama, "düşmez kalkmaz bir allah" diye uyanmama sebep olan, kits'in, diğerlerine kıyabilsem, en güzeli diyeceğim parçasıdır.

• sözlerinin içinde kaybolup gidilen,vesselam la birilikte albümde ki en güzel parçalardan biri

• tek kelimeyle inanılmaz bir eser.. şarkı diyerek geçiştirmek bu sözlere hakarettir, olsa olsa muhteşem bir sanat eseridir.

• nakaratını dinledikten sonra ne diyor bu adam deyip beni araştırmaya yönelten kits* şarkısı.
    (bkz: sago yine yapmış)

• sözleri ve müziğiyle 4,5 dakika sağlı sollu yumruklar vuran sagopa şarkısı.
    4,5 dakikanın sonunda da 1 dakika scratch ziyafeti veriyor ki sormayın komşular.

• sagonun* fars edebiyatından mezun olduğunun göstergesi olan parça. anlamakta güçlük çekersiniz ama beat ve devam eden lirikler sizi alır götürür. adeta bi dalga gibi ta$ır parçanın diğer bölümlerine. sizi kıyıya vurduğunda aynı parçayı yeniden dinlemek için can atarsınız.

• girişte ilk birkaç saniye starless and bible black çalarak her seferinde beni benden alan şarkı.

• rapten hazzetmeyen bünyeleri bile efsunlayıp, çark-ı felek gibi kendi içinde döndüren, yörüngesine alan, ahengi rengi atmosferi sihirli şarkırepeate bağladım evet

• sagopa kajmerin müziği ve söz kalitesine laf etmemekle birlikte tapılacak şarkısıdır. değişik ruh hallerine sokar..çıkamazsıfunduszeue.info olup gidersin içinde.
    "varabildiğin yere kadar var" diye sözlerine başlayıp "tersi döndü güvenin ansızın belirdi dostun hilesi fincan kahve içtim kursağımda kaldı telvesi" diye ufaktan devam edip "kalbim akta pakta desen yüzünden yansır pisliğin" diyerek sertleşeceğini belirten ama dur önce bi dinleyicilerimi mest ediyim ceza ya giydirmeye devam ederim al sana nakarat deyip hemen "senin adını anmamak şartıdır dostluğumun" diye bitirdiği efsane.

altın harflerle yazdık mahlasını dostum zaten hiç merak etme sen.

ayrıca yavuz sultan selim in şah ismaile giydirdiği vezn i aher i de buraya yazamadan edemeyeceğfunduszeue.info sago.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası