bahçe duvarından aştım sevcan orhan / Sevcan ORHAN-Bahça Duvarından Aştım (2) - Dailymotion Video

Bahçe Duvarından Aştım Sevcan Orhan

bahçe duvarından aştım sevcan orhan

Bahçe duvarını aştım türküsü

Sözleri

Bahçe duvarını aştım
Sarmaşık güle dolaşdım
Öptüm sevdim helallaşdım

Bağlantı:
Öldüm yalvarı yalvarı
Topukda dallı şalvarı
Aman Adanalı yandım Adanalı
On parmakları kınalı
Sebebimsin yandım delikanlı

Haydan olur huydan olur
Arap atı aman taydan olur
Bu güzellik soydan olur

Eserin künyesi

Yöresi: Kayseri
Kaynak kişisi: Emminin Mehmet Ağa
Derleyeni ve notaya alanı: Emin Aldemir
Formu: Türkü

Video yorumları

Şevval Sam

Şevval Sam - BAHÇA DUVARINDAN AŞTIM & NAR DANESİ & ERİK DALI

Sevcan Orhan

Sevcan Orhan - Bahçe Duvarından Aştım

Feryal Öney

Beşinci Mevsim Konuk: Kardeş Türküler: Bahçe Duvarından Aştım ( Erdalizm )

Notası

Bahçe duvarını aştım notası

YouTube'dan mp3'e dönüştürücü

Akıllı telefonunuzdan Müzik ve Video açmak internet verisini hızla tüketebilir.

Topupmp3, YouTube'dan mp3'e (ve mp4) Dönüştürücü ve İndiricidir. Topupmp3'ü kullanarak, MP3 biçiminde herhangi bir ses parçasını ve mp4'teki herhangi bir videoyu doğrudan bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza indirip kaydedebilirsiniz. Youtube'dan doğrudan en sevdiğiniz mp3 ve mp4 videoları arama, dönüştürme ve indirme yapmak için Topupmp3 adresini Android akıllı cihazınızdan açın! iPhone kullanıcısıysanız, mp3 ve mp4 dosyaları bilgisayarınızdan veya mac'inizden indirmenizi ve ardından iTunes aracılığıyla dosyaları akıllı telefonunuza transfer etmenizi öneririz.

YouTube'dan mp3'e dönüştürme hizmeti tamamen ücretsizdir, hızlı ve kayıt gerektirmez veya harici yazılım indirmez

Geniş bir müzik kütüphanesinden şarkı indirmek istiyorsanız mp3 indir adresini tavsiye ederiz.

Topupmp3 - YouTube videolarını çevrimdışı kullanım için mp3 ve mp4'e dönüştürmek için tamamen ücretsiz bir hizmet. Sitemizde hiçbir şarkı veya video host edilmemektedir, tüm içerik Youtubeden çekilmektedir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir