sevipte ayrılmak / Ozan Deniz - Sevipte Ayrılmak Öyle Kolay Mı | funduszeue.info

Sevipte Ayrılmak

sevipte ayrılmak

Gururlu Ol

Bir anlık bir sevdanın peşinden gittin
Şimdi mutlu değilsin ya dönüp bana mı geldin
Bu dünyada aşktan başka böylesi bir acı var mı
Sevip sevipte ayrılmak insan böyle yaşar mı

İstemem ellerini istemem gözlerini
İstemem bahar gözlüm ne seni ne sevgini

Geri dön bana gel beni sev diyemem sana
Gücüm yok kanadım kırılmış sevdadan yana
Şimdi sen yoluna ben kendi yoluma
Yalvarma boşuna gururlu ol

Siir
Ne umutları tüketti içimde gidişin
Ne acılarla tanıştı seni seven yüreğim
Kahrettim hayata küstüm sevdaya
Bir kez olsun elim bir kez gitmedi telefona
Aramadım sormadım seni
Çünkü sen sevseydin bırakpta gitmezdin beni
Hiç bir şey olmamış gibi çıkmış karşıma
Acılara gömülmüş maziden affedercesine bahsediyorsun
Şimdi git git ki sende anla severken ayrı kalmayı
Her gece kadehleri ard arda yudumlayıp susuz kalmayı
Ağlama gülsün yüzün terkettiğin gün gibi
Yalvarma başın dik olsun
Beni sattığın ellere gittiğin gün ki gibi

Geri dön bana gel beni sev diyemem sana
Gücüm yok kanadım kırılmış sevdadan yana
Şimdi sen yoluna ben kendi yoluma
Yalvarma boşuna gururlu ol

etiket Yalnızca Birini Gerçekten Sevmiş ve Ayrılmak Zorunda Kalmış Olanların Anlayacağı 22 Durum

Haberler

Yaşam

İlişkiler

Yalnızca Birini Gerçekten Sevmiş ve Ayrılmak Zorunda Kalmış Olanların Anlayacağı 22 Durum

'Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey. Dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey' demiş Nazım Hikmet.

Biz de sevdiğini düşünürken dünyanın en güzel bestesini dinlediğini hissedenler için hazırladık bu içeriği.

İşte 'Yalnızca Birini Gerçekten Sevmiş ve Ayrılmak Zorunda Kalmış Olanların Anlayacağı 22 Durum'

1. Öncelikle onun gözlerine her baktığınızda, sizin dışınızdaki her şeyin durduğu zamanlar gelir aklınıza.

2. Birbirinizi tanımasınız da ilk gördüğünüz anda anlamışsınızdır, bu dünyayı güzel yapan şeyin sadece o olduğunu.

3. Onun için engelleri geride bırakmak bir kenarda dursun, gökyüzünü bile yıldızlarla süsleyip, hediye paketi yapıp ona sunabilirsin.

4. Parmak uçlarınız birleştiğinde, Tanrı bütün günahkarları affeder de, cennetle cehennem arasındaki köprü sizin avuçlarınız arasına kurulur sanki.

5. Onun yanında aldığınız her nefes, geçirdiğiniz her dakika sizi yaşlandırmaz da gençleştirir adeta.

6. Ama her şey, her zaman yolunda gitmeyebilir.

7. Hayatının yarısını, bir tren istasyonuna ya da otobüs garına bırakıp uzaklara gitmen gerekebilir

8. Ortada hiçbir neden yokken, sadece saçma bir sebepten ayrılmak zorunda kalmış olabilirsiniz hatta.

9. Yüreğiniz o dese de, mantığınız sizi onunla olmayacağına ikna edebilir.

Sonra zaman avuçlarınızdan, bir kum saatine akıp gider. Günler bir türlü geçmezken, ardınıza baktığınızda yılları devirdiğinizi görürsünüz.

Ama onun hatıraları hiçbir zaman silinmemiştir beyninizden, hatta yüreğinizden

Ucu bucağı olmayan bir boşluktan düşmek gibidir onsuzluk. Ve betondan daha serttir, her saniye yüzünüzü onsuzluğa çarpmak.

Ve en zor problemdir, yalnız başına hayata her gün yeniden başlamaya çalışmak.

Onsuz, küçük bir mutluluk yaşadığınız her an bile artık onu getirecektir aklınıza. Mutluluğunuz sıfırla çarpılıp, üzerine mutsuzluğun kendisi eklenecektir bu yüzden.

Kimseye bakamazsınız artık, ona baktığınız gibi. Herkes en az bir parça ondan taşır ama kimse hiçbir zaman, o olamaz asla.

Yalın ayak koşsanız da, bir bankın üzerinde en güzel kıyafetinizle oturup sonsuza kadar bekleseniz de dönmeyeceğini düşünürsünüz asla.

Yalın ayak koşsanız da, bir bankın üzerinde en güzel kıyafetinizle oturup sonsuza kadar bekleseniz de dönmeyeceğini düşünürsünüz asla.

Kendinize ait olan her şeyi verebilirsiniz belki de, bir kez daha "Seni Seviyorum" sözünü ondan duyabilmek için.

Belki de bir gün, hiç beklemediğiniz bir anda. Üstünüzde eşofmanla markete giderken mesela 😄 karşılaşacaksınız onunla.

Birbirinize koşacaksınız, yaşınız kaç olursa olsun, hayat sizi hiç yormamışçasına.

Ve atlayacaksınız birden, filmlerdeki gibi birbirinizin kollarına.

Her şey eskisi gibi güzel olacak bir anda.

En sonunda, heyecanla bakacaksınız ardınızda bıraktığınız yıllara. Tuttuğunuz el ne kadar yaşlanmış olursa olsun, gözlerine bakmanız yetecek tekrar dünyayı durdurmaya

deli gibi aşıkken ayrılmak zorunda kalmak

• bence üzücü bir hadise. keşke dünyada böyle şeyler olmasa. önümüzdeki maçlara bakacağız tabii.

• e karsi taraf asik degilse mecbur yapilandir.

• dünyadaki en afili acilar listesinde ilk 10 icinde yer alır. dramatik oldugu kadar yıkıcıdır. kimsenin başına gelmemesi dileklerimle.
    (bkz: abi cok seviyordum ya)
    (bkz: hep ablası yüzünden)

• metin altıok&#x;un aykırı sevda sözleri geldi aklıma
    bu ham dünyada zoraki bir söz gibi sevgim,sevsem sana yazık, sevmesem incinirsin
    sen seversin incinmesin diye minnettarlığından sevgiye olan saygısından onu incitmek istemezsin, onun için gerek yoktur bırak sevdiğinle kal

• can yakar

• ben yaşadım, allah başka kimseye yaşatmasın dediğim acı.

çünkü dolmuyor yeri, dolamaz da. unutulmuyor da zaten. birini tanımaya çalıştığınızda da kabak tadı veriyor sürekli. kötü olduğunuzda ya da mutlu bir anınızı paylaşmak istediğinizde hep onu arıyorsunuz. sevdiğini biliyorsunuz; ama bir olamıyorsunuz.

kısacası için için eriyorsunuz. ne kendinizi ne de bir başkasını mutlu edemiyorsunuz.

• dünyanın en beter acısı.
    *
    *
    `:beyni kemiren fareler'
    sürekli bir beklenti.
    günde ortalama kere bakılan mesaj kutusu.
    daimi stres..

• acısı asla geçfunduszeue.info alışıyorsunuz.

• ayrılık da sevdaya dahil, acı da. sevip kavuşamamak, daha dün yanında nefes alırken şimdi çok uzaklarda olması da sevdaya dahil. insan mutluluğunun kıymetini bilemez acizdir ama acı bıçak gibi saplanır, o bıçak çıksa bile yara kolay kapanmaz. kapansa dahi bir iz bırakır kendini hatırlatmak için.

• ayrılan kadın ise, hiç üstüne düşmeyin o çoktan sizi kafada bitirip gemiye başka bir liman bulmuştur.
    ayrılan erkek ise, hiçbirşey yapmayın iletişimi kesin iki hafta içinde it gibi dönmek isteyip yalvaracaktır.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası