kösem sultan oyuncu / Muhteşem Yüzyıl: Kösem Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Kösem Sultan Oyuncu

kösem sultan oyuncu

Muhteşem Y&#;zyıl: K&#;sem Sultan dizisi oyuncuları!

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Kasım 12,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan 'Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan' dizisinin oyuncularını birlikte tanıyalım.

1/16Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan dizisi oyuncuları
2/16Kadir Doğulu
3/16Anastasia Thsilimpou
4/16Beren Saat
5/16Hülya Avşar
6/16Mete Horozoğlu
7/16Ekin Koç
8/16Erkan Kolçak Kösteldil
9/16Ekin Koç - Anastasia Thsilimpou
10/16Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan dizisi oyuncuları
11/16Ekin Koç
12/16Kadir Doğulu
13/16Anastasia Thsilimpou
14/16Hülya Avşar
<< daha eski yorumları göster >>

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkosem sultan dizisi yeni karekterler le cok heyecanli olacak,berenin yeni imajina bayildim süper yarini sabirsizlikla bekliorum

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumşimdiye kadar izlediğim en kıytırık tarihi dizi , keşke şu beren'nin yerine başka bir oyuncu konulabilseydi
yakışmıyor, o kadın o rolu taşıyamıyor

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumben engin akyürek in katılacağını okumadım hiç bir yerde. ama 12 yeni oyuncu katılmıştır kadroya. öykü karayel, taner ölmez, mustafa üstündağ, boran kuzum, beste kökdemir,ahmet varlı, ahsen eroğlu, burak darak, şahin sekman,cenk suyabatmaz,gizem emre ve şener savaş bu oyuncular katılmış muhteşem yüzyıl kösem e diye yazılmış. ekinin yerine başkasının geçeceğini sanmıyorum. zaten genç yaşta ölüyor.

nihalce • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumaynen bu neyaa fatmagül oyuncuları toplandı memlekette başka oyuncularmı kalmadı 13 22 katılıyoruz

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumengin akyürek bu diziye fazla zaten hem seyirci kösemimi yoksa fatmagülümü izliyoruz diye şaşırırlar cennet kalfa da fatmagül ün yengesiydi zaten tam bir saçmalık olur engin daha iyi dizilere layık kösememi kaldı

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar ✋ bence yalan haberdir güloşum eger doğruysa bende izlemem ekınım ahmet rolüyle süper engıne gerek yok bence .. eger ahmet ölüp diziden çıkarsa izlemeye devam ederım beren için ama eger ekını sultan ahmet rolünden çıkarıp engını koyarlarsa asla izlemem ,, bence yalan hebrdır herkes ekının oyunculuğunu gayet beğeniyor..

Umrumda olmayan insanların,umrunda olmalarim zevk veriyor • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumengin akyürek sehzade mustafanin taht dönemini canlandiracak!! diye okudum!

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumhaha oyuncumu değişecek. hemde yine benzemeyen kişiler değişecekmis. kosem nasıl mutasyona uğradiysa diğer basrolde öyle mutasyona ugrayacak galiba. hadi bakalım göreceğiz bu fonlar sözünü tutacak mı. çok merak ettim şimdi. izlemem diyorlarya göreceğiz bakalım.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar kizlar nasilsiniz?
valla ben çook kotuyum moralim bozuk mutsuzum agliyorum şuan:((bolum hakkinda yorum yazicaktim ama suan hic yazasim yok cunku moralim cok bozuk yaa onumuzdeki sezonda dizide sultan ahmed rolunu ekin koçun yerine engin akyurek oynicak ya çook uzuldumm:((zaten ekin diziden ayrilicak diye uzuluyodum amavefat edicek diyodum ama vefat etmeden oyuncu degiskligi off cok uzgunum yaaaeger sultan ahmedin rolunden ekini cikarip engin akyuregi koyarlarsa asla izlemem:((ben evet diziyi ekin icin izliyorum ama sultan ahmed oluncede izliycektim ama onlar ahmed olmeden oyuncu degistiriyolar istemiyorum yaa:((haberi okudugumdan beri çok uzgunum agliyorum off ben sultan ahmed rolunde ekinimden baskasini izleyemem ben onsuz naparim asla izlemem(((yaa off bari yorum yapim
guzel bi bolumdu ekinimin tatliligi kararliligi ayy onu çook seviyorum o benim hayatimdaki en guzel sey yaa meni en mutlu eden yuzumu en cok gulduren kişibu bolumde ahmed caminin resimlerine bakti ve orda 6 minare vardi sonra pasalar 6 minare olamaz kabedede 6 minare var dediler ahmedimde tamam ozaman kabeye 1 minare daha yapdiririm 7 olur dedi ay canim ahmedim benimbide sultan ahmed meydanini yaptiricam dedi herkes ondan bahsedicek dedi ya ben bu adami cok seviyorum coksuan aklimdaki sahneleri yazicak halim yok:((cunku cok uzgunum sizi seviyorum kosemcanlarim

hoşcakalin canim arkadaşlarimbeni unutmayin:((♥*Guloş • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsana zorla izlettirenmi var izleme ,harika bir dizi bencede en az 3 sezon sürsün, zaman atlamasin cok iyi oldu son sahne funduszeue.infoat mustafayi funduszeue.info artik yeni oyuncular devreye funduszeue.infoi kiyafet köseme cok yakismisdi.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumben bu diziye hayranım vallahi 7 sezon olsunnn

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdiğer diziler 4 ten aşağıya düşmüyor. yada 6 ile 9 arasında reyting alıyor. kosem ise in üstüne çıkamıyor. resmen kanalı işgal ediyor. onun yerine mesela gülse birsel söyle güzel bir komedi dizisi yapsa da ağız tadıyla izlesek. nerde o günler. yalan dünya avrupa yakası bu dizileri özler olduk. ama nerde eee başka kanal olsa bu reytinge bu diziyi hemen kaldırırdi yayından. komedi funduszeue.info birsel istiyoruz.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumtek kelimeyle harika bir film muhteşem hepsinin ellerine sağlık

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumhümaşah keşke kalsaydı beren in boşluğunu dolduruyordu
x kişi değil anonim canım adım da meryem beren saat tartışmasız bu dizinin en kötü oyuncusu hatta küçük şehzadeyi oynayan mustafa bile bin kat daha iyi oynuyor kendisinden ne diyim aldığı paraya pardon verilen paraya yazık

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumberen in oyunculuğu umarım,düzelir yani aradan seneler geçerdiler bari daha biraz oturmuş olsun karakteri ellerini kollarını sürekli sallamasın azcıkta kilo alsın bir zahmet

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar millet 🙋 of ya dün tam izleyemedim diziyi başta yarım saat tek izledim ve son kısmını gördüm . mustafa dızıden cıktı çok üzüldüm ya:) cok tatliş çocuktu . mustafanın buyumuş halı aslında küçüklüğe benziyordu :) dizi daha güzelleşiyor ya şimdi şehzadeler büyümüştüfunduszeue.info kötü yanı zaman gectıkçe ahmedımın ölümü yaklaşıyor :(( . hümaşah gitmiş cok şükür kurtulduk . haremın yçnetımı köseme kaldı ay safıye ögrenmış iskenderın oğlu olduğun ben izlemedim abımden duydum:) fragman cabuk çıksada gelecek bölüm yenı oyuncularda katılacak :) ve de anonımler berenın oyunculuğuna laf söylemeye hakınız yok yönetmen begenmış yapımcı begenmış dizide oynatıyor . tamam eleştırı yapın ama dozunda yapın lütfen .. ve aramıza kayılan nehir ve ece arkadaşım hoşgeldiniz:)

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumher kez biliyoki eger kösem roluni berenden baskası oynasaydı o zaman kösem roluni asla zinhar taşıyamazdı o rolün altında kalırdı bu söylediklerim iltifat degil gerçk
ece

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum yazan kişi
ne alaka beren saat gayette iyi oynuyor yönetmenin söyleyişine göre oynuyor anladın mı tatlım

nehirrr
naz elmas ne alaka ya ayy naz olsaydı reyting ler yerde salyangoz gibi yerlerde sürünürdü allah yazdiysa bozsun eger naz elmas olursa hayatta bu diziyi izlemezdim

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumberen saat yerine naz elmas kosem sultani oynasaydi bu dizi süper funduszeue.info ,

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum yazan arkadaş sana katılıyorum ne olursa oldun hep beren soyle beren boyle diyip o nu suçluyorlar ama beren verilen role gore oynuyor bu yuzden onu kotulemeye kimsenin hakkı yok

nehir

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumde yazan şahıs tersine beren saat okadar güzel oynuyoki okadar yakışmışfunduszeue.info kösem sultan hakında hiç birşey bilmiyomuşa benziyorsun. ayrirıca beren napsın o sadece rolünü oynuyo onun oyunculuguna böyle yorum yaapaamaaassıın

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkızlar ben turmenistanda oldugum için daha yeni başladı desekde olur dizimiz çok güzel gidiyor iyi seyirler arkadaşlar (ha bide dizimizi görmeyen saygıdeğer insanlara selamlarımı sunuyorum hiii kızlar sizde selam verin yoksa yine hakaret edip başlarlar ayiii şimdiden korkdum sakın unutmayın

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumtam hülya'ya alıştık dedik afedersiniz beren batırdı ortalığı, hürrem sultandaki kaliteyi bulamıyoruz , tarihimiz için ne kadar izlemeye çalışırsak çalışalım olmuyor , bir kere oyuncu değişikliği yaptınız umarım en kısa zamanda tekrar yaparsınız . bunu kösem sultan dizisini çok seven biri olarak yazıyorum beren saat yakışmıyor o role

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar güzel sayfam ":) gelim güloşum bende bikaç gundur sayfaya gıremedım dıye sayfamız boş kaldı .. bu arada tebrik ederim yarışmada ikinci olmuşsun :) çalışkan arkadaşım benım :)
bugun günlerden ekinim :) perşembe gününün adını ekin günü yaptık :) gragmanı izlemedim ya ben "( ayyy fragman güloşun anlatıgına göre bombaymış akşama az kaldı ya cok heyecanlı bır bölüm bizi bekliyor. şimdiden herkese iyi seyırler deryam güloşum .. sloganımızda söyleyeyım . ekini görmek mutluluktur :) yok böyle mutluluk varsa söyle ..

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar guzel sayfamizin guzel kizlari :)selamda hayirdir kimse yok deryam aryam yoksunuz??ben firsat bulamadim okullar arasinda yaris vardi oyuzden 19 bolumden sonra yorum yazamadim kimsede yazmamis 19 bolumle ilgilibuarada yarisda 2ci oldum:))
19bolumude geride biraktik super bi bolumdu ayy cook duygusaldi ahmedim agladi bende agladim yikildim resmen ya handan sultan canina kiydi cok uzuldum ya canim ahmedim benim humahşa sultana zulfikara yapdigundan yap diyo bende bi agliyom bi agliyom off ahmedimu boyle gorunce cok kotu oldum yaasonra ahmedim edirneye gitti iyi oldu kafasini dinledi biraz saraydan uzaklasmak iyi geldi gibi onacanim ekinim benim kiyamam ben ona yaa herbişeyim kalbimin en guzel koşesiay birileri musallat oldu ekinime begzadem mucevherleriniz cok guzel falan diyolar padişaha ama ahmedim yanlarina birakir mi oldurdu olari 3e tek yaa canim ahmedim cok kotu oldu pskolojisi bozuldu galiba canim benimm:(((iskenderle mehmed giray yetisdi funduszeue.info onlar yanindakosemde hic bos dururmu ahmedin pesinden geldi ama humahsa sultan kacirdi kosemifragmanida izledim bomba resmen yarini iple cekiyorum cok heycanli safiye sultan kosemi veriyo ahmede ve karsiliksiz bisey yaparmi safoşkiz kulesinden cikarmalarini istiyosonra safiye cikiyo humahsa sultan iskenderin yanina geliyo uyurken aslan kardesim benim iskender falan derken zulfikar aga geliyosafiye sultan eski gucumuzu toplayip kendi oglumuz sehzademizi tahta cikaricaz diyo tabi tabi cikarirsin canisiahmedim varken
fragmanda ahmedim pek yok:(((insallah bolumde sahneleri cok olur

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumya amma uzatdiniz herkes basima yapimci funduszeue.info güzel dizi ve herkesde rolüne cok funduszeue.infoeseniz izlemeyin ben cok begendigim icin kösem sultani funduszeue.info sultan olsun kösem olsun ahmet olsun zülfikar ya herkes cok uymuslar rollerine,

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu hafta reytinglerin daha çok düşeceğini düşünüyorum. çünkü diğer dizilerde düğümler çözülüyor. bol aksiyon var. o yüzden köşeme kimse bakmaz bence.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumarkadaslar ben bulgaristanliyim diziye sahip cikin boyle guzel bir dizi bidaha olmas disarida bu kadar cok izlenirken siz turkiyede neden izlemiyorsunuz hic anlayamadim
bu arada oyunculardan kadir dogulu gercekten cok yakiskli diziye ayri bir renk katiyor
aslinda ahmedi bence o oynamaliydi boyu postu daha iyi dururdu bence
ama bu ekini sevmiyorum anlamina gelmes

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumniye fragmani gec veriyorlar funduszeue.info cok gereksiz yorumlar var hümasah bir sultandir, sultan olarak dogdu öyle yetisdi,ama kösem kacirildigi icin hep bir tepki var bir asil ve dik basli ,onu saraya tutan yanlizca ahmetdir yoksa 10 sefer kacmisdir))) zaten kosemi hayatini okurken ilerdeki olacaklardan simdiki durusu melekdir.büyük degisim olacak .tabi dizinin nasil isliyecegini bilemem ama gercegi osmanli tarihin en güclü kadinlarindan biridir

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdizi guzel gidiyorda retingler niye bu kadar funduszeue.info guzel oynuyor rolune baya kapdirmis kendini sakkalarda baya bi yakismis ekinime:)) ay i safiyeni elme verseler benim hic yakimamis bu hulya afsari kim yapdi sultan yuh yani

`Zeynep` • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumvildan atasever kesinlikle kösem'i oynamalıydı. hem oyunculuk gücü hem de bir önceki oynayan oyuncunun devamı niteliğinde çok daha başarılı. beren saat bu rolü taşıyamıyor.
vildan atasever oyunculuk gücü ile çok başarılı. beren saat dizide kösem değil de bir cariyeyi oynuyor gibiberen saat bir de rolün içine giremiyor

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumhandan sultan ölürken kösemin odaya girisi neydi öyle salına salına :) evet katılıyorum beren olmamış yani bu role. ama izliyorum çünkü hala umudumu kaybetmedim bir yerden patlaması lazım

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumben eskı bır kosem ızleyıcısıyım nesı ıyı dızı yerlerde surunuyor tarıhı bır fılm dıye seyrettım bır sure berbat, reytınglere bakın bırde trt de ertugrulun reytıngıne bakın hıc dusme varmı neden bılen varmı butcesı ımkanları sohret kadrosu neden bu halde neden mı sanlı osmanlıya saygı geleneklere saygı ıste bunun ıcın basarısız oldu ertugrul dızısının tozu olamazlar, dogru durust efekt bıle kullanamıyorlar, tek becerebıldıklerı haremdekılere suslu elbıseler gıydırmek, oyuncu becerıksızse elbısede ıse yaramıyor, bırde ertugrulun kostumlerıne bakalım demek bu butce ertugrulda olsa ortalık yıkılacak, yınede basıte kactıkları cok sey var bır kayık yapamamıslarmı , eskıya dunyaya hukumdar olmazda kaplan gercektı, kosemde pokemondan bır kareden cıkmıs gıbı aslan montajı bılgısayar dumenı onuda beceremedıler varda var cok hataları var seyretmıyorum zaten tek ıstedıgım tarıhımızı duzgun oynayıp dogru bıtırsınler
yagcılık yapmayın haftalık dızılerde yırmıuc yada yırmıdorduncu olmus reytıng , ne anlatıyorsunuz muhtesemmıs, adı kosem dızının kosemı oynayana bak, becerıksız. daha cok oyuncu cıkar dızıden karıyerlerıne kotu bır not eklenecek korkusuyla :) dusunsene yenı bır dızı cekılecek oyuncu arıyorlar yonetmen dıyor bu muhtesem yuzyıl kosemde oynamıs olmaz :) hanı tekrarı yok dıye yazdınız bır ara ne oldu yuksekden mı dustunuz yok hayır yuksekden gordunuz sadece kendınızı

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbiri şu bereni diziden atsın hülyaya bile alıştım ama deki arkadaşın da yazdığı gibi yüzündeki o ton ton olan makyaja alışamadım ayrıca yazan arkadaşa katılıyorum azcık gerçeklik yazdığınızı okumuyor musunuz

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsen ıstedıgın kadar konus kardesım bızde berbat dedık dınleyen yok dervıs oldu reytıng daha ıyı gunlerı :) yı mumla arayacaklar ben ıkı bolumdur seyretmıyorum yorumları okudum , bakalım buna ne soyleyecekler

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsevgili ekip ben sıradan bir vatandaşım iyi bir tv izleyicısıyım izlemez olaydım allah aşkına çektiğiniz bölümleri dönüp bir bakmıyormusunuz 24 3 da izlediğim bölüm berbattı ahmet atları hazırlayın der ve her nedense ormana kösemi kurtarmak için koşarak girer atlar nerde, sopa yıyen ağada nedense sabaha kadar yerde yatar hiç mi uyanmadın saçmalığın danıskası sonra gece çekimlerini bilgisarda ayarladığınız çok bariz ortada insan bari gölgeleri iyi silerdi sıra geldi safiye sultana yahu kadın zindanda ama ne kadar bakımlı saçları tertemiz hiç ak düşmemiş cıldı pırıl pırıl bide üstelik göz altlarını buğulaştırmış olduğunuz çok bariz ortada nedense gittikçe gençleşmiş vb. bisürü şeyden bahsedebilirim biz yıllardır dizi izliyoruz ilk defa değil allah aşkına nerde okudunuz. yabancı dizileri hayranlıkla izliyoruz (game of thrones,vikingler) berbat berbat durul kardeşler daha başarılıydı ha bu arada ağır çekimlerde çok fazla ( :(

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumhülya i gördüm o ne makyaj ayol. ben șok oldum. sosyal hesabında da sadece başını tepeden gösteriyor. ergen gibi dudak funduszeue.info baktım iki kat makyaj yapmışlar. ne gerek var sultan diye yaşlanmadan mi. ben yapanlara karşıyım. sanki o zamanlar fondöten dudak parlatıcı far mi vardı. makyaja karşıyım. yani bir ojeleri kalmış sürülmemis.o yıllarla hiç alakalı bulamadım kimse kusura bakmasın. ben ünlü bakanlarından bu genc olma çabalarını anlayamıyorum. bari tarihi dizide yapmayın. oldu olacak suratlarına korse getirsinler taş gibi dümdüz olsun. yakında onuda çıkarır bu millet.
ünlü bayan yerine ünlü bakan yazmışım o kısmını düzeltiyorum. gereksiz estetik lerin getirdiği mimiksiz yüzlere karşıyım. herşey yaşında zamanında güzel.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdizi başladı çok güzel başladı hümaşah sultan da aynı safiye sulta hiçbir farki yok ondan

nehir

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumevet kafir dogulu cikmamis diziden cok sevindim ya bu aksam izliyicem mehmed girayi

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumcok sacma cok sahte hele o hulya avsarin zindanda bile olan makyaji soylemleri kizimiz oglumuz torunumuz bu ne ya komedi cekmissiniz resmen biraz yabanci filmleri izleyin makyajlari varmi bir bakin boya kupune giriyosunuz resmen
gerci komedi diyemem onsda hakaret etmis olurum berbat birsey bu duzi izlenmiyoda zorla surduruyonuz bakayim nereye jadar

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumseverek izliyorum harika tam bir sultan dizisi

Cicinur • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar:) ay güloşm ne bileyim handan dervışe üzülüyor zehır içiyor sandım kendı derdine yanıyorumş:):)handan bu bölüm ölecekmi?dızının iyi oyuncuları ölüyor ya keşke dızıden erken ayrılmasalar ama mecburen işte .. handan ölünce meydan köseme kalıyor:) istedıgını yapar artık karışan eden yok :) gamzecım nerelerdesın sen ya uzun zamandır yoksun ? sende özletın kendını ,, melekcım haklısın iskender fena aşık köseme :):) diziyi seven anonım arkadaşlar adınızı yazarsanız adınızla size hitap ederız daha ıyı olur

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumekin koç genç yaşına rağmen çok başaılı canlandırıyor "sultan ahmet han" karakterini, canı gönülden tebrik ediyorum, oyunculuğu muhteşem.. bakışları, mimikleri, hareketleri hepsi yerli yerinde. tebrikler, tebrikler, tebrikler öldüğünde epeyce bir boşluk olacak malesef :(

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumarkadaslarim bacagim kirildi trafik kazasi gecirdim yazdim kaza diye kimseden gecmis olsun gelmedi😢sizleri ve yorum yapmayi öfunduszeue.infoumda sistemli dizi düsmanlari aslinda hem diziyi izliyorlar hemde yan funduszeue.infoer cok güzel artik bu dizide bahane arayip duruyorsunuz biz kösem izleyecisine funduszeue.info yorum icin burda degilsiniz amac sistematik sadece beren ,hülyayi kötülemek ve tarih eldrn gidiyor mantigi yazik funduszeue.info koc metr horozoglu kadir dogulu hülya avsar beren saat berk csnkat mehmet kurzulus ve de hepsi süper oynuyorlarekin koc genc padisah rolunde gerecekten oyunculuguyla funduszeue.infoa bir yorum yaptim cenaze handan sultanin funduszeue.infoer ögrenecek mi merak funduszeue.info duygulandim son bölümde zaten cok agrim vardi funduszeue.info iki damla yaslar akti..o sahne ekinin dervisi öldürürken gözelerine baktigi funduszeue.info koc muhtesem oynadi keza dervis te öfunduszeue.info geceler gute nacht
gülend bende sahin giray cikmamistir diye ümit ediyorum cok güzel oynuyordu köstendil.hümasah tamamen validesinin yaninda kösemr mahsus sempatik funduszeue.infozi cok özledim haberlerinizi bekliyorum almanydan sevgiler

Gamze • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumaryam gülrndanim gozel hepinizi cok özledim affedin hastayim funduszeue.info giris yapip funduszeue.infoni iyice inceledim ahmedin tasidigi tabut annesi handan funduszeue.infoi intihar edince ölüyor ve kösemin kollarinda annesi icin funduszeue.info iskenderin siri ögrenmesini istiyorum hakki var annesinin safiye sultan oldugunu ögrenmeye iste o zaman tehlike olusur taht icin ama.cünkü iskender bu durumda babasinin kardesi funduszeue.info in safiye sultandan oglu yani funduszeue.infoa adi yahya funduszeue.infoe funduszeue.info göre ama hicbir zaman taht in sahibi funduszeue.infoa kafes denilen ilk olarak ahmed hanin baslattigi kardes katli yerine hapis sekilde yasayan ve sonra padisah olacak padisah.büyüyünce ve sultan ahmed ölünce yerine gececek ama tutsak hep korkuyla büyüdügü icin pskolojisi cok bozuk bir padisah olacak iki kez kisa süfunduszeue.info gecelet gamze
dizi bitmiyor yapimci acikladi ab de hep birinci diziyiz ve yayinlanan 30 ülkede gün funduszeue.info hala dizimize yüfunduszeue.info

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyaa lütfen şu fragman lari erken yayınlayin hiç bir dizinin bukadar geç yayinlanmıyor
dizi harika sadece kadro biraz eksk ama giderek. dolacak ilerledikçe hikayeler arttıkça yeni oyuncularda katılacak benim yorumlardan anladigim kimse oyunculuk tan konuşmuyor hep beren öyle hülya böyle ya neçok cekemeyeni varmış bu kanarin bal gibi yakisiyorlar
çok cekemeyeni varmış bu kadınların hülya ve beren in ikisine kutlarım harika oynuyorlar

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumcanim aryoşum benim:))yok kiz handan kendi derdine yaniyo:))ahmed dervisin handana meftun oldugunu ogrenince sinirlenip handana hesap sormaya gidiyo oda korkusundan napicagini sasirip zehir iciyo ahmedimde kapiyi kiriyo:)

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumay ay kösem sayfasının gülü gülendammi gelmiş:):) bizde seni çook özledik güloşum ya :)iyiz canım sen geldin daha iiy olduk:) fragman çıktımı ben daha izleyemedim ya:( ahmedım aglıyomudu kıyamam ben ona:(:( handan zehırmi içiyor? nıye acaba dervışın ölümüne dayanamadı dıyemi?, ben baştan biliyordum o hümaşah az degıl dıye :) neyse şimdilik bu kadar:)

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar guzel sayfamizin guzel kizlar aryam deryam sizi cook mu coook ozledim:))ya siz benim en iyi arkadaslarimsiniz:))nasilsiniz?iyisinizdir insallah yaa cok duygulandim:))yorumlarinizi okuyunca :))sizin icin degerli oldugumu hissetdimsizde benim icin cok degerlisiniz biz bu yola beraber girdik:))neyse cok duygusala bagladim yine:))
18 bolumude geride biraktik efsane bi bolumdu ya:))olaylar olaylar nerden baslasam oncelikle handan sultan kosemin basina vurdu bu ne cesaret kosemde az degil yani zivanadan cikardi kadini:)hihi sonra bu vesileyle hatuncuk yani kosemin hamile oldugunu ogrendik bence bi sultan dogucak cunku pek sehzade falan demediler ahmedimin bu uzgun haline moral olduahmedimin kafasi cok karisti dervisle sokakda dolasirken herseyi anladi bi adamla konusunca sordu ya peki sultan ahmed ne diyo bu ise diye sorduonlarda sultan ahmedin hicbiseyden haberi yok falan dediler yaa ahmedime kiyamam ben ya guvenilir kimse yokyaninda bi tek zulfikar ve funduszeue.info dervis oldu hic uzulmedim yani handan sultan icin uzuldum ama yaptiklari yanina kar kalamazdi herkesten rusvet falan aliyomusbiliyodum zaten boyle biri oldugunu nihayet ahmeximde gordusonra haci aga az kalsin oluyodu halime kurtardi hepimiz biliyoruz ki halime kosemin hayrina yapmadi bu isi kendi cikarlari icin yapti yani bence oylesonra mehmed giray ucuz kurtuldu oldu sandim basta ama sonra gosterdiler olmemis cok sevindim yasadigini gorunce ya buarada sahin giray yok oldu birden adi yaziyomudu yokdu galiba funduszeue.infoah cikmamistir dizidenseverim karloscugumu;))
ayy dag gibi zulfikarcigim gidiyodu cok sukur kurduldu humahşa sultana sonsuz tesekkurler:))kurtardi zulfikarcigimi:))ay humahşa ve zulfikar aski olsa ne guzel olurdu:))benimki sadece bi hayal:))haha
ay humahşanin guzelligine bayildim cok guzel zarif nazik bi sultan anasina cekmemis:))aslinda safiyede guzel ama cadiligi var yaniay safiyenin haline acidim ya ordaki kadin umursamiyodu safiyeyi amasafiye gununu gosterdi ona:))nasilda girtlagina yapisti:))ya bulbul ogrendi iskenderin safiyenin oglu oldugunu kalbim gump gump atti ya sonrada soyleyen hocayi oldurduler uskudardaki hocayi yani
humahsa okudu mektubu bencede safiyeye soylemezbakalim neler olucak
19 bolum fragmani izledim yaa ahmedim agliyodu canim herseyim kiyamam ona ben yaa kosem ile birlikte agliyo:((sonra ahmedim dervisin handan sultana meftun oldugunu ogreniyo ve handan sultan zehir iciyo ahmed kapisini vura vura aciyo ve handan yere yigiliyo ahmedim validem validem diye bagiriyoya humahsa cok guzel falan diyorum ama oda az degil ya safiye ile birlikte plan yapiyo koseme bisey yapiyolar galiba cunku humahsa " kosemin akibeti sizin iki dudaginizin arasinda"diyodumeraklar icerisindeyim bakalim neler olucakiyi geceler kizlar

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummerak etme bitmez,kiskanalarda bos bos beklesinler bitsin diye,yeni fragman cikmis yine süper bir bölüm bizi bekliyor

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu ızlenme oranı ıle ne dersenız deyın yapımcı bıtırmese kanal bıtırecek :) moohtesem raytınggg

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumvallaha ben dervişten nefret ediyordum iyikide öldü ama ne olur muhteşem yüzyıl bitmesin ben her perşembe heyecanla ve sevinçle bekliyorum başlamasını ben muhteşem yüzyıl kösemi çok seviyorum bu arada izlemeyenler yorum yazmasın
ne olur kardeşlerim oy verinde reytingler düşmesin yoksa bitirecekler muhteşem yüzyıl kösemi ben çok severek izliyorum ne olur bitirmeyin hem bence tarihi yüzyıla göre çok güzel bir film o filmin bitmesini isteyen adam varya o izlesin bir anlasın sonra karar versin bitip bitmeyeceğini başkan mısın nesin ilk önce filmi bir anla sonra karar ver bitip bitmemesine

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsüper bir dizi kösemi cok seviyorum fragmani niye geciktiriyorlar anlamiyorum.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkurtlar vadısı yırmı yıla yaklastı reklamını yapmıyorum reytıngıne bakın bırde muhtesem yy koseme basarıyı goreceksınız ozaman cok kotu cok

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbence derviş in ölmesi çok iyi olmuş tamam kabul ediyorum her şeyi ahmet için yaptı ama insanlardan rüşvet alıyordu bunudami ahmet için yaptı kendi rahatı için mehmer giray i , zülfükar ı ve hacı yı olume atti
☺😉nehir☺😉

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyokluktan bır ara baktım kıyafet seyreden defıle programlarını ızlemelı, ne ınsanlar gordum ustunde elbıse yok, ne elbıseler gordum ıcınde oyuncu yok , neyse yenı dızıler gelıyor seyreden seyretsın ben sadece begenmedıgım bu dızının yorumlarını merak ettım , adı guzel kendı yok
beren saat bu dızıden sonra reklam fılmınde bıle oynayamaz, jubılesını yapıyor kazanacagını kazansın ıste daha kımse rol vermez ıste bukadar kotu

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumharika bir bölüm funduszeue.info dervise üzüldüfunduszeue.infoilarda sultan ahmet cok yakismisdi.kösemim bu bölüm cok güzeldi kiyafetleri cok funduszeue.infom iskender olayi artik ortaya funduszeue.info gelismeler olacak

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumaslında dizi gayet güzel beren ve cennet hariç diğerleri iyi oynuyor bu kadar düşük bir reyting beklemiyordum

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumay kimler gelmiş kimler!!güloş yaa hele şükür geldin özlettin kendini arya ile hep seni aradı gözlerimiz iyiki geldin artık ya:))diziye gelirsek hümaşah ve zülfikar aşkı bilmem tutar mı?ama hep diyorum zülfikarı,dervişi ve kuyucu muratı hiç sevmiiyooruum:))mehmet girayın ölmesini hiçmi hiç beklemiyordum çok şaşırdım erken çıktı diziden neyse sevdiği fahriye ile buluşmuşlardır:/kösem ile handan savaşı heyecanlı gidiyor:)bülbül de öğrendi gerçekleri;)bomba bölümdü ya tam anlamıyla

ARYAM NEREDESİN BIRAKMA BENİ DAYANAMAM:'(Derya46) • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumcok tica ediyorum su dizinin senaristine soyleyin biraz bu donemi arastirsin muhtesem yuzyil en azindan olum sahnelerini net yapiyordu
!! bosuna elestride bulunmayin islerine gelmeyeni siliyorlar

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumhalıme hacıyı kurtardı ya dedım kurtarırsa ben fınal yapıcam , gule gule seyredın artık zaten aman belkı duzelır belkı duzelır dıye seyredıyordum halıme hacıyla kosemı gorusturdu kapattım, yorumlarda yazıyo dervıs olmus dıye sevındım adam daha cıddı projelere yonelmıstır :) halımeye bır bıcak ıkı adam verseler saray baskınını bastırırdı :) yas grubuna tarıh dersı dıye seyrettırın dıycem tarıhı fılm degıl:) harem carıyelerıne bırer bıcak verın kovun ısten muhafızları cekılın leeen halıme gelıyooo harem serdarı rezalet entrıka yapıcam heyecan katıcam dıye ne komık hallere dusurdu fılmı, bu arkadaslar tıms ın medya takıpcılerımı goy goy luyorlar bukadar elestrıler ne yalan mı?

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumne olur yeni sezonda da devam etsin kekeşke derviş ölmese idi çünkü herseyi ahmet için yaptı yoksa babası onu da mahmut gibi öldürecekti

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumben daha 2 ay önce yazmıştım "sultan ahmet, dervişi kendi eliyle öldürecek" diye.. izleyiciler neden bu kadar şaşırdılar acaba..??!!?? tarihte zaten bilinen bir gerçek(!) bu..!!!

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu seferde reyting yapmazsa diziye yapilmis en buyuk haksizlik funduszeue.info bir bolumdu gercekten artik yoluna girdi lutfen kimse dahada kotulemesin super oyunculuktu tebrik ederim.

Berilcik • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummehmed giray yasiyo kurtuldu ay cok sevindim

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumcok tica ediyorum su dizinin senaristine soyleyin biraz bu donemi arastirsin muhtesem yuzyil en azindan olum sahnelerini net yapiyordu

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar herkese . bölümden önce yorum yazamadık kaç gundur kösemcanları yalnız bıraktım:) ay ay benım sayfamın güzeli güloşumm gelmiş çok şükür geldın güloşum sensız v sayfa güzel degıldı ..
neyse bugunki bölüme gecelım süper dehşet bir bölümdü ya nereden başlayacağımı bilemedim baştan başlayayım .handan yıne paçayı kurtardı ben kösem düştüm başım çarptı gibisinden bişey söylersandım ama öyle demedı ..kösemcık hamileymiş sevındım .ay zülfıkarcım ölüyodu ya hümüşah onu kurtardı , mehmet gırayda öldü ya çok üzüldüm keşke kadır doğulu diziden çıkmasaydı .hacıda son anda kurtuldu :) derviş te vezir olur olmaz hemen rüşvet almaya başlamış yanı ahmedım çok üzüldü ya kıyamam ben ona ne karara vereceğime şaşırdı ama sonra öldüreme karar vardı ben çok şaşırdım dervişi öldürmesine açıkçası hala inanmıyorum .. ahmedım nasıl kendı elıylede öldurdu ınanamadım funduszeue.infoda cok üzüldü ya oda dervişi seviyor ,.hümüşah annesı gıbı köseme düşma degıl bence .ay en bombasıda bülbül iskenderın safıyenın oglu olduğunu ögrendı .sonrada safıyeye mektup yazdı hümüşahta okudu bence safıyeye söylemez .. söylerse cok güzel olur ama :) . iskenderde safıyenın yanıdakı kadına kızdı o hala bır sultan falan dedı annesini korudu:) şimdilik benden bu kadar bunlar aklıma geldı :)
keşki diziden sonra fragmanıda verseler ya ..

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumya usteki yazan arkadasim niye paraliyon kendini git sen dirilisi izle ikide bir dirilis deme ne buya
evet cok yakiskli oyuncular var varmi bi dieceiniz ha
ben muhtesem yuzyil koseme her hafta iple crkihogum

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumher zaman muhteşem yüzyıl kösemi kötüleyen ve
her zaman muhteşem yüzyılı kötüleyenler ve yorumlarıyla kötüleyenler vb. şeyleri yapanlar her zamanki gibi muhteşem yüzyılı kösemi kötüleyenler bu gün yine muhteşem yüzyılı izleyecekler.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyazmislar bu dizi kosemi anlatiyor diye o zaman muhtesem yuzyil kismini cikarinda tarihimize saygili olun osmanli padisahini harem agasi gibi yaptiniz oyunculara yakiskli guzel diye hayranliginizdan degil role yakisiyormu oynayabiliyormu bu dizide ceddimizi kucuk dusurecek carpikliklar varmi diye bilincli izleyin yada tepkinizi koyun. bilincle izlesin izleyenler bukadar elestiriye hak vereceklerdir

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbazilarina ne verirsen seyreder birakin seyreden seyretsin arkadasin dedigi gibi seyretmeyen seyretmesin , yabancilar daha cok seviyor bu diziyi acaba neden:):) gulermisin aglarmisin kosemin uzerine kurulmus dizide kosemi oynayan rolunu tasiyamiyor yarin sultan ahmed olse derviste gider diziden oturun seyredin ne kaldi hiccc!
burda yorum yapmakta kabahat funduszeue.info yapimci okurda dikkate alir diye funduszeue.info diriliste yazilan butun olumlu ve olumsuz yorumlari yapimci dikkate funduszeue.info ne istiyorsa onu funduszeue.info yapimciya berenle hulya olmamis kiyafetler olmamis senaryoda degisklik yap izleyelim funduszeue.info var funduszeue.info dizi hakkinda yorum yapma sayfasi bizde yorum yapiyoruz begenmedigimiz yonlerini funduszeue.info sizin gibi bayiliyoruzmu funduszeue.info yorum ozgurlugumuz funduszeue.info gayet modern ileri gorusluyuz ve funduszeue.info bende ab grubunda yer alan bir funduszeue.info begenmedigim yonlerini funduszeue.infoin peltek gibi cocuksu konusmasi hic hosuma funduszeue.info turkcemizi funduszeue.infon olaylar karsisinda donuk tepkisiz halleri benim senaryoya olan inancimi funduszeue.info gercekcilik funduszeue.info mu funduszeue.info yazmakta kabahat funduszeue.info lutven artik.
!! bunu yazan arkadasa tesekkur ediyorum on numara bir yorum

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum07 18 yazan arkadas evet ben bu diziyi sadece beren icin izlemiyorum
mesela ekin kadir dogulu mete horuzolu gayet iyi tasiyolar diziyi karkterleri oturmus ben beyenerek izliyorum
beyenmeyen izlemesin kimse zorlamiyo

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumanastasya iyidi ama reytinkler iyi degildi zaten diziye beren saati funduszeue.infoe koyacaklardi dizinin reytinklerinin dusmesiyle beren saat rol aldi dizide zaten reytinkler iyi olsaydi bile anastasia 9. bolumde cikacakti beren girecekti
dizi çok guzel heleki bu akşam dqhada guzel ayrıca beren rolünü çok ama çok iyi yapiyor yapmacik diyenler ağızlarina yapacik demek istiyorlar begenmeyenler izkemeyin ve yorum da yapmayin bukadar açık ve net

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummehmed giray rolunu gayet iyi yapiyo siz nedemek istediniz ben anlamadim
tamam bereni bende sevmedim ama yani napalim onun icin kadir doguluyu izlemeyelimmi napalim
ekinide seviyorum mete horozolunuda
bu satten sonra berenin yerine kimseyi koymazlar anastasiya daha iyidi

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummehmet giray hepsi hikâye role yakışan kim var sultan ahmed den başka hulya avşar iyi cennet kalfa neyin pesinde halen o bernle oynadığı dizi ni n adı neydi fatmagulden çıkamamışlardır ikiside kösem sultanın ağırlığı yok elbiseleri bile tasiyamiyor yan yuruyor dikkat ederseniz görürsünüz başka oyuncusu yoktu değiştirin bereni ondan sultan rolü vs olmaz bihter tarzı roller yakışır sayın yapımcı siz hic düşünnemedinizmi bu kız bu rolü yapabilirler mi diye

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumnolur final vermesin bu diziyi çok seviyorum ekin koç selamlar😊😄

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumvildan olmamış. zaten onun oynadığı diziler hemen final yapıfunduszeue.info bu tarz benimdeki özlemi getirseniz bunlardan daha iyi oynardı.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumberenicok begeniyorum tamda kosem sultan rolu hakkinda beren funduszeue.info su an kösemin genclik yillarini vede daha bozulmamis halini izliyoruz,tarihi okudugumuzda korkunc bir degisim göfunduszeue.info büyük entrikalara büyük oyunlari funduszeue.info simdiki bölümlerde biraz daha sultan ahmet ve kösem sahnelerini sahnelerini,asklarini izlesek daha iyi funduszeue.info ahmet genc yasda ölüyor,kösemin gücü dahada büyüyor.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdiziyi izliyorum ancak ilk bölümlerdeki kadar perşembeyi iple çekmiyorum. o kadar zevkle izliyordumki internettende aynı bölümü üç dört defa izliyordum. hele 3. bölümü ve de ahmed'in acemiyle dövüş sahnesini tekrar tekrar izledim. beren saat çok samimiyetsiz ve sığ oynuyor kadının bedeni orda ama aklı başka yerde gibi .

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumfragmani bende izledim zaten iki karakteri beyeniyodum mehmed giray ve zulfikar isallah diziden cikmazlar rollerine yakisiyolar
bu arada en usteki yazan arkadaslar istemeyen izlemesin beyenmiyorsaniz bakmayin ya nedir bu anlamadik hem beyenmiyorsunuz hem izliyonuz hemde yorumda yapiyonuz bu nasil seydir arkadas neyse bulgaristandan selamlar hepinize

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar nasilsiniz guzel sayfamizin guzel kizlari prensesleri:))gonlumun sultanlari:))aryoşum deryoşum sizi cook ozledim biz bu yola beraber girdik ben sizi hic birakir miyim:))bitanecik kosemcanlarimsiniz siz benim:))aaa eylul ve gamze yoklarinsallah gelirler ve tam kadro yorum yapariz:)ayy yine çok konusmadan yorumuma geçim bu seferde baya bi uzun yazicam
ben16 bolumu izleyemedim çunkusu dizinin ozeti bitti yeni bolum basladi reklam oldu tam o siradada elektrikler gitti yaa nekadar sanssizim ben haftada bi kere ekinimi goruyom onuda goremedim ya cokk uzuldumm belki elektrik gelir diye dizinin biticegi saate kadar bekledim ama gelmedi:((sonra netten izlemeye calisdim acilmadisonrada firsat bulamadim buaralar okul dersler derken bi turlu firsat olmuyove nihayet persembe 16 bolumu izledim:))ayy simdi iki bolum birden aklima gelmiyo aklimda kalan sahneleri yaziyim en iyisihumahşa sultan geldi safiye sultanin kizi çok guzel bi gelusti ya agzim acik izledim cok guzel bi kadin boyle zarif nazik cok guzel ama sinsilikde yok degil hani anasigile cekmiş heralde safişe yani:))ayy zulfikarcigima noluyo aşik oldu galiba haa aman deyim zulfikar dikkat safiye sultanin kizina guven olmazhumahşacim oyle mendil vermeler falan noluyoruz zulfikarcigimin uzulmesini istemem iyi adam yaa kalbi guzel mete horozoglu oyunculuguna alkiş yaa helal olsun muhtesem bi oyuncuekinimle eskidende birlikte ayni dizide rol aldilar ordada aralari cok iyiydi:)benim adim gultepe
mehmed giray koseme herseyi anlatti iyi yapti ya hersey ortaya cikicakti ahmedim herseyi ogrenicekti az kalmisti ama dervis herseyi mahfetti onun yuzunden hain korkak yagicik

oluyorum ona ahmedime yalan soyluyo gozune baka bakayapdiklarini ahmedim ogrense kellesini alirdireyhan agayida oldurdu oysa herseyi reyhan aga biliyodumurat pasayida sevmemeye basladim surekli kiskaniyo gibi dervisi bilmiyorum yada bana oyle geliyoay ustunden kac gun gecti sahneler aklima gelmiyosimdilik bukadar artik sayfaya sk sk giremiyorum canlarim lutfen kusura bakmayin haberde veremedim:(aa bu arada dun kanal d de senden bana kalanin tekrari verdi izledim ya keyifle ekinimi izlemelere doyamiyorum canim o benim canim:))sizi seviyorum kosemcanlarim cook optum:)

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumfragmani izledim yine gümbür gümbür bir bölüm funduszeue.info bu elestireler galiba kapasiteleri funduszeue.infoyin size zorla izleten varmi yok aslinda gizli gizli seyrediyorlar,))) vallah neme lazim harika bir dizi her persembe büyük bir merakla bekliyorum.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumzulfikarda olurse hele ki mehmet giray olurse dizi gümdur kimsede izlemez artik bitsin

Berilcik • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum21 26 've 23 02 yazan arkadaslar benim annamadim siz ne izliyorsunuz ilk once izlediniz dizinin adini oyrenin sonra elestirilere baslayin nedemek istediimi anliyacaksiniz
adi ustunde kosem sultan
've sonunda kosem sultana nolucak sizde gorucedksiniz
kimse ama kimse osmanliyi kotuleyemez ama yani siz yemen hersey cozulsun istiyonuz durun bi sabredin bakalim yani yapmayin boyle arkadaslar

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumonce herkesin dusuncesine saygili olmak lazim, buradaki tum elestirilerde dizi ve oyuncular elestiriliyor iyi olur kotu olur bu sanat sanatcilar iyi de oynar kotude onlar herseye hazir ama elestiriyi hazmedemeyen kraldan cok kralcilar var . burda havlayan yok guzel bolumler olsun turkiyede elestiri almasin bukadar bukadar insan guzel bir turk tarih filmi gormek istemedigindenmi yaziyor, begenilen oyuncu var begenilmiyen ortak bir gorus var ama agir ama hafif kimse agzini bozmuyor yazik
bukadar buyuk bir dizi oyle cok yurt disi satislari olmus ki cizgi filmden firlamis gelmis bir aslan, kagittan yapsalar daha gercekci olacak bir kayik, mahalle arasinda bir saray kapisi sokaga bakiyor , padisahin repliklerinden biri " hicbir masrafdan cekinmeyin kacinmayin" vay birsuru hikaye bir cesme suikasti var evlere senllik, adamlar dizilerde binlik jeep patlatiyor hadi patlatmiyor de inandirici en azindan . oyunculara bakiyon denge yok kim cariye kim valide sultan belli degil kimsenin kimseye saygisi yok al sana muhtesem dizi, bizde bekledik ve heyecanla seyrettik hayal kirikligi baska birsey degil gelde konusma simdi

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar👋 fragman cıktı handan kösemi zehirliyodu galıba . ahmette dervişe sus herşeyı bılıyorum falan dıyor . daha varda unutum:):): ay ay benım melegım birtanem can parçam sol yanım zeynom gelmiş ya bugunki en guzel yorum zeynomun yorumu :): görünce cok mutlu oldum funduszeue.info melegım birtanem derviş çok eskıden beri handanı sevıyor handana dedı handanda yenı yenı dervişten hoşlanıuor bunu halime ögrendı bakalım bu aşkın sonu ne funduszeue.info şimdilik bu kadar güloşum hala gelmedı:(:(

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummehmed giray olurse asla izlemiyicem cunku en sevdiyim karakter askim o benim zulfikarda oyle

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumberen saat oyunculuğu kötü dizide onu hissetmedim

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumfunduszeue.info diziyi biraz izledimde sulltan ahmedin annesi dervisle bi munasebetimi var?? koseme bakdim guldum gecdim valla :)) ilk konusasini deyismisdi beren simdi duzeltmis..

`Zeynep` • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkadir dogulu icin izliyoruz zaten oyunculuu cok guzel ama fazla rol vermiyolar sadece sacma sapan seyler veriyolar ama napiyim onun icin yinede izliyicem isallah daha fazla sahnesi olur nediim
ha bu arada dizi asla final olmiyacak cunku yurt disinda cok izleniyor buraya ikide bir gelip havlamayin yeter artik nede merakliymisiniz final yaptirmaya orda okadar cok emek harcayan varki biraz saygi gereksiz yorumlarda yapmayin hicte kotu bi dizi deil ve baska dizilerlede kiyaslamayin

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumhulya avsarin. yerine filiz akin veya emel sayin iyi giderdi hulyadan iyi oyuncular da var emel sayin oynasaydi hulyadan iyi rol yapardi

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumcatlayin durun dizimiz yoluna devam ediyor))); bakalim humasah safiye sultani zindanda kurtaracakmi,bence safiye sultanin yanina handani göndersin ikisi birbirlerini yesin funduszeue.info encok iskenderin olayi aciga ciktimi olacaklari merak ediyorum.zülfikar humasahi gördü dili funduszeue.infoat mustafaya yazik ya daha cok kücük kaldiramazki o kadar seyi zaten ilerde basa gectiginde pskolojisi hayli yipranmis olarak cikiyor.büyükler kaldiramazki varkin parmak kadas cocuk ne yapsin-bu hafda kösemin kiyafetleri harikaydi mavi olan süperdi.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummuhteşem yüzyıl kösem bitmesin izlemeyen islemesin ama biz izleyenler kadar bilgileri var dizi ile alakali bu nasıl oluyor bilmiyorum yeni sezonda atv yada fox ta devam etsin ne olur biz severek izliyoruz bizi madur etmeyin ne olur

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsayın kösem hayranlarına bu mal dizi mayısta bitiyormuş geçmiş olsun çok sevindim tutmayacağını baştan biliyordum

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumevet bizcede öyle gerçekten oyuncu doğal olmalı kasıntı gibi rol yapanlar var sıcaklığı veremiyorlar biz izleyeciyi soğutuyorlar maalesef

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumvildan atasevere cok guzel bir kadin, fakat oyunculuk farkli bir sey. iyi bir oyuncuda mimik cok onemli. beren saatte bu yuzden fazla tutulmadi. ondada bu rolde mimik eksigi var. ornegin muhtesem yuzyilda hurrem sinirlendigi zaman gercekmis gibi, sanki gozlerinde ates fiskiriyordu. veya guldugu zaman icten guluyordu. vildan atasever ve beren saatte bu eksk. oyunculuk sadece guzellikle olmuyor. handan zaten hic uymamis. nebahat cehrenin sadece durusu ben valide sultanim diyordu. okan yalabik oyunculugu muhtesemdi. o kibirli durusu, gozlerindeki korku, sanki gercekten ibrahim pasaydi. iki diziyi yan yana getirip dikkat edin oyuncularin mimiklerine, duruslarina, gozlerine, vucut hareketlerine aradaki farki kendiniz goreceksiniz.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumberen saatin yerine muhtesem oyuncular vardı timur savcı bu sene oyuncularını iyi secememis ayrıca hülya avsarda diziye uymuyor sultan olarak emel sayın diziye güzel yakusırdı

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumvildanatasever berbat oyuncu degildir yeni oyuncular gelirse diziyi kurtarirlar yayindan da kalkmaz taninmis diger oyunculari da diziye dahil ederler hande subaşı. ekin turkmen oyku celik de gelirse dizi daha da iyiye gider olumsuz yorumlarda bulunmayin

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumfınalı yaparlar artık seyırcının nelere tepkılı oldugunu bılıyorlar rol yakısana, tarıhımıze yakısır olmasına, yabancıya satarsın tabı osmanlıyı ne hale getırdıler yazık

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdiziyi kurtarmak yerine dahada batiriyorlar. vildan atasever yazin oykusunde berbat bir oyuncuydu, zaten dizi yurumedi. nasil vildan atasevere boyle onemli bir rol verirsiniz. kadin guze,l fakat oyunculugu berbat, yuzu donmus gibi. mimik hic yok. cok yazik. dizi cok guzel olabilirdi. muhtesem yuzyilin golgesi bile olamamis. oyuncu secimi berbat. muhtesem yuzyilda oyuncular superdi. o yuzden tutuldu.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbir yiyecek reklaminda padisah ve yanindakiler funduszeue.info komedi seklinde yapmislardi ama onlar bile dah funduszeue.info arada denk geliyorum dur bi bakayim diyorum oyle sacma oynuyorlarki aglanacak sahnede gulesim funduszeue.info ayni cuneyt arkinin filmi funduszeue.infoiler aglayarak izlemisti dunyada en kotu film funduszeue.info gibi funduszeue.info yapay duruyo funduszeue.info ayni cuneyt arkinin trambolinden atlayip ziplayip kalenin tepesine firlamasi gibi absurt birsey anlayin artik.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbnce zlfikar ve hurmasahin eskiden bir ilisk yasamislardir.cünkü ikisde ilk karsilasdiklarina saskinlik vardi bakalimm ilerki bölümlerde belli olur

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumha ha ha kösem sultan bu hafta ab grubunda da gerilemiş totalde ab de ise 5. olmuş bence dizinin finaline kendinizi hazirlayin aslında hakkediyo ama izleyenleri var onlara haksızlık olmasın diye daha fazla kötülemeyeyim arkadaşlar kösem bu sezon final olacak kesin bilgidir.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumiskenderin sırrını bilseler bile ortaya cıkarmazlar sonucta iskenderde bir sehzade ortalık karıscak galiba alya.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumevet çok iyiydi funduszeue.info aryam halime işini biliyor:)ay zülfikar da yani hümaşah hiç olur mu?of gerçekten hala daha hiçmi hiç sevmiyorum zülfikarı:iskender ile safiye konusunda ise merak içindeyim ben funduszeue.info yine kösemini savundu çok seviyor onu:)♡

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumo sandal efekti tam bir rezillikti muhteşem yüzyıl dan dünya yükü para kazandınız bari çekim kalitesi iyi olsaydı beren saat olmuyor olmuyor olmuyor

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumson zamanlarda senaryoda kosem uzerine yazilanlar kosemi tam bir aptal pozisyonuna sokuyor dikkat edin film senaryosundan bahsediyorum tarihten degil. dervis olmasa kosemin ahmedi olmaz handan olmasa kosemin ahmedi olmaz , bunu anlamayacak kadar aptal ama idealist kizimiz yani berebn hanim hem aptal hem kurnazlikla milleti tuzaga dusuruyor hemde cizgi film kahramanlari gibi. zaten rolu beceremedi, millet cocugunu tahta cikarmak icin hunkar ailesini yok etmeye kalkiyor senin ahmedini tahta cikarmislar hayatini kurtarmislar yaptigi dusmanliga bak yani filme heyecan getirelim derken karakterleri ne duruma dusurduler. cogu rol oynayan oyuncuya ters geliyor bu askar, sahin giray rolun hakkini veriyor helal olsun , dervis super, ahmed cok iyi, beren saaate gelince herkes her rolu oynayacak olsa tuttugunu getir herkes oynar olmuyor iste yanlis secim. sen tatar ramazani ilyas salmana oynatmis gibi oldun yonetmen kardesim. bak humasa sultan geldi nasilda rolunun hakkini veriyor bukadar millet iyi deyip saksakcilik yapsa hoslarina gidiyorda olumsuz olanlara neden katlanamiyorlar

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsiz finali bekleyin durun biz dizimizi izlemeye devam funduszeue.info güzeldi haftaya bir cok olay netlesecek.kösemin bu hafda kiyafetleri güfunduszeue.info güzel kadina ne funduszeue.info ahmet bu bölüm az sahneleri vardi sanirim gecis bölümleri olunca oda normal.zülfikar ile humasah gecmisinde kesin bir seyler funduszeue.infoa bak kizini gör derler hümüsah da sinsi ve gizli yürüfunduszeue.info giden kosemimle ugrasiyorlar,artik yeter.kösemle ahmet sahneleri biraz daha romantik yapsinlar.kösemim ne yapsin bir rahat birakmiyorlarki askini yasasin)))

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumson olarak ıyıye ıyı kotuye kotu dervıs rolune sultan ahmet rolune zulfıkar rolune sahın gıraya elestırılere bakın beren saate bakın bu dızıde dervıs sahın gıray bulbul olmasa seyredecek bırsey kalmadı kı padısah ve sultanlara daha saygılı saygın bır yer verılmelı bu da dızıden kacırıyor seyırcıyı.olumsuz yazmak karalamak degıldır

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyurtdisina satildi diye final funduszeue.info bile biliyor artik boyle funduszeue.inforde iyuncularla bile sezonluk sozlesme funduszeue.infosina da sezonluk funduszeue.info kanalla bile sezonluk funduszeue.info dizi bitecek belli funduszeue.info bosuna kendinizi funduszeue.infoorum boyle kaptirirsaniz bittiginde cok funduszeue.infoizi obur turlusune funduszeue.info yani dizi bitecek sahnelerden bile belli.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumseverek ızlıyorum dıye yorum yazdım gercekten pısmam oldum son bolumde. artık kosem konusunda cıvıttılar carıye padısah anasına kafa tutuyor bas gozdede olsa cıvıttılar olcu kactı ıyıce ve beren saat yakısmadı dıyen arkadas tamamen katılıyorum. entrıkalar cok cocukca kacmaya basladı agzından mektupla valıdeye suc ısnadı . ne guzel gıdıyordu bu dızıde sızlere omur oldu. beren saate kadar kımse yokmuydu memlekette, humasa rolune cok yakıstı onuda soylıyım
handan kendını nasılmı savunacak bunlar carıye ıcın valıde sultanı surerler ıdam ederler zındana atarlar zaten zındana gırmeyen bır sultan ahmet kaldı baslıyolar guzel guzel bozdular cok kotu oldu seyredecek bısey yok tvlerde bu da gıttı

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumvildan atasever diziye gayette güzel yakıstı keske anastasyanın büyümüs halini vildan atasever canlandırsaydı güzel bir oyunculugu var alya.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumvee yine süper bir bölümün sonuna geldik:) baştan başlayayım o halime ne akılı ya helal valla.. iskenderin safiyenın oglu olduğu ortaya çıkarsa ne olur acaba cok merak edıyorum .vildan atasever diziye dahil oldu ben vildanın oyunculuğunu sevmedim ya . zülfikar hümüşah sultana aşık oldu ya :):) canım yazık ona acaba hümüşaha zülfikara aşık olurmu.. ahmedum annesine nelerde dedı kösem kıymetlım falan yerım lan ben bunu:) ahmedım ya bırtanem ")sonracıgıma ne oldu ne oldu of unutum ya dızıyı izlerken hepsi aklımda buraya yazacaken unutuyorm:):) neyse safiyede haberleşmede çag atladı artık ekmekle haberleşmeyı buldu :) hahah . ama iskender onun dışarıyla iltibatını buldu kımınn aklına gelir ekmeğe kâğıt koyup oyle haberleşmek:) son bıttıgı yerde cok guzeldı ya. vicdansılzar öyle yerde bitirilir mi dizi??:) acaba handan kendını nasıl savunacak ya of merak ettım :( neyse şimdilik benden bu kadar :)

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdiziye vildan ataseverin gelmesi iyi olmuş. ekranlardan uzak kalmak yaramis daha da guzel olmus zulfikarda ona ask olucak gibi gözüküyor gozlerini ondan alamadi. ayça

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum20 24 yazan arkadas bencede ekin iyi bir oyuncu ama yani kadir doguluda hic fena deyil yakiskli boyu postu ya ne diyim sultan ahmedi bencede cok iyi tasiyicakti ozellikle sultan dovus sahnelerinide iyi yapiyo
tabikide ekininde bi fanatiim ona asla laf olmas yani bunnar benim dusuncelerim bana katilan varsa yazabilir

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumseverek ızlıyorum cok guzel bır dızı . ara sıra cok ılgıc hatalar yapılıyor. bır sultanın hıcbır masrafdan kacılmasın demesı gıbı . ayrıca bır valıde sultan bukadar sıradan , acız durumda bırakılması, rencıde edılmesı hıc hos degıl, handan sultan daha otorıter olmalı cok basıte ındırgenmıs ve suıkastler oluyor askerler bukadarmı acemı gosterılır , bunların dısında cok guzel harıka ozellıkle dervıs pasa dızıde hakkını verıyor on numara

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar ✋ te yazan arkadaş dizinin en iyi oyuncusu ekin koçtur bır kere ekınıme şaf söyletmem onun oyunculuğunun kötü olduğunu bi sen söyledın ! gayet iyi oyunculuğu hatta kadir doğuludan bile iyi hem öyle olmasa ekini sultan ahmed olarak seçmezler demi? ay dizi öncesı sınırlerm bozuldu .kösemın 26 bölümde de bitecegı yok sezon finalı olacak bölumde !!dışarıya satılan ve bu kadar gelir elde eden dizi kolay kolay bitmez!!
neyse ya sinirlerimi bozmayayım :) dizinin başlamasına az kaldı herkese iyi seyırler :) güloşum olsa sloganımızısöylerdık :( ben söyleyeyım yıne "" ekini görmek mutluluktur yok böyle mutluluk varsa söyle""

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkösem bölümde funduszeue.info 12 mayısta funduszeue.infoılanlar doğru olduğunu söylüfunduszeue.infoımcı tabiyiki dizi bitmeyecek diyecek.çünkü seyirciyi elinde olan reytingi kaybetmemek adına dizi bitmiyor funduszeue.info sezon son olacak.o yüzden dizide seneler hızla akıp funduszeue.infoşık iki ay sonra dizi funduszeue.info yakında iyice anlarsınız kösem peşpeşe üc dört cocuk doğurur birileri ölüp diziden çıkar herşey hızla birden ilerler.
:))) sizde kurtulursunuz funduszeue.infoık daha sonra game of thrones izlersiniz.:)))
ee sizin gözünüzde kösem o kadar başarılı o kadar değerli hatta size göre game of thrones tan daha başarılı bir funduszeue.infoem kösem:)))

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum18 25 anonim arkadas cok haklisin diziyi zaten kadir dogulu icin izliyoruz cok fazlasiyla yakiskli ve yetenekli keske burak ozcivite oynasaydi daha fazla akdiyon dovus sahneleri ikiside turkiyenin en iyi oyunvulari her oynadiklari dizilerde hayranlari daha fazla artti basarilari hep yukseldi bu iki cocuun onu cok cok acik

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu dizinin 1 tanz yakisklisi var oda mehmet giray han ekin koc bu diziye olmamis. hülya avsar diziye skici yapiyor. beren saat gelinde söylenicek tek bit kelime var hariikaaa hayranlikla izliyorum onun sahnelerini cok gäbe oynuyor. ball kadi dogulu gibt bit kocam olsun tüm dünn bana düsman olsun dermissim :))) dedim bile. saka bir yana insallah dizi bitmez. keske bu dizide burak özcivit de olsaydi cok güzel verirdi dizinin hakkini oda. harika olurdu birde buragin hayranlarina kalsaydi dizi bitmezdi cünkü reytingler yüksek olurdu diye düsünüyorum. dizinin devamini diliyorum reytingi bol yolu acik olsun

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu ayni suna funduszeue.info insan aynaya bakar ne kadar yaslanmisim funduszeue.info bakar ne kadar guzelim funduszeue.info madem alinti yapiliyor neden dunyaya karsi bizi kotu funduszeue.info turlu entrikalar yapip osmanlinin aslinda dunyaya hukmeden bir millet degilde entrikalarla cokertilmis zalim insanlar gibi funduszeue.info hic funduszeue.info biran evvel bitirirler.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar ; kösem sultan devri yaşananlar açisindan dünya ve osmanli tarihine büyük izler birakmiş bir dönem bir dizi ile bunu ayrıntılı bir anlatımla izleyiciye aktarmasını elbetteki beklemiyorummuhteşem süleymandan sonra elbette çok büyük beklentilerle köseme hazırlandık fakat şu ana kadar bir türlü dizi zirveye ulaşamadıen başta beren saat zayıf kaldıhandan sultan çok zayıf kaldıhandan ile dervişin aşkı ise tam bir fiyaskoaslında senaryo olarak muhteşem izler var tarhtedervişin mührü alması akabinde handanın ölmesi ve dervişin idamı ile dizinin giriş bölümü bitmesi lazım aslındasonrasında dizi tamamen kösem üzerine kurulu olması lazımbu süreçten sonra üst üste kösem doğum yapıyor ve bir evlatlık alıyor ki ilerde bu evlatlık kendi eceli olacakve ahmetin ölümü sonrasında kösemin sürgünü başlıyoraslında sezon bu aşamada bitmesi lazımsonrasında inanılmaz entrikalar pazarlıklar ve hanedanın kendini koruma gayretleri vartabii halk da kösemi müthiş sahiplenip öldürülmesine mani oluyorgenç osmanın başa geçmesi ve sonra ocaklar yapısını değiştirmek istemesi nedeniyle ayaklanan yeniçeriler gençosmanı katlediyoro kadar sık ve yoğun olaylar varki bunu tam yansıtabilse dizi ekibi ekranın karşına mıhlanıp kalır türkiyebu seri olaylarda çok sağlam senaryo ve oyunculuk gerektiren durumlargelelim muhteşem süleymanailk sezonun izlenme oranı yerlerde sürünüyorduikinci sezondan sonra dizi oturmaya başladısanırım acele edilmezse ve oyuncular elden geçerse bu dizi süleymanı geride bırakırdileri,mvazgeçilmez ve devam eder

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyani yapimci aciklama yapti bizim disimizdan baska bir aciklamaya itibar etmeyin,ve ciddiyede almayin dedi.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbirkac gazete ayni anda dizi bitiyor funduszeue.info birsey olmasa neden funduszeue.info haber yapmak kanuna aykiri funduszeue.info dizi gercektende funduszeue.info atesten funduszeue.info oynadigi diziler hep final funduszeue.info bolum oynuyo final oluyo.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsimdi derler kosemin hayati zaten hep kotu funduszeue.infone geldimi dizi alinti tarihle birebir ayni degil funduszeue.info ayni degilse finalde adam akilli guzel sahneler funduszeue.info islerine gelmez maksat osmanliyi kotulemek.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbenim bildigim dizi bolumde final oluyor magazinden msj geldi insallah kapan maz

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum17 27 zaten dizi daha başlamadan 30 dan fazla ülkeye sattıkları için diziyi uzatıyolar yoksa dizi çoktan final yapardı bide ab gurubu önemli değil total önemli ab de istediği kadar birinci olsun fark etmez bütün dünyaya yeterince rezil olduk zaten bizim geçmişimizi bu denli asagaladiklari için bitiyor zaten türk halkı tepkisini izlemeyerek gösterdi bu yeter bütün dünya izlesin umurumuzda değil biz türk halkiyiz siz kösem izleyicileri de rusya ısrail yandaşlarisiniz onlar gibisiniz yorumumu yayinlayin lütfen

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumne oldu kösem sultan bitecek diyenler avucunuzu yaladiniz.böyle güzel bir diziyi niye funduszeue.infoi aciklama yapti 30 da fazla bir ülkeye satilmis ab 1ci .dizimiz dahada güzellesiyor yeni sanatcilar funduszeue.infon cikmis ohh gel keyfim funduszeue.infobe günüm kösemime ayiriyorum.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbakin izlemeyin o zaman funduszeue.info dizide deniliyorki birebir aynisi funduszeue.info esinlenilmis yok alinti funduszeue.info egerki padisahin sultanin adini kullaniyrsaniz birebir aynisini yapmak funduszeue.info padisahin yatak odasini nasil gosterirsiniz.o zaman muhtesem leyla muhtesem dilara filan funduszeue.info harem isimli dizi funduszeue.info ali erbil funduszeue.info bundan ne farki funduszeue.info onlar hic padisahlari sultanlari funduszeue.infori uyduruk girgir funduszeue.info tarihi dizi yapip dunyaya satacagim diyorlar hemde tarihi funduszeue.info turkiyeyi osmanliyi dunyaya kucuk dusurme hakkina sahip funduszeue.info kaldirmasalar rtuktenbuyuk cezalar yiceklermis asiri skayet funduszeue.infoiklari parada cezalara gidecekti.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummerhaba canım kösemcanlarım!nasılsınız aryam ile güloşum?geçenki bölümü izledim çok güzeldi.özellikle iskenderin nerede olduğunu merak ediyordum ki ortaya çıktı.ııyy ne dervişi ne de kuyucu murat paşayı funduszeue.info de tam bir gıcık:)of sinir derviş vezir funduszeue.info mustafa,annesi ve dilruba ya üzüldüm yine tabiki ama neyseki bir şey olmadı.aryam ben dilruba yı seviyorum ya ne biliyim ismi de ćok güzel:)nee bölümde final mıı?:((umarım doğru değildir ne güzel dizi işte daha neistiyor insanlar ya!

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbirisi bqna yilin en iyi seyircisi madalyasini funduszeue.info burda kac defa soyledim.o kadar cok tv izledimki bu isi yapimcilardan cok funduszeue.info evvelki tahminlerimde funduszeue.info tabminimde yazdim.
dedimki ceyda atesin oynadigi diziler hemen bitiyor.
iste kosem ve gecenin kralicesi bitiyor.
muhtemelen yerine taze kanlar yani yaz dizileri baslayacak.
siztemi cozmusum funduszeue.info bana odul funduszeue.info seyirciyim iste funduszeue.info

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu diziyi beren saat yüzünden seyretmiyorum yapmacık oyunculuğu beni çileden çıkarıyor birde hülya avşar var tabiii ikiside birbirinden beter hülya avşarı ezeli sevmem zatende berenide son bir yıldır sevmiyorum artık ağzıyla kuş tutsa benim için bitmiştir.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbi osmanlı dizisi ancak bu kadar kötü çevrilebilirdi,dizinin her yönden eleştiriyede açık olması lazım bu diziyi sevenler için değilmi?dizide hiç bir heyecan yok ne padişah padişah gibi davranıyor nede sultan sultan gibi. zaten osmanlı tarihiyle heleki osmanlıyla alakası funduszeue.infoarla dolu bi funduszeue.infoşem yüzyıl kadar asla olamaz.o dizinin de bi çok tarihsel hataları vardı ama oyunculuklar performans senaryo çok funduszeue.info çok donuk funduszeue.info fazla sürmez 1 yıl sürerse iyi :)

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyorumları okudum da biz buraya olumsuz yorum yapan en fazla 20 kişidir reyting getiren insanlar daha çok yaşlı teyzeler bunu hepimiz biliyoruz ha bütün yaş grupları diziyi izliyor burda bereni kötü bulan 20 ,30 kişiye suç atmayın senaryo oyunculuklar daha iyi olsaydı dizi daha iyi reyting alırdı örneği ortada muhteşem yüzyıl onunda tarihle alakası yoktu ama en fazla izlenen diziydi yayınladığı zamanda

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumintikamım sonsuz dayanılmaz acılı büyülü olacak sizler benim sorunlarımı bir tanesini bile yok etmeden geri almam inşallah beni anlamıştırsınız yada acıyı sonsuz da göze alın ben den söylemesi

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumben dizi ilk basladiinda soyledim ahmed rolunu kadir doguluya vericeklerdi cunku onda bu endam boyu postu ona daha oturacakti bu ekini sevmiyorum anlamina gelmes ben onun hayraniyim
bayan oyuncuya gelince ilk anastasiyayi koydular sonra bereni getirdiler tamam oyunculuklarini okadar beyenmedim ama bu dizi kotu anlamina gelmez orda bi suru calisan insan var yazik deilmi
ben hic bir bolumunu kacirmadan izledim ama en cokta dervisi ve mehmed girayi beyendim

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumarkadaşlar diziyi çok seven arkadaşlarima kötü bir haberim var muhteşem yüzyil kösem bölumunde final oluyor yani kosemden nefret edenler ekin dende oldu😳😞😥😪😰😢
çoğunuz beren çıksın çıksın dediniz alin size dizi final oluyor ekin ninizdende oluyorsunuz yedinizmi dizi final olacak berenden nefret edenler çok buyuk halt yediniz daha ne söyliyeyim

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyorumlardan okuduğum kadarıyla zaman atlaması olacak olsun bakalım ama bence kadın oyuncu değil daha fazla erkek oyuncu almalılar savaş sahneleri ve devlet işleri sahneleri artmalı

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar kösemcanlarım :) of ya bu beren gıtsın yorumlarımdam cok sıkıldım bunu dızı başlamadan önce söyleseydınız ama dızı başladı berende başrole oturdu daha neyın kafasındasınız ?? artık oyuncu degışmez yapımcının sizin fikirlerine ihtiyacı yok!.fragman çıkmış daha izleyemesım ceyda ateş diziye gırmış sevındım ceyda ateşı severım:)
güloşum kaç gundur yoksun sayfa sensız boş kaldı :(:( melisam sende arada gel yorum yaz):)
ya ceyda ateş dilruba sultan olacakmış o zaman gelecek bölümde aradan yılar geçecek dızının :) sehzadelerde büyüyecek

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbende funduszeue.info mesela bu diziyi funduszeue.infonleride funduszeue.info yinede saygi duymak funduszeue.info iyisi izleyenleri rahat funduszeue.info arkadaslara funduszeue.infoa diziyi sevenler funduszeue.info fikirlerimizi funduszeue.info bir cogunluk ayni seyi soyluyorsa demekki haklilik payimiz funduszeue.info izleyenlerin bir dunyasi funduszeue.info funduszeue.infonler izlesin.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdemekki bunlarin derdi dizi degil kisisel hirslari,.kafalari almiyor bir diziyi seversin izlersin sevmezsin hosuna gitmez izlemezsiniz,hic kimse bana zorla dizi funduszeue.info artik yeter diziden cok bunlarla funduszeue.infon bizi rahat kosem sultan izleyicileri olarak yorumlarimizi yapalim,yeter artik.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumgaliba yapimci cevap funduszeue.info zorla izleten yok funduszeue.info funduszeue.info benim funduszeue.info kokten funduszeue.info zaplarken denk gelmeyeyim diye.o denli bizi funduszeue.info verdiginiz emegi bizi kazanmak icin verseydiniz reytingleriniz bu denli dusuk funduszeue.info funduszeue.infoa funduszeue.info koseminiz sizin funduszeue.infon bir funduszeue.infoe funduszeue.info bye kosem.
bu arada diziye ceyda atesi funduszeue.infog artsin diye yapmislar.
ama unuttuklari birsey var ceyda atesin oynadigi diziler hep birkac ay icinde yayindan funduszeue.info oynadigi diziler hep husranla sonuclandi.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsiz isterseniz imza bile toplayın beren diziden ayrılmaz,aman canım ayrılmasın zaten sorun sadece berende değil çekimde oyunculuklarda senaryo da her yerde sorun var bir berenin gitmesiyle dizi düzelmez diziyi böyle kabullenip izleyin kösem sevenler biz yokluktan kanal değiştirirken izleyenlerde eleştirilerimizi yapalım kösem sevenlerde bize cevap yazsın

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu dizideki en iyi rolune yakisan oyuncular
bastaki mehmed giray zulfikar sultan ahmed dervis ve iskender ama en cokta mehmed girayi beyeniyorum otekileride fena deil bu diziyi asla kacirmiyorum

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumsize zorla izleten yok biz seviyoruz funduszeue.info senaristler sizleri teprik ediyoruz kösem sultan dizisi icin harika bir dizi,bütün oyuncular basariyla rollerinin hakkini veriyor tesekürler

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyok anacim funduszeue.infozi duyan funduszeue.info diyoruz beren yakismiyor ama yapimci funduszeue.info zaten bor cizgifilm hatta iki cizgifilm karakteri funduszeue.info dizilere yaziyoruz soyle olsun boyle olsun funduszeue.infoilar funduszeue.info burdaki yapimci funduszeue.info artik funduszeue.info desek bos funduszeue.info iyisi funduszeue.infoiyi dikkate almayan yapimcinin dizisinide seyirci funduszeue.info etmiyor funduszeue.infoiye deger verse onlarin istediklerini funduszeue.info funduszeue.info sinierinizi bozmak istemiyorsaniz funduszeue.info bakiyorum herkesayni seyi funduszeue.info kac aydir degisn birsey funduszeue.info bosyere sinirlerimizi funduszeue.info kosem artik funduszeue.info ettiniz funduszeue.info yaparsaniz funduszeue.info dizisini otursun kendisi izlesin bir zahmet.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumallah aşkına su beren kösem sultan rolüne çok yapmacık kalmış diyoruz sesimizi diyen yok beren çocuk gibi alın çizgi filim karekteri yapin çok iyi oynar bana kalırsa kösem sultan rolüne başak parlak daha güzel daha heybetli olurdu güzellikte berene on çeker veremden daha iyi bir sultan olurdu katılan varsa cevap yazsin yorumumu yayinlayin lütfen

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkösemcanlarim güzel arkadaslarim aryam gülendanim gozelim dün bir kaza gecirdim katilamdim funduszeue.infoer safiye sultanin kücükken balkanlara kacirrtigi oglu sehzade funduszeue.info babasi tahta cikinca kardeslerini az ettirmisti o tilsimli gömlegi safiye yaptirmis daha iskenderin oglu oldugunu bilmiyor iskrnder de öfunduszeue.infoa sasirdim sanki berk cankat gibi degildi ilk an gliba rol icin kas calismis kilo funduszeue.info akinci ya funduszeue.infom safiye iskenderin oglu oldunu ögrenecek mi bu sir ortaya cikacak mi
mustafa odaya kapatiliyor ya buna kafes deniyor funduszeue.info hep safiyeyle bir olup mustafayi tahta cikarmaya calismasaydi ahmed de bunu yapmak zorunda funduszeue.info cimiz funduszeue.infoa bu olumsuzlak yüzünden ilerde pskolojisi bozuk bir padisah olacak ini kere kisa süreli tahta funduszeue.info 27 yasinda ölüyor cok funduszeue.info iyi bir padisahmis ve devlet funduszeue.infodersem handan sultan ve dervisi halime yok ettirecek bir sekilde .sizleri öpüyorum can arkadaslarim kardeslerim
haftalardir ab grubunda en yüksek reytingi alsn funduszeue.infoerden sonra funduszeue.info
gamze

Gamze • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyeni bölüm mü eski bölüm mü bilmiyorum büyük bir ihtimalle geçen hafta ki bölümüydü bir sahneyi izledim kanal değiştirirken kızın adını bilmiyorum da küçük şehzadenin mustafa'ydı herhalde kız kardeşini oynayan kızın berenle bir sahnesi vardı işte yeniçerilere kösemi mi ne suçluyordu kardeşimi kaçırdı diye mi ne bilmiyorum hatta askerler sultan ahmet han öldü diyorlardı tam, ama helal olsun o kız berenden bin kat daha iyi oynuyor kesinlikle öyle hatta o dizinin en iyi oyuncusu olabilir

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar kösemcanlar 🙋 akşam yorum yazamadım çok uyukm vardı 😫şimdi yazmaya fırsat buldum : ve yıne güzel bir bölumun sonuna geldik .öncelikle merhametli padişahımız ahmedım mustafaya kıyamadıfunduszeue.info ben bu mustafayı yerim yerim yerim ya cok tatliş :: ))dervişin kuz kulesının hıkayesını köseme anlatıp «şimdide tam tersi oldu sultanımız sevdıklerını konrumak için yılanı kuleye kapatı demesi» vüzeldi o sahne bı hoşuma gıttı bıde nıyetınız safıye sultandan boşalan yerı doldurmaksa akıbetını göstermek istedım dedı yanı kösemın gelecektek akıbetı safıyeden farksız olmayacakkösemde kötü bır şeklıde can verecek. ah safiş ah sen bu hallere düşecek kadınmıydın .ama yazıgım geldi ya safişe .ahmedmi öldürmeye çaliştigini düşününce de oh olsun diyorum .ben vezırın derviş olacagını düşünmedım o kuyucu bılmem ne paşa olur sanıyodum ha murattı hatırladım kuyucu murat paşa kösem onun olmasını istedı dıye o olur sanıyodum ama dervişin oluşun asevındım ben dervişi severım funduszeue.infoda safiyeyı yolar yollamaz köseme düşman kesıldı .cenneti de kendı tarafına cektı cennetın zaten sadık olmadıgı belli bi ona bi buna gıdıyor .bu halımenın yanındakide her yerden cıkıyor her kapıyı dinliyır dervış ve handanıda gizlice dınledı funduszeue.infoerıde bıkaç bölüm sonra nıhayet görebıldık ben başta berk degıl iskender karakterı degışmış sandım sona yuzunu görunce baktımki berk arkadan hıç ona benzemıfunduszeue.info havaliydi gidiş ona yaramişof dun yorum yazamadım diye şimdi cogu sahneyı hatırlayamadım neyse ben en sonuna geleyım o kucuk kız şimdiden köseme ihanet ettı annesı adamların elınde ama yınede bence öyle yapmamalıydı .kösemde nasıl koştu sonraan iskender yardımına yetıştı bakalım dıger bölümde ne olacak sfragman cabuk cıksa bari

ve ve gelelım kösemın en guzel yorumune melisami gelmiş hoşgelmiş ya:) iyiki geldın senı cook özledim :(. sen gel daha mutlu olalım kankişim birtanem:)bende gelecegın gunu halatla cekıyorum ama ben cektıkce sen uzatıyorsun 1 ay ne demek ya :(:( bır ay sensiz nasıl dayanırım ya of:((inşala daha cabuk gelirsin ,, evet senı ruamda gördüm gel uzun uzun anlatırım ::(( bende senın yorum yazdığını görünce ıyı oldum ama 1 ay daha gelemeyecegını okuyunca kötü oldum şimdi:(:(:(aryoşta melisasını çok öper 💋♥❤💕💓 bikaç günde bır gelip yorum yazmayı unutma ::(

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkosem funduszeue.info bir ara baktim birisi ata binme sahnesi funduszeue.info cok amator funduszeue.info asla vazgecmeme baktim bir aksiyon bir ajitasyon kendimi funduszeue.info girdi yetere bakayim funduszeue.infoin yaptiklari aylinin masumiyeti beni ekrana funduszeue.info donupte koseme bakamadim funduszeue.info vazgecmemle yeteri ayni anda funduszeue.infoa zaplaya ikisinide funduszeue.info bir ara baktim demistimya birde kosemin konusmasini funduszeue.info saat burnundan konusarak birseyler anlatiyordu hic birsey funduszeue.info mutsuzken neden burnundan konusuyor kelimeleri funduszeue.info burnunda et mi funduszeue.info oyleyse biran evvel eti funduszeue.info bu onemli sonucta.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdün akşam izledim çok güzeldi nasuh safiye sultanin intikamini almak için melikiyi tehtit etti meliki koseme ilk önce yalan soyledi annem hasta diye evin onune gelince tuzak oldugunu soyledi kosem ile meliki kaçti kosem ile melikiyi bir yerde skiştirdilar o sirada iskender geldi adamlari dovdu sultanim dedi ve dizi bitti çok heycanliydi yaa😉😀😃😄dizi çok güzel

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselam güzel sayfamizin güzel kizlari prensesleri:) gönlumun sultanlari:))hihi ay çok mutlu yum aynen aryoşum sloganimizi soylemeden olmaz "yok böyle bi mutluluk varsa soyle :))ya ekinimin o guzel gulusunu parlayan kahverengi gozlerini mimiklerini muhtesem otesi oyunculugunu sinirlenisini mutlu olusunu izlemek gibisi yok onu cok ama cok seviyorum ona olan sevgim hicbiyele olcunemez:))askim o benim esmer prensim:))guloşun bitanecik aski o:)))
ya cok konusmim birazdan basliycak yeni bolum hepinize iyi seyirler kosemcanlarim:))funduszeue.infozi cook opuyorum:))
#ekinizlemekeyfisi
#ekinasktirbitanedir♥♥♥

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar 🙋 herkes nasılmış bakalım?:)bugun günlerden kösem ,, bugun günlerden ekini izleme keyfısı:) güloşumla sloganımızda söyleyeyim "yok böyle mutluluk varsa söyle " aslında melisam gelse vundan daha mutlu olurum ama neyse :) ekinşm aşkımın o güzel oyunculuğunu izleme keyfısı bı başka güzel ya ,çokmu seviyorum ben bu yakuşukluyu ne ??:):) bugun yine güzel bir bölüm olacak şimdiden diziyi seven herkese iyi seyırler , aslında sevmeyende izliyor onlarada iyi seyırler :)haha:)

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorummehmed girayi beyeniyorum onun icin bu aksam ekran basindayim herkese iyi seyirler

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum te yazan funduszeue.info demek amaciniz funduszeue.info demek derdinizi iyi funduszeue.info nasil bir usluptur funduszeue.info dizilerede olumsuz yorum yazdim ama kimse sizin gibi tepki funduszeue.info biraz kendi yorumlariniza bakin sonra baskalarina funduszeue.info biz size yorum yapmiyoruz diziyeorum funduszeue.info kendi yorumunuzla funduszeue.infoe iki oyunvunun degismesi sart.o zaman kosem birinci funduszeue.infoiya oneride funduszeue.info var bunda.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbu gün dizimiz varrr yine güzel bir bölüm izletirler funduszeue.infoat ve safiye sultanin ne olacak cok merak funduszeue.infonda anladigim kadariyla bülbülü ayirdilar safiye sultanda ))) iste o zaman can evinde vururlar.kösem bülbülün ölmesine kesinlikle izin vermez cünkü onu hayatini kurtardi bunu sultan ahmet de funduszeue.infoerin geri dönmesi iyi funduszeue.infom ilk ögrenen iskender olur safiye sultanin oglu oldugunu ve bunu belli bir süre gizle gibime funduszeue.infom aksam izliyeyimde yorum yaparim

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumiyide siz yuz kere kosem cok iyi dediginizde sorun funduszeue.infoler yuz kere kosem kotu oyuncu diyincemi sorun funduszeue.info burda devamli ayni seyleri yaziyorsunuz bir sorun olmuyorda anonimler yazincami sorun funduszeue.info sayfa herkese acik ve adminler tarafindan yonetilen bir funduszeue.info ozgurce saygi cercevesindende istedigini yazabilir.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum da yazan sahis siz diziyi izlrmeden elestrip saygisiziliklar yapiyorsunuz amac elestirmek degil sizin derdiniz baska biz kösem izleyicisi bunun nedenini gayet iyi funduszeue.info elestri degil hakaret boyunda yaziyorsunuz!!!düsünce özgürlügü hakaret etmek degildir
gamze

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumfragmanı tvde gördüm süperdı ya .handan ceneti kendı tarafına çrkmrye çalişiyor kösem ögrendı dervışın ahmedın babasını öldürdüğünü sayiye sultanın idamına karar verıldı oley
gelelım anonimlere bişey yazmayayum diyorum ama beni zorluyorsunuz da yazan arkaaş sizde diziyi izleyenlere saygılı davranmıyorsunuz ki bizde size saygılı davranalım tamam eleştirebilirsiniz ama bunu yüzlerce kez söylemeye gerek yok bır kere söyle bıttı gıttı .
melisam semde kaç gundur yoksun ya grlıp bikaç bişe yazda gıt :(:( senı rüyamda gördüm melisam sen gel anlatırım sana :) senı cok özledim ki artık rüyamda da görüyorum ♥♥

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumaaa boyle sey funduszeue.info efendim bu diziyi izleyenler saygili funduszeue.info saygili gorgulu funduszeue.infoi olsaniz kendinize tezat dusunen insanlari burdan kovarcasina gidin funduszeue.infoe ozgurlugune sayginiz olsun.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumresimler ve özet cikmis güzel ve heyecanli bir bölüm bekliyor bizi

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumlütfen gidin ve asla vazgecem dizi yorumlarina aynen bu dizi icin yazdiginz cümleleri yazin o dizi funduszeue.info terbiyeli izleyiciyiz kösemi izleyenler gidin digerletine yapin yorum bakin nasil tepki alacaksiniz
madem seyretmiyorsaniz hic mi isiniz gücünüz yok bu dizide devamli karalama yapanlar gidin baska hobiler bulun funduszeue.infoi olmayi duyarli olmayi ögrenmeniz gerekir
de yazan sahis cok funduszeue.info dizi ab grubunda hep funduszeue.info teytinglerde ki bu su funduszeue.infoar reklamlardan para kazanir ve ab grubu alim gücü olan seyircidir o yüzden ab reytingleri de en üssteki dizi reklamlardan cok kazanir lütfen hayal kurmayi birakin ve biz sevenlerine karsi saygili funduszeue.info

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumaman ne matah ne funduszeue.info alanim disinda bir funduszeue.infon funduszeue.infonde yorum yapabilir izlemeyende yprum funduszeue.infoynde demei istiyorki yayindan kaldirinda baska dizi yayinlayin belki izlerim izelemeye deger birseyler olur belki diyor bunda ne funduszeue.info funduszeue.infon istedigini funduszeue.infode o begenmediginiz yorumlari okumayiverirsiniz olur funduszeue.info mu yok sanki.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselam👐👋 kösemcanlar nasılsınız? ben daha fragmanı izlemedim ya :( de yazan arkadaş cok doğru demişsiniz .bırakın artık bu bereni sevmiyoruz laflarını bereni alışsanız iyi olur .sevmiyorsanuzda izlemezsiniz bu kadar basıt de yazan arkadaş sende doğru demisin ya :) sanki zorla izletiyorlar diziyi ..
melisam yoksun bugün?💕:((

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbiz kösemi beren olarak seviyoruz, ve gayetde funduszeue.infoin kisisel hirslariniza göre sanatci degismez,kösem dizisinde yanlizca beren degil ben herkesi rolü cok uymus buluyorum. yapimcilar cok dogru tercihler yapmislar,persembeyi az kaldi cok seviyorum bu diziyi

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumkeske su beren saatın yerıne anastasyayı yada baska bir yeni oyuncu bulsalar,tarıhnı guzel canladıra bılen artısları secselerbu dizi daha sevılmezmıydızaten bır defa artıs degisimi oldu, yene bir defada funduszeue.info yerine baska biriyi ıstıyoz

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumben bu konuya suan objektif funduszeue.info dizi var reytingleri funduszeue.infoi olsam bu haftaki bolumdede hulya avsari oldurur gibi yaparim aksiyon olsun reyting olsun diye funduszeue.info soyledigim gibi reklami fragmani yapilmayan programlarin ya gunu degistirili yada yayindan funduszeue.info ilk once saati degistirilip gec saatlere funduszeue.info teknik funduszeue.infoenilip kizacak bir durum funduszeue.infoif bir yorum funduszeue.info otuup dogru funduszeue.infon hakki funduszeue.info vs. vs.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumbazi zatlar galiba unutuyorlar ))) bu dizi kösem sultanin döneminde olan olaylari alinti alinarak yapiliyor. siz hayal kurmaya devam edin bizi dizimizle basbasa birakin, size zorla izletende yok sevmeyen izlemesin zorla sizi tv basinami geciriyorlar yoksa bak bu devirde öyle bir sey olmussa cok yazik olmus)))

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumyapimci kosemi az daha funduszeue.info nabzini funduszeue.infoi kosem olecek diye herkes izlemeye funduszeue.info bolumlerde kosemi oldurtup duziden cikaracak funduszeue.info hulya ciksa tam funduszeue.info egerki fragman verilmiyorsa o dizinin sonu gelmis funduszeue.info kurallarina gore fragmani reklami verilmeyen dizinin geliri az olur ve en yakin zamanda yayindan kaldirilir.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumhülya ve beren ikiside tam uymuslar bu rollerine-ikiside cok basarili

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumberen saat handan sultan resmen fiyasko. rol yapamiyorlar. hülya avşar dan zaten bikmis funduszeue.info ahmet rolünü iyi funduszeue.info aksiyon sahneleri çok amotorce.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumselamlar:))nasilsiniz kosemcanlarim?:))eylulcum ben nurcan degilim gulendamim canim:))yaa yuhh o kiz koseme ihanet mi ediceksasirdim ama tatli kiz oldugu gercegini degistirmez:))tatli guzel kiz zaten ben o kizi dedemin dolabi diye bi dizi vardi fantastik bi dizi ordan taniyorum ordada cok tatliydievet sehzade mustafa tahta cikicak ama tahta cikicak diyede olmesini istemem hele o bi kucucuk cocuk oyuzden olmesini istemiyorumneyse kizlar fragman cikmis ama daha izlemedim yarin izlerim artik iyi geceler opuldunuz kizlar:)

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumya bu hafta fragman yok yoksa dizimiz bu hafta yokmu offf ya verin su fragmani
nehircim dizimiz cok güzel hele bu bölümü belki 5 sefer seyretdim,hülya tam safiye sultana cuk diye oturmus ekin desen bir padisah gibi degil sanki gercek padisah izliyorum,kösem de artik oturdu cünkü ilerde cok büyük enrikalar cok büyük cekismeler oluyor anca bu rolü beren yapardi.zülfikar vede dervis gercekten cok basarilar,ben giray kardesleride cok begeniyorum.
fragman cikmis pek bir sey funduszeue.info persembeyi bekliyecegiz

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumdizi çok güzel her perşembe izliyorum hatta özetinide izliyorum ❤💞💕

Nehir • !!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorumah dizi cok funduszeue.info insanlar ne istiyorlar funduszeue.info anladik hulya beren kotü oynuyorlar beceremiyorlar ama ne yapalim yapimci onlari funduszeue.info cok istedik ama funduszeue.info cok korkuyorum onlarin kotu oyunculuklari yuzunden dizi yayindan funduszeue.info dizi onlarin yuzunden biterse napariz funduszeue.info cok funduszeue.info ne yapalim torpilli oyuncular funduszeue.infoe hulya funduszeue.info yapalim yapimci iyle funduszeue.info onlarin yuzunden dizi yayindan kaldirilmaz.

!!++

Muhteşem Yüzyıl - Kösem Yorum

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası