emre asik yagmur sarnic kavgasi / Gözaltına alınmıştı: Emre Aşık'ın boşandığı eşi Yağmur Sarnıç'ın ifadesi ortaya çıktı

Emre Asik Yagmur Sarnic Kavgasi

emre asik yagmur sarnic kavgasi

Aralarındaki kavgalar olay olmuştu! Yağmur Sarnıç ile mahkemede karşı karşıya gelen Emre Aşık&#;tan olay sözler - Resim: 1

Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç'ın boşandıktan sonra aralarındaki husumet bitmemişti. İkili yeniden mahkemede bir araya geldi. 

15

Aralarındaki kavgalar olay olmuştu! Yağmur Sarnıç ile mahkemede karşı karşıya gelen Emre Aşık&#;tan olay sözler - Resim: 2

"AYNI YERDE OLMAKTAN VE AYNI HAVAYI SOLUMAKTAN BİLE RAHATSIZIM"

Emre Aşık, Yağmur Sarnıç tarafından iftiralara maruz kaldığını ifade ederek, "Sanığın bahsettiği gibi sadece boşanma davasında pedagog ile yaptığım özel görüşmede bir defa uyarıcı madde kullandığımı bir daha da kullanmadığımı belirtmiştim. Buna ilişkin rapor almıştım ve raporum temiz çıkmıştı. Ben sanıkla kesinlikle sulh olmak istemiyorum. Karşı tarafla aynı yerde olmaktan ve aynı havayı solumaktan bile rahatsızım" şeklinde konuştu. Funda Sadıkahmet de Yağmur Sarnıç’ın kendisi hakkında söylediği sözler nedeniyle cezalandırılmasını istedi.

25

Aralarındaki kavgalar olay olmuştu! Yağmur Sarnıç ile mahkemede karşı karşıya gelen Emre Aşık&#;tan olay sözler - Resim: 3

Duruşmada savunma yapan Yağmur Sarnıç suçlamaları kabul etmeyerek, "Sözlerde hakaret yoktur, hayatın olağan akışına aykırıdır. Bunlar bilinen mahkemede ve aramızda konuştuğumuz hususlardır. Eşimle ne zaman sulh olmak istesem Funda Hanım karşıma çıkıyor, engel oluyor. Emre'nin uyarıcı madde kullandığını kabul ettiğine dair boşanma davasında pedagog raporunda beyanı vardır. Hakaret ve küçük düşürme kastım yoktur. Hakkımda daha önce ceza verilip hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına kararı verildiği için bu dosya kapsamında beraat etmem gerekiyor." dedi.

35

Aralarındaki kavgalar olay olmuştu! Yağmur Sarnıç ile mahkemede karşı karşıya gelen Emre Aşık&#;tan olay sözler - Resim: 4

Emre Aşık’ın avukatı Yağmur Sarnıç’ın duruşmadaki hal ve tavırlarının tahrik edici olduğunu bu nedenle suçu işlediği konusunda kuvvetli şüpheler sağladığını belirterek dosyaya yayın yasağı ve gizlilik getirilmesini talep etti. Talebe karşılık söz alan Yağmur Sarnıç, "Ben yayın yasağı istemiyorum, korkacak bir şey yok. Tanıklarımın dinlenmesini talep ediyorum" dedi.

45

Aralarındaki kavgalar olay olmuştu! Yağmur Sarnıç ile mahkemede karşı karşıya gelen Emre Aşık&#;tan olay sözler - Resim: 5

Mahkeme, tanık dinletme, yayın yasağı ve gizlilik konusundaki taleplerin reddine karar vererek duruşmayı erteledi. Emre Aşık, duruşma çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Açıklamada bulunan Yağmur Sarnıç ise, "Gördüğünüz üzere davanın basına açık olmasını ben istedim çünkü gerçekler ortada olduğu ve benim bunlarla korkum olmadığı için. Funda Hanım’ın gerçek yüzü bu davada ortaya çıkacak. Bir sonraki celsede bekliyorum sizi" diyerek adliyeden ayrıldı.

İDDİANAME

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Yağmur Sarnıç'ın yılında katıldığı bir televizyon programında boşanma aşamasındaki eşi Emre Aşık ve avukatı Funda Sadıkahmet’e yönelik hakaret içeren sözler söylendiğinin bilirkişi raporunda da yer verildiği anlatıldı. İddianamede, Emre Aşık’a ve Funda Sadıkahmet’e söylenen sözlerin onur, şeref ve saygınlığı rencide edici nitelikte olduğu, küçük düşürücü söylemler olduğu belirtildi. İddianamede, Yağmur Sarnıç’ın Funda Sadıkahmet’e yönelik "Hakaret" ve "Tehdit" suçundan 1 yıl 15 günden 4 yıl 4 aya kadar, Emre Aşık’a yönelik "Hakaret" suçundan ise 3 ay 15 günden 2 yıl 4 aya kadar, her iki şikayetçiye karşı toplamda 1 yıl 4 aydan 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası talep edildi. İddianamede, dosyanın uzlaşma bürosuna gönderildiği ancak tarafların uzlaşma sağlayamadığı da belirtildi.

Emre AşıkYağmur Sarnıç

55

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç "tehdit" davasında bir kez daha mahkemede karşı karşıya geldi

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki ilk duruşmaya tutuksuz sanık Yağmur Sarnıç katıldı. Şikayetçi Emre Aşık ile Funda Sadıkahmet ve taraf avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.  

"HAKARET VE KÜÇÜK DÜŞÜRME KASTIM YOKTUR"

Kimlik tespitiyle başlayan duruşmada Yağmur Sarnıç çalışmadığını belirterek aylık gelirinin 5 bin lira olduğunu söyledi. Emre Aşık ise aylık gelirini belirtmedi. Duruşmada savunma yapan Yağmur Sarnıç suçlamaları kabul etmeyerek, "Sözlerde hakaret yoktur, hayatın olağan akışına aykırıdır. Bunlar bilinen mahkemede ve aramızda konuştuğumuz hususlardır. Eşimle ne zaman sulh olmak istesem Funda Hanım karşıma çıkıyor, engel oluyor. Emre'nin uyarıcı madde kullandığını kabul ettiğine dair boşanma davasında pedagog raporunda beyanı vardır. Hakaret ve küçük düşürme kastım yoktur. Hakkımda daha önce ceza verilip hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına kararı verildiği için bu dosya kapsamında beraat etmem gerekiyor." dedi.

Herhangi bir tehdit söz konusu değildir. Ayrıca tehdit öyle edilmez, orada ben her şeyi hukuki olarak anlattım. Hakaret kastım da olmamıştır. Bunlar yaşadığımız, konuştuğumuz ve bildiğimiz şeylerdir. Üzerime atılı suçlamaları kabul etmiyorum. Emre hakkında uyuşturucu madde kullandığını söylediğime ilişkin olarak, boşanma davasındaki pedagog raporunda kendisi 1 kez uyuşturucu kullandığını ve sonrasında bir daha kullanmadığını beyan etmişti. Bunun üzerine ben o cümleleri söyledim. Kendisine hakaret etme veya küçük düşürme kastım yoktur

"AYNI YERDE OLMAKTAN VE AYNI HAVAYI SOLUMAKTAN BİLE RAHATSIZIM"

Emre Aşık, Yağmur Sarnıç tarafından iftiralara maruz kaldığını ifade ederek, "Sanığın bahsettiği gibi sadece boşanma davasında pedagog ile yaptığım özel görüşmede bir defa uyarıcı madde kullandığımı bir daha da kullanmadığımı belirtmiştim. Buna ilişkin rapor almıştım ve raporum temiz çıkmıştı. Ben sanıkla kesinlikle sulh olmak istemiyorum. Karşı tarafla aynı yerde olmaktan ve aynı havayı solumaktan bile rahatsızım" şeklinde konuştu. Funda Sadıkahmet de Yağmur Sarnıç’ın kendisi hakkında söylediği sözler nedeniyle cezalandırılmasını istedi.

ŞİKAYETÇİ AVUKATI YAYIN YASAĞI TALEP ETTİ

Emre Aşık’ın avukatı Yağmur Sarnıç’ın duruşmadaki hal ve tavırlarının tahrik edici olduğunu bu nedenle suçu işlediği konusunda kuvvetli şüpheler sağladığını belirterek dosyaya yayın yasağı ve gizlilik getirilmesini talep etti. Talebe karşılık söz alan Yağmur Sarnıç, "Ben yayın yasağı istemiyorum, korkacak bir şey yok. Tanıklarımın dinlenmesini talep ediyorum" dedi.

Mahkeme, tanık dinletme, yayın yasağı ve gizlilik konusundaki taleplerin reddine karar vererek duruşmayı erteledi. Emre Aşık, duruşma çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Açıklamada bulunan Yağmur Sarnıç ise, "Gördüğünüz üzere davanın basına açık olmasını ben istedim çünkü gerçekler ortada olduğu ve benim bunlarla korkum olmadığı için. Funda Hanım’ın gerçek yüzü bu davada ortaya çıkacak. Bir sonraki celsede bekliyorum sizi" diyerek adliyeden ayrıldı.

İDDİANAMEDEN

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, müşteki Funda Sadıkahmet’in kendi adına ve müşteki Emre Aşık’ın avukatı sıfatıyla şikayet dilekçesi sunduğu belirtildi.

Hazırlanan iddianamede yer alan şikayet dilekçesinde, müşteki Emre Aşık ile şüpheli Yağmur Sarnıç'ın boşanma davalarının olduğu, dava devam ederken karşılıklı bir çok dava açıldığı, yapılan her şikayetten sonra şüpheli tarafından husumetli ilan edilerek her ortamda, basında ve sosyal medyada taraflarına hakaret, tehdit ve iftiralar atıldığı kaydedildi.

İddianamede, şüpheli Yağmur Sarnıç’ın, 5 Aralık ’de bir televizyon kanalında Emre Aşık’a yönelik ‘’Yasaklı madde kullanıyordu, yalan söylüyor, kendini acındırıyor, tüh senin kalıbına’’ ve müşteki Sadıkahmet’e yönelik ‘’Emre’yi daha fazla parçalama peşinde, Emre’yi bildiğin sağıyor’’ cümlelerinin müştekilerin onur, şeref ve saygınlığını rencide ettiği de aktarıldı.

Hazırlanan iddianamede şüpheli Yağmur Sarnıç’ın, müşteki Emre Aşık’a yönelik ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret’ suçundan 3 ay 15 günden 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasına çarptırılması istendi. Şüphelinin, müşteki Sadıkahmet’e yönelik ise ‘tehdit’ ve ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret’ suçlarından toplamda 1 yıl 15 günden 4 yıl 4 aya hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

Şüpheli Yağmur Sarnıç'ın 'ın 2 müştekiye yönelik toplamda 1 yıl 4 aydan 6 yıl 8 aya kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

GÜNCELLENME

DETAYLARI GÖSTER

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç kavgası sürüyor! Kızlarından kan donduran ifadeleri!

Bo&#;anma davalar&#; çeki&#;meli bir &#;ekilde süren eski milli futbolcu Emre A&#;&#;k ve Ya&#;mur Sarn&#;ç hakk&#;nda ortaya ç&#;kan iddialar kan dondurucu.

&#;ddiaya göre eski milli futbolcu A&#;&#;k bir gün Ya&#;mur Sarn&#;ç evde yokken e&#;yalar&#;n&#; almaya gidiyor ve çocuklar&#;n&#;n darp edildi&#;ini görüyor. Bak&#;c&#; S.S. çocuklar&#; annesinin dövdü&#;ünü söylüyor.

Kanal D'deki 2. Sayfa program&#;na kat&#;lan Ya&#;mur Sarn&#;ç ise çocuklar&#; bak&#;c&#;lar&#;n&#;n dövdü&#;ünü söyleyerek canl&#; yay&#;nda &#;öyle bir hikaye anlat&#;yor: "Bu olay ya&#;and&#;&#;&#;nda ben evdeydim. Çocuklar&#;m&#; 7/24 evde tutacak halim yok. Gittikleri yer sitenin güvenlikli kameras&#; olan oyun alan&#;. Ben o arada evdeyim, o&#;lumla ilgileniyorum. Bir yard&#;mc&#; izinli oldu&#;u için, di&#;er yard&#;mc&#; k&#;zlar&#; parka götürdü.

O götürdü&#;ü yerin her yerinde kamera var. Ben çocuklar&#;m&#; ipsiz saps&#;z kimsenin bilmedi&#;i bir yere göndermedim. Sitenin oyun alan&#;. Benim haberim olmadan zaten kimse d&#;&#;ar&#; ç&#;kamaz… Emre A&#;&#;k art&#;k benim e&#;im de&#;il, o görüntüleri izleyince bakam&#;yor ya kendisi daha önce çocuklar&#; defalarca dövdü. &#;u an orada rol yap&#;yor."

'ANNEM B&#;Z&#; ÖLDÜRÜM'

Ya&#;mur Sarn&#;ç'&#;n bu iddias&#;n&#;n ard&#;ndan Emre A&#;&#;k, sosyal medyada öyle bir video yay&#;nl&#;yor ki küçük k&#;z&#;n söyledikleri izleyenleri &#;oke ediyor. Videoda 3 ya&#;&#;ndaki çocuk, babas&#;na "Annemin yan&#;na gitme seni öldürür" dedi&#;i anlar ve ''Anne bizi öldürür'' sözleri gündeme bomba gibi dü&#;tü.

3-ckK1

Emre A&#;&#;k, e&#;yalar&#;n&#; almak için gitti&#;i evde çocuklar&#;n&#; darp edilmi&#; &#;ekilde görmenin ard&#;ndan bo&#;anmak üzere oldu&#;u alt&#; y&#;ll&#;k e&#;i ve üç çocu&#;unun annesi Ya&#;mur A&#;&#;k'&#;n çocuklar&#;n&#; darp etti&#;i iddias&#;yla suç duyurusunda bulundu.

&#;ddianamede yer alan foto&#;raflarda; çocuklardan birinin sol gözünün üstünde k&#;zar&#;kl&#;k, di&#;erinin aln&#;nda morarma ve k&#;zar&#;kl&#;k oldu&#;u görülüyor.

OKUL MÜDÜRÜNDEN KAN DONDURAN &#;FADE

Okula giden çocuklardan Elvin'in okul müdürü A.D. tan&#;k ifadesinde söyledikleri ise kan dondurucu:

"E.A. alt&#;na kaç&#;rmaya ba&#;lad&#;. Eve gitmek istemiyordu. Bana, 'Annem beni döver, bu kakal&#; k&#;yafetlerimi görmesin' dedi. Çok agresif olmu&#;tu, herkese zarar veriyordu. Annesine onu pedagoga götürmesini söyledim. Annesi bana, 'Biz pedagogla m&#; büyüdük, dayak ile büyüdük.

Ak&#;am eve gelince ona gerekeni yapaca&#;&#;m. O bir canavar, ben dövüyorum, söz dinlemezse siz de dövün. Ba&#; edemezseniz geleyim. Tek benden çekiniyor' diye kar&#;&#;l&#;k verdi. Kendisine 'Çocuklar&#; dövmeyin' deyince de 'Onu ben do&#;urdum, istedi&#;imi yapar&#;m' dedi."

Okul müdürü A.D., iddialar&#;n&#; s&#;ralamaya devam etti: "E.A. bir gün okula tornavidayla geldi. 'Bununla annemi ve karde&#;lerimi öldürece&#;im' dedi. Vücudunda morluklar vard&#;. 'Beni annem dövdü, ben ölece&#;im, cennete gidece&#;im. Allah'a annemi &#;ikayet edece&#;im' dedi."

Ya&#;mur A&#;&#;k ise suçlamalar&#; kabul etmedi. Bak&#;c&#; ile k&#;z&#;n&#; e&#;yalar&#;n&#; çald&#;&#;&#; için i&#;ten att&#;&#;&#;n&#;, okul müdürü E.A'n&#;n ise Emre A&#;&#;k'a ilgi duydu&#;u için aleyhinde tan&#;kl&#;k yapt&#;klar&#;n&#; öne sürdü.

&#;ddialar do&#;rultusunda Ya&#;mur A&#;&#;k'&#;n 8 aydan y&#;la kadar hapis istemiyle cezaland&#;r&#;lmas&#; istendi.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Eşcinsel g&#;r&#;nt&#;, firari kiralık katil derken Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnı&#;'tan 'yok artık' dedirtecek bir haber daha!

Eşcinsel g&#;r&#;nt&#;, firari kiralık katil derken Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnı&#;'tan 'yok artık' dedirtecek bir haber daha! Eski futbolcu Emre Aşık ile &#;ekişmeli boşanma davası devam eden Yağmur Sarnı&#;'ın 'aslan kocam' diye fotoğraflarını paylaştığı Baycan Şen&#;rek'ten hamile olduğu ortaya &#;ıktı. Yağmur Sarnı&#;, 3 &#;ocuğunun velayetini onlara "canım istedi" diyerek şiddet uyguladığı i&#;in kaybetmişti.

- Son Güncelleme:

BU GALERİYİ PAYLAŞ
Eşcinsel görüntü, firari kiralık katil derken Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç’tan ’yok artık’ dedirtecek bir haber daha!

Eşcinsel görüntü, firari kiralık katil derken Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç'tan 'yok artık' dedirtecek bir haber daha!Uyguladığı şiddet nedeniyle çocuklarının velayetini kaybeden Yağmur Sarnıç'ın hamile olduğu ortaya çıktı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Eşcinsel görüntü, firari kiralık katil derken Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç’tan ’yok artık’ dedirtecek bir haber daha!

Aşık ile yaşadığı kavgalarla gündemden düşmeyen Sarnıç, geçtiğimiz aylarda Baycan Şenürek ile yeni bir ilişkiye başlamıştı.

'ASLAN KOCAM'
İlişkilerini sosyal medyada ilan eden ikili, zaman zaman aşk fotoğraflarını da paylaşıyor. Sarnıç'ın paylaşımlarında Şenürek'e "Aslan Kocam" diye hitap ettiği görülüyor.

Sabah'ın haberine göre; kontrollerini aksatmayan Sarnıç, önceki gün muayene sonrası aracına binerken görüntülendi. Göbeğinin iyice belirginleştiği görülen Sarnıç'ın erkek bebek beklediği öğrenildi.

NELER YAŞANDI?

Ünlü futbolcu Emre Aşık, üç çocuğunun annesi Yağmur Aşık'a kendisini dolandırdığını, para sakladığını ve başka erkeklerle gezdiğini iddia ederek yılında çekişmeli boşanma davası açmıştı. Yağmur Aşık'ın çalıştığı oteli bastığını ileri süren Emre Aşık, "Emre'nin 'e'si kalmayacak. Türkiye'de seni bitireceğim' diyerek kendisini tehdit eden Yağmur Aşık'ı savcılığa ihbar etmişfunduszeue.infoa birlikte Yağmur Aşık ile cezaevi firarisi olan eski sevgilisi Erdi Sungur, Emre Aşık'ı öldürmek için cinayet planı yaptıkları iddiasıyla Düzce Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılaması devam ediyor.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası