a harfi öğreniyorum / Educa Eğitici Oyunlar Sesli Harfleri Öğreniyorum - Educa - EDU

A Harfi Öğreniyorum

a harfi öğreniyorum

Ema Çocuk Harfleri Öğreniyorum-çizgileri Çiziyorum Yaş 2 Kitap Okul Öncesi KPT28K.T

Ema Çocuk Harfleri Öğreniyorum-çizgileri Çiziyorum Yaş 2 Kitap Okul Öncesi

Kurumsal Fatura

Satıcı : KİTAP TÜRKİYE

Koleksiyona Ekle

Son 4 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

56 favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün KİTAP TÜRKİYE tarafından gönderilecektir.
  • Ürün Özellikleri Basım Yılı
  • Sayfa Sayısı
  • Kağıt Türü Hm. Kağıt
  • Ebat x 29,5
  • Dil:Türkçe
  • Cilt Durumu:Karton Kapak
  • ***Okul öncesi eğitimin ilk adımı kalem kullanma becerisi kazanmaktır. Bu becerinin kazanılması uygun çalışmaların tekrarlanarak yapılması sayesinde mümkün olur. İlkokula başlamadan önce çocukların kalem kullanma becerisi kazanmaları çok önemlidir. "Tamamlıyorum Birleştiriyorum Çizgiler Çiziyorum" kitabı çocuklarımızın çizgileri doğru şekilde çizerek kalem kullanma becerisi kazanmalarına yardımcı olur. Kitapta eğlenceli görseller tekrar eden çizgi çalışmaları yer almaktadır. Satır aralıkları ve çizgi kalınlıkları yaş grubuna uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitapla çocuklarımız hem eğlenecek hem de kalem kullanma becerilerini geliştirecekler. ***Okul yaşamına adım atacak çocuklarımızın farklı etkinliklerle okula hazırlanmaları eğitimlerini tümüyle etkileyecek kadar önemlidir. Birçok çocuk psikoloğu çocuk doktoru öğretmen ve eğitimci okul öncesi yapılan etkinliklerin önemini özellikle vurgulamaktadır. "Sesleri Tanıyorum Harfleri Öğreniyorum" kitabında çizgiler nesneler harfler bulmacalar eşleştirmeler ve birçok farklı aktivite bulunmaktadır. Bunlar ders değil oyun niteliğinde sunulmuştur ve çocukların gelişimine katkı sağlar. Eğlenceli etkinliklerle kâğıt kalem kitap defter gibi araçlarla ve çeşitli kavramlarla tanışan çocuklarımız etkinlikleri yaptıkça mutlu olurlar ve öğrenme süreci olumlu hâle gelir. Etkinlik yapan çocukların beyinlerindeki algı merkezleri harekete geçer ve odaklanma becerileri de gelişir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Ema Çocuk Harfleri Öğreniyorum-çizgileri Çiziyorum Yaş 2 Kitap Okul Öncesi

• Ürün Özellikleri Basım Yılı
  • Sayfa Sayısı
  • Kağıt Türü Hm. Kağıt
  • Ebat x 29,5
  • Dil:Türkçe
  • Cilt Durumu:Karton Kapak
  • ***Okul öncesi eğitimin ilk adımı kalem kullanma becerisi kazanmaktır. Bu becerinin kazanılması uygun çalışmaların tekrarlanarak yapılması sayesinde mümkün olur. İlkokula başlamadan önce çocukların kalem kullanma becerisi kazanmaları çok önemlidir. "Tamamlıyorum Birleştiriyorum Çizgiler Çiziyorum" kitabı çocuklarımızın çizgileri doğru şekilde çizerek kalem kullanma becerisi kazanmalarına yardımcı olur. Kitapta eğlenceli görseller tekrar eden çizgi çalışmaları yer almaktadır. Satır aralıkları ve çizgi kalınlıkları yaş grubuna uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitapla çocuklarımız hem eğlenecek hem de kalem kullanma becerilerini geliştirecekler. ***Okul yaşamına adım atacak çocuklarımızın farklı etkinliklerle okula hazırlanmaları eğitimlerini tümüyle etkileyecek kadar önemlidir. Birçok çocuk psikoloğu çocuk doktoru öğretmen ve eğitimci okul öncesi yapılan etkinliklerin önemini özellikle vurgulamaktadır. "Sesleri Tanıyorum Harfleri Öğreniyorum" kitabında çizgiler nesneler harfler bulmacalar eşleştirmeler ve birçok farklı aktivite bulunmaktadır. Bunlar ders değil oyun niteliğinde sunulmuştur ve çocukların gelişimine katkı sağlar. Eğlenceli etkinliklerle kâğıt kalem kitap defter gibi araçlarla ve çeşitli kavramlarla tanışan çocuklarımız etkinlikleri yaptıkça mutlu olurlar ve öğrenme süreci olumlu hâle gelir. Etkinlik yapan çocukların beyinlerindeki algı merkezleri harekete geçer ve odaklanma becerileri de gelişir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

1.Sınıf Okuma Yazma Öğreniyorum

1.sınıfta yaşanılan en büyük problem okuma yazma öğretimi. Disleksi hastalığı da varsa büyük problem var demektir. Normal de zor olan 1.sınıf okuma yazma öğretimi böylece daha zor hale gelebilir.

Biz de bu zorluklarla karşılaştık ve 1.sınıfa yeni başlayan kızımızla hem ders çalıştık hem de başka zorluk çeken 1.sınıfa başlayan öğrenciler için eğitim videosu hazırladık.

1.Sınıf Okuma ve Yazma Öğreniyorum N Harfini Öğreniyorum

Videomuzda n sesi okuma metinleri üzerinde çalışma yaptık. N harfi yazılışı ile ilgili uygulamalar yaptık Bükük ve küçük n harfi nasıl yazılır denemeleri yaptık, aşama aşama anlattık. Yakında N harfi müzikli slayt çalışmamızı tamamlayacağız ve sitemizde yerini alacak. Yakın zamanda n sesi şarkısı ve n harfini bul oyun videolarımızı da ekleyeceğiz. Bizi takipte kalın.

1.sınıfta artık eskiden olduğu A harfinden başlanmıyor. e ve l harfleri ile başlanıyor. Bu yazımızda n harfinin yazılışı ve okunuşu dersini çalıştık. Uzun süredir el yazısı ile devam eden eğitim yılında dik yazı harflerine geri döndü. Hem çocuklar hem aileler hem de öğretmenler bir işkenceden kurtulmuş oldular. neden böyle diyoruz çünkü el yazısını normal hayatta kullanmıyorlardı. Rahat bir nefes almış olduk.

Birinci sınıf okuma, okuma öğreniyorum etkinliklerinden n harfinin sesinin çıktısını aldık ve kartonlara yapıştırdık. Nasıl okunacağını nasıl birleştirileceğini anlatmaya çalıştık. n sesi oldukça basit. Siz de çocuğunuzla birlikte n sesi öğretimi etkinliğimize katılarak okuma yazma öğreniyorum dersimizdeki adım olan n harfini öğreniyorum kısmını tamamlamış olacaksınız.

Harfleri öğreniyorum, 1. sınıf okuma yazma, okuma yazma etkinlikleri çalışması içinde n sesi öğretimini tek tek anlattık. ilk okumada daha iyi anlaşılması için uzatarak okuduk ve iki aşamalı olacak şekilde hızlandırma yaptık ve son olarakta sadece n sesini tekrar tekrar okuduk.

Biz bu çalışma ile 1.sınıf okuma yazma etkinliklerinden n harfini öğreniyorum aşamasına katkı yapmayı sağladık. Artık bundan sonrası siz anne ve babaların gayretlerine bağlı. Çocuğumuzun eğitimi herşeyden önemlidir anne baba olarak elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız. 

Okulöncesi Alfabe öğretme teknikleri! Çocuklara alfabe nasıl öğretilir? Harfleri tanıma yaşı

Okulöncesi Alfabe öğretme teknikleri! Çocuklara alfabe nasıl öğretilir? Harfleri tanıma yaşı

Okul öncesi dönemde görülecek olan bazı temel basit konuları çocuğunuza erkenden öğreterek, okuma-yazma becerisinin hızlı bir şekilde gelişmesini sağlayabilirsiniz. Bu esnada dikkat etmeniz gereken öncelikli konu sıkmadan eğlenceli etkinliklerle öğretim sağlanmasıdır. Çocuğunuz harfleri tanıdıktan sonra alfabe öğrenimi için evde yapabileceğiniz faydalı çalışmalar haberimizde. Çocuklar için alfabe öğretme teknikleri:

Bilinçli bir ebeveyn olarak çocuğunuzu okul öncesi döneme kalmadan erken dönemde eğitim hayatına hazırlayarak, okulda öğreneceği bazı bilgileri daha hızlı bir şekilde öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Onları sıkmadan, oyun yoluyla eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayarak gelişimini destekleyebilir ve can sıkıntılarını da giderebilirsiniz. Renk, şekil, harf ve rakam gibi okul döneminde lazım olacak temel konulara erkenden başlayabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en öncelikli şey, çocuklarda baskı kurmadan sevebilecekleri yöntemlerle bir şeyler öğretmek olmalıdır. Her çocuğun aynı seviyede ilerlemediği dolayısıyla da farklı bir gelişim gösterdiğini bilmek gerek. Evde anlaşılması kolay alfabe etkinlikleri için işe ilk önce, renkleri ve harfleri öğretmekle başlayabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre, yaş arasındaki çocukların okuma yazma gelişimlerinde alfabeyi öğrenmeleri ve harfleri çıkarış seslerinin etkili olduğu görülmüştür. Yaklaşık olarak yaş aralığındaki çocuğunuza alfabeden önce renkleri ve şekilleri öğretmelisiniz.

TIKLA OKU: EN FAYDALI OKULÖNCESİ ETKİNLİKLERİ

ÇOCUKLARA ALFABE NASIL ÖĞRETİLİR? OKUL ÖNCESİ ALFABE ÖĞRETİMİ

Çocuklara alfabe nasıl öğretilir? Alfabe etkinlikleri

Çocuklara alfabe nasıl öğretilir? Alfabe etkinlikleri

Renk ve şekil öğretiminden sonra sıra eğlenceli bir şekilde alfabe öğretimine geldi. Bu esnada çocuğunuzun ilgi ve merakını arttırmak için alfabe öğretmeye ilk olarak kendi isminden başlayın. Her hafta yalnızca isminin bir harfine odaklanın ve o harf üzerinde çalışmalarınızı sürdürün.

Üzerinde durduğunuz harfi renkli ya da şekilli bir katın üzerine yazın. Daha sonra o harfin şekli ve çizgileriyle ilgili konuşun. Çalıştığınız her bir harfi hafta başında değiştirerek çocuğunuzun görebileceği alana asın. Bu süreçteki asıl hedefiniz, çocuğunuzu eğlendirerek öğretmek olmalıdır. 

TIKLA OKU: RENKLERİ NE ZAMAN AYIRT EDEBİLİRLER? RENK ÖĞRETİMİ

Harfleri tanıma ve öğrneme aşı

Harfleri tanıma ve öğrneme aşı

Bu nedenle çocuğunuza baskı ya da tehdit yoluyla bir şeyler öğretmek yerine zevk almasını sağlayarak bilgilerinizden faydalanmasına bakmalısınız. Bunun için oyun hamurundan şekilli harfler ve kurabiyeler de yapabilirsiniz.

TIKLA OKU: İNCE MOTOR BECERİLERİ NELER? EL VE PARMAK KASI

ÇOCUKLAR HARFLERİ NE ZAMAN TANIYABİLİR? ALFABE NE ZAMAN ÖĞRETİLMELİ? ALFABE ÖĞRENME YAŞI

Alfabe etkinlikleri

Alfabe etkinlikleri

2 yaş civarına gelen bir çocuk yavaş yavaş harfleri tanıyabilse de bu dönemde çok büyük bir beklentiye girmemek hayal kırıklığı yaşamamak adına önemlidir. Küçük harflere geçmeden büyük harflere odaklanın ve her gün resimleri ve kelimeleri göstererek düzenli okumalar yapın. Harfleri şarkıyla öğretmek ya da harfli bloklar, manyetik harfler uygun materyaller olacaktır.

TIKLA OKU: SAYILAR NASIL ÖĞRETİLİR? SAYILARI ÖĞRENİYORUM

EVDE EĞLENCELİ HARF ÖĞRETME ETKİNLİKLERİ!

Alfabeyi öğreniyorum

Alfabeyi öğreniyorum

HARFLERİ TUZA YAZIN

Bir tepsinin içine gerektiği kadar tuz döküp bu tuza harfleri yazmakla işe başlayabilirsiniz. Harfi yazdıktan sonra çocuğunuzun parmağını aynı tuza çizmesi için yüreklendirin.

ÇUBUK MAKARNALARDAN HARF YAZMA

Harf öğretiminin en eğlenceli yolu da çocuğunuzu mutfakta yemek yaparken buluşturmaktır. Haşlanmış çubuk makarnaları ile harfler oluşturun ve çocuğunuzdan da aynısını yapmasını isteyin.

HARFLERİ BUL OYUNU

Kağıdın üstüne daireler çizip bu dairelere de farklı harfler yazın. Hangi harfi çalışacaksanız, sayfada birden fazla o harfi olmasına ve hem büyük hem de küçük harf olarak bulunmasına dikkat edin. Ardından renkli kalemle çocuğunuzdan o harfin bulunduğu yerleri boyamasını isteyin.

Daha sonra çocuğunuza bu sayfayı verin ve renkli bir kalem ile içinde B harfi bulunan yuvarlakları boyamasını isteyin.

Disleksi nedir ve nasıl anlaşılır? Okuma bozukluğu nasıl düzeltilir? Disleksi nedenleri

İLİŞKİLİ HABER

Disleksi nedir ve nasıl anlaşılır? Okuma bozukluğu nasıl düzeltilir? Disleksi nedenleriİnce motor becerileri neler? Çocuklarda el ve parmak kaslarını güçlendiren etkinlikler

İLİŞKİLİ HABER

İnce motor becerileri neler? Çocuklarda el ve parmak kaslarını güçlendiren etkinliklerKaba motor becerileri etkinlikleri! Çocuğun kaba motor becerileri nasıl geliştirilir?

İLİŞKİLİ HABER

Kaba motor becerileri etkinlikleri! Çocuğun kaba motor becerileri nasıl geliştirilir?

Ekran Görüntüleri

Açıklama

İngilizce kelime ve alfabe harflerini öğrenmek için eğitici bir yabancı dil oyunu. Boyama sayfaları ile İngilizce harfler, sayılar ve basit kelimeler öğrenin.
Şimdi indirin ve eğlenceli boyama sayfaları ile noktalı çizgileri takip ederek İngilizce alfabe harflerini öğrenin. Boyama sayfaları ile İngilizce kelime öğrenin.
Alfabe harflerini tam olarak bilmeyen veya problem yaşayanlar için mükemmel bir oyun! Harfleri, renkleri, sebzeleri, meyveleri ve hayvanları doğru öğrenmek için kelime oyunlarımızı oynayın. Eğlenceli çizimlerle süslü boyama sayfalarını renklendirmenin tadını çıkarın. Hayvanlar, meyveler, sebzeler ve renkler ile ilgili birçok yeni kelime öğrenin. Büyük ve küçük harflerin yazılışını aynı zamanda İngilizce basit kelimeler öğrenin.
Öğrenme becerilerinizi geliştirmek için eğitici ve eğlenceli zeka geliştirici oyunları ile ideal bir öğrenme uygulaması. Seçmiş olduğumuz boyama ve çizim aktitiveleri fiziksel ve motor becelerinizi geliştirirken aynı zamanda güzel vakit geçirmenizi sağlayacak.
Eğlenceli zeka oyunları ile harfleri ve alfabeyi öğrenmenin hızlı ve kolay bir yolu
• Labirent Bulmaca – zekanızı ve yeteneklerinizi labirentte saklı harfleri bulmak için kullanın
• Harfleri Eşleştirme – Alfabe’de bulunan harfleri resimlerle birleştirme
• Harfleri Boyama – Resimle eşleşen doğru harfi bulun ve boyayın
• Harf Tutmaca – Kayığında harf avına çıkmış balıkçımıza yardımcı olun doğru harfi yakalyın
• Resim Bulmaca – Gölgesi ile eşleşen doğru resmi bulun harfi yazın
Uygulamamızı beğendiyseniz, geliştirmemize yardımcı olmak için lütfen oy verin ve yorum yapın!

- Kütüphane güncellemesi
- Tüm hatalar ve çökmeler düzeltildi
- Yeni kaydetme arayüzü

Maria Amparo Ricos adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

• Kimlik Tanıtıcılar
  • Kullanım Verileri

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

• Kimlik Tanıtıcılar
  • Kullanım Verileri

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bilgi

Sağlayıcı
Maria Amparo Ricos

Boyut
42,9 MB

Kategori
Eğitim

Uyumluluk
iPhone
iOS veya üst sürümünü gerektirir.
iPad
iPadOS veya üst sürümünü gerektirir.
iPod touch
iOS veya üst sürümünü gerektirir.
Mac
macOS  veya üst sürümünü ve Apple M1 veya üzeri çipe sahip bir Mac gerektirir.

Yaş Sınırı
4+

Telif Hakkı
© Amparo Ricos

Fiyat
Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Alımlar

1. reklamları kaldırmak₺69,99

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir