10 günde ingilizce öğren / İngilizce Öğrenebileceğiniz Ücretsiz Online Eğitim Siteleri

10 Günde Ingilizce Öğren

10 günde ingilizce öğren

Birlikte daha çok öğren

Ders kitaplarının ötesine geç. Telaffuz pratiği yap, farklı kültürlerin iç yüzünü keşfet, dünyanın dört bir yanındaki öğrencilerimizden destek al ve sen de bildiğin dillere ait tüyoları onlarla paylaş.

Kendine güvenerek öğren

Kalıcı gelişimlerde bulun ve gerçek sonuçlar al. Çok sayıda konuşma, dinleme, okuma ve yazma pratiğiyle sağlam temeller oluşturarak gerçek dünyadaki etkileşimlere hazır ol.

Gerçek hayat için öğren

Modası geçmiş ifadelere güle güle, seni yeni yerlere götürecek becerilere merhaba. Düzenli olarak güncellenen içerikler, gerçek insanların yer aldığı videolu bilgi kartları ve işine yarayacak kültürel tüyolarla günlük hayatın her köşesinde kullanmak için dil öğren.

Yeni yollar keşfet

Başka bir dili öğrenmek için sebebin her ne olursa olsun emin ellerdesin. Sadeleştirilmiş kurslar ve kısa ancak yoğun dersler ile her hedefe uygun bir programımız var. Kontrol daima sende.

NLP Nedir? Sistem nasıl çalışır? NLP teknikleri ile İngilizce eğitimimiz dilin bir bütün olarak kavranmasına yönelik farklı bir metotla verilmektedir (tümden gelim yada tüme varım yöntemleri içermiyor)

Yoğun çalışma temposu içerisinde İngilizce öğrenmeyi devamlı olarak erteleyenlerdenseniz, toplantılara tercüman olmaksızın katılmanızın kariyerinizde artı puan olduğuna inanıyorsanız, müşterilerle daha iyi iletişim kurabilmek, teknolojinin sürekli değiştiği ve geliştiği bir ortamda kariyer sahibi olmak ve bu kariyerde ilerleyebilmek için İngilizce öğrenmenin şart olduğunu düşünüyorsanız bu eğitim tam size göre

İngilizce'nin uluslararası bir dil olduğunu ve dünyadaki çoğu insanın bu dili konuşmak istediğini söylemek abartı olmaz. Yabancı bir dil konuşmak günümüzde her insan için kaçınılmaz bir ihtiyaç. İş hayatı globalleşiyor Bilgi globalleşiyor İlişkiler globalleşiyor İletişim globalleşiyor. Çağı yakalamak için globalleşen dünyanın dili olan İngilizceyi konuşmaya neredeyse mecburuz. Hem sosyal hem iş hayatımızda istediğimiz noktalara ulaşmakta önemli bir mihenk taşı bu

Türkiye’de dört senedir farklı bir sistemle İngilizce eğitimi veren NLP Grup, özellikle çok kısa süre içerisinde İngilizceye hakim olmak isteyenlerin tercih ettiği bir eğitim programı sunmaktadır.

Yabancı dil öğreniminde pek çok kişinin yanılgıya düştüğü ortak bir nokta vardır. Gramer temelli İngilizce öğrenmek Daha ortaokul sıralarında kazandığımız bu olumsuz alışkanlık dil öğrenimine yıllarımızı verdiğimiz halde belirli bir seviyenin üzerine çıkmamızı engellemiştir. Hepimizi "Tens"ler'i biliriz de iş kullanmaya geldiğinde elimiz ayağımız dolaşır.

NLP ile hızlı İngilizce eğitimi kişilerin motivasyon kaynaklarını bularak onları algılamalarını sağlar. Konsantrasyonlarını artırarak içlerindeki öğrenme engellerini ortadan kaldırır. İnsanların gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmada ve performanslarının zirvesine erişmelerini sağlamada etkindir. NLP, öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi öğrenmeyi de etkin kılan bir sistemdir. NLP ve bilinçaltı tekniklerin kullanıldığı İngilizce eğitimimize katılarak insanın başaramayacağı hiçbir şeyin olamayacağını göreceksiniz. Geçmişteki yersiz ve boş korkularınızdan kurtularak verimli bir şekilde İngilizce konuşabileceğinizi farkedeceksiniz. Dil konusundaki kaygılarınızı tamamen ortadan kaldıracaksınız.

Eğitim kadronuzun yeterliliği ?
Kurumumuzda görev yapan tüm eğitmen ve personel kadrosu düzenli olarak Milli eğitim müfettişlerince denetlenmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları yönetmeliğine göre, Özel Eğitim kurumlarında çalışan tüm eğitmenlerin, uyrukları fark etmeden alanlarında eğitmenlik diploması ve pedagojik formasyon sertifikasına sahip olması zorunludur.

NLP Grup, Türkiye’ de yoğun İngilizce eğitim müfredatını ve eğitmen kadrosunu Milli Eğitim Bakanlığı’ na onaylatmış ilk ve tek kurumdur.

Eğitim alacağınız bir kurumun Milli Eğitim Bakanlığı’nca tanınması, alacağınız eğitimin devlet garantisi altında olmasını tanımlar. Bu durum; eğitim esnasında yaşayacağınız olası bir sıkıntıda, haklarınızı daha doğru bir platformda arama hakkını sizde saklı tutar.

Şimdiye kadar kaç kişiye bu sistemi uyguladınız?
NLP Grup, 12 sene önce Kişisel gelişim eğitimleriyle başladığı serüvenine, 8 yıl önce öncülüğünü yaptığı NLP ile İngilizce Programlarını da katarak ün üzerinde eğitim grubunda ’ ün üzerinde katılımcıya sertifika verme başarısını göstermiştir. Bu rakamlar, NLP Grup’ un kullanmış olduğu eğitim yöntemlerinin başarısını ve güvenilirliğinin en büyük kanıtıdır.

Sıkça Sorulan Sorular7 Günde nasıl bir öğrenim sürecine giriyoruz? Program Cumartesi sabahı başlayıp takip eden haftanın Pazar akşamına kadar aralıksız devam eder. Eğitim her sabah 'da başlar, akşam saat 'de biter.

Bu yoğun süreçte öğrencilerde odaklanma ve konsantrasyon sorunu yaşamıyor musunuz? Eğitim bilinçli zihninizden ziyade bilinçaltı zihninize yönelik verilir. Bilinçli öğrenme sürecinde, öğrenme faaliyeti katılımcının bireysel performansıyla ilgiliyken, hipnotik öğrenmede sadece kendinizi programa teslim etmeniz yeterli olacaktır. Günlük program bittiğinde yorgunluktan ziyade, evinize bir su damlası kadar arınmış olarak gitmeniz mümkündür.

Hipnotik Öğrenme kavramını açıklayabilir misiniz? Biz buna eğitim içersinde “gözler kapalı süreç” diyoruz. Günlük yaşantımızda gerek şuurlu kısmımız, gerekse bilinçaltımız bir çok uyarıya maruz kalır. Özellikle gece uyuduğumuzda, yani şuurlu kısmımız kapattığımızda, bilinçaltı çalışmaya başlar ve gün içinde maruz kaldığımız bu bilgi yığınını derleyerek, zihnin belirli odalarına yerleştirir. İngilizceyi bilinçli kısmınızı aktif bir şekilde kullanarak öğrenmeye çalıştığınız anda, yani gramer altyapılı öğrenme sürecinde, bilinçaltınız gün içinde almış olduğunuz bu bilgileri anlamlandırmada sıkıntı yaşayacak ve sizin için gerekli olan bir çok bilgiyi hafızanızın uçsuz bucaksız çöplüğüne geri gönderecektir. Oysa ki bilinçaltına direkt olarak yerleştirilen bir bilgiyi, zihninizin böyle bir ayıklama sürecinden geçirmesine gerek kalmayacak ve çok daha kalıcı bir öğrenme sağlanmış olacaktır.

Bilinçaltına nasıl giriyorsunuz? Eğitmenlerimiz arasında, uzman psikolog, Psikoterapist ve NLP uzmanları bulunmaktadır. Bu uzmanlar günün belirli saatleri gerek bire bir gerekse toplu çalışmalar yaparak transın büyülü dünyasında küçük yolculuklar yapmanızı sağlar.

Transa girdiğim anda hiçbir şeyin farkında olmayacak mıyım? Tam tersine duyusal algılarınız açılarak yaşamsal farkındalığınız artırılacak ve çok daha etkin bir öğrenme sürecine dahil olacaksınız. Trans esnasında çevrenizden gelen tüm sesleri duyar ve algılarsınız. Aynı zamanda bilinçaltınız da aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Hipnozun yan etkileri ya da zararları var mıdır? Hipnoz seanslarında kişi tam bir şuur kaybına uğramaz ve istemediği hiçbir şey yaptırılamaz. Bilinçaltınız aktif hale getirilerek dil öğrenimi, özgüven sağlama, öğrenme sorunları, motivasyon ve konsantrasyan gibi konularda telkinlerde bulunulur. Bu işlemlerin psikoloji ve fizyolojinize en küçük bir olumsuz etkisi olmaz. Hatta bedensel ve ruhsal rahatlamayı sağladığı için sosyal hayatınızda yaşamsal esneklik sağlar.

Eğitimlerinize herkes katılabiliyor mu? Hayır. Katılımcılarımızı eğitimlerimize davet etmeden belirli testlerden geçiririz. Öncelikle kişiyi duyusal algılarını (işitme, görme, dokunma) bakımında değerlendirdiğimiz bir teste tabi tutarız. Ardından pratik İngilizce konuşma ve algılama becerileri test edilir. Bunun yanında bir dili öğrenmenin bir kültürü öğrenmek olduğunu düşüncesiyle, en az lise mezunu yetişkinler aradığımız kriterlerdir. Ayrıca hamile, anti-depresan ilaç kullanan, alkol-uyuşturucu bağımlısı kişileri programa dahil etmiyoruz.

Başarıyı garanti ediyor musunuz? Eğitim öncesinde uygulamış olduğumuz testler katılımcı adaylarının algılama ve İngilizce konuşma becerileri üzerinde oldukça kesin sonuçlar vermektedir. Bu test sonuçlarına ışığında eğitim öncesinde bulunduğunuz seviye ve eğitim sonrasında geleceğiniz seviye açık bir şekilde tarafınıza bildirilir. Ayrıca eğitim esnasında katılımcının bireysel bir performans göstermesine (ev ödevi) gerek yoktur. Öğrenme tamamen uzmanların gözetiminde eğitim binasının içinde gerçekleşir. Yani klasik öğrenme metotlarının aksine, Türkiye de ilk defa, tüm öğrenme sorumluluğunu üzerine almış bir öğretim sistemiyle karşı karşıyasınız.

Daha detaylı bilgi almak ya da eğitime başvurmak için lütfen formu doldurun!

Bizi Tercih Eden Kurumlar

• ABDİ İBRAHİM İLAÇ PAZARLAMA A.Ş,
  • AKSAN ÇELİK DÖVME SAN.
  • ALMAN HASTANESİ
  • AMWAY
  • ANTALYA HAVALİMANI
  • ARÇELİK
  • ASE ASYA-DOĞU AVRUPA HIZLI KARGO DAĞITIM
  • ASELSAN
  • ASLANLI TEKSTİL
  • ASYATUR
  • ATA FİNANS
  • ATLAS JET
  • BAHAR TRİKO
  • BEKO ELEKTRONİK A.Ş.
  • BELİTERA MARKETING LTD.
  • BOSS TURİZM
  • BOSCH
  • CAN GÖRSEL SİGORTA
  • CARREFOURSA
  • CR-Nİ GRUP DİZAYN
  • ÇARŞI MAĞAZALARI
  • ÇIRAĞAN PALACE
  • DHL
  • DİGİGRAF BASIN SAN.
  • DİGİTURK
  • ECZACIBAŞI İLAÇ PAZARLAMA A.Ş
  • ERNST&YOUNG
  • FORD-OTOSAN
  • FOREVER LIVING PRODUCTS TURKEY
  • GARANTİ BANKASI
  • HALKALI KAĞIT KARTON
  • HAVAŞ A.Ş
  • HENRY LAMOTTE
  • HERBAL LİFE
  • İMTEKS A.Ş
  • İREM ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ
  • PINAR TEKSTİL ÜRÜNLERİ
  • KARİYER NET
  • KFC GIDA
  • KOÇ HOLDİNG
  • KOÇMAR
  • LİLLY İLAÇ
  • LUNDBEC İLAÇ
  • MEDİKOÇ ÖZEL SAĞLIK HİZM.
  • MOTİF TEKSTİL
  • NESTLE
  • NOVARTIS
  • ODİTORYUM TURİZM SEYAHAT
  • ONUR AIR
  • ORSAN TİCARİ ARAÇ
  • OYAK ORDU YARDIMLAŞMA KURUMU
  • PARSAN (GÜRİŞ HOLDİNG)
  • PARTNER EXPRS DAĞITIM HİZMETLERİ
  • PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ
  • PFİZER İLAÇLARI
  • PHARMA İLAÇ
  • PINAR ENTEGRE ET
  • Pİ ART WORKS POS A.Ş
  • REMAX
  • REXAM ROTARY CLUB
  • SABANCI A.Ş
  • SANELLER
  • SANKO HOLDİNG
  • SET ELEKTRONİK A.Ş
  • SIEMENS
  • SOFTECH BİLGİ İŞLEM
  • SUPERONLINE
  • T.B.M.M
  • T. MERKEZ BANKASI
  • TEEN TUR
  • TEKPA TEKNİK PAZARLAMA A.Ş
  • TELESET ELEKTROMEKANİK SANAYİ
  • TETRAPAK A.Ş.
  • THE RITZ-CARLTON
  • THY
  • TURKCELL
  • TOSHİBA
  • ÜLKER
  • XEROX
  • YEŞİL TEKSTİL
  • ZİRAAT BANKASI

Cambly – İngilizce öğrenme

Bu uygulama hakkında

İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek mi istiyorsun? Sana önerimiz, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle online ders yapabileceğin bir İngilizce öğrenme programı olan Cambly. Cambly’de ana dili İngilizce eğitmenlerle ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlarsın. Eğitmenlerimizle, kariyer hedeflerin için İş İngilizcesi, İngilizce kelime öğrenme ve dağarcığını geliştirme, IELTS/TOEFL gibi İngilizce sınavlar veya başlangıç seviyesinden itibaren İngilizce öğrenme üzerine çalışabilirsin!🎓🎉

Cambly, derslerini esnek bir şekilde programlaman için ana dili İngilizce olan eğitmenlere 7/24 ders yapma olanağı sağlar. Böylece, kendine yatırım yaparak İngilizce öğrenme hedeflerine daha kolay ve rahat ulaşırsın. İlk dersin ücretsiz, dene ve Cambly’nin etkisini kendin gör!

ANA DİLİ İNGİLİZCE OLAN EĞİTMENLERLE PRATİK YAP

Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle İngilizce konuşma becerilerini geliştir. Cambly, dünyanın herhangi bir köşesinden ana dili İngilizce olan arkadaş canlısı bir eğitmene anında bağlanmanı sağlayarak, tercih ettiğin günde ve saatte İngilizce konuşma becerilerini geliştirirken İngilizceyi günlük hayatta kullanmana olanak tanır.

KONUŞARAK İNGİLİZCE ÖĞREN

Sana özel tasarlanan derslerle İngilizce öğrenme hedefine ulaş. Cambly’de bulunan online eğitmenlerden herhangi birini seç. İngilizce kelime bilgisi, telaffuz ve akıcı konuşmak da dahil olmak üzere İngilizce konuşmada iyi olduğun yönleri güçlendirmek ve zayıf yönlerini geliştirmek için ders programlarını takip et. Düzenli pratik yaparak tutarlı olmak, İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmanı kolaylaştıracak. 📈💥

➤ Cambly'nin İngilizce öğrenme programı, İngilizce konuşmayı akıcı bir şekilde öğrenmen için tasarlanmıştır. Eğitmenlerimiz, İngilizceyi ana dilin gibi konuşman için konuşma pratiği, dil bilgisi alıştırmaları ve İngilizce kelime öğrenme egzersizleri gibi çeşitli araç ve kaynaklar kullanırlar. Bu araç ve kaynaklar seni motive edip İngilizce konuşma becerilerini geliştirmene yardımcı olur. 🌎

GÖRÜNTÜLÜ DERSLER VE UYGULAMA İÇİ MESAJ İLE ETKİLEŞİMLİ İNGİLİZCE ÖĞREN

Kitap yerine yüz yüze konuşmayı mı tercih ediyorsun? Cambly, eğitmeninle etkileşime geçmeni ve daha sürükleyici bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşamanı sağlayan görüntülü sohbet özelliği ile sana kapsamlı bir çözüm sunar. Görüntülü dersler sayesinde eğitmenler sana görsel ipuçları sağlayıp geri bildirim verebilirler. Böylece telaffuz ya da beden dili konularında da sana yardımcı olabilirler.

Chat kutusu sayesinde planlanmış derslerin dışında da eğitmeninle iletişim kurabilirsin. Bu özelliği, derste işlenen konularla ilgili soru sormak ve İngilizce öğrenme hedeflerini tartışmak için kullanabilirsin.

Cambly herkes için bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Seviyen ne olursa olsun Cambly ile İngilizce öğren ! 💻💬

EN İYİ FİYATLAR VE ABONELİKLER İLE HERKES İÇİN İNGİLİZCE

Cambly, İngilizce öğrenmen için çeşitli abonelikler sunar. Abonelikler, daha uzun süre pratik yapmak isteyen öğrenciler için artan oranlarda indirim seçenekleri ve daha fazla haftalık dakika içerir. Ayrıca, yoğun dönemlerinde aboneliğini duraklatabilir veya daha fazla pratik yapmak istemezsen aboneliğini iptal edebilirsin. Abonelik iptal kuralları yardım sayfamızda belirtilmektedir. Cambly, herkesin erişebileceği bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır! 🙋🙋🙋

➤ Cambly’yi ücretsiz denemek ister misin? Ücretsiz bir deneme dersine katıl ve Cambly’yi kendin dene. Ücretsiz denemede bir İngilizce eğitmeniyle tanışarak Cambly’nin İngilizce öğrenme programında seni neler beklediğini görebilirsin.

Cambly'yi indir ve en iyi İngilizce öğrenme uygulamasıyla İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek isteyen binlerce kullanıcının arasına katıl. İster başlangıç seviyesinde ister ileri seviyede bir öğrenci ol, Cambly sana İngilizce becerilerini geliştirmek için ihtiyacın olan araç ve kaynakları sunar. Bugün ücretsiz dene ve kendine güvenerek akıcı İngilizce konuşma yolculuğuna başla!

Güncellenme tarihi

7 Haz

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir