kvp replikleri / Kurtlar Vadisi Pusu Replikleri | Kurtlar Vadisi Pusu İzle

Kvp Replikleri

kvp replikleri

PoLaT-BaHa

05 Eylül ,

Ne hasta bekler sabahı &#; Ne taze ölüyü mezar &#; Nede şeytan bi günahı &#; Seni beklediğim kadar &#; Geçti &#; İstemem gelmeni &#; Yokluğunda buldum seni &#; Bırak vehbimde gölgeni &#; Gelme artık &#; Neye yarar &#; ( Elif Eylül ) ( K.V. )

Üzülme hem bak bu sefer yakınındayım Ankara'da ( Ali Candan ) ( K.V.)

Göremedikten sonra ne fark eder &#; ( Elif Eylül ) ( K.V. )

ELİF daima var,
sadece var olanı sevmez insan,
anılarını sever,geçmişini sever,
ilklerini sever ,sonlarını sever,
YANINDA OLSADA SEVER,OLMASADA SEVER!!!!!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.P)

Başlangıç kuralı acemiler için her yerde aynıdır &#; Ağzın sıkı &#; Gözlerin açık &#; Fermuarın kapalı olsun yeter &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Senden birtane daha yoksa &#; Eyvallah diyeceksin &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V.)

Atasını tanımayan &#; İt peşinde gezer &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Adamın hasını kahpesinden ayır &#; ( Emmi ) ( K.V.)

Hani öyle kabuslar vadır ki &#; Hayal olmayacak kadar gerçek &#; yada &#; Gerçek olamayacak kadar hayal &#;
( Elif Eylül ) ( K.V.)

Dayı hiç kullanmayınca prostad oluyo &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V.)

Çok kullanıncada yalama oluoyo &#; ( Seyfo Dayı ) ( K.V.)

İşte mert odur ki &#; Yüreği kadar bileği olan &#; ( Duran Emmi ) ( K.V.)

Sen kısa pantolonla ananı keserken ben üç bin kişiye racon kesiyordum ( Laz Ziya ) ( K.V.)

Cennetten çiçek çalıp cehenneme dikemezsin, Cehennemden kor alıp cenneti yakamazsın (Seyfo Dayı ) ( K.V.)

KİMİNE GÖRE CAN POLAT KİMİNE GÖRE CAN ALAN POLAT

Ben ne yapacağım şimdi &#; Sensiz bu dünyayı ne yapacağım &#; ( Elif Eylül ) ( K.V.)

Acını unutma ama canını bilerekte acıtma &#; ( Canan ) ( K.V.)

Ben senin ağzına para tıktığımda &#; Sizin para yüzünden birbirinize düşeceğiniz belliydi &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Dağda sırt sırta omuz omuza çarpışan adamların şehirde arasına para girsin &#; Bu ne biçim hayat Usta &#;
( Memati ) ( K.V.)

Orda sırtlarını dayıyacak bi kayalar vardı &#; Birde ölüme gittikleri arkadaşlarının sırtları &#; Paranın olduğu yerde dağda yok &#; Arkadaşta &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Akciğerinle miden arasına öyle bir bıçak saplarım ki &#; Saatlerce hayvan gibi böğürürsün &#; Ölmek için yalvarırsın &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Eskimiş dünyada &#; Yeni bir yüzle dolaşmak &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Kendinden vazgeçmek zordur &#; Ama dünyayı değiştirmenin kolay olduğunu zaten kim söylüyor &#; Önemli olan &#; Gerçekten önemli olan ney uğruna kendinden vazgeçtiğin değil midir ??? ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Kendi hikayesini kaybeden biri başkalarının hikayesine sığınır &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

İstenmediğimiz zaman değil &#; İstediğimiz zaman gideriz &#; ( Pala ) ( K.V.)

Keyfim geldi &#; Öldürdüm &#; ( Pala ) ( K.V.)

Kaç paraya keyfin geldi &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Sır oldu &#; Sırlarıyla gitti &#; ( Deli Hikmet ) ( K.V.)

Ne yapacağım ben bu hasretle &#; ( Elif Eylül ) ( K.V.)

Bir insanı arkasından vurmanın en sağlam yolu &#; Onun arkasında olmaktır &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V.)

Ne yaparsan yap &#; Sana yakışmayanı yapma &#; (Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Kahbelik gizli yapılır &#; Gizli kalmaz &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Her insan ömründe bi kaç hayat yaşar &#; İkinci ömrüne hoş geldin Polat Alemdar ( Aslan Akbey ) (K.V.)

Herkez gibi yaşayıp &#; Herkez gibi ölmek &#; Bizlere göre değil &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V. )

Ölüm ölüm dediğin nedir ki ??? Gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım &#; ( Ali Candan ) ( K.V. )

Siz siz olun &#; Asla biz olmayın ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Biz ki ustasıyız &#; Vatan sevmenin ( Aslan Akbey ) ( K.V. )

İki kişin bildiği sır değildir ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

50 yılda itibar edinirsin 5 dakikada kaybedersin &#; ( Laz Ziya ) ( K.V. )

Hasmın kapına gelecek kadar cesursa Sende karşısına çıkacak kadar cesur ol ( Laz Ziya ) ( K.V. )

Dostum olmaz &#; Hasmın yaşamaz &#; ( Laz Ziya ) ( K.V.)

Sonunu düşünen kahraman olamaz ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

İntikam soğuk yenildiğinde lezzetli aştır ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Erkek sevmez &#; Sevilir ( Necati Şaşmaz )

Deniz olmuş akşamlar &#; Ne susar ne konuşur ( Necati Şaşmaz )

Kalktım Kalktım &#; Kalkamadım kafama sıkarım ( Abdülhey ) ( K.V.P. )

Hasret mi ??? &#; Zor &#; Vuslat mı ??? ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Yaşamak ölümse &#; Seninle ölürüm &#; ( Ahu Toros ) ( K.V.P. )

Bir gönülde iki sevda olmaz ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Bir gün bana git dersen &#; Bil ki yüreğini de alır giderim &#; Seni başkasına yar etmem ( Polat Alemdar) ( K.V. )

Devlet&#;in bekası için yapmam gerekeni sonuna kadar yaparım ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Aşk tren garında el salladığım iki kömür gözdü &#; Yandı gitti ( Elif Eylül ) ( K.V. )

Ben sana "gülüm" demem &#; Gülün ömrü az olur ( Memati ) ( K.V.P. )

Tokalaşmadığım adamı tanımam ( Memati ) ( K.V. )

Çarmağı geremeyen &#; Çarmakta ölür ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Dostun dostumdur &#; Düşmanın düşmanım ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Hayatta hiçbir şey tasadüf değildir ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Gidelim Memati Şarkı bitti ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Adam gibi ölmek için adam gibi yaşamak lazım ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Ölmek en büyük maceramız ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Hayat verenin kuluyum ( Abdülhey ) ( K.V. )

Türke kefen biçenin ölümü korkunç olur ( Aslan Akbey ) ( K.V. )

Kurtlar Vadisi&#;inde iz sürmek hem kahramanlıktır &#; Hem de ölümüne yalnızlık ( Aslan Akbey ) ( K.V. )

Satılanla değil &#; Satın alanla işimiz var ( Eren Eylül ) ( K.V.P. )

Yaşınıza hürmeten bu söylediklerinizi öğüt niteliğinde kabul ediyorum Yok tehditse ben tehdit edilecek adam değilim ( Muro ) ( K.V.P. )

Efendim devrimci ahlaktan yoksun, küçük burjuva zaafları olan satılmış hainlerin çıkardığı dedikodulardan son derece rahatsızım &#; ( Muro ) ( K.V.P.)

Sırf bir inat uğruna saatlerimizi yedin. bizi burada ağaç ettin. Sivilce bastı her tarafımı. Sen biliyor musun benim saatim ne kadar değerli! ( Muro ) ( K.V. P)

Markası ne gülüm? Söyle, alalım &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Ha ha ha ha! İşte tipik bir burjuva esprisiyle karşı karşıyayız Çeto ( Muro ) ( K.V. P)

Sana girip,çıkan ney ??? ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Bizim şeref eksikliğimiz yok ( Memati ) ( K.V.P. )

Saat kaçta,nerde ??? ( Muro ) ( K.V.P. )

Lanet olsun içimdeki insan sevgisine ( Muro ) ( K.V.P. )

Emperyalist eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı ( Muro ) ( K.V.P. )

Maalesef en kutsal devrim,ilkelerle,prensiplerle değil; para ile gerçekleştirilebiliyor ( Muro ) ( K.V.P. )

Bu don ne böyle; masmavi,bundan sonra kimse burjuva donu giymeyecek ( Muro ) ( K.V.P. )

Sen gereksiz yere düşünen sosyal bir hayvansın Çeto ( Muro ) ( K.V.P. )

Millet o kaşığı tarhanaya sallar bu eroine sallıyor ( Muro ) ( K.V.P. )

Kazıklamak yok Kandırmak var Kanmasaydın gülüm ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Burada Lenin'i saygı ve hayranlıkla anmak durumundayım. Ne diyordu büyük lider; Devrimi halk yığınları değil ancak ve ancak profesyonel devrimciler gerçekleştirecektir. Yani sen değil Çeto, ben ( Muro ) ( K.V.P. )

Hadi bunlar hata seli gitti Ya geride bıraktıkları onların hatası neydi ??? ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Ben onun ölümünü zorda olsa kabul ettim Ama onun yokluğunu asla kabul etmedim ( Elif Eylül ) ( K.V. )

Sen benim hem var olma hemde yok olma sebebimsin ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Adam Nuh diyo peygamber demiyo ( Deli Hikmet ) ( K.V.P. )

Nuh'un da zaten onun peygamber demesine ihtiyacı yoktu ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Aç adam para kazanır Aç gözlü adam hiçbir şey kazanamaz ( Tuncay Kantarcı ) ( K.V. )

Manyağın yanında kalan Manyak mı oluyo ne ( Elif Eylül ) ( K.V. )

Öldürmek için acele etmedin Ölmek içinde acele etme ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Hep böyle sadık kal ki Öldüğünde iki damla göz yaşı dökeceğim biri olsun ( Süleyman Çakır ) ( K.V.)

Yanlış kişiye Yanlış yapıyorsun ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Sen kırıldığın için ben sana geldim Şimdi sıra sende ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Yılanı yakalamanın 2 yolu vardır Birincisi Başını tutarsın Tehlikelidir İkincisi Kuyruğunu tutarsın Usulunu bilmezsen Kopar Yılanı yakalayamazsın Önce kuyruğunu tutup çekeceksin Tutup çekeceksin Başını deliğinden çıkarınca Ezeceksin ( Tuncay Kantarcı ) ( K.V. )

Bilirsin ki Bu kavuşma Hasretin sonu değildir ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Özlemek nedir bilmeden Özlemekte varmış ( Elif Eylül ) ( K.V. )

Çok özledim O kadar anlamsız yere çok özlemişim ki İlk defa özlemim anlamlı oldu Ama bunu anlamak için Hayatımdaki en anlamlı şeyi kaybettim ( Elif Eylül ) ( K.V. )

Uyus it sürüye kurt getirir ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Neresinden dönersen dön Dönem derler ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Derin Devletin bir tek dibi olmaz ( Polat Alemdar ) ( K.V.P )

Sürüden ayrılanı kurt kapar ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Sen beni değil Umudumu öldürdün ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Operasyon adamıydık Günde 30 km koşuyorduk Mafya adamısın dediler Ağır ol dediler Koş koşabilrsen ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Abimi kızgın çok gördüm ama &#; İlk defa kırgın görüyorum &#; ( Derya Çakır ) ( K.V. )

Zaman seninle durdu &#; Derya &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Benim yanımda o başını öne eğersen &#; O başın iki bacağının arasına düşer &#; ( İskender Büyük ) ( K.V.P. )

Pişman olacağın şeyleri yapma &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Para kasası kapısı o &#; Kerane kapısı değil &#; ( İplikçi Nedim ) ( K.V. )

Büyüğünü büyük bilen &#; Büyüğünden büyüktür &#; ( Hüsrev Ağa ) ( K.V. )

Kaybedecek hiçbir şeyim yok &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

İhaleyi aldık &#; Sıradaki ya aklındır &#; Yada canın &#; ( Memati ) ( K.V.P. )

Kurda sormuşlar ensen neden kalın diye kurt demiş ki kafamın kalın olmasından iyidir &#; ( Memati ) (K.V.P )

Bak bakayım gözlerime, sen bende suç işlemekten korkan gözler görüyor musun ??? ( Memati ) ( K.V.P.)

Mezar taşımda adım yazmasın Usta &#; ( Memati ) ( K.V. )

Bende senin bu geri vitese takmalarına hastayım be gülüm &#; ( Memati ) ( K.V.P. )

Çok çok kaybettiğim sen olursun be gülüm &#; ( Memati ) ( K.V.P. )

Vermeden alırız &#; Sevmeden bırakmayız &#; ( Memati ) ( K.V.P. )

Al gülüm &#; Ver gülüm &#; Vermezsen nah veririm gülüm &#; ( Bulut ) ( K.V.P. )

Biz bu işe başladığımızda sigarayı paketle değil &#; Tek tek satıyorsuk &#; ( Memati ) ( K.V.P. )

Ulan kaç yaşına geldik, ne tek bir gül goncası aldık, ne tek bir gül goncası verdik &#; ( Memati ) ( K.V.P. )

Herkes cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez !!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.P )

Efenim kimileri okur öğrenir &#; Kimileri yaşar öğrenir &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Abi biz ölmemek için yaşamıyoruz ki &#; ( Abdülhey ) ( K.V.P. )

Ben yalniz gezerim, yalniz yasarim, yalniz ölürüm !!! ( Abdülhey ) ( K.V.P )

Bana profösyonel adam lazım değil bana canını verecek satılamayan ve satın alınamayacak adam lazım &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Büyük adam olmak için risk almak gerekir &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Bir adamı sabah gördüm mü &#;. Önemsemem &#; Öğlende görürsem &#; &#;Tesadüf&#; der geçerim &#; Ama eğer akşamda görürsem &#; Hiç düşünmem &#; Öldürürüm &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Ben &#; Canımı verebileceklerime ve canını verebileceklere &#; &#;Dostum&#; derim &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Ölüm , ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım demiştim ya Artık vazgeçtim &#; Ölmeye geldim &#;. Sana geldim !!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Yalçın&#;ı unut &#; Bulut&#;u hafızanda iyi tut &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Ne sevdiğim için yaşayabiliyorum ne de vatanım için ölebiliyorum &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P )

Allah bizlere değiştiremeyeceğimiz şeyleri değiştirme gücü &#; Değiştirebileceğimiz şeyleri değiştirebilme cesareti &#; Ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu versin &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Benim kapım gelirken herkese açık &#; Giderken değil &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği &#; Tozdur &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Azdan az &#; Çoktan çok gider &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Biz ölümü çoktan göze aldık da &#; Yanımızda kimleri götürücez onu düsünüyoruz !!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Biz silahı belimize silahla vurulmak için taktık !!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Her sabahın bir akşamı vardır &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Kumarhanemize çökmeye çalışan &#; Büyük kumar oynar &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V. )

Kurtlukta düşeni yemek kanunudur &#; ( Toros ) ( K.V.P. )

Deli deliyi görünce çomağını saklar &#; ( Deli Hikmet ) ( K.V. )

Kurt ne zaman pusudan korkmuş ki şimdi korkalım &#; ( Polar Alemdar ) (K.V.P.)

Ya yaşadığın hayat &#; Ya birilerinin yaşadığı hayat &#; İnsan gözünü büyüler .. ( Ömer Baba ) ( K.V.P.)

Biz doğduğumuzda kundağa değil &#; Kefene sarıldık &#; ( Güllü Erhan ) ( K.V.P)

Onlar tetikte &#; Biz Pusudayız &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Hiçbir suikast yoktur ki büyük bir mesaj içermesin &#; ( Tuncay Kantarcı ) ( K.V.P. )

Vatan hizmetinin istifası olmaz &#; ( Hüseyin ) ( K.V.P. )

Herkesin ikna olacağı bir bedel vardır &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P )

Hiçbir şeyi kendinden bilme &#; Gücü &#; Saltanatı &#; Varlığı kendinden bilmediğin sürece &#; Hiçbir şey senin gözünü büyüleyemez &#; Ola ki büyülerse &#; Başkasını değil &#; Kendini doğrult &#; ( Ömer Baba ) ( K.V.P. )

İyi dostluklar gergin başlar &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P )

Aslandan kurban olmaz &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Çok isteyen değil &#; Bedelini ödeyen alır &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Bazı şeyler hak etiğinden fazla değer bulur &#; ( Turan Kaçgar ) ( K.V.P. )

Her uzlaşmanın bedeli vardır &#; ( Yalçın Yıldız ) ( K.V.P.)

Biz devlete millete hizmet eden ekibiz &#; Devletini milletini kullanan ekip değiliz &#; ( Abdülhey ) ( K.V.P.)

Yılanın başını küçükken ezmek lazım &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Fethedilmeyecek kale yoktur &#; ( Memati ) ( K.V.P.)

Düşmanla uzak durmayacaksın &#; Ya satın alacaksın ya da yok edeceksin &#; ( Davut Tataroğlu ) ( K.V.P.)

Bu dünyada öldürülemeyecek kimse yoktur &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Herkesin bir zafı vardır &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Madem lafım değersiz &#; Kurşun lafımdan daha değersiz &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Kim için olursa olsun &#; Ne için olursa olsun &#; Namusunu peşkeş çeken bir kadına sadece acırım &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

İp kopar &#; Taş dağılır &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Pazarlıkta her şey mübah &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Şüpheyle sadakat yan yana olmaz &#; ( Memati ) ( K.V.P.)

Propaganda daima hakikatten inandırıcıdır &#; ( Yalçın Yıldız ) ( K.V:P.)

Devlet yol vermez &#; Yolu boşaltır &#; ( Vural ) ( K.V.P.)

Para temiz kokan yerde kazanılmıyor &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

Her ne sebepten olursa olsun &#; Her kime hizmet etmek için olursa olsun &#; Arkadaşlarını satan &#; Abisini satan &#; Davasını satan &#; Bayrağını da vatanını da satar &#; ( Memati ) ( K.V.P.)

Hiç bir kutsal dava sahipsiz değildir &#; ( K.V.P.)

Başkalarının çizdiğine &#; kader &#; denmez &#; &#; Yazık &#; denir &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P. )

Devlet dengeler işidir &#; ( Başkan ) ( K.V.P.)

Ticaretin altın kuralı ; Al gülüm &#; Ver gülüm &#; ( Yalçın Bulut ) ( K.V.P.)

İhanetin mazereti olmaz &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Terör &#; 70 milyon birlik olmazsa &#; Bitmez &#; Tükenmez &#; ( Deli Hikmet ) ( K.V.P.)

Demir insan gibidir &#; İyi bakarsan zımba gibi olur &#; ( Reis ) ( K.V.P.)

Bir şeyi bitiremiyorsan &#; Dönüp dolaşacağın yer hep aynıdır &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Kul kulu kusursuzluğundan ötürü değil &#; Kusurlarıyla beraber tanıyıp &#; Kabul edip &#; Sevdiği zaman bir çmür geçer &#; ( Ömer Baba ) ( K.V.P.)

Köstebek yer altında yaşamaz &#; Yakalanmamak için çukur kazar &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Aşkta tıpkı Elif gibidir &#; İsmide gizlidir &#; Ama okunmaz &#; O olmadan da Besmele size gelmez &#; O her şeyin içindedir &#; Hiçbir şey de görülmez &#; ( Ömer Baba ) ( K.V.)

Kar üstünde kan izi kalsa da &#; Üstümüzde akbabalar uçsa da &#; Son nefesimize kadar &#; Kuyruğumuzda diktir &#; Başımız da &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Geceleri uyuyamıyorum &#; İçim gıcırdıyor &#; ( Elif Eylül ) ( K.V.)

Ölüye bir gün ağlanır deliye her gün !!! ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

İstanbul&#;a sefir olduk evde sefil olduk !!! ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Kimse benden çalamaz &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Ne güzel İstanbul be &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Hadi lan İstanbul, hadi be koçum. Bakma öyle aval funduszeue.info yapacağımı yaptım sıra sende. Göster cömertliğini bana göster ki toprağından öpeyim. Delikanlısın deyim sana. Delikanlısın deyim lan
( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Dostun dostumdur dedin Düşmanın düşmanım, belimizdeki silahta aynı olsun ki belimiz bükülmesin &#;
( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Gitsin ahiretin ses düzenini kursun gavat &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Kurtlar Vadisi'nde iz sürmek istiyorsan kurdun postunu giymek zorundasın &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Sırlara güvenmem sırlar insanı aldatır &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Kurtlar Vadisi'nde iz sürmek istiyorsan kurdun postunu giymek zorundasın &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Değişmez kural: hayatta en çok seven en iyi ölür &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Her şeyin zamanı var evlat yaşamanın sevmenin ölmenin &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Yanlış yerlerde avlanıyorsun Polat Alemdar &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Aslanlar gece avlanır &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Hiç birşey boşuna değildir &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Benim aslanlarıma kimse çuval giydiremez, benim aslanlarım sadece kefen giyer &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Aslanım benim &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Bizim verdiğimiz dosyalar kadar ufkunuz olsaydı, Amerika bizden izinsiz Ortadoğu da çoban gezdiremezdi !!! ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Benim kapım gelirken herkese açık giderken değil &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Türkçe 29 Harften Oluşur 3 ü gider kalır 26 &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

17 devlet kuruldu diye övünenler, neden on altısı battı diye düşünmezler ??? ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Benim vazifemin kurbanları ellerinde silah yoksa kelepçelenmek için bileklerini uzatır. Kafalarına çuval geçirilip postalanmaz &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Mesele ben sen o şu meselesi değil. Ben mühim değilim. Canımı alırım olur biter. Aslan gider kaplan gelir. Ama ihanet içindekiler nasıl evlatlarını düşünüyorsa bende vatan evlatlarını düşünüyorum. Onların 2&#;3 evladı varsa benim 70 milyon evladım var &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Senin benim kaybedecek bişeylerimiz oldukça bu ülkenin kaybedecek çok şeyi olacak &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

3&#;2 aldık maç biter &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Bu memleket savcının kaldırılmasını kaldırmaz &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Bilsem minibüsü tahsil ederdim. Daha rahat ederdiniz &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Emniyet çıkışı öpüşürüz &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Orta-Doğuyu idare ederim de, bir kadını idare edemem. Seninle benim zaafım da bu &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Kurtlukta kanun, düşeni yemektir. Düşmeyeceğiz &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

20 yıl hücrede kalanlar bile ara sıra konuşur &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Bi vatanperverin arkasında en fazla kaç yıl durulur ki &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Kurda akıl &#; Güneş doğana kadar lazım &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Çarkın nasıl işlediğini bilmek önemli değil &#; Önemli olan çarka çomak sokmak &#; ( Aslan Akbey ) ( K.v.)

Bak aslanım. Bir: kafana göre bu ülkede &#;mafya babası&#; öldüremezsin. İki: Hadi diyelim öldürmen gerekti, bunu benden habersiz ve izinsiz yapamazsın. Üç, diyelim ki yaptın. Konsey üyesi bir kişinin ki bu Testere Necmi, tetikçileri gidip alenen aşikâr hane tehdit edemezsin. Dört, ettin mi? Bu iş bitti geçmiş olsun &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Bir şey söyleyeyim mi? Edemezsin dediğin her şeyi ettim. Bence de iyi ettim &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Ben de sana bir şey söyleyeyim mi? Her şeyin içine ettin !!! ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Gelenekçi insanlar görünenden değil, görünmeyenden korkarlar &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Kumarı sadece oynatan kazanır &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Adıma layık olmuşum &#; Anamı öldürmüşüm &#; ( Memati ) ( K.V.)

Kılıç ile alınan bu vatan &#; Para ile satılmaz &#; ( K.V. )

Dul karı çocuğu &#; ( Muro )

İşkembesi büyük olan &#; Bir avuç suya doymaz &#; ( Hüsrev Ağa ) ( K.V.)

Abdestsiz gitmesinde &#; Nereye giderse gitsin &#; ( Seyfo Dayı ) ( K.V.)

İstanbul ahirettir &#; Dönüşü yoktur &#; ( Seyfo Dayı ) ( K.V.)

O ağa ben ağa inekleri kim sağa &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V.)

Çakır 39 say &#; ( Halit ) ( K.V.)

Sende sülaleni say Hal-it &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V.)

Hatır ile kimse yaşamaz &#; Hatır ile kimse yükselmez &#; ( Kılıç ) ( K.V.)

Savaşları ben başlatır &#; Ben bitiririm &#; Üstüme kan sıçrıyacaksa &#; Kan gölü yaratırım &#; Onun içinde yıkanırım &#; ( Mehmet Karahanlı ) ( K.V.)

Tek gerçek ölüm &#; ( Mehmet Karahanlı ) ( K.V.)

Racon kesmiyorum &#; Kafa kesiyorum &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Dünya bir gündür &#; Oda bu gündür &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Senden bir tane daha yoksa, eyvallah diyeceksin &#; ( Aslan Akbey ) ( K.v.)

Büyük güç, büyük sorumluluk ister &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Atasını tanımayan, it peşinde gezer !!! ( Süleyman Çakır ) ( K.v.)

Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme !!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

İnsana güvenme ölür, ağaca yaslanma kurur &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Her gün olan yenilik, benim geleneklerime bir ihanet ve hakarettir &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Kurtlar Vadisi'nde her cinayet ardında bir sır bırakır &#; ( Aslan Akbey ) ( K.V.)

Kurtlar Vadisi'nde ölüm, beklenmedik kişiden, beklenmedik zamanda gelebilir &#; ( Aslan Akbey ) ( K.v.)

Sen çiftlikte at tımar ederken, biz insan tımar ediyorduk &#; ( Hüsrev Ağa ) ( K.V.)

Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir &#; ( Süleyman Çakır ) ( K.V. )

Boyun kadar dilin var &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Ben kimseden emir almam &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Her şeyi bilmene gerek yok &#; Haddini bil yeter &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Biri benim elimden bir şey alıyorsa &#; Onun eline verecek bir şey bulurum &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Bütün dünya susmuş bizi dinliyor sanki &#; ( Memati ) ( K.V.P.)

Sessizlikten öte çığlık varmı &#; Memati &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Bir daha benim masamda birine dukunacağın zaman, izin istebu dokunacağın kadınsa,aklından bile geçirmeyoksa bedelini ödeyemezsin ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Abi bunlar oyun oynuyor adam vurmuyor &#; ( Abdülhey ) ( K.V.P.)

Avın eti yenmiyorsa amaç oyun oynamaktır Abdülhey &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Ben Polat Alemdar, milletimizin ve devletimizin dünya durdukça payidar olması için,insanlığın barış ve huzur içinde yaşaması için,bütün gücümle haklının ve mazlumun yanında,haksızın ve zalimin karşısında mücadele edeceğime,bu uğurda gerekirse canımı ortaya koyacağıma,namusum ve şerefim üzerine yemin funduszeue.info nefesime kadar ettiğim yemine sadık kalmazsam,atalarımdan emanet bu kutsal bıçak yüreğime gök gibi mavi girsin,al bayrak gibi kırmızı çıksın
Kanım yeminime mühür olsun
( Polat Alemdar ) ( K.V.P.)

Biz ormanların kralıyız aslanımİte çakala verecek canımız yok !!! ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Zamanla yaşayan herifin saati durmaz &#; ( Polat Alemdar ) ( K.V.)

Polat Alemdar ********lerin selamını almaz Canını alır!!! ( Memati ) ( K.V.P.)

Her nefes aldığında &#; Her kalbin attığında &#; Benim yaşadığım acıyı &#; Sende yaşa &#; ( Memati ) ( K.V.P)

Ölmemek için yaşamıyorum ki ( Abdülhey ) ( K.V.)