közde piliç maltepe / Közde Piliç Kanat Evi | Çınar Kadir Has Caddesi, 34841 Maltepe/İstanbul

Közde Piliç Maltepe

közde piliç maltepe

Doğu, Izgara, Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi:

09:00-21:00

Salı:

Çarşamba:

Perşembe:

Cuma:

Cumartesi:

Pazar:

09:00-21:00 (Şu Anda Açık)

Bilgilerde Hata mı Var?

Doğuş Közde Piliç'in Menüsü

Doğuş Közde Piliç'in henüz menüsü yok, menüyü ekleye tıklayarak sen de ekleyebilirsin.

Yorum Yaz

Yorumlar

Doğuş Közde Piliç hakkında yorumlar ve incelemeler. 62 tane yorumdan oluşturulmuştur.

zulalkeskin 4 puan vermiş.

yusufcet

yusufcet 5 puan vermiş.

kemala

kemala 5 puan vermiş.

Doğuş Közde Piliç'i Paylaş

Doğuş Közde Piliç, Bağlarbaşı'nın adresini, kordinatını paylaşın, listenize ekleyin.

Listeme Ekle
Listeme
Ekle
Facebook Paylaşımı
Facede
Paylaş
Twitter Paylaşımı
Twitterda
Paylaş
Konumu Paylaş
Lokasyonu
Gönder

Reytingi

Bir restoranın ne kadar popüler olduğunu gösterir. *Ayrıntılı ölçümler 2019 Ocak ayı başlamıştır.

Mayıs 2023: 1

Mart 2023: 1

Ocak 2023: 1

Kaç Kişi Buradaydı?

Bu sayfaya kaç kişi baktı, ölçüm başlangıcı 08 Haziran 2015.

6191
Türk

Çalışma Saatleri

Pazartesi:

09:00-22:00

Salı:

Çarşamba:

Perşembe:

Cuma:

Cumartesi:

Pazar:

09:00-22:00 (Şu Anda Açık)

Bilgilerde Hata mı Var?

Közde Piliç & Kanat Evi'nin Menüsü

Közde Piliç & Kanat Evi'nin henüz menüsü yok, menüyü ekleye tıklayarak sen de ekleyebilirsin.

Yorum Yaz

Yorumlar

Közde Piliç & Kanat Evi hakkında yorumlar ve incelemeler. 29 tane yorumdan oluşturulmuştur.

nevzaty

nevzaty 4 puan vermiş.

seldat

seldat 5 puan vermiş.

nihalk

nihalk 5 puan vermiş.

Közde Piliç & Kanat Evi'ni Paylaş

Közde Piliç & Kanat Evi, Çınar'ın adresini, kordinatını paylaşın, listenize ekleyin.

Listeme Ekle
Listeme
Ekle
Facebook Paylaşımı
Facede
Paylaş
Twitter Paylaşımı
Twitterda
Paylaş
Konumu Paylaş
Lokasyonu
Gönder

Reytingi

Bir restoranın ne kadar popüler olduğunu gösterir. *Ayrıntılı ölçümler 2019 Ocak ayı başlamıştır.

Nisan 2023: 1

Şubat 2023: 1

Kasım 2022: 1

Kaç Kişi Buradaydı?

Bu sayfaya kaç kişi baktı, ölçüm başlangıcı 09 Haziran 2015.

2950

Doğuş Közde Piliç

Pilaqi

Türkiye'deki muhteşem mekanları ve restoranları ziyaret edin.
Hadi başlayalım.

Girne Mahallesi, Atatürk Caddesi, Çiftlik Sokak, No 6, Maltepe, İstanbul
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Ticket
  • Setcard
  • Klimalı
  • Paye
  • Dış mekan var.
  • Multinet
  • Sodexo
  • Sigara içme alanı var.
A.. Y..........
buradaki hiçbir yoruma aldırmadan denenmesi gereken bir yer.kasada hacı abi tipli biri, bir kaç denemeden sonra en iyi piliç markasını bulduk dedi. dedim bu müthiş.o toz baharatı bile acayip. tavuk etine katmedeğeri %20den fazla olabilir.daha hiç kuru bir pilice denkgelmedim, pişirme şekli, etin lezzeti, kıvam, ben göğüs eti sevmem lokum gibi göğüs eti, kaburga yönündeki yağlı bölge hele, derisi, merisi hepsi çok iyi.lavaşı hamur gibi değil.
adam aşçı ben sana diyeyim. skor onun için yüksek kafamdaki.
A.. Y..........
buradaki hiçbir yoruma aldırmadan denenmesi gereken bir yer.kasada hacı abi tipli biri, bir kaç denemeden sonra en iyi piliç markasını bulduk dedi. dedim bu müthiş.o toz baharatı bile acayip. tavuk etine katmedeğeri %20den fazla olabilir.daha hiç kuru bir pilice denkgelmedim, pişirme şekli, etin lezzeti, kıvam, ben göğüs eti sevmem lokum gibi göğüs eti, kaburga yönündeki yağlı bölge hele, derisi, merisi hepsi çok iyi.lavaşı hamur gibi değil. adam aşçı ben sana diyeyim. skor onun için yüksek kafamdaki.
D.......... D..........
Kotu bir isletme, ramazan doneminde siparis verme hatasinda bulunduk, bir daha asla vermem. Siparis gelecek yolda dediler ancak ne gelen var ne giden..
T... T...
Saatler sonra getirilen sipariş ile hızlıca ve özensizce pişirilmiş tadı çok kötü tavuğu tecrübe etmiş oldum. Mümkün olduğunca uzak durulması gereken bir yer, kötü yemek yemektense hiç yemeyin daha iyi
M.. M..
Kurufasulye dışında sulu yemek bulunmuyor. Pilicler son derece ufak .Yaninda gelen garniturler tavugun yanina yakismayan seyler .Koftenin yanina verdikleri sos ve sogani tavukla beraber veriyorlar. Koftesi siradan . Alternatif yoksa tercih edilebilir.
L. S......
uzun bi aradan sonra sipariş verdim ama eski lezzetinden uzak artik gazli tavuk çevirme tezgahlarından çıkar gibi tuhaf bir koku ve tat olarak tamamen negatif görünümünde baharat ve soslama adına hiç birşey yapılmamış...tamam herkesin damak zevki farklı olabilir ama en azından tuz,kekik,az da pul biber çok mu olurdu
L. S......
uzun bi aradan sonra sipariş verdim ama eski lezzetinden uzak artik gazli tavuk çevirme tezgahlarından çıkar gibi tuhaf bir koku ve tat olarak tamamen negatif görünümünde baharat ve soslama adına hiç birşey yapılmamış...tamam herkesin damak zevki farklı olabilir ama en azından tuz,kekik,az da pul biber çok mu olurdu ???????? fiyatı uygun olabilir ama kötü yemek yemekten hiç yememek daha iyidir....
S... S..
Tavuklar daha lezzetli olabilirdi piyasaki tavukculardan hic bir farki yok bildigimiz pilic cevirme. Aile isletmesi galiba en küçük çocuk çok yapmacik ve müşterilerle gereksiz samimiyet kurmaya calisiyor
C... D....
Aile işletmesi güzel bir yer. Özellikle kanat tavsiye ederim. Bütün tavuk çevirme ve günlük olarak ev yemekleride mevcut. Eve servisi var,fiyatlar uygun
I......... I.........
Buraya ilk taşındığımız zamanlarda köfteci olan mekan tavukçu oldu. O köfteci de iyiydi ama bu hali de iyi oldu. Tavukları lezzetli ve uygun fiyata. Eve sipariş verdikten 10 dk sonra kapıda sıcacık. Eşim genelde kanat söylüyor yarım kilosu 9 TL. İstanbul için uygun. Hatay için değil:D. Biz orada 1 kg pişmiş tavuk yanında humus, salata, pişmiş ürünler ve soslu ekmeğe 12 TL veriyoruz:)
Daha fazla göster

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası