kalwax lastik parlatıcı / 34TL'den motorsiklet lastik patlama onleyici sprey ml İndirimli Ürünler

Kalwax Lastik Parlatıcı

kalwax lastik parlatıcı

Kalwax Kalwax Lastik Parlatıcı Sprey ml SK

Kalwax Kalwax Lastik Parlatıcı Sprey ml

Kurumsal Fatura

Satıcı : KALWAX

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün KALWAX tarafından gönderilecektir.
  • Oto Bakım ve Temizlik ile ilgili bütün ürünler mağazamızda mevcuttur. Tamamen Yerli Üretimdir. 7/24 mağazamıza sorularınızı yönlendirebilirsiniz, en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Kalwax Kalwax Lastik Parlatıcı Sprey ml

• Oto Bakım ve Temizlik ile ilgili bütün ürünler mağazamızda mevcuttur. Tamamen Yerli Üretimdir. 7/24 mağazamıza sorularınızı yönlendirebilirsiniz, en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Seat Club Turkey - SCT - Club Seat Türkiye > Model - Tuning Team > Teknik Destek > Bakım ve Araç Temizliği > LASTİK PARLATICI TAVSİYE LAZIM

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LASTİK PARLATICI TAVSİYE LAZIM

leonfatih

,

lastik parlatıcı tavsiyesi lazım meguars kullandım pek memnun kalmadım
bunların haricinde kullanıpta memnun kalan başka marka vs yazarsa sevinirim
iyi forumlar

StormwindeR

,

Meguiars kullanıyorum bende tavsiye ve araştırmalarım üzerine kullandım . Hızlı cilasıda basarılı lastiklerdede jel formülü var gerçektende tatmin edici bir görünüm kazandırıyor tavise ederim.

gültekinstyle

,

ataş erdem boya

individual

,

Sonax Xtreme Nano Lastik Parlatıcı jel ml. - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?productId=otson&categoryId=)

Ben bu ürünü kullanıyorum çok memnunum hemen bitmiyor

Kalwaxml si 3,5tl..Pırıl pırıl ışıl ışıl)

demirhann

,

meguiars endurance jel gayet başarılı aslında Ben şimdilik sonax in jelini kullanıyorum bence sonax ta gayet iyi

leonfatih

,

ataş erdem boya
link verebilirmisin

scuberax

,

arap sabunu candır :)

gültekinstyle

,

link verebilirmisin

Google de erdem boya yaz yeri okmeydanında ne istersen var

leonfatih

,

Sonax Xtreme Nano Lastik Parlatıcı jel ml. - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?productId=otson&categoryId=)

Ben bu ürünü kullanıyorum çok memnunum hemen bitmiyor
sonax denemedim

Kalwaxml si 3,5tl..Pırıl pırıl ışıl ışıl)
link verebilirmisiz satın almak için

meguiars endurance jel aok gayet başarılı aslında Ben şimdilik sonax in jelini kullanıyorum bence sonax ta gayet iyi
bunu kullanıyordum pek memnun kalmadım açıkçası toz çekiyor sonax denemedim henüz

leonfatih

,

arap sabunu candır :)

bir süre sonra lastikleri çatlatıyor diyorlar ama emin değilim

individual

,

bir süre sonra lastikleri çatlatıyor diyorlar ama emin değilim

Bende herhangi birşey olmadı.Uzun süre siyah funduszeue.info sonax ın ürünlerinden çok memnunum.

Birde benzinlikde vardı eskiden kullanırdım traş köpüğü gibi lastiğe sıkıyorsunuz kendi akıyor sonra oda güzeldi ama çok çabuk bitiyor.

sonax denemedim

link verebilirmisiz satın almak için

bunu kullanıyordum pek memnun kalmadım açıkçası toz çekiyor sonax denemedim henüz

Tabi.:) Dreamcar Kalwax Lastik Temizleme Spreyi Ml. - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?productId=otev&categoryId=&wt_gl=funduszeue.infok&gclid=CKCu-qKXCFVLItAod5DEAeg)

Ben Ankara- Beğendik mağazadan alıyorum 3,5 tl.. Süper ürüfunduszeue.infoe ederim..

leonfatih

,

Bende herhangi birşey olmadı.Uzun süre siyah funduszeue.info sonax ın ürünlerinden çok memnunum.

Birde benzinlikde vardı eskiden kullanırdım traş köpüğü gibi lastiğe sıkıyorsunuz kendi akıyor sonra oda güzeldi ama çok çabuk bitiyor.
arab sabunu için çatlatıyor demiştim ben

Tabi.:) Dreamcar Kalwax Lastik Temizleme Spreyi Ml. - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?productId=otev&categoryId=&wt_gl=funduszeue.infok&gclid=CKCu-qKXCFVLItAod5DEAeg)

Ben Ankara- Beğendik mağazadan alıyorum 3,5 tl.. Süper ürüfunduszeue.infoe ederim..

denemek lazım bazen ucuz ürünler gerçekten çok çok iyi çıkabiliyor

leonfatih

,

Meguiars kullanıyorum bende tavsiye ve araştırmalarım üzerine kullandım . Hızlı cilasıda basarılı lastiklerdede jel formülü var gerçektende tatmin edici bir görünüm kazandırıyor tavise ederim.
meguiars liquid ultimate wax ve hemen hemen bütün ürünlerini kullanıyorum bir tek lastik parlatıcısından memnun kalmadım :(

link verebilirmisin

ERDEM BOYA OTO BAKIM dükkanı funduszeue.info'da (funduszeue.info)
Alttaki mağaza içi aramaya "lastik parlatıcı" yazmanız yeterli.
Meguiars tavsiyemdir.. Baya kalıcı ve belli bir süre dış yüzeyi su tutmuyor.

black le10

,

meguiars en iyisidir, lastik parlatıcı-koruyucu olarak 3 tane farklı meguiars ürünü olması lazım yanlış hatırlamıyorsam, 3 üde iyidir.
onun bi alt kalitesi carpex lastik parlatıcı. meguiarsın 2 farklı ürününü kullandım tartışmasız piyasanın en iyisi. şimdi carpex kullanıyorum o da çok iyi ..

leonfatih

,

ERDEM BOYA OTO BAKIM dükkanı funduszeue.info'da (funduszeue.info)
Alttaki mağaza içi aramaya "lastik parlatıcı" yazmanız yeterli.
Meguiars tavsiyemdir.. Baya kalıcı ve belli bir süre dış yüzeyi su tutmuyor.

meguars memnun kalmadım
ATAS PNEUBEL LASTİK PARLATICI KORUYUCU birde Kalwax deniyeceğim ikiside deneyeceğim

leonfatih

,

meguiars en iyisidir, lastik parlatıcı-koruyucu olarak 3 tane farklı meguiars ürünü olması lazım yanlış hatırlamıyorsam, 3 üde iyidir.
onun bi alt kalitesi carpex lastik parlatıcı. meguiarsın 2 farklı ürününü kullandım tartışmasız piyasanın en iyisi. şimdi carpex kullanıyorum o da çok iyi ..

meguars endurans kullandım ben o paranın hakkı değil

black le10

,

Meguiars Endurance High Gloss kullandım bütün arkadaşlarım artı yıkamacılar soruyordu ne kullanıyorsun lastiklere diye, tabi görecelidir

emirkayra

,

Takipteyim

Nasiol Nano TireShine Lastik Parlatma ml 09c - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?productId=otm09c&categoryId=)

bunu kullanıyorum.çok güfunduszeue.infoe ederim.
ve bu ürünü almak funduszeue.infoı en uygun funduszeue.infors NXT GENERATION Boya Koruyucu Cila - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?Categoryid=&Productid=othrzg)

leonfatih

,

Meguiars Endurance High Gloss kullandım bütün arkadaşlarım artı yıkamacılar soruyordu ne kullanıyorsun lastiklere diye, tabi görecelidir
aynen kullandığım benimde kullandığım Meguairs Endurance High Gloss

Takipteyim

bir kaç ürün test edip denedikten sonra buradan yazarım :thumbup:

Hangisini sürerseniz sürün sürekli kullanımda lastiklerinizi çatlatmaktab başka birşeye yaramazlar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

leonfatih

,

Hangisini sürerseniz sürün sürekli kullanımda lastiklerinizi çatlatmaktab başka birşeye yaramazlar :)

peki nasıl yapalım çatlamak değilde toz çekme durumu var siz lastik işinde biri olarak tavsiyeniz nedir ?

Nasiol Nano TireShine Lastik Parlatma ml 09c - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?productId=otm09c&categoryId=)

bunu kullanıyorum.çok güfunduszeue.infoe ederim.
ve bu ürünü almak funduszeue.infoı en uygun funduszeue.infors NXT GENERATION Boya Koruyucu Cila - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?Categoryid=&Productid=othrzg)
aynı ürünü kullanıyorum allta resim paylaştım güzel parlaklık veriyor
funduszeue.info (funduszeue.info)

Sonax jel çok iyi ama fiyatı pahalı ben sonaxın köpük olanını tavsiye ederim bütün shell benzinliklerinde bulabilirsin fiyatı 18&#; olması lazım

Kalvax da da şöyle bir görüntü mevcut):D

funduszeue.info

leonfatih

,

Kalvax da da şöyle bir görüntü mevcut):D

funduszeue.info
maşallah kuruduktan sonraki halimi bu ?

maşallah kuruduktan sonraki halimi bu ?

Akşam üzeri arabayı yıkadım diyelim sabah okula giderken aynen bu şekil funduszeue.infoız ıslak lastiğe sıkmamak funduszeue.infoayıp kuruladıktan sonra uygularsanız aynen bu şekil..

tek marka meguairs endurance

Ya lasruge parlatici suruyorum arabayi tekrar yikadigim zaman lastikleri bez ile temizlirim ve o bezin halini bir görun derim yani simsiyah sanki o kullandigim parlatici lastigi eritmis:)) arab sabunu duydum onu deneyecegim

en son turtlewax sprey kullandım. temizlik açısından güzel. uzun süre temiz görünüyor ancak parlaklık vermiyor. kipalarda satılıyor 23 lira fiyatı var. amaç temiz durması ise alınabilir ama ışıl ışıl parıldamak isterseniz almayın derim

ben de formula 1 ürünü kullandım memnundum
Formula 1 Gold Lastik Koruyucu Ve Parlatıcı " Ml" - Oto Aksesuar - funduszeue.info (funduszeue.info?productId=otfalff&categoryId=)

tayfun

,

lastiğin temiz görünmesi benim için çok önemli arabam kirli gezebilirim ama lastik jantım temiz olmalı:) lastik parlatıcı olarak çok ürün kullandım şu an sonax jel olanı kullanıyorum iyi fakat ben çok begenmedim çok parlak kalıyor funduszeue.infos köpük tek geçerim kolay bulunamıfunduszeue.info bitince arexons a devam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

leonfatih

,

lastiğin temiz görünmesi benim için çok önemli arabam kirli gezebilirim ama lastik jantım temiz olmalı:) lastik parlatıcı olarak çok ürün kullandım şu an sonax jel olanı kullanıyorum iyi fakat ben çok begenmedim çok parlak kalıyor funduszeue.infos köpük tek geçerim kolay bulunamıfunduszeue.info bitince arexons a devam

aynen bende aynı düşüncedeyim hatta bende takıntı oldu bu durum araba kirli bile olsa bir damacana su ile jant ve lastiği temizlerim :)

Formula var Amerikan malı çok iyi parlatıyor ve suyun kirin yapışmasını engelliyor yalnız lastik kuruduktan sonra uygulamak gerekli

funduszeue.info?q=tbn:ANd9GcRt_g1_XHliWEquMxdt6qxCZligwpePN WHhsUDTuRjo9VAj-L1r

LEWİS_16

,

Ben bu ürünü kullanıyorum çok memnunum hemen bitmiyorsonax ın bu ürününden memnun kalırsın

LEWİS_16

,

Ben yıllardır silikon yapan bi yer buldum hep ordann alırım çok ta memnunum fazla para vermek istemediğinden ;)

Bir yıkamacı olarak size bi tiyo vereyim hiç boşuna fazla para harcamayın kuru süngere pirili döküp kuru lastiğe sürün muhteşem bi görüntü ve lastiğinize zararsız bir görüntü alırsınız saygılar:))

beyazitcakir

,

Bir yıkamacı olarak size bi tiyo vereyim hiç boşuna fazla para harcamayın kuru süngere pirili döküp kuru lastiğe sürün muhteşem bi görüntü ve lastiğinize zararsız bir görüntü alırsınız saygılar:))

Abi pril'in zarar vermeyeceği bana pek mantıklı gelmiyor. Ne kirleri çıkarıyor lastiğe sürüp durulamamak.. bilemedim

Emin ol diğer kimyasallar dan daha az dır düşünsene elini sürüyorsun pirile ama sen bilirsin şahsen ben kendi aracıma hiç bişey sürdürmüyorum sadece tabancayla yakından yıkattırıyorum okadar

Lastik bir petrol ürünüdür hertürlü yağ kir pislik sökücü nasıl elinizdeki kiri çıkarırsa aynı şekilde lastikteki petrol ürünlerini de çözdürür kısacası hepsi zararlıdır :)

jantları bılmıyorum ama lastıklerı sarp dıye parlatıcı var onunla yapıyorum.ışıl ışıl oluyor fakat cok toz cekıyor.

leonfatih

,

Kullanmayıncada kötü gözüküyor

GT-I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Silikon sprey

SM-NQ cihazımdan gönderildi

bira :D :D :D

leonfatih

,

meguiars endurance jel aldım
lastiklerimde durmuyor azıcık sürmeme rağmen lastik tutmuyor jeli hiç memnun kalmadım !!!!!
araştırmalarım sonucu continental lastiklerde kullanılan silika maddesi fazla olduğundan kaynaklanıyormuş
gecen gün aynı sorundan bir arkadasta bahsediyordu su an nickini hatırlamadım

meguiars endurance jel aldım
lastiklerimde durmuyor azıcık sürmeme rağmen lastik tutmuyor jeli hiç memnun kalmadım !!!!!
araştırmalarım sonucu continental lastiklerde kullanılan silika maddesi fazla olduğundan kaynaklanıyormuş
gecen gün aynı sorundan bir arkadasta bahsediyordu su an nickini hatırlamadım

Silikada denemedigim için yorum yapamam ama normal lastiklerden gayet başarılı. Ben bu ürünü seve seve halen kullanıyorum.

leonfatih

,

Silikada denemedigim için yorum yapamam ama normal lastiklerden gayet başarılı. Ben bu ürünü seve seve halen kullanıyorum.
silika her lastikte var aslında ama contide çok fazla varmış
jeli sürüyorum kurumasını bekliyorum saatlerce kurumuyor araç hareket edince her yere saçılıyor kuru bezle siliyorum gene aynı yağlı bir tabaka var ve araç hareket edince saçılıyor her yere

silika her lastikte var aslında ama contide çok fazla varmış
jeli sürüyorum kurumasını bekliyorum saatlerce kurumuyor araç hareket edince her yere saçılıyor kuru bezle siliyorum gene aynı yağlı bir tabaka var ve araç hareket edince saçılıyor her yere

O yağlı tabaka hiç gitmemesi gerekiyor zaten. Lastiğe surdugun gibi parlak bir şekilde kalır fakat lastik hareket ettiğinde de dağılmaması gerekir en azindan bende öyle.

karacayasin

,

Arkadaşlar yanlış anlamayın çok bilmişlik gibi olmasın ama, şu ana kadar sayılan tüm ürünler bunun yanında çok zayıf kalır. 5 senedir kullanıyorum ve ötesi yok. Spray, silikon kaplıyor ve su değmedikçe tamı tamına 2 hafta gidiyor, aynı zamanda lastiği de koruyor. Fiyatıda bence bedava. Bir ürünle yaklaşık 10 yıkama çıkarıyor. Bana güvenin konuyu daha fazla tartışmayın. Alın kullanın yorumu buraya yazarsınız)

Stac Italy PARLAK SİMSİYAH Lastik Parlatıcı Fiyatı (funduszeue.info?productId=otm&categoryId=&sku=OTM&wt_gl=funduszeue.info&gclid=CNqz6NCmm8ECFUXnwgodoQUA3Q)

belki size şaka gelebilir ama evde artık kalan colayı dökmeyin bi süngerle lastiklere sürün. süper parlatıyor. işin ilginç yanı bunu babamdan öğrendim :) hemde bedava :)

funduszeue.info
Bu baya iyidir. Deneyin derim.

Ya bende jantlar icin sorayim dedim:) meguiars hot rims diye bir urun var bu jantlar icin nasildir. Birde en uygun fiyata nerden alabilirim yada hangi urunu alabilirim?

Sent from "Ankara"

bende sonax kullanıyorum çok memnunun uzun süreli kullanılabilir

Valla ben carpex aldım yerli malı en az aldığım yerde 10 kisi tavsiye etti muhteşem çıktı 15 tl aldım sprey alın deneyin lastiklere su tutsan bile yine aynı kalıyor :).

SkyWegas

,

Cok urun denedim en son real den bunu aldim ve cok memnunum. Uzun suren bir parlaklığı var, su ve çamur da tutmuyor.. Ilk sıktığınızda ince olan kopuk saniyeler icinde kabarıyor o esnada süngerle üzerinden geçmeniz yeter.
funduszeue.info
funduszeue.info
funduszeue.info
funduszeue.info
lira arası bir fiyatı olması lazim.

Seat Leon' dan gönderildi.

belki size şaka gelebilir ama evde artık kalan colayı dökmeyin bi süngerle lastiklere sürün. süper parlatıyor. işin ilginç yanı bunu babamdan öğrendim :) hemde bedava :)

Colayi askerde kullanirdim ben anilar canladi birden ama cola lastigi zamanla catlatir tavsiye etmem

uğurtürkmen

,

Meguiars Nxt Generation Lastik Parlatıcı Sprey 4
Ben bu urunu kullaniyorum lastige sıkin ne silmeye gerek var ne baska bir seye yagmur camur tutmaz hafta sonu yikadim cumartesi sıktım aksam yagmur yagdi pazar sabahi tekrar yikadim ama lastiklere bunu sikmaya gerek duymadim cunki gerek yoktu hala parlaklığı uzerinde idi tek kusuru bence fiyati yuksek

SM-NQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozozka_n

,

Sonax xtreme nano jel kullaniyorum cok memnunum. Ne cok parlak ne cok mat oluyor ama temiz ve tok bir parlaklik birakiyor.
Daha ucuz yollu guzel bir secenek isterseniz sarp denemenizi siddetle tavsiye ederim.
Yalniz sonax antistatik oldugundan uzun sure temiz kalir tozu pek tutmaz sarp ise guzel parlatir ama toz tutturur:)