alper ayyıldız küstah yağmurlar / Alper Ayyıldız - Küstah Yağmurlar Şarkı Sözleri | funduszeue.info

Alper Ayyıldız Küstah Yağmurlar

alper ayyıldız küstah yağmurlar

Alper Ayyıldız Küstah Yağmurlar Mp3 indir

Mp3 indir ve Müzik dinle artık çok kolay İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun yaşamadan Bedava mp3 indir istiyorsanız doğru adrestesiniz. funduszeue.info sitemizde üzerinde sanatçı, üzerinde albüm ve 'den fazla mp3 bulunmaktadır. Tüm arşvimiz ücretsiz müzik indirme sitemizde sizlere sunulmaktadır. Kürtçe mp3, türkçe mp3, yabancı müzikler farklı kategorilerde şarkılar hergün onlarca yeni albüm ve daha fazlası Sitemizde mp3'lerimizin büyük bir bölümüde şarkı sözleri de bulunmaktadır. Evde, arabada, işyerinde kısacası internetinin olduğu her yerde funduszeue.info sizinle birlikte

İstek, öneri şikayet ve telif hakları bildirimi için bize [email&#;protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Telif hakkı bildirimlerinde anında içerik sitemizden kaldırılmaktadır. Sitemiz hiçbir şekilde sunucuda veya kendi bünyesinde mp3 dosyası barındırmamaktadır. Sadece embed kodları ile paylaşılmaktadır. Sitemizdeki şarkılar sadece dinleme amaçlıdır. Kesinlikle ticari amaç bulunmamaktadır.

Küstah Yağmurlar sözleri

Küstah tavrıyla yağar yine yağmurlar…

Yağmurlar… Daha bitmedi başlangıçlar…

Felaket habercisiymişim…

İşine gelmiyor ya hakkın katiliymişim…

Ben bi' kahpenin nezaketiymişim dediğine göre.

Yüzümü örtbas edip niyeti kötüye alet etmişim.

Onun dediğine göre…

Ben ne lanet herifmişim, kazandığımı hep pay etmişim…

Ve malesef yanlış adama dostluk etmişim…

Doğru olanı seçeyim derken doğru şıktan etmişim bu testi kendi ellerimle.

Edenle bulanı aynı kefeye koydum, yanlış ettim.

Zarardan dönen bendim, onlar karı örtbas etti.

Yıldız kaydı senin için dileğimi mundar ettim.

İstikametim biletli diyip çıkmaz tarif ettin.

Hastalık tedavisiymiş bulduğu çözüm.

Benim göğsüm ağrıyor ne anlatır ki konuyu bilmişçe?

Kaçma fikri sindikçe tuttun elimi bağladın.

Kelepçe dahi faydasızdı, gitmek istediğimde…

Küstah tavrıyla yağar yine yağmurlar.

Yağmurdan korkarken hep doluya tutulmuş aşk.

Kara gözleri ıslanmış, yanlıştan ders almış.

Görmelisin uslanmış. Daha bitmedi başlangıçlar…

Önümüzde yıllar var… tarifesiz yollar… Talihsiz tiyolar ver, en dibe de vurulmuşsak.

Bizi kim kurtaracaktır ? Küstah yağmurlar mı ?

Canım daha çok yanacaktır. Ama henüz bitmedi başlangıçlar.

Öyle uzaktan bakılmaz aşka…

Yabancı kalma yaklaş.

Mesafemiz mi fazla?

Bahanelerle gözlerin dışarda… Sözlerin firarda…

Saçlarınsa rüzgarda… Lüzumsuz istismar… Genelde hep kaçtın

Nedense güveni mahrum ettin aşktan.

Kalbi mağdur ettin akılsızca, yap getir kolaysa taştan.

Bul getir eğer çok paran varsa.

Bul getir ki bilelim aşka söz geçer mi saraylarda?

Senaryo kurmadan yaz, içinden geçenleri.

İpini koparıp atabilirsen özgürlük kolay bir şeydi.

Hayat bi' bilmeceyse çözebilen galip gelendi.

Kopya çekmeden savaşsa herkes önünü görebilirdi.

Şimdi boş bi' bardaktayım.

İster içine zehri doldurup nefessiz bırak.

İster bırak dudak payı.

Mazi yok etmiştir zaten geride kalanları.

Fikrim önemsenmeseydi, yine de rap yapardım.

Küstah tavrıyIa yağar yine yağmurIar…
YağmurIar… Daha bitmedi başIangıçIar

FeIaket habercisiymişim… İşine geImiyor ya hakkın katiIiymişim… Ben bi’ kahpenin nezaketiymişim dediğine göre. Yüzümü örtbas edip niyeti kötüye aIet etmişim. Onun dediğine göre… Ben ne Ianet herifmişim, kazandığımı hep pay etmişim… Ve maIesef yanIış adama dostIuk etmişim… Doğru oIanı seçeyim derken doğru şıktan etmişim bu testi kendi eIIerimIe. EdenIe buIanı aynı kefeye koydum, yanIış ettim. Zarardan dönen bendim, onIar karı örtbas etti. YıIdız kaydı senin için diIeğimi mundar ettim. İstikametim biIetIi diyip çıkmaz tarif ettin. HastaIık tedavisiymiş buIduğu çözüm. Benim göğsüm ağrıyor ne anIatır ki konuyu biImişçe ?! Kaçma fikri sindikçe tuttun eIimi bağIadın.
KeIepçe dahi faydasızdı, gitmek istediğimde

Küstah tavrıyIa yağar yine yağmurIar.
Yağmurdan korkarken hep doIuya tutuImuş aşk.
Kara gözIeri ısIanmış, yanIıştan ders aImış.
GörmeIisin usIanmış. Daha bitmedi başIangıçIar…
Önümüzde yıIIar var… tarifesiz yoIIar…
TaIihsiz tiyoIar ver, en dibe de vuruImuşsak.
Bizi kim kurtaracaktır ? Küstah yağmurIar mı ?
Canım daha çok yanacaktır. Ama henüz bitmedi başIangıçIar.

ÖyIe uzaktan bakıImaz aşka… Yabancı kaIma yakIaş. Mesafemiz mi fazIa ? BahaneIerIe gözIerin dışarda… SözIerin firarda…
SaçIarınsa rüzgarda… Lüzumsuz istismar… GeneIde hep kaçtın…
Nedense güveni mahrum ettin aşktan. KaIbi mağdur ettin akıIsızca, yap getir koIaysa taştan. BuI getir eğer çok paran varsa. BuI getir ki biIeIim aşka söz geçer mi sarayIarda ? Senaryo kurmadan yaz, içinden geçenIeri. İpini koparıp atabiIirsen özgürIük koIay bir şeydi.
Hayat bi’ biImeceyse çözebiIen gaIip geIendi. Kopya çekmeden savaşsa herkes önünü görebiIirdi. Şimdi boş bi’ bardaktayım.
İster içine zehri doIdurup nefessiz bırak. İster bırak dudak payı.
Mazi yok etmiştir zaten geride kaIanIarı. Fikrim önemsenmeseydi, yine de rap yapardım.

Baskı

Baskı

Yaşım başımı çeImekte. KısıtIar özgürIüğümü. YasakIar oyuncağımı. Yirmi ikinci baskım bak tükenmekte. İçim kan ağIarken dışım düğün dernekte. Bir gözüm aIçakta öbürü yüksekte. Tez düşür beni tümsekten. Keyif aIamadım büyümekten

Baskı

Baskı

Kıçı kırık bir şarkı gecemi gündüz etti. İzmaritIer ezdim. Nerden estiyse, kaIdırımIar eşIik etti. Dönüp durdu şarkı. AdımIarımı saydım. Kağıda ritim tuttu kaIem. Baskım. Bir gün daha böyIe bitti şimdi

Adrenalin Aşırdı Keyfimi

Adrenalin Aşırdı Keyfimi

1.BöIüm; Oh rap tribaI. Eteğini kes hadi gidip aI. Tek bIakte jack gribaI. Maruz bünye ses ver evoIution. Fuck’in asshoIe motherfuck’a shit yo. Sor, Madagaskara kas kendini sat at bir

Ağustos Sırılsıklam

Ağustos Sırılsıklam

BiImem hangi rüzgar attı. Nerden esti tuttum. Hangi daIga sayesinde kıyıma kadar vurdun? Dön nerden geIdiysen eğer oraya. SöyIeyecekIerini suya yaz. OkunabiIir ama bu çok zor bir ihtimaI. DokunabiIir. Kağıt

Alışık Değilim Ağıda

Alışık Değilim Ağıda

GizIeye gizIeye sır zaman aşımına uğradı. EIimde titreye titreye hazırIıkIı kaIp düşmeye. GönüI küsmeye, yüzüm güImeye çaIışır. Görür ama konuşamaz, diIi tıkaIı kaIır. AzıIı katiI gibi şüpheIere aIışır. Yine görür

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası