pişman değilim düşman değilim / Перевод и текст Kaçak - Ebru Gündeş

Pişman Değilim Düşman Değilim

pişman değilim düşman değilim

Текст песни Soner SARIKABADAYI - Pisman Degilim

Главная

Просмотров: 18
0 чел. считают текст песни верным
0 чел. считают текст песни неверным

Тут находится текст песни Soner SARIKABADAYI - Pisman Degilim, а также перевод, видео и клип.

Yeter artık yeter
Alacağın da kalmadı senin
Beter oldum beter
Gideceğin de yok gibi senin

Yansın önce resimler
Zaten bakamıyorum
Kalsın bir tek isimler
Madem unutamıyorum

Pişman değilim
Düşman değilim
Kaderime ben
Taştan değilim
Sil baştan değilim
Giderim ben.

Хватит значит хватит
Вы не можете получить, это твой
Я был подобезет
Это не так, как вы должны идти

Картины перед вами
Я еще не могу смотреть
Однивые имена, которые остаются
Не могу забыть мадем

Я не жалею об этом
Я не враг
Я к моей судьбе
Я не из камня
Удалить я не соблазнил
Я пошел.

Опрос: Верный ли текст песни?

ДаНет

Вконтакте

Facebook

Мой мир

Одноклассники

Google+

Значение слова "pişman" в словаре турецкий языка

НОВОСТИ, В КОТОРЫХ ВСТРЕЧАЕТСЯ ТЕРМИН «PIŞMAN»

Здесь показано, как национальная и международная пресса использует термин pişmanв контексте приведенных ниже новостных статей.

Kapkaç zanlıları: Pişman değiliz, tekrar yapacağız

Adana'da kapkaç suçundan gözaltına alınan 16 yaşındaki M.C.K. ile 21 yaşındaki Müslüm Burak pişman olmadıklarını, tekrar kapkaç yapacaklarını söyledi. «Mynet Haber, Сен 15»

Demirtaş Yangına Körükle Gidiyor: Saldıranlar Fakir! Analarından …

Analarından Doğduklarına Pişman Edin! Ana Sayfa» ... kapılmasın. Evinizi, iş yerinizi yakmaya gelenleri anasından doğduğuna pişman etme hakkınız da var. «Analiz Merkezi, Сен 15»

"Türk vatandaşı olduğum için pişman değilim"

Türk vatandaşlığına geçtiği için pişman olmadığını, kendisini Türkiye'de daha huzurlu, mutlu ve değerli bir insan gibi hissettiğini dile getiren 17 yaşındaki milli ... «HABERTURK, Сен 15»

Pişman olup iade etti gene de tutuklandı

Samsun'da bir alışveriş merkezinden çaldığı ayakkabıyı pişman olarak geri götüren çocuk, şikayet üzerine çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. «Sabah, Авг 15»

Dursun Özbek sorduğuna soracağına pişman oldu!

Galatasaray'da, başkan Dursun Özbek'in talimatıyla futbolculara şampiyonluk primi soruldu. Sarı kırmızılı oyuncular öyle bir rakam talep etti ki, yönetim ... «Hürriyet, Авг 15»

HDP'ye oy verenlerin yüzde 35'i pişman

7 Haziran seçimlerinde HDP'ye oy veren seçmenin yüzde 35'inin bu tercihinden dolayı pişman olduğu ortaya çıktı. HDP'ye oy verenleri pişman eden en önemli ... «Yeni Akit Gazetesi, Июл 15»

Sokağa terk ettiği oğlunu pişman olup geri aldı

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde velayetinde bulunan 3 yaşındaki oğlu R.A.'yı arefe günü marketin önüne terk edip giden baba, Şükrü A. pişman olup birkaç saat ... «Milliyet, Июл 15»

PİŞMAN OKURLARINI SÜPRİZ ÖDÜLLER BEKLİYOR

İzmit Belediyesi tarafından hazırlanan Pişman Dergisi'nin Haziran ayı sayısında ödüllü atasözü bulmacasının doğru cevabını bilen minikleri birbirinden güzel ... «Milliyet, Июл 15»

Kayıp kız sonunda bulundu! Pişman olmuş

Ailevi nedenlerden dolayı evden kaçtığı ifade edilen Melike'nin Kuşadası İlçesi'ne iş bulmak için gittiği, parası bitince de pişman olarak ailesini arayıp, "Dönecek ... «Haber7.com, Июн 15»

Haşmet Babaoğlu: Sanmayın ki pişman oluyorlar

Haşmet Babaoğlu bugünkü yazısında Doğan ve Paralel medyanın iftiralarına maruz kalan Cumhurbaşkanlığı iftar sofrası hakkında yazı kaleme aldı. Babaoğlu ... «Sabah, Июн 15»

ССЫЛКИ

« EDUCALINGO. Pişman [онлайн]. Доступно на <https://educalingo.com/ru/dic-tr/pisman>. Июн 2023 ».

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir