oy aman aman vay aman aman / Nuri Serinlendirici - Vay Aman şarkı sözleri - TR

Oy Aman Aman Vay Aman Aman

oy aman aman vay aman aman

Ay Aman

Güneşe dokunmayın o benim sıcaklığım
Geceme dokunmayım geceler dert ortağım
Yarime dokunmayın yar benim tek varlığım
Canıma dokunmayın bu canım Allah`ımın
Ay aman aman aman geceler uyuyamam
Ay aman aman aman utanır ağlayamam
Ay aman aman aman ellere alışamam
Ay aman aman aman ben onsuz yaşayamam
Aşk duraklarda eskir gemiler limanlarda
Hasret yürekte eskir yeminler yalanlarda
Sevenler ölmez derler benim gibi sevenler
İçim yanıyor benim bu karanlık akşamlarda
İçim yanıyor benim bu onsuz akşamlarda

Mahsun Kırmızıgül şarkı sözleri,Mahsun Kırmızıgül Ay Aman şarkı sözleri,Mahsun Kırmızıgül Ay Aman şarkı sözü,Mahsun Kırmızıgül Ay Aman sözleri,Ay Aman şarkı sözleri,Ay Aman şarkı sözü,Mahsun Kırmızıgül Ay Aman Dinle,Mahsun Kırmızıgül Ay Aman İndir,Ay Aman İndir

Ay Aman Şarkı Sözleri

Mahsun Kırmızıgül

Lyrics:

Aranc qez aprum em anirakan - vonc dimanam, yes dimanam. Aman, Aman, e! Aman! Aman, Aman, o! Aman, Aman, e! Aman! Aman, Aman, o! Aman, Aman, Aman
Himmel weint Und jede Wunde heilt langsam mit der Zeit Doch es passiert nicht gleich das hier wird nicht leicht Aman, aman, amanAman, aman, aman
Gel de çöz kördüğümü çöz çözebilirsen Debelen, debelen dur Çözemem, çözemem aman çözemem Amanaman, amanamanAmanaman, amanaman çözemem ben
Yandım ay aman ay aman ay aman Öldüm ay aman ay aman ay aman Sevdim ay aman ay aman ay aman Neyleyim Terk eyleyip gittin meni Verdin mene derdi gemi
Bu gece efkar dağıttı beni Yüreğim yaralı içim kan ağlar Hiç mi görmez bağrımdaki ateşi İller ağlar eller ağlar saz ağlar amanaman Göz ağlar aman
gözüm üstünde Yoluna çıksam, elini düşsem Razıyım sonum olsa Vay aman, vah aman, aman, aman Yedi bela sardı başımı yandım aman Vay aman, vah aman, aman
varlığım Canıma dokunmayın bu canım Allah'ımın Ahh canıma dokunmayın bu canım Allah'ımın Ay amanamanaman geceler uyuyamam Ay amanamanaman utanır
Yandım ay aman ay aman ay aman Öldüm ay aman ay aman ay aman Sevdim ay aman ay aman ay aman Neyleyim Terk eyleyib getdin meni Verdin mene
AŞAĞIDAN GELİR Aşağıdan gelir omuz omuza omuz omuza Çiğdem de karışmış amanaman, Amanaman, amanaman, güle nergize Benden selam olsun o vefasıza o
hâldeyim aman Sevdim hâlim yaman Sevmeseydin, of amanamanaman Görmeseydin, of amanamanaman Benim gibi sen de kör oldun Bu acıya gel de dayan
Aman mualla, aman mualla, aman mualla gözünü seveyim Aman mualla, aman mualla, aman mualla öl de öleyim Silikon taktırdı, kalçadan aldırdı Burnuna
Yandım ay aman, ay aman, ay aman Öldum ay aman, ay aman, ay aman Sevdim ay aman, ay aman, ay aman Neyleyim Terk eyleyib getdin meni Verdin mene
Aşağıdan gelir omuz omuza omuz omuza Çiğdem de karışmış amanamanAmanamanamanaman güle nergize Benden selam olsun o vefasıza o vefasıza Çiğdem
vay Bırakın dağlar yürüsün amanaman Bırakın yollar yürüsün amanaman Bırakın sevdam büyüsün amanaman, aman el aman Şurada bir mecnun varmış yanmış
Dağlari sardi duman Of aman gelin aman Yok mi sesumi duyan Of aman gelin aman Haber gelir uzaktan Of aman gelin aman Evlenmiş Birisilan Of aman gelin
Ah-ah-ahh, w hi bent bladi Yeah (Aman, aman) W hi bent bladi (Aman, aman) Yo qabla hbali (Aman, aman) Yomma 5abihali (Aman, aman) Ma3aha dir
AmanamanAmanamanAmanamanAmanaman Verecek hesabın var biliyorsun bana Kaçacak delik ara kendine bi' müddet kal orda Sorsam yüzün var mı
tozdun amanamanaman Sazdın sözdün amanamanaman Giderek üzdün bizi zaman Giderek üzdün Yazdın çizdin amanamanaman İncecik izdin amanamanaman Sıraya
Aşağıdan gelir omuz omuza, omuz omuza Çiğdem de karışmış Amanamanamanamanaman Güle nergise Çiğdem de karışmış Amanamanamanamanaman Güle
YAR AMAN (MAHŞERDE BULUŞURUZ) Dağlarına çıksaydım yar amanaman, Yar amanaman, yar amanaman hey Yanına yaslansaydım yar amanaman, Derdime
Gelini gelini bu evun tavani yok gelini amanaman Yıldızlar göreniyor gelini amanaman Yıldızlar göreniyor gelini amanaman Gelini gelini maşallah
yer kalmadı Bana beni geri ver, yeter Diye uyandım bu sabah Bende inan hal kalmadı Aman, aman bitirdi beni sevdan Aman, aman bitirdi beni

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası