ayse karasu engin / Sinan Engin'in eşi o evin hikayesini anlattı!

Ayse Karasu Engin

ayse karasu engin

Kabusa d&#;nen estetik ameliyatını anlattı

BeşiktaşFutbol Kulübü eski menajeri Sinan Engin’in eşi Ayşe Karasu Engin, 17 yaşındayken geçirdiği talihsiz estetik ameliyatın öyküsünü Elele dergisine anlattı. Halkla İlişkiler Müdürü Engin, ‘Güzel gözükeceğim derken, beni bebeğimi emzirmekten bile mahrum bırakacak bir hata yaptım. Ama para kazanma hırsıyla genç bir kızın aklına giren doktor için, bu durum daha dehşet verici’ funduszeue.info , yaşım Kendimi hep severim, beğenirim, ama abartmadan söyleyebilirim ki güzel bir genç kızım. Ama gel gör ki, gecelerimi kabusa çeviren, kızlar arasında kıkırdamalara neden olan, bikini üstünün üzerimde askıda durur gibi durduğu bir sorunum var! Her genç kızın rüyasını süsleyen o büyülü çıkıntılar, maalesef yokluklarıyla benim kabusum oldular. Ne yapmam gerektiğinin yollarını ararken, kendimi Şişli’de bir estetik uzmanının kapısının önünde buldum. Sevgili doktorum muayene sonrası elinde tuttuğu küçük teybe başladı konuşmaya: - Hastanın hiç olmayan göğüslerine acil operasyon gerekmekte. Ayrıca hastanın vücudunun sağ ve sol bölümünde bariz bir uyumsuzluk söz konusu! Belde, kalçalarda, bacak ve diz içlerinde ayrıca sırtta aşırı yağ birikmeleri mevcut. Bu da hastanın vücudunu orantısız ve biçimsiz bir hale sokmakta Aman Tanrım! O anda fark ettim ki 17 yaşında 57 kilo ağırlığında boyunda bir hilkat garibesi gibi yaşıyormuşum da haberim yokmuş! O sırada sevgili doktor teybinin stop düğmesine bastı ve bana dönerek, ‘Nasıl yardımcı olabilirim?’ diye sordu. Bendeki tek cevap, sesimin çıktığı kadarıyla dudaklarımdan döküldü: - Kurtar beni doktor! HAYATIMIN EN BÜYÜK HATASIYDI Gözlerimi açıp kendime geldiğimde, ameliyatımın üzerinden iki gün geçmişti. Kafamı kaldırıp ‘Ben kimim? Nerdeyim?’ diye etrafa bakarken, annemin ‘Allah seni ıslah etsin evladım’ sesiyle tekrar kendimden geçtim. Bir haftamı tuvalete bile kalkamadan hastanede geçirdikten sonra öğreniyorum ki göğüs estetiğimin yanı sıra, koltuk altımdan dizlerime kadar da liposuction olmuştum! Doktorun bana ‘Akşama eve gidersin’ dediği ameliyat, 10 saat sürmüştü, yani 10 saat narkoz almıştım. Vücudumdaki yağlar yaşımın küçük olmasından dolayı tam yağ kıvamında olmadıkları için kan ile birlikte çekilmişlerdi ve kan kaybından ölmeyeyim diye üç torba kan verilmişti. Kendime o yaşta verdiğim zarar ve etrafıma çektirdiğim üzüntüler için bugün çok pişmanım. En büyük sıkıntıyı ise kızımı doğurup ona süt veremediğimde yaşadıfunduszeue.infocağınız, güzel gözükeceğim derken hayattaki en güzel belki de yaşanabilecek en büyük mutluluktan mahrum kaldım. Ama bence o yaştaki bir genç kızın aklına girerek sırf para kazanma hırsıyla hayatıyla oynaması, ‘doktorum’ dediğim o kişi adına, dehşet verici. 17 YAŞIN KIYMETİNİ BİLMELİ 40 yaşına gelen kadınlar, hep 17 yaşlarına dönebilmenin hayalini kurarlar. Oysa 17 yaşındayken cildimizin gerginliğinin, hatta saçlarımızın ve tırnaklarımızın parlaklığının farkına bile varmayız. Bir de üstüne üstlük aptal makyajlarla, garip saç modelleri ve renkleriyle abartılı tarzlar yaratır, sonunda da kendimizi birer palyaço haline getiririz!

button

kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası