ata m dolma bahçe de / Atam Dolma Bahcede Sarkisi Mp3 İndir Dur

Ata M Dolma Bahçe De

ata m dolma bahçe de

10 Kasım saat 9’u 5 geçe şiiri tam hali! Saat dokuzu beş geçe Atam Dolmabahçe'de şiiri sözleri..

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ölüm yıldönümünde anılıyor. 10 Kasım'da Atatürk için şiirler ve anlamlı sözler araştırılıyor. İşte bugünün en bilinen şiiri saat 9’u 5 geçe şiirinin tam hali..

Yayınlanma:

10 Kasım saat 9’u 5 geçe şiiri tam hali! Saat dokuzu beş geçe Atam Dolmabahçe'de şiiri sözleri..

Ulu Önder bundan tam 84 yıl önce 10 Kasım yılında aramızdan ayrıldı. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümünde onunla ilgili paylaşımlar ve araştırmalar hız kazandı.

10 Kasım geldiğinde birçoğumuzun ezbere bildiği saat 9'u 5 geçe şiiri gündeme gelmektedir. Şiirin tam hali internette araştırılmaya başladı.

10 Kasım'da  ilkokul ve ortaokulda öğrenciler, Atatürk şiirleri okuyarak ulu önderi saygı ve rahmetle anıyor. İşte bugünün en çok bilinen şiirinin tam hali..

Saat 9'u 5 geçe şiiri

Saat dokuzu beş geçe

Atam Dolmabahçe'de

Gözlerini kapamış

Bütün Dünya ağlamış

Doktor doktor kalksana

Lambaları yaksana

Atam elden gidiyor

Çaresine baksana

Uzun uzun kavaklar

Dökülüyor yapraklar

Ben atama doymadım

Doysun kara topraklar

Müze müzeye bakar

Müzede atam yatar

Atamın çocukları

Atama selam cakar

gündemtatilAtatürkMustafa Kemal Atatürkşiir

Google News ile Takip Et
Ayhan ARSLAN

Saat Dokuzu Beş Geçe

Saat dokuzu beş geçe
Atam Dolmabahçe'de
Gözlerini kapamış
Bütün Dünya ağlamış

Doktor doktor kalksana
Lambaları yaksana
Atam elden gidiyor
Çaresine baksana

Uzun uzun kavaklar
Dökülüyor yapraklar
Ben atama doymadım
Doysun kara topraklar

Müze müzeye bakar
Müzede atam yatar
Atamın çocukları
Atama selam cakar

Ayhan ARSLAN

tagSaat Dokuzu Beş Geçeeğitici şiirlerokul şiirleriçocuk şiirleriöğrenci şiirleriöğretici şiirlerAyhan ARSLAN

Saat Dokuzu Beş Geçe Şiiri Hakkında Yorum Yazın

Saat Dokuzu Beş Geçe Şiiri Hakkındaki Yorumlar

AYAZ BU ŞİİRİ ÇOK AMA ÇOK BEYENDİM ÜZERİNDEN VERİYORUM BU ŞİİRİ YAZAN KİŞİYE ÇOK TEŞEKKÜR ADERİM ÇOK AMA ÇOK GÜZEL BİDE ATADAN BAHSEDİYO SAAT DOKEZUBEŞGEÇEYLE BAŞLIIK ÇOK AMA ÇOK GÜZEL HEPSİ GÜZEL

Derin Bu gün 10 kasım

Türk vatandaşı Beni o zamanlara götürdü

Eren rahman çokcetin Atam sen yyerinde rahat uyu seni unuutmuycaz hiçbirzaman

Evet Şiir çok güzel

Deniz Atam mekanın cennet olsun nur içinde yat bütün dünya gözleri ıslandı

Türk çocuğu NURLAR İÇİNDE YAT GÜZEL İNSAN ATAMMMM

yaren yavuz ATAM rahat uyusun biz TÜRK ÇOÇUĞUyuz

Şueyda Çokkkkkkkk güzeeeeeellllllll O Gün Türkiye'ye Yağmur Yağmadan Islandı!!!!❤❤ ATAMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ

BOSVER İSMİMİ TSKLER COK GÖZEL OLUS

Papa Döner Harika bi şiir

Papa Döner Harika bi şiir

mustafa harika çok güzel ellerine sağlık ama keşke atamız arızda olsaydı

DERİN EFSANE ABİ

Zeynep özer atam canım atam

GÜLAY GENÇAY ALLAH; RAHMET EYLESİN, GÜNAHLARI VARSA AFFETSİN, MEKÂNLARI CENNET OLSUN İNŞ’ALLAH ARAMIZDAN AYRILMIŞ BÜTÜN VATANSEVERLERİN VE ATATÜRK’ÜN ❤️

anonim ÇOK GÜZELLLLLL

Kral ÇOK GÜZEL

Onur CAN Evet Aslı

Aslı Çok güzel bir şiir

azra Çok güzel olmuş. teşekürler

kübra Bayıldım. ama keşke ATA mızı görebilseydik

NAZLI şahane ben devlet memuru yani polisim ben bile duygulandım saolun

idil ercan çok güzel

İpek Taşcı Azıcık yanlış yazmışsın

Derin Nefes Öztürk Okurken Ağladım nerdeyse

nehir öz müthiş ve duygulandırıcı

Nevasu Şanlı Sarı saçlı mavi gözlü sarı saçlı mavi gözlüm nerede nerede neredesin Vay Sarı saçlı mavi gözlüm sarı saçlım mavi gözlüm nerede nerede neredesin vay Sarı saçlım mavi gözlüm sarı saçlım mavi gözlüm nerede nerede neredesin vay

miyav çok ggüzel

Bilinmeyen Oyuncu Çok duygulu bir şiir

Salih erdem özkan Efso be abi

İrem Köroğlu Çok güzel bravo

Tuna Çok teşekkür ederim

batuhan böyle hikaye görmedim

Yazılan 34 yorum görüntüleniyor

Benzer 10 Kasım Atatürk Haftası Şiirleri

Canım Atatürk'üm

Canım Atatürk'üm
Seni çok sever
Bütün çocuklar
Hepsi seni anar

Atamız, olduğun için
Cesaretlisin güçlüsün
Bu yurdu bize bıraktın
Canım Atatürk'üm.

arzu

Atatürk

Görmesemde seni,
Duydum kalbimde sesini.
Biliyoruz sen ölmedinki,
Kalbizdesin her zamanki gibi.

Çok şey başardın,
Türkiye'yi kurtardın.
Halkını yarı yolda bırakmadın,
Düşmana karşı çıktın.

Her 10 Kasım'da,
Siranler çalınca,
Dururuz saygı duruşunda,
Seni anarız gururla.

Merve Beril KAYA

Merve Beril KAYA

Bir On Kasım Sabahı

Kapandı mavi gözler
Bir On Kasım sabahı
Sararıp soldu yüzler
Bir On Kasım sabahı

Düşler kabusa döndü
Ocakta ateş söndü
Bayrak yarıya indi
Bir On Kasım sabahı

Göklerden geldi ferman
Kalmadı dizde derman
Ülkemde durdu zaman
Bir On Kasım sabahı

Gönüllerimiz hasta
Bütün Türkiye yasta
Sustu en güzel beste
Bir On Kasım sabahı

Böyle emreyledi Hak
Hüzne boyandı toprak
Dalından düştü yaprak
Bir On Kasım sabahı

Ozanlarda söz oldu
Yüreklerde köz oldu
Çoklarımız az oldu
Bir On Kasım sabahı

Bahçemde güller soldu
Gözümüze yaş doldu
Keder saçımı yoldu
Bir On Kasım sabahı

Tohum yerde çürüdü
Kalbi tasa bürüdü
Sonsuzluğa yürüdü
Bir On Kasım sabahı

Millet ona koşuyor
Ata'm çağlar aşıyor
Yüreklerde yaşıyor
Her On Kasım sabahı

funduszeue.info MALKOÇ
(10 Kasım /Trabzon)

funduszeue.info MALKOÇ

Yüreğimdesin Atam

Gözlerin okyanuslar kadar derin ve mavi
Saçların güneş kadar parlak ve sarı
Seni tanıyan her Türk sana saygı duymalı
Bu kahramanın adı Atatürk olmalı

senanur

10 Kasım Atatürk Haftası Şiirleri, Saat Dokuzu Beş Geçe Şiiri

10 Kasım saat 9’u 5 geçe şiiri tam hali: İşte resimli saat 9’u beş geçe Atam Dolmabahçe’de şiiri

Giriş Tarihi: Son Güncelleme:

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası’ndayız. İlkokul ve ortaokulda öğrenciler, Atatürk şiirleri okuyup ilk Cumhurbaşkanımızı saygı ve rahmetle anıyor. 10 Kasım saat 9’u 5 geçe şiiri tam hali de bu sebeple aratılmaktadır. Küçük büyük dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişinin en azından bir kısmını ezbere bildiği Saat 9’u 5 Geçe şiiri, 10 Kasım Günü herkes tarafından söylenmektedir. İşte “10 Kasım Saat 9’u 5 Geçe kimdir?” sorusunun cevabı

10 Kasım saat 9’u 5 geçe şiiri tam hali: İşte resimli saat 9’u beş geçe Atam Dolmabahçe’de şiiri

10 Kasım şiirleri arasında Saat 9'u 5 geçe şiiri, en çok aratılan arasında yerini alıyor. Özellikle Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası'nda ilkokullarda sürekli olarak okunan 10 Kasım Saat 9'u Beş 5 şiiri tam hali, aratılmakta. Saat 9'u 5 Geçe Atatürk şiiri başlığı altında da aratılan eser, yediden yetmişe herkesin dilinde.

10 KASIM SAAT 9'U 5 GEÇE ŞİİRİ TAM HALİ

Saat dokuzu beş geçe

Atam Dolmabahçe'de

Gözlerini kapamış

Bütün Dünya ağlamış

Doktor doktor kalksana

Lambaları yaksana

Atam elden gidiyor

Çaresine baksana

ARKADAŞINA GÖNDER

SON DAKİKA

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası