atese atma yanlız bırakma indir / Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler şarkı sözleri - TR

Atese Atma Yanlız Bırakma Indir

atese atma yanlız bırakma indir

Şarkı Sözleri

Ana SayfaeEbru YaşarZehir Oluyor Geceler

Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler

Bu sayfada Ebru Yaşar adlı şarkıcıya/gruba ait Zehir Oluyor Geceler şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

Aklımda her halin seni çok özlüyorum
Silinmez silinmeyecek izlerin derin
Ateşe atma tanlız bırakma
Seninle dolu bu kalbi unutma(2)

Zehir oluyor geceler inan uyuyamıyorum
Sabahlar ışık saçmıyor şuan inan ağlıyorum
Seni çok seni çok seni çok seviyorum(2)

Kopamam senden aşkımdan sevgilimden

Bir allahım var inan ki bir de sen
Ateşe atma yanlız bırakma
Seninle dolu bu kalbi unutma

Seni çok seni çok seni çok seviyorum(2)

DOYAMAMIŞKEN SEVMEYE ELLER AYIRDI BİZİ!!!

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(26 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorumlar

gamze - 20 Şubat
abla şarkıların çok güzel özellikle zehir oluyor geceleri şarkın çok güzel tam bana göre

Sedat Yıldırım - 28 Mart
ŞARKININ HAYRANIYIM

canan - 15 Ocak
çok süper manyak bir şarkı olmuş tebrikler

TARIK - 20 Aralık
iii süper

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

Ebru Yaşar
  • Adam Değilsin, ziyaret
  • Adamım, ziyaret
  • Ağlayamıyorum, ziyaret
  • Alev Alev, ziyaret
  • Alkışlıyorum, ziyaret
  • Aramam Seni, ziyaret
  • Aşk olsun, ziyaret
  • Aşkımız Buraya Kadar, ziyaret
  • Ateşim var Külüm Yok, ziyaret
  • Ateşlere Düştüm, ziyaret
  • Atesten Gömlek, ziyaret
  • Ayrılık Vakti, ziyaret
  • Bana Bir Şeyler Söyle, ziyaret
  • Bana birşeyler söyle, ziyaret
  • Beklerim seni, ziyaret
  • Ben Ne Yangınlar Gördüm, ziyaret
  • Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın, ziyaret
  • Bırak Yakamı, ziyaret
  • Böyle mi esecekti, ziyaret
  • Bu Gün Beni Aramadın, ziyaret
  • Ebru Yaşar - Tüm Şarkılar, şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Aklımda her halin seni çok özlüyorum

Seni çok seni çok seni çok seviyorum

Kopamam senden aşkımdan sevgimden
Bir allahım var inan ki bir de sen

Bunu beğen:

BeğenYükleniyor

İlgili

This entry was posted on 21/02/ at and is filed under Ebru Yasar with tags ebru yasar, ebru yasar sarkilari, ebru yasar sarkisi, ebru yasar sözleri, ebru yasar zehir oluyor, ebru yasar zehir oluyor sarki sözleri, ebru yasar zehir oluyor sözleri, zehir oluyor, zehir oluyor sarki sözleri, zehir oluyor sarkisi, zehir oluyor sözleri. You can follow any responses to this entry through the RSS feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

"Zehir Oluyor" şarkı sözleri

Ebru Yaşar Lyrics

"Zehir Oluyor"

Aklımda her halin, seni çok özlüyorum
Ateşe atma, yalnız bırakma

Zehir oluyor geceler, inan uyuyamıyorum
Sabahlar ışık saçmıyor, şuan inan ağlıyorum

Kopamam senden, aşkımdan, sevgilimden
Bir Allahım var inan ki bir de sen

Sabahlar ışık saçmıyor, şuan inan ağlıyorum

Sanahlar ışık saçmıyor, şuan inan ağlıyorum

Submit Corrections

Songtexte von Zehir Oluyor – Ebru Yaşar

Ich vermisse dich so sehr Deine unauslöschlichen Narben sind tief Zünde es nicht an, lass es nicht allein Vergiss dieses Herz nicht, das von dir erfüllt ist Zünde es nicht an, lass es nicht allein Vergiss dieses Herz nicht, das von dir erfüllt ist Nachts ist es Gift, glaub mir, ich kann nicht schlafen Die Morgen scheinen nicht, glauben Sie mir, ich weine jetzt Ich liebe dich so sehr du so sehr Ich liebe dich so sehr du so sehr Ich kann mich nicht von dir lösen, meine Liebe, mein Geliebter Ich habe einen Gott, das glaubst du auch Zünde es nicht an, lass es nicht allein Vergiss dieses Herz nicht, das von dir erfüllt ist Zünde es nicht an, lass es nicht allein Vergiss dieses Herz nicht, das von dir erfüllt ist Nachts ist es Gift, glaub mir, ich kann nicht schlafen Die Morgen scheinen nicht, glauben Sie mir, ich weine jetzt Ich liebe dich so sehr du so sehr Ich liebe dich so sehr du so sehr Nachts ist es Gift, glaub mir, ich kann nicht schlafen Sans glänzen nicht, glauben Sie mir, ich weine jetzt Ich liebe dich so sehr du so sehr

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası