bahar çelebi canlı yayın / Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

Bahar Çelebi Canlı Yayın

bahar çelebi canlı yayın

Otomobilden inen bı&#;aklı ş&#;pheli, sokakta y&#;r&#;yen kadının &#;antasını gasbetti

Olay, saat sıralarında Kepez ilçesi Ünsal Mahallesi sokak üzerinde yaşandı. Bahar Çelebi, sokakta yürüdüğü bir sırada iddiaya göre yanlarına yaklaşan otomobilden elinde bıçakla inen bir şüpheli, çantasını almaya çalıştı. Çantasını vermemek için derenen bahar Çelebi ile şüpheli arasında arasında arbede yaşandı. Elinde bıçak bulunan şüpheli, direnmesine rağmen Çelebi'nin çartasını alarak otomobil ile kaçtı. Yaşanan arbede sırasında Çelebi'nin parmağı kesildi.

Otomobilden inen bıçaklı şüpheli, sokakta yürüyen kadının çantasını gasbetti

Bahar Çelebi, olayın yaşandığı yerden yaklaşık metre uzaklıkta bir vatandaşın yardımıyla polise ihbarda bulunarak, durumu anlattı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri, Çelebi’nin sözlü ifadesine başvurdu. Ekipler, Çelebi’nin belirttiği eşkal ve otomobil üzerinde çalışma başlattı.

Olayın şokunu üzerinden atamayan ve ağlayarak gözyaşı döken Çelebi, "Elinde bıçak vardı. Bıçağı elime geldi ve parmağım o esnada kesildi. Çantamı alarak otomobile binip kaçtı. Çantamın içerisinde telefonum, kimliğim ve bin TL param vardı. Taş attım ama durduramadım” ifadelerini kullandı.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir