apple silinen sms geri getirme / iPhone'da Silinen SMS Nasıl Geri Yüklenir [2023 Yeni Kılavuz]

Apple Silinen Sms Geri Getirme

apple silinen sms geri getirme

Silinen mesajlarınızı geri getirme yolu bulundu. iPhone ve Android kullanıcılar dikkat

WebTekno''dan Umut Yakar''ın haberine göre; can sıkıcı bir tartışma sonrası bir anlık sinirle ya da yanlış bir parmak hareketi ile Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızdaki SMS mesajlarını ya da WhatsApp mesajlarını silmiş olabilirsiniz. Bu mesajları silmiş olmanız onları sonsuza kadar kaybettiğiniz anlamına gelmiyor. Eğer doğru yedekleme işlemini daha önce yaptıysanız silinen mesajları geri getirme işlemi de mümkündür.

Peki, silinen mesajları geri getirme işlemi nasıl yapılır? Bu işlem için kullanabileceğiniz üçüncü taraf yazılımlar olduğu gibi, herhangi bir yazılım kullanmadan cihazı sıfırlayarak bu işlemi gerçekleştirmeniz de mümkün. Ancak yine de uyaralım; ne yaparsanız yapın, bazen silinen mesajları geri getirme işlemi doğru bir şekilde gerçekleşmeyebilir. Yine de denemekten zarar gelmeyen bazı yöntemleri anlattık.

WhatsApp silinen mesajları geri getirme yöntemleri:
Google Drive ile Android için WhatsApp silinen mesajları geri getirme
Yerel yedekleme ile Android için WhatsApp silinen mesajları geri getirme
iCloud ile iPhone için WhatsApp silinen mesajları geri getirme
Google Drive ile Android için WhatsApp silinen mesajları geri getirme:
Adım #1: WhatsApp mobil uygulamasını silin ve yeniden yükleyin.
Adım #2: Telefon numaranızla giriş yapın.
Adım #3: Verilerinizin Google Drive’dan geri yüklenmesini isteyin.
Adım #4: Silinen mesajları geri getirme işlemi tamamlandı.

Google Drive ile Android için WhatsApp silinen mesajları geri getirme işlemini gerçekleştirirken bu adımları uygulamanız yeterli. Ancak bu yöntemde son derece önemli bir detay var, o da verilerinizi daha önce Google Drive’a yedeklemiş olmanızdır. İleride böyle bir işlem sırasında işinizi kolaylaştırmak için bir an önce WhatsApp verilerinizin otomatik olarak Google Drive’a yüklenmesine onay vermelisiniz.

Yerel yedekleme ile Android için WhatsApp silinen mesajları geri getirme:
Adım #1: Dosya yöneticisini açın.
Adım #2: sdcard/WhatsApp/Databases klasörünü açın.
WhatsApp/Databases olarak da bulabilirsiniz.
Adım #3: Geri yüklemek istediğiniz dosyanın adını msgstore.db.crypt12 olarak değiştirin.
Adım #4: WhatsApp mobil uygulamasını silin ve yeniden yükleyin.
Adım #5: Verilerinizin yerel yedeklemeden geri yüklenmesini isteyin.
Adım #6: Silinen mesajları geri getirme işlemi tamamlandı.

Yerel yedekleme ile Android için WhatsApp silinen mesajları geri getirme işlemini gerçekleştirirken bu adımları uygulamanız yeterli. Ancak bu yöntemde son derece önemli bir detay var, o da verilerinizi daha önce dahili depolama alanına ya da bir SD karta yedeklemiş olmanızdır. İleride böyle bir işlem sırasında işinizi kolaylaştırmak için bir an önce WhatsApp verilerinizin otomatik olarak yerel bir yedekleme alanına yüklenmesine onay vermelisiniz.

iCloud ile iPhone için WhatsApp silinen mesajları geri getirme:
Adım #1: WhatsApp mobil uygulamasını silin ve yeniden yükleyin.
Adım #2: Telefon numaranızla giriş yapın.
Adım #3: Verilerinizin iCloud’dan geri yüklenmesini isteyin.
Adım #4: Silinen mesajları geri getirme işlemi tamamlandı.

iCloud ile iPhone için WhatsApp silinen mesajları geri getirme işlemini gerçekleştirirken bu adımları uygulamanız yeterli. Ancak bu yöntemde son derece önemli bir detay var, o da verilerinizi daha önce iCloud’a yedeklemiş olmanızdır. İleride böyle bir işlem sırasında işinizi kolaylaştırmak için bir an önce WhatsApp verilerinizin otomatik olarak iCloud’a yüklenmesine onay vermelisiniz. iPhone için yerel yedekleme ile WhatsApp silinen mesajları geri getirme yöntemi bulunmuyor.

Tenorshare UltData ile iPhone''daki WhatsaApp mesajlarını geri getirme:
Adım #1: Buradaki bağlantıyı kullanıp uygulamayı bilgisayarınıza indirin.
Adım #2: "Recover Data from iOS Devices" butonuna tıklayın.
Adım #3: "WhatsApp & Attachments"i seçip scan butonuna tıklayın.
Adım #4: Soldaki menüden WhatsApp''ı seçin.
Adım #5: Kurtaracağınız mesajları bilgisayarınıza kaydedin.

iOS 15 ile çalışan iPhone''larda kullanabileceğiniz Tenorshare UltData da alternatif bir kurtarma yazılımı. Oldukça basit bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama, birkaç adımda WhatsApp mesajlarını geri getirmenize yardımcı oluyor. 

Silinen SMS mesajları geri getirme yöntemleri:
Android için silinen SMS mesajları geri getirme
iPhone için silinen SMS ve iMessage mesajları geri getirme
Android için silinen SMS mesajları geri getirme:
Adım #1: Mesajın tamamen silinmemesi için telefonunuzu hemen uçak moduna alın.
Adım #2: Android telefonunuzu sıfırlayın.
Adım #3: Cihazı yeniden başlatın ve kurulumunu yapın.
Adım #4: Google Drive yedeklemesini yeniden yükleyin.
ya da
Adım #5: Buradan Android Data Recovery programını bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu tamamlayın. 
Adım #6: Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve programı çalıştırın.
Adım #7: USB Hata Ayıklamayı Etkinleştirin seçeneğine tıklayın.
Adım #8: Cihaza göre değişen talimatları izleyin.
Adım #9: Silinen mesajları geri getirme işlemi tamamlandı.

Android için silinen SMS mesajları geri getirme işlemini uygularken de daha önce SMS mesajlarınızın Google Drive’a yüklenmesine izin vermiş olmanız gerekiyor. Eğer bu yedeklemeyi yapmadıysanız Android Data Recovery programını kullanabilirsiniz. Ancak bulut yedeklemesi olmadığı zaman SMS mesajlarının geri alınması son derece zor bir işlemdir. 

iPhone için silinen SMS ve iMessage mesajları geri getirme:
Adım #1: Mesajın tamamen silinmemesi için telefonunuzu hemen uçak moduna alın.
Adım #2: Android telefonunuzu sıfırlayın.
Adım #3: Cihazı yeniden başlatın ve kurulumunu yapın.
Adım #4: iCloud yedeklemesini yeniden yükleyin.
ya da 
Adım #5: iPhone''unuzu Mac bilgisayarınıza bağlayın.
Adım #6: Finder’ı açın.
Adım #7: Yedeklemeyi geri yükleyin.
ya da 
Adım #8: Buradan Wondershare Dr. Fone programını bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu tamamlayın. 
Adım #9: Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve programı çalıştırın.
Adım #10: Talimatları izleyerek işlemi tamamlayın.
Adım #11: Silinen mesajları geri getirme işlemi tamamlandı.

iPhone için silinen SMS ve iMessage mesajları geri getirme işlemini uygularken de daha önce SMS ve iMessage mesajlarınızın iCloud’a yüklenmesine izin vermiş olmanız gerekiyor. Mac bilgisayarınız varsa bu işlemi Finder üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu yedeklemeyi yapmadıysanız Wondershare Dr. Fone programını kullanabilirsiniz. Ancak bulut yedeklemesi olmadığı zaman SMS ve iMessage mesajlarının geri alınması son derece zor bir işlemdir. 

GSM operatörü ile iletişime geçerek silinen mesajları geri getirme:
GSM operatörleri, abonelerinin yaptıkları işlemleri uzun süre sunucularında saklarlar. Bu nedenle silinen mesajlar gibi GSM operatöründe kaydı olan verileri almanız mümkün. Ancak öyle her istediğinizde bu tür verileri alamazsınız. Yalnızca mahkemede kullanılacak, savcılığa suç duyurusu yaparken kullanılacak ya da benzer bir öneme sahip olan veriler GSM operatörüne başvurularak alınabilir. 

Android ve iPhone’da silinen mesajları geri getirme işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık ve bu işlem için uygulayabileceğiniz yöntemleri anlattık. Eğer bu tür sorunlarla sık sık karşılaşıyorsanız bulut yedeklemesi yapmayı asla ihmal etmeyin, diğer yöntemler yeterince sağlıklı sonuç vermeyebilir.

İlgili Haberler

TikTok fenomeni, iPhone'ların arkasındaki gizli tuşu buldu
iPhone'un gizli tuşunu buldu
iPhone'a iOS 15.4 ile gelecek özellikler açıklandı!

iPhone'da silinen mesajları geri getirmek

iPhone Data Recovery isimli program ile iPhone'da sildiğiniz mesajları geri getirebilirsiniz. Bu program aracılığıyla iPhone'unuzun hafızasından, iTunes yedeğinizden veya iCloud yedeğinizden silinen mesajlara ulaşmak mümkündür.

1. yol: iTunes yedeği üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iTunes Backup modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişinizi gösterecektir.

2. yol: iCloud yedeği üzerinden geri yükleme (Apple ID ve şifre istediği için tavsiye etmiyorum)

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iCloud Backup modunu seçip Apple ID ve şifrenizi girmek ve ardından Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişini gösterecektir.

3. yol: iPhone görüşme geçmişi üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iOS Device modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişini gösterecektir.

iPhone ve Android'de WhatsApp silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır? Günümüzün en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması konumundaki WhatsApp, yediden yetmişe herkesin birbirleriyle iletişimde kalmak için kullandığı bir uygulama hâline geldi.

WhatsApp'ın başatlık kazanması da uygulamadaki mesajlaşmaların çok daha önemli hale gelmesini sağladı. Telefonunuzu değiştirir, sıfırlar ya da başka herhangi bir nedenden dolayı mesajlarınızı kaybederseniz onları geri getirmek için yöntemler aramaya başlamanız bu nedenle son derece normal karşılanabilirdir.

WhatsApp silinen mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp'ta silinen mesajları kurtarma işlemi aslında oldukça basit. Uygulamanın yerleşik bir özelliği, bizim bu ihtiyacımızı karşıyor. Ayrıca WhatsApp silinen mesajları geri getirme programı (Android) sayesinde mesajlarınızı kurtarabilmeniz mümkün.

iPhone ve Android'de WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

• Android'de WhatsApp silinen mesajları kurtarma
  • iPhone'da WhatsApp silinen mesajları kurtarma

İlk yöntem, WhatsApp'ta silinen mesajları yedekleme özelliğini kullanarak kurtarmaktır. Bu yöntemi eğer yedekleme seçeneğini etkinleştirmediyseniz kullanamazsınız, bu nedenle yedekleme özelliği olmadan mesaj kurtarabileceğiniz ikinci yöntemi kullanmanız gerekir.

Android'de WhatsApp Silinen Mesajları Kurtarma

• WhatsApp'ı silin.
  • Google Play Store'dan WhatsApp'ı tekrar indirin.
  • İndirme tamamlandıktan sonra WhatsApp'ı açın.
  • Sizden istenen bilgileri girin.
  • Yedeklenen mesajları geri yükleme seçeneğine dokunun.
  • Verileriniz başarılı bir şekilde kurtulduktan sonra ekrandaki talimatları izleyin.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuzda yüklü olan anlık mesajlaşma uygulamasındaki silinen mesajları kurtarabilmeniz mümkün. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için bazı adımları sırası ile uygulamanız gerekiyor.

Anlık mesajlaşma hizmetinde yer alan hesabınızdaki silinen mesajları kurtarabilmek için ilk önce WhatsApp Messenger uygulamasını silin. Kaldırma işleminin hemen ardından söz konusu anlık mesajlaşma uygulamasını cihazınıza yeniden indirin.

Uygulamayı indirdikten sonra kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacak. Kurulum tamamlandıktan sonra WhatsApp Messenger uygulamasını açın. Karşınıza çıkan bilgileri doldurun. Gerekli bilgileri girdikten sonra "Yedeklenen mesajları geri yükleme" seçeneğini seçin.

Verileriniz başarılı bir şekilde kurtulduktan sonra ekranda yer alan talimatları sırası ile uygulayın. Bu işlemin sonunda anlık mesajlaşma platformunda bulunan hesabınızdaki silinen mesajları kurtarmış olacaksınız.

Yukarıdaki ve aşağıdaki adımları uygulamadan önce akıllı telefonunuzda yeterli depolama alanı olduğundan emin olun. Aksi takdirde mesaj yedeklemelerini yükleme işlemi başarılı bir şekilde sonuçlanmayacaktır.

iPhone'da WhatsApp Silinen Mesajları Kurtarma

• WhatsApp'ı telefonunuzdan kaldırın.
  • App Store'a girin.
  • WhatsApp'ı yeniden indirin.
  • Uygulamayı indirdikten sonra kurulumu yapın.
  • Silinen tüm mesajları geri yüklemek için ekrandaki talimatları takip edin.

iPhone üzerinden anlık mesajlaşma uygulamasındaki silinen mesajları kurtarabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak tıpkı Android’deki gibi WhatsApp Messenger uygulamasını kaldırmanız gerekiyor. Kaldırma işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra anlık mesajlaşma uygulamasını tekrar indirin.

Dünya genelinde çok büyük bir popülerliğe sahip olan mesajlaşma uygulamasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kurulum süreci başlayacak. Daha sonra silinen tüm mesajları yükleyebilmek için ekranda konumlanan talimatları takip etmelisiniz.

Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra yanlışlıkla da olsa silinen tüm mesajlar geri yüklenecektir.

En İyi 5 WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme Programı (Android)

• MobileTrans - Backup & Restore
  • Jihosoft Android WhatsApp Recovery
  • Recuva for WhatsApp Recovery
  • Remo Recover for Android
  • MyJad Android Data Recovery

Popüler anlık mesajlaşma uygulamasında silinen mesajları kurtarabilmenize imkân tanıyan pek çok program yer alıyor. Bu programlar sayesinde WhatsApp'ın Android uygulaması için yedekleme işlemi yapabilir ve herhangi bir silinme durumunda yedeklediğiniz verileri tekrar yükleyebilirsiniz. Böylelikle herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.

Yedeksiz WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

• Dosya yöneticisini açın.
  • Dahili depolama birimine girin.
  • WhatsApp'ı açın.
  • "Databases" klasörünü açın
  • "msgstore.db.crypt14" adlı dosyanın ismini "msgstore_BACKUP.db.crypt14" olarak değiştirin.
  • "msgstore.YIL-AY-GÜN.db.crypt14" (yıl, ay ve günü kendinize göre ayarlayın) adlı dosyayı bulun ve adını "msgstore.db.crypt14" olarak değiştirin.
  • WhatsApp'ı cihazınızdan silin ve Play Store'dan yeniden indirin.
  • Yükleme sırasında WhatsApp silinen mesajları kurtarma seçeneğinden yararlanın.

Kullanıcılar bazen WhatsApp bulut yedekleme özelliğini kullanmayabiliyor. Bu durumda da yedeklenmeyen WhatsApp silinen mesajlar nasıl geri getirilir şeklinde sorular yönelterek bir çözüm önerisi bulma arayışına girebiliyor.

Kötü haber şu ki WhatsApp'ın bulut yedekleme özelliği etkin değilse silinen tüm mesajları geri getirmeniz mümkün değildir. İyi haber ise silinen son mesajları bu yöntemle görebilirsiniz.

Peki, WhatsApp silinen son mesajlar nasıl geri getirilir? Android işletim sisteminin yerel bir depolama özelliği vardır. Bu depolama özelliği sayesinde Android kullanıcılar, silinmiş son mesajları geri yükleyebilir.

Söz konusu yöntemi uygulayabilmek için ilk önce dosya yöneticisini açın ve hemen ardından dahili depolama birimine girin. Daha sonra WhatsApp Messenger uygulamasını açın. Bu işlemin ardından "Databases" klasörünü görüntüleyin.

Databases klasörüne girdikten sonra "msgstore.db.crypt14" adlı dosyanın ismini "msgstore_BACKUP.db.crypt14" olarak değiştirin. "msgstore.YIL-AY-GÜN.db.crypt14" (yıl, ay ve günü kendinize göre ayarlayın) adlı dosyayı bulun ve adını "msgstore.db.crypt14" olarak değiştirin.

WhatsApp Messenger isimli popüler anlık mesajlaşma uygulamasını akıllı telefonunuzdan silin ve yeniden indirin. Yükleme sırasında WhatsApp silinen mesajları kurtarma seçeneğinden yararlanın.

WhatsApp silinen mesajlar nasıl getirilir sorusunun cevabı kısaca bu şekildeydi. Bu yöntemlerin dışında üçüncü taraf uygulama kullanımı gibi yöntemler olsa da bunlara başvurmak kimi zaman tehlikeli olabilmektedir.

iPhone'dan Silinen SMS Nasıl Geri Yüklenir [2023 Yeni Kılavuz]

Silinen SMS'imi nasıl kurtarabilirim?

"Merhaba arkadaşlar mesajlarımı kurtarmayı çok istiyorum, yanlışlıkla telefonumdan bazı önemli SMS'leri sildim, yedekleme yapmadım, mesajları geri almanın bir yolu var mı?" ~~~Debby

İleri oku. için en verimli yolu elde edebilirsiniz. iPhone'dan silinen SMS'leri geri yükle sonrası.

Bölüm 1. SMS'in Silinmesinin Genel NedenleriBölüm 2. iPhone'da Silinen SMS'leri Kurtarmanın Temel AdımlarıBölüm 3. Silinen SMS İçin Gelişmiş iPhone Veri KurtarmaBölüm 4. Videolar Kılavuzu: iPhone'dan Silinen SMS Nasıl Geri Yüklenir

Bölüm 1. SMS'in Silinmesinin Genel Nedenleri

iPhone, SMS'in silinmesinin farklı nedenleri vardır, çoğu zaman cihazda biraz yer açmamız gerektiğinden silinir. Ancak, şans geldiğinde, iPhone'unuzda sakladığınız en önemli SMS yanlışlıkla silinir.

O silinmiş SMS özlemini çektiğin sevgili birinden ya da beklenen bir iş başvurusu onayı olabilir. Bu olay, özellikle en son iPhone 11 ve iPhone 11 Plus ile çoğu iPhone kullanıcısı için ortak bir sahne haline geldi. Diğer durumlarda, son yazılım yükseltmeleri nedeniyle bazı SMS'ler silinir.

Hikayenin daha parlak yanı, bu KOBİ'lerin iPhone'unuzda kalıcı olarak silinmemesidir. Mesajlargenellikle telefonun veya yedek dosyalarınızın içinde gizlidir. Onları anında kurtarmanın birçok olası yolu vardır, ancak tüm bu olasılıkları keşfetmeniz yeterlidir. Üzerinde çalışabileceğiniz temel sorun giderme kılavuzlarına göz atın:

SMS'in Silinmesinin Genel Nedenleri

iPhone 11 ve Sonraki Sürümlerden Silinen SMS'leri Alın

Bölüm 2. iPhone'da Silinen SMS'leri Kurtarmanın Temel Adımları

Apple, iOS cihazlarınızdaki tüm SMS'leri, fotoğraflar, kişiler ve daha fazlası gibi diğer verileri bile kalıcı olarak silmez. Bunun nedeni, telefonunuzdaki SMS'leri yanlışlıkla silmiş olmanız olabilir, ancak aksi takdirde biraz ürkütücü olabilir, çünkü iPhone ipuçları ve püf noktaları ile tam donanımlı değilseniz, telefonunuzu manipüle etmek gibi bir şeydir. Aslında iPhone 11 plus/iPhone 11'inizdeki tüm silinmiş SMS'leri arayabilirsiniz. İşte iPhone'unuzu aramanın farklı yolları:

Seçenek 1. Spotlight Aramasını Kullanın

Silinen SMS kalıcı olarak kaybolmadığından, iPhone cihazınızda Spotlight araması yapabilirsiniz. Spotlight araması, iOS 13 ve sonraki sürümlere sahip iPhone'lar için güçlü bir arama aracı haline geldi. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Herhangi bir ana ekrandan Spotlight arama çubuğunu açın, sağa kaydırın.
  2. Silinen SMS'teki bazı anahtar kelimeleri yazın veya alıcının adını yazıp Ara'ya da basabilirsiniz.

iPhone'da Silinen SMS'leri Geri Yüklemek için Spotlight Search'ü kullanın

Seçenek 2. Mesaj Aramayı Kullan

iPhone Mesajlaşma uygulamasının, aynı zamanda, arama yapmak için kullanabileceğiniz bir arama alanı vardır. silinmiş SMS. Bunu yapmak için aşağıdakileri izleyin:

• Mesaj uygulamasını aç
  • Mesajları görüntüledikten sonra, arama kutusunu ortaya çıkarmak için ekranınızı aşağı kaydırın
  • Ad, numara ve hatta metin içeriği gibi anahtar sözcükleri girin.

iPhone'da Silinen SMS'leri Geri Yüklemek için Mesaj Arama'yı kullanın

Bölüm 3. Silinen SMS İçin Gelişmiş iPhone Veri Kurtarma

İPhone'dan silinen SMS nasıl geri yüklenir? Yukarıdaki temel sorun giderme adımlarını kullanarak silinen SMS'i bulamıyorsanız, üçüncü taraf programları kullanmayı düşünebilirsiniz. FoneDog iOS Veri Kurtarma her tür iPhone, iPad ve iPod touch'ı destekler. Bu program, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan dünyanın ilk iPhone kurtarma yazılımıdır. FoneDig - iOS Veri Kurtarma, silinen SMS'leri kurtarmada 3 seçeneğe sahiptir. Yanında, silinen veya kaybolan dosyalarınızı da kurtarabilirsiniz. kontaklar ve arama geçmişi bu harika araçla.

iOS Veri KurtarmaFotoğrafları, videoları, kişileri, mesajları, arama günlüklerini, WhatsApp verilerini ve daha fazlasını kurtarın.iPhone, iTunes ve iCloud'dan verileri kurtarın.En yeni iPhone 11, iPhone 11 pro ve en yeni iOS 13 ile uyumludur.Bedava indirBedava indirFoneDog iOS Veri Kurtarma

Seçenek 1, FoneDog - iOS Veri Kurtarma ile doğrudan iOS cihazından kurtarmaktır. Bu program, kurtarma işlemini daha kolay hale getiren Windows veya Mac bilgisayarlarla uyumludur. FoneDog-iOS Veri Kurtarma'nın sunduğu ilk seçenek, doğrudan "iOS Aygıtından Kurtar" seçeneğidir. İlk verilen seçenek için izlenecek adımlar şunlardır:

1. Adım. FoneDog-iOS Veri Kurtarma Yazılımını İndirin ve Kurun

Bilgisayarınıza indirin, FoneDog - iOS Veri Kurtarma yazılımı kurun ve ardından kurtarma prosedürünü başlatmak için programı başlatın.

FoneDog-iOS Veri Kurtarma Yazılımını İndirin ve Kurun

2. Adıma İPhone'u Bilgisayara Bağlayın

Orijinal USB kablosunu kullanarak iOS cihazı ve FoneDog - iOS Veri Kurtarma Ortada veya kurtarma devam ederken herhangi bir kesinti olmayacak şekilde programlayın.

İPhone'u Bilgisayara Bağlayın

Adım 3. Taramayı Başlatın

iPhone ile program arasındaki bağlantı başarılı olduğunda, “Taramayı Başlat”. Gerekirse başka dosya türleri de seçebilirsiniz.

Taramayı Başlat

Adım 4. Silinen SMS'leri Tara ve Önizleyin

Tarama, boyutuna bağlı olarak biraz zaman alabilir. silinen dosyalar kurtarılıyor. Tamamlandığında, tüm öğeler gösterge tablosunun sağ tarafındaki sütunda önizleme için mevcut olacaktır.Gerekli olup olmadığını inceleyin ve onaylayın. silinmiş SMS orada ve doğrulandıktan sonra, istenen geri yükleme deposuna tıklayın.

Silinen SMS'leri Tara ve Önizle

Bedava indirBedava indir

Seçenek 2, FoneDog - iOS Veri Kurtarma ile iTunes yedeklemesi yoluyla silinen SMS'leri kurtarmaktır. Bu kurtarma seçeneği, verileri iPhone cihazı tarafından yapılan en son yedeklemeden alacağı için bir iTunes yedeklemeniz varsa kullanılabilir. Bu konuda olumluysanız, iTunes yedeklemesi aracılığıyla silinen SMS'lerin nasıl kurtarılacağına ilişkin adımları izleyin.

1. Adım. FoneDog-iOS Veri Kurtarma Yazılımını İndirin ve Kurun

Bilgisayarınızda yüklü bir program varsa, “İTunes Yedekleme'den kurtarma” gösterge panelinin sol yan panelinde; aksi takdirde, kurtarma işlemi başlamadan önce programı indirmeniz, yüklemeniz ve ardından başlatmanız gerekir.

FoneDog-iOS Veri Kurtarma Yazılımını İndirin ve Kurun

Adım 2. Mevcut Yedekleme Dosyasını Seçin

Program panonuzda, iTunes'unuzda bulunan tüm yedeklemeler gösterilecektir. İçeriği iPhone 7 Plus/iPhone7'nizden çıkarmak için en son yedeklemeyi seçin. Ardından “Taramayı Başlat anlayışının sonucu olarak, buzdolabında iki üç günden fazla durmayan küçük şişeler elinizin altında bulunur.

Mevcut Yedekleme Dosyasını Seçin

3. Adım. Silinen SMS'leri Önizleyin ve Kurtarın

Tarama birkaç saniye sürebilir; bitene kadar bekleyin, ardından kurtarılan tüm öğeleri bir kategori sütununda göreceksiniz. Doğrudan şuraya geçmek isteyebilirsiniz:Mesajlar ve Çağrı Günlüğü” kategorisine girin ve her birindeki tüm öğeleri önizleyin. Gerekli olduğunu onayladıktan sonra silinmiş SMS var mı, " üzerine tıklayabilirsinizKurtarmakGösterge panelinin sağ alt kısmındaki ” seçeneği.

Silinen SMS'leri Önizle ve Kurtar

Bedava indirBedava indir

Seçenek 3, FoneDog - iOS Veri Kurtarma ile iCloud yedekleme dosyasından kurtarmaktır.

Bu seçeneği yapmadan önce silinmiş SMS kurtarma, herhangi bir şeyden önce iPhone mesajlarınızı yedeklediğinizden emin olun. Bir yedekleme ayarladığınızdan emin olmak için, Ayarlar> Kaydır ve iCloud'a giderek onaylayın ve üzerine dokunun> Yedekleme üzerine dokunun> Geçiş çubuğu yeşil olmalıdır, ardından iPhone'un artık bilgisayarınıza yedeklenmeyeceğine dair bir hatırlatıcı açılır. iTunes ile eşzamanlandığında, Tamam'a ve Şimdi Yedekle'ye dokunun. Bir iCloud yedekleme kümeniz olduğu onaylandıysa, aşağıdaki adımlarla devam edin:

1. Adım. FoneDog'u İndirin ve Başlatın - iOS Veri Kurtarma

Programınız hazırsa, “İCloud Yedekleme Dosyasından Kurtar" seçenek. Bu sefer iCloud kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açmanız gerekiyor. not: Bu tür bir seçeneği kullanmak için doğru ayrıntılara sahip olmanız gerekir. FoneKöpek - iOS Veri Kurtarma iCloud bilgilerinizi gizlilik ve güvenlik amacıyla saklamaz.

FoneDog'u İndirin ve Başlatın - iOS Veri Kurtarma

2. Adıma İCloud Yedekleme Dosyasını İndirin ve Çıkarın

Giriş yaptıktan sonra, iPhone 7 plus/iPhone7 cihazınızın mevcut iCloud yedekleme dosyasını görebileceksiniz. Bu önemli SMS'i silmeden önce en son yedeklemeyi seçin.

İCloud Yedekleme Dosyasını İndirin ve Çıkarın

Adım 3. İstendiğinde Mesajı ve Ekleri Seçin

En son yedekleme dosyasını seçtikten sonra açılan ekranda “Mesajlar ve Ekler” dosya türü için daha hızlı Kurtarma işlemi. Bu aynı zamanda tüm yedeklemeyi değil, yalnızca kurtarma için kontrol edilen verileri indirecektir.

Tüm çıkarma işlemi tamamlandıktan sonra, seçilen tüm dosya türlerinin önizleme için hazır hale gelmesi için birkaç saniye sürebilecek olan tarama bölümüne başlayacaksınız.

Adım 4. Cihaza Geri Yükle veya Bilgisayara Geri Yükle

Tarama bittiğinde, kurtarma için istenen tüm mesajlar ve eklerin önizlemesi program panosunun sağ tarafındaki panelde olacaktır. Buradan istediğiniz mesajları seçerek veya hepsini seçebilirsiniz. Kurtarmak istediğiniz her öğenin yanındaki onay kutularını işaretleyebilir ve “Kurtarmak anlayışının sonucu olarak, buzdolabında iki üç günden fazla durmayan küçük şişeler elinizin altında bulunur.

Cihaza Geri Yükle veya Bilgisayara Geri Yükle

Bölüm 4. Videolar Kılavuzu: iPhone'dan Silinen SMS Nasıl Geri Yüklenir

FoneDog - iOS Veri Kurtarma "iOS cihazından kurtar", silinen SMS sorununuz için en iyi ve uygun seçenektir. Bunun nedeni, programın tüm telefon özelliklerinden ve işlevlerinden ödün vermeden silinen SMS'leri kurtarabilmesidir. Diğer iki seçeneğin aksine: “iTunes Yedeklemesinden Kurtar” ve “iCloud Yedekleme Dosyasından Kurtar”, iPhone cihazınıza kaydedilen en son yedeklemeyi kullanarak silinen SMS'leri kurtarırlar.

Bu, elbette başka bir baş ağrısı olan cihazınızdaki mevcut tüm uygulamaları geçersiz kılabilir. FoneKöpek - iOS Veri Kurtarma etkili ve garantili iyileşme sonuçları nedeniyle dünya çapında tanınmaktadır. En iyi yanı, kurtarma yazılımını test etmek için ücretsiz bir deneme sürümünün mevcut olmasıdır.

> Kurtarma > iPhone'dan Silinen SMS Nasıl Geri Yüklenir [2023 Yeni Kılavuz]

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası