musa eroğlu hey erenler pazarım var / Musa Eroğlu - Hey Erenler Pazarım Var Şarkı Sözleri | seafoodplus.info

Musa Eroğlu Hey Erenler Pazarım Var

musa eroğlu hey erenler pazarım var

Musa Eroğlu - Hey Erenler Pazarım Var Şarkı Sözleri

Hey Erenler Pazarım Var
Hal Ehline Hal Satarım
Terazim Tartım Bulunmaz
Doyumuna Bal Satarım

Tezgah Üstü Söz Söylerim
Sözümü Gülle Peylerim
Aslı Sitemi Neylerim

Ben Dikensiz Gül Satarım

Erenler Bir Pazar Kurdum
Hak Hak Dedim Döndüm Durdum
Aşkın Mühürünü Vurdum
Aşk Zarfına Pul Satarım

Ben Sarrafım İnci Düzdüm
Gevher Denizinde Yüzdüm
Akıl Süzgecinden Süzdüm
Cevri Akıl Kul Satarım
Bu şarkı sözü kere okundu.

Etiketler

• turkish folk
  • ethnic
  • halk anadolu muziki

Sanatçının Popüler Şarkıları

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiştir. Aşağıdaki form yardımı ile yorum ekleyebilirsiniz!

HEY ERENLER PAZARIM VAR NİYAZİ GÜDAY MUSA EROĞLU ESERİ Hey erenler pazarım var Hey erenler pazarım var Hal ehline hal satarım Terazim tartım bulunmaz Doyumuna bal satarım Doyumuna bal satarım Tezgah üstü söz söylerim Sözümü gülle peylerim Aslı sitemi neylerim Ben dikensiz gül satarım Tezgah üstü söz söylerim Sözümü gülle peylerim Aslı sitemi neylerim Ben dikensiz gül satarım Erenler bir pazar kurdum Erenler bir pazar kurdum Hak hak dedim döndüm durdum Aşkın mühürünü vurdum Aşk zarfına pul satarım Aşk zarfına pul satarım Ben sarrafım inci düzdüm Gevher denizinde yüzdüm Akıl süzgecinden süzdüm Cevri akıl kul satarım Ben sarrafım inci düzdüm Gevher denizinde yüzdüm Akıl süzgecinden süzdüm Cevri akıl kul satarım

HEY ERENLER PAZARIM VAR NİYAZİ GÜDAY MUSA EROĞLU ESERİ Hey erenler pazarım var Hey erenler pazarım var Hal ehline hal satarım Terazim tartım bulunmaz Doyumuna bal satarım Doyumuna bal satarım Tezgah üstü söz söylerim Sözümü gülle peylerim Aslı sitemi neylerim Ben dikensiz gül satarım Tezgah üstü söz söylerim Sözümü gülle peylerim Aslı sitemi neylerim Ben dikensiz gül satarım Erenler bir pazar kurdum Erenler bir pazar kurdum Hak hak dedim döndüm durdum Aşkın mühürünü vurdum Aşk zarfına pul satarım Aşk zarfına pul satarım Ben sarrafım inci düzdüm Gevher denizinde yüzdüm Akıl süzgecinden süzdüm Cevri akıl kul satarım Ben sarrafım inci düzdüm Gevher denizinde yüzdüm Akıl süzgecinden süzdüm Cevri akıl kul satarım

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir