evreşe satılık ev / Gelibolu Evreşe Belediyesi Arsasını Satışa Çıkardı

Evreşe Satılık Ev

evreşe satılık ev

1 adet satılık ev Evreşe içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Ev Evreşe içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Gelibolu, Çanakkale - Otopark, Balkon
    Gelibolu, Çanakkale - Otopark, Balkon
    Evreşe ·  m² · TL/m² · Ev · Balkon · Otopark
    Çanakkale geli̇bolu evreşede muhteşem lokasyonda 2 kat vi̇lla i̇marli 4 vi̇llalik kupon arsa keşanoğlu mevki̇de yer almaktadir ege denizine uzaklığı ortalama: 7km marmara denizine uzaklığı ortalama 15km arsa toplam alanı: m² taks: kaks kat yüksekliği:2 58 m² taban oturumlu toplamda
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Yilmazlar Emlak Gayri̇menkul
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Ev satiyorum, Gelibolu
    90 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Ev
    Fi̇ki̇rli̇si̇nan da sifir 2+1 dai̇re ankastre mutfak setli̇. Bütün odalari aydinlik
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Gelibolu Yön Gayrimenkul
  • Ev satiyorum, Gelibolu - Bahçe
    Ev satiyorum, Gelibolu - Bahçe
     m² · TL/m² · 2 Odalı · Ev · Bahçe
    Gelibolu evreşede satılık müstakil bahçeli arsa içinde,kargir iki ev,ambar ve ahır mevcuttur. Arsa iki bölümden oluşmaktadır. ŞUan içinde oturulan köy evi ve bahçesi,diğer bölümde ise ambar ve ahır mevcuttur arsa çok maksatlı olarak kullanıma uygundur. İster kümes hayvanları bak,isterseniz küçük
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Atilim Kale Emlak
  • Ev satmak, Gelibolu
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Ev
    Bolayi̇r da deni̇z manzarali. 3+1 Tri̇pleks sifir yazlik dai̇re

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Ev satiyorum, Gelibolu
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 1 Banyo · Ev
    Çanakkale geli̇bolu sütlüce ' deboğaz ve çanakkale köprüsü manzarali,55 m² arsa i̇çi̇nde 10 adet vi̇lla olarak projelendi̇ri̇lensatiliktriblex natamam vi̇llarandevu ve detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇nduhan günaydin 44 44
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Başar Umut Canyurt
  • Ev satmak, Gelibolu
    Cami̇kebi̇r mahallesi̇ nde masrafsiz kat kalori̇ferli̇ deni̇z manzarali dubleks mustaki̇l ev

MÜKEMMEL FİYAT

Market değeri:

TL

m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Ev · Bahçe
    Binamız 2. Katlıdır bodrumlu bina yaşı 8. Yıllık. Binamız bahçeli çeşitli meyve ağaçları vardır arsası m² bölgenin en iyi konumunda olan yerdir yerdir
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Ekotem Gayri̇menkul
  • Ev satmak, Gelibolu - Site İçinde
    Ev satmak, Gelibolu - Site İçinde
     m² · TL/m² · 3 Odalı · Ev · Klima · Çocuk Oyun Alanı · Deniz Manzaralı · Site İçinde
    Gelibolu merkeze 15 dk mesafede+köprüye 5 dk mesafede önü kapanmaz deniz manzaralı site içerisinde+yaz-kış açık market+özel plaj+sosyal alan ve çocuk parkı+seyir tepesi+gelibolu'nun en sağlam zeminine sahip bölgesi+2 katlı 3+1 odaya sahip m² kapalı alan, m² bahçesi mevcut+beyaz eşya klima
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Bi̇funduszeue.info
     m² · TL/m² · 3 Banyo · Ev · Bahçe · Deniz Manzaralı
    Gelibolu deniz manzaralı site i̇çi satılık bahçeli villa
    ilk bir ay önceden görüldü - KaçmazEmlak
  • Ev satiyorum, Gelibolu - Balkon
    Ev satiyorum, Gelibolu - Balkon
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Ev · Balkon · Deniz Manzaralı
    Gözünüz bi̇zde olsun. Hayalleri̇ni̇zi̇n anahtari bi̇zde. Ulusoy. Gayri̇menkul'e uğramadangayri̇menkul. Almayakarar vermeyi̇n! Ulusoy gayri̇menkul emlak. Açiklama. Muhteşem deni̇z manzarali tri̇pleks vi̇lla m² sıfır kullanılmamış villa. Deniz manzaralı. Denize m mesafe. Emsallerinden daha uy
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Ulusoy Gayri̇menkul

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Ev satiyorum, Şarköy
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Ev
    Şarköy kızılcaterzi de satılık villalüleburgaz babaeski havsa sınırları içindeki tarla takası değerlendirilir
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Nazır Emlak
  • Ev satmak, Gelibolu
    Geli̇bolu nokta emlak &. Ara cadde üzeri̇nde 2 katli dublex bakimli yaşanilabi̇li̇r durumda bahçeli̇ m² tari̇hi̇ eser sinifinda.
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Geli̇bolu Nokta Emlak

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Ev satılık, Malkara - Balkon, Klima
    Ev satılık, Malkara - Balkon, Klima
     m² · TL/m² · 6 Odalı · 3 Banyo · Ev · Klima · Balkon · Kalorifer · Otopark · Bahçe
    Tekirdağ ili malkara i̇lçesi karacahalil mahallesinde. Oda sayısı 6+3. Artezyan kuyusu,otomatik kalorifer kazanı,otomatik jeneratör bulunan. 3 Tonluk su deposu,bahçe bakım aletleri ve atölye bulunan. Kapalı garaj. Kamelya. 3 Adet klima kapalı balkon ve muhteşem orman manzaralı. Dağa içerisinde hu
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Trabzon Invest
  • Ev satiyorum, Gelibolu - Eşyalı
    Ev satiyorum, Gelibolu - Eşyalı
    85 m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Ev · Eşyalı
    Evimiz sahile 20mt uzaklıkta, site icerisinde,2 katlı, eşyalı, buyuk verandali,3+1 satilik villa
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Atak Emlak
  • Ev satiyorum, Şarköy
     m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Ev
    Şarköyde ışık emlaktan kızılcaterzi mah de 2+1 80 m² mustakil ev olup m² arsa içersinde olup merkez denize m mesafede
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Işık Emlak Gayrimenkul
  • Ev satmak, Gelibolu - Bahçe
    Ev satmak, Gelibolu - Bahçe
     m² · TL/m² · 5 Odalı · 2 Banyo · Ev · Bahçe
    Gelibolu'ya 31 kmbolayır'a 11 km mesafede. Eşsiz doğası ve deniziyle saroz tatil köyü sitesinde. Denize yürüme mesafesinde teras ve bahçe kullanımı yüksek. Keyifle hem yaz hem de kışın yaşayabileceğiniz muhteşem müstakil ev. Detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayin
    ilk 6 gün önce görüldü - Zingat  > Re/max Beta
  • Ev satiyorum, Şarköy - Doğalgaz
    Ev satiyorum, Şarköy - Doğalgaz
    90 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Ev · Balkon · Panjur · Bahçe · Doğalgaz
    Paçaci gayri̇menkuldensatilik yapili yazlik. Teki̇rdağ/şarköy/kizilcaterzi̇. Bahçe kati. Full yapili. Masrafsiz. Engelli̇ye uygun rampa. Arka ve ön balkon panjur si̇stemi̇ yeni̇. Elektrik tesisati yeni̇lendi̇. Deni̇ze markete çocuk parkina vb. m² uzaklikta. Doğalgaz tesi̇sati mevcut. Smart tv
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Paçacı Gayrimenkul
  • Gelibolu, Çanakkale
    Sarosun meşhur deni̇zi̇ne metre mesafede en öndeki̇ i̇ki̇z vi̇lladan bi̇ri̇di̇r tayf evleri̇ 3 katli vi̇lladir 44 adet vi̇lla i̇çeri̇si̇nde emsalsi̇z büyüklüktedi̇r. 1 Banyo 2 adet tuvalet vardir si̇te i̇çeri̇si̇nde güvenli̇kli̇ kamera i̇le i̇zlenmektedi̇r
    ilk bir ay önceden görüldü - Hepsiemlak
  • Gelibolu, Çanakkale
    Saroz körfezi kavakköy de çanakkale ana cadde üzeri projeli, dubleks mesken vasıflı arsa. Enderkent sitesi içersinde m² arsa payı bulunan, temeli atılmış i̇stanbul-çanakkale yolu üzerinde bulunan, önü açık adalar manzaralı,denize m mesafede, kavak köyüne yakın, projesi hazır, hemen yazlığ
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak
  • Gelibolu, Çanakkale - Duşakabin
    Gelibolu, Çanakkale - Duşakabin
    49 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Ev · Parke Zemin · Duşakabin
    Toki̇ prefabri̇k hafi̇f çeli̇k yapi si̇si̇temleri̇ san ve ti̇c. A.Ş Güvencesi̇ i̇çinde mutlulukların yaşanacağı nezih bir ortama sahip toki prefabrik hafif çelik yapı a.Ş. Hazır ev modellerigüven vehuzurarayanlar için özenle tasarlandı. Bütçenize en uygun fiyatlar, yenilikçi modern konsept tasarı
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Toki̇ Prefabri̇k A.ş.

MÜKEMMEL FİYAT

Market değeri:

TL

• Gelibolu, Çanakkale - Parke Zemin
    Gelibolu, Çanakkale - Parke Zemin
     m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Ev · Kiler · Bahçe · Doğalgaz · Parke Zemin · Su Deposu
    İstanbul'a en yakin ege kiyisi geli̇bolu 'da denize mt çamlık önünde çamların içinde muazzam müstakil ev köprü güzergahında, ege yakası saros körfezinde, dört dörtlük bir yaşam alanı. Sevimli bir ev, nefes alacağınız bir bahçe ve değeri her geçen gün artan çanakkale coğrafyasında keyifli bir
    ilk 3 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Kw Plati̇n
  • Gelibolu, Çanakkale
     m² · TL/m² · Ev
    Kavak sahi̇li̇nde ender kent si̇tesi̇ i̇çeri̇si̇nde m² arsa i̇çeri̇si̇nde , m² deni̇ze m²Uzakliktaki̇ hi̇ssesi̇mi̇z satiliktir
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Vatan Gayrimenkul
  • Bolayır Köyü, Gelibolu - Balkon
    Bolayır Köyü, Gelibolu - Balkon
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Ev · Balkon
    Tari̇hi̇ yarimadada, ege deni̇zi̇ni̇n en güzel yerleri̇nden saros körfezi̇nde geli̇bolu bolayirda güvenli̇kli̇ si̇te i̇çeri̇si̇nde i̇stanbul'a 2, saat uzaklikta kendi̇ne özel bahçesi̇ i̇lemüstaki̇l tapulu vi̇lla vi̇llamiz üst katta 3 oda,banyo WC,balkon alt katta salon,mutfak banyo WC,veranda
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Remax Işik
  • Gelibolu, Çanakkale - Duşakabin
    Gelibolu, Çanakkale - Duşakabin
    53 m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Ev · Parke Zemin · Duşakabin
    Toki̇ prefabri̇k hafi̇f çeli̇k yapi si̇si̇temleri̇ san ve ti̇c. A.Ş Güvencesi̇ i̇çinde mutlulukların yaşanacağı nezih bir ortama sahip toki prefabrik hafif çelik yapı a.Ş. Hazır ev modellerigüven vehuzurarayanlar için özenle tasarlandı. Bütçenize en uygun fiyatlar, yenilikçi modern konsept tasarı
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Toki̇ Prefabri̇k A.ş.
  • Gelibolu, Çanakkale
     m² · TL/m² · Ev
    m² müstakil parsel köy merkezine 3 km yolacephelidir. Köyde her türlü i̇mkan mevcuttur panoramik denize manzaralı yolu açılmış elektrik yanında saros'un en güzel plajlarından baklaburun plajına 5 dkdetayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz
    ilk 3 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Exper Emlak
  • Resim yoktur.
  • 1 adet satılık emlak Evreşe içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Emlak Evreşe içinde
    • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
    • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
    • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
    • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
    • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
    • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
    • Gelibolu, Çanakkale - Otopark, Balkon
      Gelibolu, Çanakkale - Otopark, Balkon
      Evreşe ·  m² · TL/m² · Ev · Balkon · Otopark
      Çanakkale geli̇bolu evreşede muhteşem lokasyonda 2 kat vi̇lla i̇marli 4 vi̇llalik kupon arsa keşanoğlu mevki̇de yer almaktadir ege denizine uzaklığı ortalama: 7km marmara denizine uzaklığı ortalama 15km arsa toplam alanı: m² taks: kaks kat yüksekliği:2 58 m² taban oturumlu toplamda
      ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Yilmazlar Emlak Gayri̇menkul
    • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
    • Daire satmak, Gelibolu - Sauna
      Daire satmak, Gelibolu - Sauna
       m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Sauna
      Kapali alan ortak kullanimli orta büyüklükte havuz. Sauna hamam spor alani dai̇remi̇z 3+1 sosyal alanlari mevcut evi̇ni̇zi̇n hemen 2 adim ötesi̇nde tari̇hi̇ hamam ve kiyi emni̇yeti̇ bi̇nasi eşi̇ olmayan çanakkale boğazi kordonuna 25 m mesafede m² 6 yaşinda 3. Kat
    • Daire satmak, Gelibolu
       m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire
      Binamızkonum olarak gelibolu'nun en güzel ve üzerine değer katacak bölgesi olan, gelibolu kordon sahili karşısında ana cadde üzerinde boğaz ve köprü manzarası ile aynı zamanda şehir manzarasına sahiptir. Gelibolu kordon sahilikarşısında, iskele ve çarşıya yürübinamız yeni deprem yönetmeliğine uyg
      ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Re/max Troia
    • Ev satiyorum, Gelibolu
      90 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Ev
      Fi̇ki̇rli̇si̇nan da sifir 2+1 dai̇re ankastre mutfak setli̇. Bütün odalari aydinlik
       m² · TL/m² · 2 Odalı · Ev · Bahçe
      Gelibolu evreşede satılık müstakil bahçeli arsa içinde,kargir iki ev,ambar ve ahır mevcuttur. Arsa iki bölümden oluşmaktadır. ŞUan içinde oturulan köy evi ve bahçesi,diğer bölümde ise ambar ve ahır mevcuttur arsa çok maksatlı olarak kullanıma uygundur. İster kümes hayvanları bak,isterseniz küçük
    • Daire satmak, Gelibolu - Eşyalı
      Daire satmak, Gelibolu - Eşyalı
       m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Eşyalı · Doğalgaz
      Günebakan emlaksatılık 3+1 daire brüt m² 4 yıllık binadır. ÇAnakkale gelibolu ilçesi yazıcızade mah devlet hastanesi yanı migros ve şok yakını parka 20 metre mesafededir. Yazlık olarak kullanılmaktadır eşyalı olarak verilecektir eşyalar 3 yıllık olup yeni alınmıştır ön tarafta cam balkon ile
      ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Günebakan Gayri̇menkul Ve İnşaat
    • Ev satmak, Gelibolu
      Bolayi̇r da deni̇z manzarali. 3+1 Tri̇pleks sifir yazlik dai̇re

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Ev satiyorum, Gelibolu
      Çanakkale geli̇bolu sütlüce ' deboğaz ve çanakkale köprüsü manzarali,55 m² arsa i̇çi̇nde 10 adet vi̇lla olarak projelendi̇ri̇lensatiliktriblex natamam vi̇llarandevu ve detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇nduhan günaydin 44 44
      ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Başar Umut Canyurt
    • Daire satmak, Gelibolu
      98 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
      Yeni̇ sağlik ocaği bölgesi̇nde 2+1 sobali dai̇re

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Ev satmak, Gelibolu
      Cami̇kebi̇r mahallesi̇ nde masrafsiz kat kalori̇ferli̇ deni̇z manzarali dubleks mustaki̇l ev

MÜKEMMEL FİYAT

Market değeri:

TL

• Daire satiyorum, Gelibolu
      Daire satiyorum, Gelibolu
       m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu
      Geli̇bolu nokta emlak &. 26 Kasim caddesi̇ne ve stadyuma adim mesafede ara kat 3+1 kapali mutfak m² ebeveyn banyolu a sinifi malzeme ankastre seti̇ ve portmantolu şik nezi̇h.
      90 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
      Çanakkalegeli̇bolu merkez yazicizade mevki̇i̇ 90 m² brüt78 m² net kullanim alanina sahi̇p 4 katli bi̇nanin funduszeue.infoa bulunan satilik deni̇z manzarili 2+1 dai̇re. Askeri̇ye ve üni̇versi̇teye yakin hamzakoya metre devlet hastanesi̇ne 1 km merkeze ve feri̇bot i̇skelesi̇ne 2 km spor salonlarina m
    • Daire satılık, Gelibolu - Balkon
      Daire satılık, Gelibolu - Balkon
       m² · TL/m² · 3 Odalı · Daire · Balkon
      Geli̇bolu' nun sahi̇l kayaliklar bölgesi̇nde,çok özel manzarali, keyi̇fli̇k, önü kapanmaz,balkonlu, çi̇ft lavabolu, merkeze yakin,ulaşimi kolay, ai̇le apartmani.
       m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
      Bolayír koy altinda kat i̇rti̇fakli 3+1 tri̇pleks yazlik
       m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Ev · Bahçe
      Binamız 2. Katlıdır bodrumlu bina yaşı 8. Yıllık. Binamız bahçeli çeşitli meyve ağaçları vardır arsası m² bölgenin en iyi konumunda olan yerdir yerdir
      ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Ekotem Gayri̇menkul
    • Daire satmak, Gelibolu
      95 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
      Hocahamza şengül mahallesi. Denize elli metre mesafede
      ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Gökbayrak Emlak
    • Daire satmak, Gelibolu
      55 m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
      Eylül tesli̇mi̇ yüksek gi̇ri̇ş kati 1+1 dai̇re bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayi̇n
      Çanakkale. Geli̇boluyazicizade mevki̇i̇. Satilik 2+1. 90 m² brüt 78 m² netkullanim alanina sahi̇p. 4 Katli bi̇nanin2. Katinda yer alangeni̇ş ve ferah dai̇remi̇z. Askeri̇ye ve üni̇versi̇teye yakin. Hamzakoya metre. Devlet hastanesi̇ne 1 km. Merkeze ve feri̇bot i̇skelesi̇ne 2 km spor salonlarin
    • Ev satmak, Gelibolu - Site İçinde
      Ev satmak, Gelibolu - Site İçinde
       m² · TL/m² · 3 Odalı · Ev · Klima · Çocuk Oyun Alanı · Deniz Manzaralı · Site İçinde
      Gelibolu merkeze 15 dk mesafede+köprüye 5 dk mesafede önü kapanmaz deniz manzaralı site içerisinde+yaz-kış açık market+özel plaj+sosyal alan ve çocuk parkı+seyir tepesi+gelibolu'nun en sağlam zeminine sahip bölgesi+2 katlı 3+1 odaya sahip m² kapalı alan, m² bahçesi mevcut+beyaz eşya klima
      85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
      Binamızkonum olarak gelibolu'nun en güzel ve üzerine değer katacak bölgesi olan, gelibolu kordon sahili karşısında ana cadde üzerinde boğaz ve köprü manzarası ile aynı zamanda şehir manzarasına sahiptir. Gelibolu kordon sahilikarşısında, iskele ve çarşıya yürübinamız yeni deprem yönetmeliğine uyg
    • Daire satmak, Gelibolu
      Çanakkale geli̇boluyazicizade mevki̇i̇satilik 2+1 90 m² brüt78 m² net kullanim alanina sahi̇p4 katli bi̇nanin funduszeue.infoa yer alan geni̇ş ve ferah dai̇remi̇z askeri̇ye ve üni̇versi̇teye yakinhamzakoya metredevlet hastanesi̇ne 1 km merkeze ve feri̇bot i̇skelesi̇ne 2 kmspor salonlarina market ve
      ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Re/max Troia
    • Daire satmak, Gelibolu
      95 m² · TL/m² · 2 Odalı · 4 Banyo · Daire
      Gelibolu'da 4 katlı 4kati satilik 2+1 daire olan satılık daireler
      ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Vi̇zyonkale İnşaat Emlak
    • Daire satiyorum, Gelibolu - Doğalgaz
      Daire satiyorum, Gelibolu - Doğalgaz
      70 m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
      Çanakkale geli̇bolu üni̇versi̇te bölgesi̇'nde;. ÜNi̇versi̇te i̇le ameri̇kan koleji̇ arasinda,. Plaj ' a yürüme mesafesi̇nde bulunan arsamizda. Doğalgaz dönüşümlü isitma si̇stemi̇ne sahi̇p. Toplam 5 katli bi̇nada,. Yüksek gi̇ri̇ş,. Kapali mutfakli,. Ağustos ayinda tesli̇m,tapulari hazir,. Sat
    • Emlak satmak, Keşan
       m² · TL/m² · Arsa
      Yakınlarında tiny house ve kır lokantasına komşu.ÇAnakkale ana yoluna metre mesafede. İçerisinde ahır ve tarla bulunuyor. Güneş enerjisi panelleriyle elektrik tasarrufu sağlıyor. Detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n lütfen i̇leti̇şi̇me geçi̇ni̇z
      ilk bir ay önceden görüldü - KaçmazEmlak
    • Daire satmak, Gelibolu
       m² · TL/m² · 2 Odalı · Daire · Fitness Alanı
      Dai̇remi̇z yaş arasinda'dır. 2+1 Geni̇ş, ferah ve lüx dai̇re'dir. Dai̇remi̇z geli̇bolu'nun eli̇t ve en i̇yi̇ lokasyonunda'dır. Ve deniz manzaralıdır. Dai̇remi̇z sarmaşikli bölgesi̇ne çok yakin olup hamzakoy plajina vs yürüme mesafesi̇nde'dir. Ci̇varin'da hastane, üni̇versi̇te, ortaokul ve i̇l
  • Resim yoktur.
  • nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası