kulada eşyalı kiralık ev / Kula Satılık konut - Trovit

Kulada Eşyalı Kiralık Ev

kulada eşyalı kiralık ev

şişli fulya marangoz,bomonti marangoz,kurtuluş marangoz,etiler marangoz,montajservisi

Resim mevcut degil

kiralık oda manisa 5333514937,,,korniş montaj, mobilya montajcı, raf montaj, sıhhi tesisat, tüm ustalar, yıkım ekibi, i̇nşaat malzemesi • etiketler "bekleyip görelim

Buraya ücretsiz ilan ver

kırkağaçta günlük kiralık oda veya daire

kiralık oda manisa kırkağaçta günlük kiralık oda veya daire

kiralık oda manisa kirkağaç'ta asker ve asker ai̇leleri̇ i̇çi̇n günlük ki̇ralik oda veya dai̇re

Manisa kiralık ev

kiralık oda manisa Manisa kiralık ev

yarın manisa'ya taşınacağım.evim yok.kiralık ev & oda arıyorum.otomotiv mühendisiyim.kira konusunda herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır.(manisa-merkez) kiralık oda manisa

ev arkadaşı Manisada

450 ₺

Resim mevcut degil

merhaba. ismim baykal. eski garaj civarında ikamet etmekteyim. 2+1 kiralık daireme ev arkadaşı aramaktayım. ilgilenenlerin 05419601358 numaralı telefo

Manisa Kulada kiralık daire

Ücretsiz

Manisa Kulada kiralık daire

yayinlama süresi̇ bi̇ten pasi̇f bi̇r i̇lan ki̇ralik dai̇re bütçeye uygun 3+1 oda bulunur kalari̇ferli̇ yaninda park oto garaji, 200m i̇leri̇de okul da

kız öğrenciye ve çalışan bayana kiralık oda

350 ₺

kız öğrenciye ve çalışan bayana kiralık oda

kız öğrenciye ve çalışan bayana kiralık oda, doğal gaz intenet sabah kahvaltısı akşam yemeği aile gözetiminde herşey dahil aylık 350 tl

manisada kiralık oda

150 ₺

Resim mevcut degil

manisa merkezde teras katı eşyalı oda sadece bayan öğrenciye veya çalışan bayana oda büyük olduğundan rahatlıkla 2 kişi kalabalilir.aileye ait 3 katlı

Turgutluda Kiralık ev

400 ₺

Resim mevcut degil

kiralık ev 3 oda 1 salondan olurşur.140 m2 den oluşuyor.400 tl civarı para miktarı olmalı.bana [email protected] veya 3143579 numarasından ulasab

Sadece filtre kriterlerinize uygun ilanlar listeleniyor!

Emlak

• Konut
  • Arsa
  • İşyeri
  • Bina
  • Devremülk
  • Turistik işletme

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.

5 adet kiralık daire Saitbey Mahallesi içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet kiralık Daire Saitbey Mahallesi içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Saitbey Mahallesi, İlkadım
    Saitbey Mahallesi, İlkadım
    Saitbey Mahallesi · 115 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Bulvara cephe mükemmel konumda 3+1 memur şartı aranmaktadır
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Armenkul Samsun
  • Saitbey Mahallesi, İlkadım - Eşyalı
    Saitbey Mahallesi, İlkadım - Eşyalı
    Saitbey Mahallesi · 75 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Asansör · Eşyalı · Otopark · Otopark
    Profesyonel gayri̇menkul danişmani dai̇reni̇n özelli̇kleri̇; 5katlı binanın3. Katındadır. 75 m² brüt,60 m² net kullanım alanına sahiptir. Komple sıfır ayarında eşya mevcuttur. Bina altında 70 araçlık özel kullanım ücretli kapalı oto... Alternatif fiyat, kat ve cephelerde daire seçenekleri mevcuttur.
    Saitbey Mahallesi · 70 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Asansör · Eşyalı · Otopark · Otopark
    Profesyonel gayri̇menkul danişmani dai̇reni̇n özelli̇kleri̇; 5katlı binanın3. Katındadır. 70 m² brüt,55 m² net kullanım alanına sahiptir. Komple sıfır ayarında eşya mevcuttur. Bina altında 70 araçlık özel kullanım ücretli kapalı oto... Alternatif fiyat, kat ve cephelerde daire seçenekleri mevcuttur.
    Saitbey Mahallesi · 85 m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire · Asansör · Eşyalı · Otopark · Otopark
    Profesyonel gayri̇menkul danişmani dai̇reni̇n özelli̇kleri̇; 3 katlı binanın 1.Katındadır. 105 m² brüt,90 m² net kullanım alanına sahiptir. Komple sıfır ayarında eşya mevcuttur. Bina altında 70 araçlık özel kullanım ücretli kapalı o... Alternatif fiyat, kat ve cephelerde daire seçenekleri mevcuttur.
    Saitbey Mahallesi · 55 m² · 1 Banyo · Daire · Asansör · Eşyalı · Otopark · Otopark
    Profesyonel gayri̇menkul danişmani dai̇reni̇n özelli̇kleri̇; 5katlı binanın3. Katındadır. 55 m² brüt,45 m² net kullanım alanına sahiptir. Komple sıfır ayarında eşya mevcuttur. Bina altında 70 araçlık özel kullanım ücretli kapalı oto... Alternatif fiyat, kat ve cephelerde daire seçenekleri mevcuttur.
    ilk 3 önce görüldü - Emlakjet  > Armenkul Samsun
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire kiraliyorum, İlkadım
    Daire kiraliyorum, İlkadım
    100 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Eşyali ki̇ralik dai̇re i̇lkadim samsun
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Happy start emlak - arsa ofi̇si̇
  • Daire kiralık, Atakum
    140 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Yayla gayrimenkul kiraliyor. 0530 224 03 48 Dairemiz samsun atakum cumhuriyet mahallesi omur evleri camii yakininda yer almaktadir. 3+1 Doğalgazli 4.Kat arakat asansörlüfull eşyalibalkonlu eksiksiz masrafsiz süper birfirsatdairedir. Sahil tramvay okul hastane market anayol vb bircok yere yürüme m...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Yayla Gayri̇menkul
    110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Yayla gayrimenkul kiraliyor. 0530 224 03 48 Dairemiz samsun ilkadim kadikoy mahallesinde bulvara yakin konumda yer almaktadir. 2+1 Doğalgazli 4.Kat asansör yok aile binasi orta halli düzgün bir dairedir. Bulvar meydan ciftlik modern pazari okul hastane market vb yerlere çok yakindir. Dolmuş ve ot...
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Yayla Gayri̇menkul
  • Daire kiralamak, İlkadım
    105 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Dairemiz 2+1 fakat mutfak ile birlikte bir oda ve hol ile birlikte bir odadan oluşmaktadır.2.Kattır. Aile apartmanıdır.ÜStünde daire vardır. Konum fatih mahallesi coşkunsu sokaktadır. Fatih camisini görmektedir daire. Mutfak yeni yapılmıştır. Dairemizin odaları geniştir ve güneş almaktadır. Daire...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Tuğlu Gayri̇menkul
  • Daire kiralamak, İlkadım - Otopark
    Daire kiralamak, İlkadım - Otopark
    100 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Otopark
    Hakan yilmaz'dan. İlkadim selahi̇ye mh. De. Otoparkli. Düz gi̇ri̇ş ama otoparka göre bi̇ri̇nci̇ kat. Masrafsiz. 2+1. Kombi̇li̇. Geni̇ş ve ferah. Merkezi̇ konumda. Okullara ve bulvara çok yakin. Otobüs ve mi̇ni̇büs hattina yakin
    ilk geçen ay görüldü - Zingat  > Referans Gayri̇menkul
  • Daire kiralamak, İlkadım - Balkon
    Daire kiralamak, İlkadım - Balkon
    110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Ulugazi̇ mah de yi̇mpaş karşisinda mecdi̇yeye ve meydana yakin. Eşyali̇ 2+1 doğalgazli marketler ve pazar yakin servi̇sler dolmuş otobüs yakin ki̇raci̇ çikmişdir evi̇n temi̇zli̇ği̇ yapilacakdir. Balkonlu dur. Güneş alir
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Özgür Emlak
  • Daire kiraliyorum, İlkadım - Asansör
    Daire kiraliyorum, İlkadım - Asansör
    90 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Bahçeli̇evler mah 2+1 doğalgazli asansörlü 9 kat deni̇zmanzarali duşakabi̇n li̇ çi̇ft lavabo. Kapicili bulvar servi̇sler dolmuş otobüs yakin marketler ve pazar yakin dir. Meydan yeni̇ adli̇ye yakindir. 9 Katli bi̇nanin 9 kati dir üstünde çati yeni̇di̇r
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Özgür Emlak
  • Daire kiraliyorum, Atakum - Eşyalı
    Daire kiraliyorum, Atakum - Eşyalı
    47 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Dairemiz yenimahalle atakent bulvarı altındadır atasam arkasındadır çok merkezi konumdadır ulaşım, alışveriş, okul ve tüm sosyal yaşam alanlarına çok yakındır ayrintili bi̇lgi̇ i̇çi̇n namık kemal özdere 0533 371 8790 bu ilan emlak asistanım crm programı tarafından otomatik entegre edilmiştir
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Turyap Atakum Temsi̇lci̇li̇ği̇
  • Daire kiralamak, İlkadım - Eşyalı
    Daire kiralamak, İlkadım - Eşyalı
    180 m² · 3 Odalı · Daire · Eşyalı · Deniz Manzaralı
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Emlakkent
  • Daire kiraliyorum, İlkadım - Eşyalı
    Daire kiraliyorum, İlkadım - Eşyalı
    130 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Ulugaxi mh. Eşyalı kiralık baire
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Yildirim Emlak Danişmanlik Ve Eksperti̇zli̇k Hi̇zmetleri̇
  • Daire kiralık, Atakum
    45 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Dairemiz sahil bandındadıatakum'un en prestijli bölgesinde sahil bandında yüksek prim yapan bir bötramvaya yürüme mesafesindedir. Kapısının önünden dolmuş ve otobüsler geçhastane, özel ve devlet okulu, marketler, alışveriş merk... Eski honda kavşağındadıi̇şyeri,ofis veya daire olarak kullanılabilir.
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Referans Gayri̇menkul
  • Daire kiralık, Atakum - Eşyalı
    Daire kiralık, Atakum - Eşyalı
    50 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Eşyalı · Deniz Manzaralı
    Dairemiz 1 oda 1 salon ve amerikan mutfaklıdır dairemiz ful eşyalı dır dairemiz 5 katlı binanın 5.Katında ve deniz manzaralı dır. Dairemiz cam balkonludur. Ilan daki konum doğru işaret lenmiştir
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Ata Mari̇n Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, İlkadım - Otopark
    Daire kiraliyorum, İlkadım - Otopark
    140 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark
    Sifir dai̇re otopark kapali garajli si̇te i̇çi̇nde kamelya çoçuk oyun alanli dai̇re i̇lkadim samsun
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Happy start emlak - arsa ofi̇si̇
    115 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Yayla gayrimenkul kiraliyor. 0530 224 03 48 Dairemiz samsun ilkadim kadikoy mahallesinde bulvara yakin konumda yer almaktadir. 2+1 Doğalgazli 4.Kat asansör yok aile binasi orta halli düzgün bir dairedir. Bulvar meydan ciftlik modern pazari okul hastane market vb yerlere çok yakindir. Dolmuş ve ot...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Yayla Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Atakum - Doğalgaz
    Daire kiraliyorum, Atakum - Doğalgaz
    145 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı · Doğalgaz · WiFi
    Dairemiz lokasyon olarak atakum ömürevleri mevkiide tramvaya cephe 3+1 full eşyalı ve abonelikleri açıktır dairemiz yüksek giriş kattır 130 metre net kullanım alanına sahiptir. Elektirik su doğalgaz ve internet abonelikleri açıktır kiracı üstüne almayacaktıyabancıya uygundur 3-4 aylık kısa dönem ...
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Karadeni̇z Emlak
  • Daire kiralamak, İlkadım
    110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Yayla Gayri̇menkul
  • Daire kiralık, Atakum, Samsun
    Daire kiralık, Atakum, Samsun
    150 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Dairemiz ful eşyalı sahilde konum olarak anayol altı marketler ulşım deniz ayağının dibinde konum olarak samsunun gelişmiş semtindedir
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak
  • Cumhuriyet Mahallesi, Atakum - Eşyalı
    Cumhuriyet Mahallesi, Atakum - Eşyalı
    52 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    50 m² 1+1 eşyalı fiyatıdır eşyasız da kiraya verilebilir
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Kadir Baran Ersun
  • Daire kiraliyorum, Atakum, Samsun
    Daire kiraliyorum, Atakum, Samsun
    90 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı · Güvenlikli
    Alan emlak farkiyla; yeni̇ mahalle mahallesi̇nde, merkezi̇ konumda eşyali 2+1 dai̇re si̇te güvenli̇k görevli̇si̇ vardir. ÖZelli̇kleri̇ sakin ve huzurlu bir aile binasıdır. Ai̇leni̇zle huzurla yaşayacağiniz i̇deal bi̇r bi̇nadir. Lokasyon-konum&ulaşim: hastane, özel ve devlet okulu, marketler, alış...
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Alan Emlak
  • Mimarsinan Mahallesi, Atakum - Eşyalı
    Mimarsinan Mahallesi, Atakum - Eşyalı
    130 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Eşyalı
    Armenkulden ki̇ralik eşyali firsat 3+1 dai̇re ücretsiz wi̇fi̇ mimar sinan 120 m² eşyalı a. Emre argun detaylı bilgi için arayınız
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Armenkul Samsun
  • Resim yoktur.
  • Airbnb Kula ve Booking.com'daki milyonlarca tatil evinden en iyi fırsatları keşfedin

TatilApart ile burada en iyi tatil dairelerini, bungalovları, yüzen evleri, sahil evlerini ve karavan fırsatlarını kolayca bulabilir ve karşılaştırabilirsiniz. Sadece basit bir tıklama ile Airbnb Kula, Vrbo, Booking.com gibi en iyi siteler ve daha fazlası üzerinde yer alan milyonlarca seçenek arasında arama yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Airbnb KulaVrbo KulaBooking.com Kula

Ve daha fazlası...

Kula Bölgesinde En Yaygın Fiyat Aralığı Hangisidir?

Kula içerisinde Tatil İçin Kiralık Otel & Oda-kahvaltı Fiyat Bilgisi

Grafik, her bir bütçe aralığındaki tatil evlerinin yüzdelerini gösterir. Kula, 0₺ - 500₺ fiyat aralığında en büyük ev yüzdesine (62.50%) sahiptir.

1000₺ - 1500₺

1000₺ - 1500₺

1500₺ - 2000₺

1500₺ - 2000₺

2000₺ - 2500₺

2000₺ - 2500₺

2500₺ - 3000₺

2500₺ - 3000₺

3000₺ - 3500₺

3000₺ - 3500₺

3500₺ - 4000₺

3500₺ - 4000₺

4000₺ - 4500₺

4000₺ - 4500₺

4500₺ - 5000₺

4500₺ - 5000₺

Kula Bölgesinde Popüler Mülk Türleri Neler?

Kula Bölgesinde En İyi Konaklama Türleri

Kula bölgesinde farklı türlerde evler mevcuttur. Grubunuzun büyüklüğüne bağlı olarak, filtreleri uygun şekilde kullanarak sizin için uygun olanını seçebilirsiniz. Otel en popüler konaklama türüdür ve en büyük evlerde 13 kişi konaklayabilir.Kula bölgesinde en az popüler kiralık konaklama türü Şato konaklamasıdır.

Kula içerisinde Kaç Tane Evcil Hayvan Dostu Kiralık Konaklama İmkanı Bulunuyor?

Kula içerisinde Evcil Hayvan Dostu Kiralık Evlerin Yüzde Oranı

Kula içerisindeki tatil evleri 22.22% oranında evcil hayvan dostudur. Yaklaşan tatiliniz için evcil hayvan veya hayvanlarınızı da beraberinizde getirecekseniz evcil hayvan dostu ev filtresini seçtiğinizden emin olun.

Kula içerisinde Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler Nereleridir?

Kula içerisindeki Turistik Aktiviteler

Kula içerisinde en bilindik & popüler (ilgi odağı olarak da bilinen) yerler:

* Gösterilen gecelik ücret ileriki bir seyahat tarihine göre hesaplanmış olabilir. Tam tutarı görüntülemek için giriş ve çıkış tarihlerinize göre aramanızı daraltın.

Tüm teklifleri görün

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir