6foryou / jords (@jordantdurand) • Фото и видео в Instagram

6foryou

6foryou

Родился в Ленинграде (был такой город), живу в Израиле, говорю и думаю по-русски. Всю жизнь я проработал инженером и был уверен, что это – мое призвание. А совсем недавно начал писать и убедился, что графомания не лечится. За какие-то пару лет я написал два десятка самых разных произведений и одна моя пьеса даже ставится на любительской сцене. Мне было любопытно охватить как можно больше жанров и, вроде бы, мне это удалось, вот только детективы я еще не писал – это впереди. А еще я люблю свою жену, детей, внуков, страну в которой живу и море.

I am originally from Leningrad (once upon a time there was such a city). Now I live in Israel, however, I still speak and think Russian. Throughout my life I used to be a software engineer and I was convinced that this is my destiny. And quite recently I began to write text and immediately figured out that graphomania cannot be treated. In just a couple of years I have published two dozens of very different works and one of my works is going to be staged on an amateur stage. I tried to cover as many genres as possible and, as I believe, succeeded. Detective stories are still missing – this is in my plans, however. Of other things, I love my wife, children, grandchildren, the country in which I live and the sea.

Psalm 21

English Standard Version

21 (20-1) ^^Начальнику хора. Псалом Давида.^^ (20-2) Господи! силою Твоею веселится царь и о спасении Твоем безмерно радуется.

(20-3) Ты дал ему, чего желало сердце его, и прошения уст его не отринул,

(20-4) ибо Ты встретил его благословениями благости, возложил на голову его венец из чистого золота.

(20-5) Он просил у Тебя жизни; Ты дал ему долгоденствие на век и век.

(20-6) Велика слава его в спасении Твоем; Ты возложил на него честь и величие.

(20-7) Ты положил на него благословения на веки, возвеселил его радостью лица Твоего,

(20-8) ибо царь уповает на Господа, и во благости Всевышнего не поколеблется.

(20-9) Рука Твоя найдет всех врагов Твоих, десница Твоя найдет ненавидящих Тебя.

(20-10) Во время гнева Твоего Ты сделаешь их, как печь огненную; во гневе Своем Господь погубит их, и пожрет их огонь.

10 (20-11) Ты истребишь плод их с земли и семя их--из среды сынов человеческих,

11 (20-12) ибо они предприняли против Тебя злое, составили замыслы, но не могли [выполнить их].

12 (20-13) Ты поставишь их целью, из луков Твоих пустишь стрелы в лице их.

13 (20-14) Вознесись, Господи, силою Твоею: мы будем воспевать и прославлять Твое могущество.

HOMEPREVIOUS
Okut

KUR'AN: Kâfirûn Suresi; Sure , Ayet 6

lekum dînukum we-liye dîn*i

Ahmed Raza Khan: Mohammed Aqib Qadri:
For you is your religion, and for me is mine.

Elmalılı-orijinal Size dîniniz, bana dînim

Elmalılı - Sizin dininiz size, benim dinim banadır.

DiyanetMeali "Sizin dininiz size, benim dinim banadır."

DiyanetVakfı "Sizin dininiz size, benim dinim banadır."

Öfunduszeue.info «Sizin dininiz sizin içindir, benim dinim de benim içindir.»

SuatYıldırım – O halde sizin dininiz size, benim dinim bana.

İbni Kesir Sizin dininiz size; benim dinim banadır.

İBN KESİR TEFSİRİ
KÂFİRÛN SURESİ
AYET 6

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası