safir avm otopark ücreti / MetroCity AVM - Garage

Safir Avm Otopark Ücreti

safir avm otopark ücreti

İstanbul Sapphire AVM &#; Safir Seyir Terası &#; Levent / Beşiktaş

sapphire seyir terası

İstanbul Sapphire yeni adıyla Safir Avrupa&#;nın en yüksek binalarından biri, Türkiye&#;nin ise en yüksek binası olma özelliğini taşıyor, en azından şimdilik öyle. :) En üst katından Seyir Terası bulunan bu yerin mükemmel bir de manzarası var. Eminiz ki İstanbul&#;a hiç bu açıdan bakmamışsınızdır.  Buradan İstanbul&#;u 4 bir açıdan görebilme imkanına sahipsiniz. Adaları, köprüleri, en büyük yapıları, hatta Tarihi Ayasofya Müzesini bile görebilirsiniz. Sadece Seyir Terası ile sınırlı değil tabi ki, İçerisinde alış veriş merkezi ve en üst katında bir de Cafesi mevcut. Yolunuz düşerse mutlaka bir kez gitmenizi öneririz. Teras çok rüzgar aldığından terasa çıkmadan önce sıkı giyinmelisiniz. Gündüz ve gece birbirinden güzel manzarası olan İstanbul Sapphire Seyir Terası’nda bozuk parayla çalışan dürbünler de mevcuttur.

İstanbul Sapphire Seyir Terası’na ulaşmak için kullanılan asansör ortalama saatte 20 kilometre hızla gitmektedir. Asansörden çıkınca İstanbul ayaklarınızın altında olacak. Binaları kibrit kutusu, insanları karınca gibi göreceksiniz. İster cam arkasasından ister balkondan manzaraya tanık olabilecesiniz.

İstanbul Sapphire &#; Safir Konum

İstanbul&#;un en önemli finans merkezlerinden birisi olan Levent ile Maslak aksı arasındaki Büyükdere Caddesi’nde ve Çeliktepe semtinde yükselen bir konut, alışveriş ve eğlence merkezi projesi olan İstanbul Sapphire, Türkiye&#;de inşa edilmiş en yüksek binadır. metre yüksekliği ile İstanbul’un çoğu yerinden görülebilen bir binadır.

İstanbul Sapphire &#; Safir Genel Özellikleri

Toplam metrekarelik inşaat alanına sahip binada 10 katı zemin altı olmak üzere toplam 66 kat bulunmaktadır. 30 metre anten ile yüksekliği metreye erişmektedir. Binanın ana fonksiyonları olarak kamuya açık bir alışveriş merkezi ve otoparka ek olarak rezidans kulesi de yer almaktadır. Otoparklar zemin altındaki 6 katta, alışveriş merkezi ise zemin altındaki 4 katta ve zeminde yer almaktadır.

Bina taşıyıcı sistemi betonarme ve çelik olarak tasarlanmıştır. Bodrum katlar ve alışveriş merkezi katları betonarme olarak planlanmış, dış cephe ve devamı niteliğindeki alışveriş merkezi çatı örtüsü çelik konstrüksiyondur.

Bina içindeki düşey sirkülasyon için 8 tanesi yüksek hızlı olmak üzere, toplam 14 adet asansör ve 13 adet yürüyen merdiven bulunmaktadır. yatay sirkülasyon için de 8 adet yürüyen yol bulunmaktadır.

İstanbul  Sapphire &#; Safir Mimari özellikleri

Bina, dışarıdan bakıldığında yukarıya doğru hafifçe incelmektedir. Dördüncü kattan itibaren aşağı doğru genişleyerek, binanın yüzeyini kaplayan cam örtü yumuşak bir kıvrımla, yatay olarak binanın eteği şeklinde uzayarak cafe, bar, restoran ve dükkanların yer aldığı alanın üzerini, saçağa dönüşerek örtmektedir. Özellikli ve kaliteli marka alışverişine uygun olarak tasarlanan ve doğal ışıktan maksimum yararlanılan bu alan, çok katmanlı, hareketli, havaalanı yolcu salonlarında olduğu gibi tek bir büyük mekân olarak algılanmaktadır.

Binanın konut kısımlarında metrekareden metrekare’ye kadar değişen, birbirinden farklı büyüklükte adet rezidans birimi yer almaktadır. Residans kısmında 4 konut zonu bulunmakta ve bu zonlar da kendi içerisinde her 3 katta bir gökyüzü bahçesi oluşturmaktadır. Zonlar arasında konumlanan katlarda konut kullanıcıları için çeşitli rekreasyon alanları düşünülmüştür.

Rezidansların ortak alanları olarak metrekarelik bir özel sosyal alan (lounge), metrekarelik bir golf antreman sahası ve binanın en son katında bir restoran bar yer almaktadır. Ayrıca kamuya açık olan ve metre yükseklikte yer alan seyir terası da mevcuttur.
İstanbul Sapphire &#; Safir Resimleri:

İstanbul Sapphire &#; Safir Yemek İçme Yerleri Ve Fiyatlar Neler?

Seyir Terası Giriş Ücreti: Kişi başı 55 TL .

Sapphire Seyir Teras&#;da bulunan &#;Vista Cafe & Bistro&#;da&#; eşsiz bir yemek kişi başı 80 ile TL. arasındadır.

İstanbul Sapphire &#; Safir Nasıl Gidilir? 

Adres: 4 Levent Mh., Çalıkuşu Sokak 1, Beşiktaş/İstanbul

Tel: ()  ‎

Nasıl Gidilir?:  Metrobüs ile gelecekseniz Zincirlikuyu durağında inip funduszeue.infoe doğru giden bir çok otobüs ve minibüs mevcut bunlardan birini kullanabilirsiniz.

funduszeue.info Forum
Reklam Alanı
Motomax

Otopark Ücreti Ne Kadar Veriyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
  1. 11 Eylül , #81
    RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
  2. 11 Eylül , #82
    Kanyon AVM otoparkına bırakıyorum, ama sadece eve gittiğim zaman. Onun dışında en güvenli yer İTÜ
    Kanyon AVM de özel motosiklet otoparkı var içeride, Kendim akşam vakti avm kapandığı zaman ruhsatı göstermeden yaklaşamıyorum motoruma. Yeni aldığım zamanlarda plaka değiştirmek için aşağıya indiğim zaman bana eşlik eden 4 tane güvenlik görevlisi vardı, bunu görünce güvenim tam Aylık fiyatı 60 tl.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

3. 11 Eylül , #83
    edimxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj discover st
    "M3x3l1n4" bu isimli üyeyi nasıl bulacağım bilemiyorum otoparkı sormuş ama yanıtlayamıyorum en iyisi buraya yazayım belki görür aylık tl

4. 11 Eylül , #84
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    evde kendi otoparkım var. işe motorla giderken bi otopark mafyasının otoparkı var, oraya bırakıp aylık 30 TL ödüyordum. şuan arabayla gidip 75 TL ödüyorum. 7 24 açık. belediyenin otoparkı için motosikleti sorduğumda tl dediler. Allahtan memlekette mafya var.

5. 11 Eylül , #85

Motosikleti
    KTM Duke
    Dostum, motorunu zorunlu haller de ve gerekli her önlemi almadan asla dışarı bırakma! Sonra bırak sigorta ödüyor falanı,canın çok acıyor Ben Mecidiyeköy de otoparka bırakıyorum. Gece gündüz görevlisi var ve 80 tl ödüyorum.

6. 11 Eylül , #86

Motosikleti
    Pulsar NS
    AlıntıUcka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun kaskosu var zaten tl ye groupama ya yaptırdım ilk aldıgıfunduszeue.info bu demek degil ki evin onune koyabilirim motoru funduszeue.info gitse ne olacak kaskodan parayı alana kadar 2 ay motora funduszeue.infoını da funduszeue.info aksam yattıgımda motor yerindemi dusuncesiyle uyanmak funduszeue.info tesekkurler onerin icin.
    Bkz : Para var huzur var&#;&#; saka bi' yana 80 veriyordum dandik bi' otoparka.

7. 12 Eylül , #87

Motosikleti
    ktm duke ABS
    Alıntıbraveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceymier, ben ödüyorum, kapalı otopark, araba için de lira yazıyor ama yeni araba kabul etmiyorlar. motoru da istemeye istemeye aldılar.

istanbul şişlideyim.
    siz nerede oturuyorsunuz?
    şişlide radisson blu mt aşağısında 75 TL aylık gayet temiz bi yer yakınsanız tavsiye ederim

8. 15 Ocak , #88
    Esenyurt devlet hastanesinin yanında otopark buldum aylık tl dedi fiş alırsın bırakırken alırkende fişi geri verirsin dedi.

Ben güvenilir buldum açık otopark ama motorları 3 tarafı kapalı bir alana koyuyorlar.

tl piyasada normal mi pahalımı başka otopark yok etrafta pazarlık yaparlarmı bilmiyorum.

REKLAM ALANI
Yukarı Git
  • İspark

Selmanı Pak Caddesi, Mimar Sinan

• Otopark Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak

Kore Şehitleri Caddesi, Esentepe

• Callcenter Otopark

4 Ali Kaya Sokak, Esentepe

• İstanbul Sapphire AVM Otopark Girişi

Parking couvert

• İspark

Dedekorkut Sokak, Esentepe

• Sivaslılar Kapalı Otopark

Parking couvert

Yunus Emre Caddesi, Yeşilce

• Furkan Otopark

Kağıthane Barbaros Caddesi, Yeşilce

• Otopark Çevirmeci Sokak

Çevirmeci Sokak, Mecidiye

• İspark

Çavuşdere Caddesi, Validei Atik

• Volkan Otopark

Kumbaracıbaşı Sokak, Mecidiye

• Kısmet Otopark

Aladoğan Sokak, Mecidiye

• İspark

Akçam Caddesi, Konaklar

• Otopark

Asaf Caddesi, Seyrantepe

• Otopark Bestekar Ahmet Çagan Sokak

Bestekar Ahmet Çağan Sokak, Mecidiye

• Fethi Paşa Korusu Otoparkı

Paşa Limanı Caddesi, Sultantepe

• Güven Otoparkı ve Oto Yıkama

Eski Büyukdere Caddesi, Esentepe

• Volkan Otopark Ve Yikama

57 Kumbaracıbaşı Sokak, Mecidiye

• Kanyon AVM Otopark Girişi

Parking couvert

• Metrocity AVM Otopark Girişi

Parking couvert

• Barış Otoparkı

Hümeyra Sokak, Sanayi

• Otopark Dereboyu Caddesi

Dereboyu Caddesi, Mecidiye

• Ortaköy Kapalı Kat Otoparkı

Parking couvert

• Tansaş Kapalı Otopark

Parking couvert

Aydın Sokak, Nisbetiye

• Otopark Aytar Caddesi

7 Aytar Caddesi, Nisbetiye

• Yıldırım Otopark

Büyük Şekerci Sokak, Mecidiye

• Filom Oto

1 Park Sokak, Nisbetiye

• Kapalı Otopark

Parking couvert

60 Dereboyu Caddesi, Ortaköy

• Ortakoy Kapali Otoparki

58F Dereboyu Caddesi, Ortaköy

• Kule Çarşı AVM Otopark Girişi

Parking couvert

• Şampiyon Otopark

1 Kalemtraşçı Sokak, Selami Ali

• İspark-Gonca Sokak

Gonca Sokak, Levent

• Otopark Portakal Yokuşu Yolu

Portakal Yokuşu Caddesi, Ortaköy

• Otopark

Gonca Sokak, Levent

• Yıldırım Otopark

Müsahip Sokak, Ortaköy

• Çamlık Kapalı Otopark

Parking couvert

Çamlık Caddesi, Levent

• Princess Oteli Otoparkı

Dereboyu Caddesi, Ortaköy

• Oycan Otopark

Bulgurcu Sokak, Ortaköy

• Carrefour Kapalı Otopark

Parking couvert

Ambarlidere Yolu, Ortaköy

• Otopark

Yeşil Çimen Sokak, Levent

• Fatih Otopark

Lale Sokak, Levent

• Otopark

• Seyrantepe Otoparkı

Ayışığı Sokak, Huzur

• Ortakoy Acik Otoparki

18 Muallim Naci Caddesi, Ortaköy

• Otopark Muallim Naci Caddesi

12/A Muallim Naci Caddesi, Ortaköy

• Kayacı Otopark

27 Gürcü Kızı Sokak, Ortaköy

• Zeynep Kamil Hastanesi Otoparkı-Ücretli

Doktor Burhanettin Üstünel Sokak, Zeynep Kamil

• Otopark

Çamlık Caddesi, Levent

• Otopark

Nato Caddesi, Seyrantepe

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası