dr özgür özkul / Kadın Doğum Uzmanı Uzman Dr. Özgür Özkul Telefon,Adres ve İletişim Bilgileri

Dr Özgür Özkul

dr özgür özkul

Op. Dr. Özgür Özkul

Bir doktor ancak bu kadar naif bilgili ve net olabilir ikili testimin riskli çıkmasından dolayı dna testi verdikten sonra Özgür hocamın yanına gittim bebeğimin kaburgalarından tutun parmaklarına kadar bana gösterip içiniz rahat olsun bu bebek turp gibi dedi ve diğer Doktorumun %90 erkek demesine karşın Özgür bey net bir şekilde kızdır dedi nihayetinde bebeğim sapasağlam ve cinsiyetide kız çıktı dna testinde.kısaca cinsiyet ve bebekle ilgili riskli bir durumunuz söz konusuysa yada hiç şu ikili test olaylarına girmeden direk Özgür hocadan randevu alın kendisinin tecrübesi ve güleryüzünü her Doktorda görmeyebilirsiniz malum biz hamişlerin tek isteği 9 ay boyunca güleryüz iyiki varsınız hocam Almanya dönüşü görüşürüz inşallah

Hasta

Hasta

Özgür hocama tavsiye üzerine gittim. Çok beyfendi biri,insanı motive ediyor, çok çok ilgili en ince ayrıntısına kadar baktı ilgilendi bilgilendirdi. İnsallah onunla devam edeceğim doğuma kadar. Allah razı olsun hocamdan çok memnun kaldım iyi ki tanıdım

Hasta

Hasta

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Özgür hocaya gittim ve çok memnun kaldım. Hamileliğim boyunca anlayışı ve bizi bilgilendirmesiyle hiç bir soru işareti kalmadı aklımızda. Her sorumuza mütevazi bir şekilde cevap verdi. Hamilelik sürecinde sakin kalması ve bizi telaşlandırmaması çok hoşumuza gitti. Tanıdığım herkese tavsiye edicem. Her şey için çok teşekkür ederiz

Hasta

Hasta

O kadar ilgili bilgili ve güler yüzlü bir doktor ki istediğiniz herşeyi rahatlıkla sorabiliyorsunuz kiii O da çok sakin ve güzel bir dille size cevap veriyor ilk hamileliğimde de Özgür beyi tercih etmiştim ikincisi de tercihim oldu bi daha olursa bir daha tercih ederim çok teşekkür ediyorum kendisine iyiki tanımışım

Hasta

Hasta

Tüp bebek tedavisi ile hamile kalmış bir anne adayı olarak söylemeliyim ki Özgür Hocam bebeğime benim kadar önem gösterdi. Bize izin vermeden her adımda bu bebeğin kıymetli olduğunu kendisi bize hatırlattı. Tüm aşamalarda detaylı bilgi vermesi, tüm sorularımı bıkmadan yanıtlaması, endişelerime anlayış göstermesi vs. bunun gibi pek çok detayı buraya sığdırmak mümkün değil. Klinik koşulları, asistan hizmeti hijyen şartları hepsi mükemmeldi. Takip sırasında kullandığı ultrason cihazına ise söyleyecek söz yok. Şunu da belirtmeliyim ki çalıştığı hastanede "Özgür Hocanın Hastası" olmak da büyük bi ayrıcalık. Özel olduğumuzu hastanede de sonuna kadar hissettik. Tüm hizmetleri, sabrı, alçak gönüllüğü ve biz kadınlar için gösterdiği hassasiyetler için kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Hasta

Hasta

Arkadaşım önerdi Özgür Hocayı iyi ki önermiş. Harika bir süreç geçirdim sayesinde. Her kontrole gittiğim zaman yanından gülerek ayrıldım. Kafama takılan ne varsa güler yüzü ile cevap verdi. Sayesinde harika bir doğum gerçekleştirdim kızıma kavuştum. İyi ki karşıma Özgür hocam çıkmış

Hasta

Hasta

İlk gebeligim olması hasebiyle fazlaca korku ve endişelerim vardı. Ki en başından sonuna kadar da sağlık sıkıntıları çektim. Kendim de hekim olmama rağmen çok evham yaptığım konular oldu. Samimiyeti, güler yüzü, bıkmadan usanmadan bütün sorulara içtenlikle ve oldukça detaylı cevap vermesi bu sıkıntılı süreçte inanılmaz rahatlattı. Diyarbakır için gerçekten çok iyi bir şans kendisi. (Sağlık sorunlarından ötürü ) 2. Gebelik düşünmüyorum ama eğer olursa kesinlikle adresim şaşmaz özgür hocayı yıllardan beri tanıyorum. Yengem ve ablamın doğumlarıni da o yaptırdı. Aile hekimimiz oldu diyebilirim çok teşekkür ederiz

Hasta

Hasta

Zor bir gebelikte sürecini özgür beyin desteği sayesinde en mükemmel şekilde geride bıraktık her anlamda mükemmel bir doktor psikolojik olarak desteği sakinliği ve işinde mükemmelliğini her anlamda yansıttı bizlere ve bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık sayesinde. Boyle bir zamanda bu kadar mükemmel bir doktora denk gelmek büyük şans oldu bizler için. Ne kadar teşekkür etsek az.

Hasta

Hasta

Her randevumuzda mutlu ayrılıyoruz. Detaylı açıklması ve güler yüzüyle içimizi rahatlıyor. İlk gebeliğimin olumsuz sonuçlanmasından sonra gebeliğimin takibi yapıyor. Çok memnunum. Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Hasta

Hasta

Hamileliğimin başından sonuna kadar bebeğimin her ay düzenli takibini yapan sevgili Özgür hocam ve mükemmel ekibi sayesinde çok güzel bir normal doğum süreci yaşadım. Tüm sürecimde kendisinin sakinliği, 7/24 istediğim her an yazıp ulaşabildiğim, sorduğum her şeyi sıkılmadan tekrar tekrar açıklaması, varsa bir sıkıntım hemen çözüm bulup benden daha çok endişelenip anında yetişmesi, güzel gelişmelere bütün içtenliğiyle sevinmesi.. Uzun uzadıya yazarak asla bitmez. Hekimden ziyade bir abi kardeş gibi yaklaşmasını asla unutmam. Doğum süreci çok önemli bir an doktorunuzu bu anlamda çok iyi seçebilinki kalıcı bir travma yerine geriye dönüp mutlulukla o anı hatırlayabilin. Allah kendisinden bin kez razı olsun Özgür hocama, sevgili sekreterine ve bütün ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Allah sizden ebeden razı olsun iyi ki kesişmiş sizinle yollarım iyi ki.

Hasta

Hasta

Ben aşılama ile gebe kalan bi anne adayıyım kendisiyle 6 ayda tanıştık ama ben yıllardır kendisini takip eden biriydim yıllar önce ilgisi alakası hep benim aklımda kalmıştı eski özel hastanede çalıştığı dönemlerden beri inanın o kadar iyi bi doktor ki kelimeler yetersiz kalır ve hekimliği kadar çokta iyi bi insan çocuğuma her baktığında Elhamdülillah iyi bebeğin diyen bi hekim düşünün doğumu kendisinde yapmakta kararlıyım bakalım neler olucak ama bende diğer hastalar gibi özgür beyi seçtiğim için çok şanslıyım

Hasta

Hasta

Hamilelik sürecimin ilk aylarını başka bir hekimle devam ettirirken yaşadığım bir kaç sıkıntıyı dile getirdiğimde yakın dostlarım özgür hocayı tavsiye etti. Önce tereddüt ettim acaba doktor değişikliği iyi olur mu diye düşünürken iyi ki kendime de bebeğime de bu şansı tanımışım, bizim önceliğimiz bebeklerimiz bebeğimiz için en önemli ilk adım seçtiğimiz doktorlarımız. İlgisi alakası güler yüzü verdiği ve aldığımız enerji her şey mükemmel ve pozitifti. Çok güçlü birebir iletişim içerisindeydik. umarım hep iyi doktorlarla yolumuz kesişir. Umarım Özgür hocamında yolu hep iyi insanlara çıkar.

Hasta

Hasta

En muhteşem doktor bana göre en babacan bir insan eşimin işi dolayısıyla diyarbakırdayım ve doğumum özgür hocada gerçekleşti Allah özgür hocadan razı olsun ekibiyle kliğine gittiğimde ilgilenmesiyle, kliğinindeki asistanıyla hepsi o kadar güvenilir o kadar rahatlatıcı ki hastanedeki ekibi muhteşem ameliyathanede kendimi hiç yabancı hissetmedim hepsi içinde bir aile gibi benim en büyük şansım ilk doğumumda özgür hoca oldu gidecekler için kesinlikle tavsiyem özgür hoca hiç tereddüt etmelerine gerek yok çünkü kadınların hamilelik dönemi için bu hayatta nadir rastlanan bir doktor bazen panik ataklarım tuttuğunda bebeğimin hareketlerinde azalma vs. olduğunda veyahut başka şehirde dahi olduğumda whatsaptan bilgilendirme ve benim içimin rahatlamasını sağlayan bir doktor en önemlisi anneyi bebeğiyle ilgili korkutmayan bir doktor gidecekler gözü kapalı gidebilir

Hasta

Hasta

Tüm doğum sürecim boyunca pek sevgili Özgür hocam o kadar ilgili ve özenliydi ki ve ben o kadar takıntılı biri olduğum halde oraya gidince kendimi güvende hissediyordum hastane ortamı geriyordu beni ama klinikte hiç kendimi öyle hissetmiyordum o kadar güzel bir süreç geçti ki biz tavsiye üzerine gitmiştik ve iyi ki iyi ki gitmişiz iyi ki benim doktorum Özgür hocaydı verdiği bilgiler ultrason da ki rahatlatıcı konuşmaları riskli bile olsa o riski senin gözünde büyütmeden aktarabilen ve bunun için elinden geleni yapan söylediğin herseyi tek tek usanmadan dinleyen attığın mesajlara dönüş yapan doğum sonrasında da aşırı ilgilenen doktorum size çok ama çok teşekkür ediyorum siz bizim için büyük bir şanstınız iyi ki sizlerle bu süreç devam etti . Sekreteriniz de çok iyi çok anlayışlı ve çok dikkatli ve ilgiliydi onada çok teşekkür ederim burdan .Diyarbakır için büyük şanssınız hocam ..

Hasta

Hasta

Bizim gibi pimpirikli anne baba için Özgür Hoca büyük bi şans çünkü bu süreçte aldığım nefese kadar herşeyi kendisine danıştık ve hepsine sabırla cevap verip bizi telkin etti. Hamilelik sürecinde bi telefon kadar yakınımızdaydı.. ama daha da güzeli doğumdan sonra da arayıp bizi ve bebeğimizi sorması yardımcı olmaya çalışması, bebeğimizle ilgili tavsiyeler vermesiydi. Ayrıca hamilelik sürecinde hastaymış gibi hastaneye gitmek yerine, bebeğimizi görmeye gidiyoruz düşüncesiyle muayenehanesine gitmek benim için çok güzel bi farktı. Kendisine ve yardımcısı hanımefendiye teşekkür ederiz

Hasta

Hasta

Değerli özgür hocambenim en büyük şansım özgür hocamın karşıma çıkmasiydı.gebelik sekeri gebelik tansiyonu ve panik atak biri olarak o kadar güzel ve rahat bir hamilelik süreci gecirdimki önce Allah&#;ın izniyle sonra özgür hocamın ilgisi ve tecrübesiyle bu süreci sorunsuz ve güzel bir şekilde tamamladıfunduszeue.info doktorumu biliyorum ve herkese gözü kapalı tavsiye funduszeue.infoakirin en büyük şansıfunduszeue.infoıca zozan hanımada ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum

Hasta

Hasta

İlk gebeliğimdi detaylı ultrason için araştırma yaparken karşıma çıkmıştı kendi doktorum olmasına ragmen ilgisini gebeligimle ilgili bütün detayları uzun uzun tek tek bana ve eşime anlattı soru sormıcak kadar aklımızda soru işareti kalmadı ve ordan çıkar çıkmaz doğuma kadar Özgür Hocam ile devam etme kararı aldık. Gebeliğimin son aylarına doğru gebelik kolestasisi geçirdim, sayesinde erken önlem alma tedaviye başlama şansım oldu.Çok teşekkür ederiz sayenizde kızımızı sağlıcakla kucağımıza almak nasip oldu ellerinize sağlık .

Hasta

Hasta

Her anne adayının en büyük merakı bebeğinin durumu ve doğum sürecinin nasıl olacağfunduszeue.info hamilelikte çok sıkıntılı sürecimde kizkardesimin tavsiyesi ile tanıştık çok değerli Özgür hocam ile .Bebek ile ilgili verdiği bilgiler , rahatlatıcı tavsiyeleri, çok zorlu olmasına rağmen yaptığı iyi niyetli telkini ,her saatte tahlil sonuçlarımi durumu bildirdigimde cevap vermesi ,doğum sonrası durumu takip etmesi iyiki Özgür hoca dememize funduszeue.info hekimliğine kendisine zeval vermesin .Ben ve çocuklarım önce Allah&#;ın izniyle sonra onun sayesinde hayattayız.

Hasta

Hasta

Zorlu geçen bir gebelik süreciÖzgür bey bu süreçte karşımıza çıktı. Bu bizim için buyuk bir şanstı.daha önce bir düşük ve sonrasında 3 operasyon ile gebe kaldım. Özgür beyin dikkati sayesinde bu gebeligim riskli olmasına rağmen sıkı takip ve serklaj operasyonu ile gebeligimi tam zamanında yaptım. Gebelik süresince takiplerimizde gerek hijyenik açıdan gerekse mahramiyet açısından son derece önem verildi. Guleryuzu ve anlayışlı detaylı açıklamalarıyla doktor bey ve Zozan hanım Diyarbakir için bir şans. Hersey için teşekkürler

Hasta

Hasta

9 aylık hamilelik surecimde Özgür bey&#;in güven veren sakinliği ve bilgisiyle , kullanmış olduğu ultrason cihazı ve muayenehanesinin temizliği, hic sıra beklemememiz ve Zozan hanımin ilgisi ile bize mükemmel bir hizmet verdi. Diyarbakir için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Muayene esnasında sakinliği, herseyi cok net açıklaması ve güler yüzü ile bizlere "iyi ki"dedirtti. Doğum esnasında ve dogumdan sonraki süreçte ilgisi mükemmeldi. Iyiki tanımışız. Ve memlekete gittiğimizde de en unutamayacagimiz kişi olarak aklımızda kalacak. Allah yolunuzu açık etsin insallah. Hakkınız hiç ödenmez. Teoman&#;ımıza kavuşturduğu için çok teşekkür ederiz

Hasta

Hasta

5 yıl ara ile iki doğumumu da Özgür bey yaptı çok memnun kaldık hatta yakın çevremden de baya kişiyi yönlendirdim şeffaflığı ve güvenilirliği üst düzeyde herşey için çok teşekkür ederiz Özgür hocam…

Hasta

Hasta

Diyarbakır’a tayin dolaysıyla geldik ve hamileliğimin geri kalan zamanında devam edebileceğim iyi bir doktor arayışına girdim Özgür bey’i buldum yorumların hepsi olumlu olunca muane olmaya gittim ve Özgür bey’in samimiyeti güler yüzlülüğü akılda hiçbir soru bırakmadan tane tane anlatması bir doktordan çok bir abi gibi olan yaklaşımı ultrason cihazının kalitesi kliniğin temizliği hepsinden çok memnun kaldım ve her muaneye gittiğimde de klinikten memnun ayrıldım genel bir yorum yapmak için doğumumu bekledim doğumum çok güzel geçti doğum sonrası da hiçbir sıkıntı yaşamadım her aşamadan çok memnun kaldım her şey için çok teşekkür ediyorum Özgür bey’e kendisi çok iyi bir doktor tereddüt etmeden kendisine gidebilirsiniz çevremde doktorumu soran doktor arayışında olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Hasta

Hasta

Sayın özgür hocaya etrafımdaki birçok arkadaşımın tavsiyesiyle gittim iyiki de gitmişim ve orda devam etmişim herşeyden önce şimdiye kadar gördüğüm en güleryüzlü ve sakin doktorlardan biriydi o yüzden içim hep rahat ayrıldım ordan ve benim için çok önemli olan diğer yanı da kliniğin temiz olmasıydı bi hastane ortamı gerginliği yaşamadım gebeliğim boyunca. Ameliyatım da çok temiz ve güzeldi ellerine sağlık hocamızın

Hasta

Hasta

İkinci gebeliğimde diyarbakırda gitmediğim doktor kalmamıştı ablam Özgür beyi önerene kadar çok iyi biri ultrasonda bakarken ayrıntılı bakip şükür kelimeleriyle gönlümüzü rahatlatti çok memnun oldum Allah razı olsun .

Hasta

Hasta

Özgür hocam sayesinde çok güzel bir gebelik süreci yaşadık. Merak ettiğimiz tüm sorularımıza içimizde en ufak şüphe birakmadan güzelce, sabırla cevapladı. Tecrübesine, bilgisine, ilgisine, güleryüzlü karsilamasina diyecek tek bir kelime yok. Heyecanla gittiğim her kontrolden çok şükür sakin ve mutlu bir şekilde ayrıldım. Tereddütte kaldığımız acil durumlarda iletişim konusunda hiç sıkıntı yaşamadık. Hastane ortamından çok daha iyi olan muayenehanesi de temiz ve ferah. Usg cihazınin muhteşem görüntüleriyle her detayi görüp,bize de aktarimini sağladı. Bizde her muayenede net bir şekilde yavrucanımızı gördük .Bir de güleryüzlü, ilgili, çok minnoş asistanı var. Muayene öncesi bir doz sakinleştiricimiz oldu hep. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hekim. Her şey için çok teşekkür ederim hocam, emeğiniz büyük. Biricik oğlumuz Eren Alp&#;imize sağ salim kavuşmamıza çok güzel vesile oldunuz. Iyi ki varsiniz Işiniz hep rast gitsin

Hasta

Hasta

Özgür hoca Diyarbakır için gerçekten büyük bir değer bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım memleketimde doğum yapmak aklımdayken Özgür hocadan aldığım pozitif yönlü enerji ile gebelik takibimi ve doğumumu Özgür hocada yaptim ve ne kadar doğru bir karar verdiğim konusunda beni hiç yanıltmadı çok keyifli bir gebelik ve çok güzel bir doğum geçirdim iyi ki diyorum

Hasta

Hasta

Özgür Hocayla tanışmamız Batmana dayanıfunduszeue.infoda çok sevilen çok talep edilen bir doktordu.O kadar çok hastası vardı ki randevu almakta zorlaniyordum.Özgür Hoca sayesinde normal doğumu mu çok rahat yaptım. Ikinci hamileliğinde Diyarbakıra taşındıfunduszeue.infoim bir kaç doktordan memnun kalmadıfunduszeue.info sonra Özgür hocanın Diyarbakıra geldiğini funduszeue.infoten çok mutlu funduszeue.info için büyük bir kayıp,Diyarbakır için büyük bir şans.Özgür hoca harika bir doktor bebeğin gelişimiyle ilgili her şeyi en ince detayına kadar söylüyor.Çok sabırlı,çok sakin,çok bilgili her şeyiyle müfunduszeue.info tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir funduszeue.info tekrar her şey için Özgür Hocama çok tskr ediyorum.

Hasta

Hasta

Diyarbakır da çok merkezi bir yerde kliniği olan deneyimli Güler yüzlü Özgür hocama Bir arkadaşımın tavsiye üzerine gittim iyiki de gitmişim . İlk çocuğum olmasına rağmen Farklı doktor arayışına girmeyip kendimi özgür hocanın deneyimlerine emanet ettim . Bebekte Bir sıkıntı görünce kontrollerini çok sıkı yapıyor. Gereksiz hiçbir şey istemiyor anneyi telaşa koymuyor. ve sezaryen doğumumda çok pratik bir doktorumuz .bir hafta geçmeden ayaklandım eski düzenime döndüm. Hiç çekinmeden eşe dosta önerebileceğim tek adres .

Hasta

Hasta

Özgür hocayla hamileligimin başında tanıştık. İlk günden bu yana tatlı dili, sakin güzel yönlendirmeleri sayesinde stresli ve sorunli olan hamileligimin mükemmel gönül rahatlığıyla geçmesinde payı çok büyüktür. Her muayene de ve kontrollerde en ayrıntılı şekilde bebegimizle ilgili bizi sürekli bilgilendirdi. Ayrıca sorularımıza büyük sabırla tatmin edici cevap verdi her daim, dilinden duayi hicbir zaman eksik funduszeue.info kızım şuan 4 aylık ve her fırsatta yanına uğrayıp selam vermeden geçmek istemediğimiz biri oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Hasta

Hasta

Diyarbakır’a yeni taşındım Özgür bey 2. Doktorum ve o kadar memnunum ki iyi ki ÖZGĞR ÖZKUL hamileliğimin son aylarında tanışma fırsatı buldum o kadar ilgili alakalı ki tanıdığım en iyi doktorlardan biri kendisi detaylı anlatımı rahatlatıcı konuşması ilgisi alakası espirili oluşu çok iyi diyarbakırdaki en iyi doktor diyebilirim iyi ki tanımışım.

Hasta

Hasta

Özgür hocamla çok az zaman geçirmeme rağmen anlatmaya kalksam sayfalar alır. Gebeliğin başında başka bir hekim ile başladım fakat memnun kalmadım , özgür beyi de arkadaşlar sürekli tavsiye ediyorlardı fakat imkanlardan ötürü gidememiştim. Özgür hocamı ilk kez doğum sancısı başlarken aramıştım öyle kendisiyle tanışmıştım . Açıkçası çok endişeliyim acaba kabul eder mi hastası değilim sonuçta ve doğum sancısı ile arıyorum o arada başka bir hastası da olabilir vs.düşünceler vardı. Ama sağolsun ikiletmedi bile funduszeue.infoi beni dar kapıdan çevirmedi ya Rabbim de onu dar gününde yanlız bırakmasın. İlk gebelik olduğu için ister istemez korkular ,sancılarla birleşince istem dışı refleksler verebiliyoruz ki verdim de fakat inanılmaz sabırlı ve merhametle muamele etti ,çok şükür ki halden anlayana denk geldim. Sadece kendisi değil ekibi de mükemmeldi bana o kadar güzel ,güç veren cümleler söyledikleri kendimi daha güçlü hissettim ve gerçekten inanılmaz derecede güvende de.. ebem, belkide doktor secerken en çokta bunu arıyoruz güven. İşini çok büyük bir titizlikle yaptı ,Amman bitsinfe gideyim demedi çok çok ilgilendiler. Ebeviğim seni de çok sevdim ve anladım ki özgür hocamı çok çok eksik anlatmışfunduszeue.info arkadaşlar gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz doğum öncesi gecelerde doğumu düşünerek stres yaptım ama çok şükür ki hiç bir soru işareti bile kalmadan evime oğlumla geldim. Özgür hocam sadece bir doktorda olması gerekenleri değil gerçek anlamda insanı insan yapan bütün güzel özelliğiyle kendine hayran bıraktı. Bir daha gebe kalma diyen ben ikincisi olursa mutlaka özgür hocaya giderim diyen birine döndüm. Korkularımı atlatmama yardımcı olan özgür bey ve ekibine sonsuz teşeküfunduszeue.info ayağınıza taş değdirmesin inşallah.

Hasta

Hasta

Daha önce de iki çocuğumun gebelik sürecinde doktorum olan çok ilgili detaylı konuşmalı bilgilendiren tatlı dilli guler yuzlu Özgür hocayla tekrar gebelik sürecini beraber geçireceğim mesleğini en özenli ilgili şekilde yapan ender hekimlerden biri kendisi tüm soruları sabırla cevaplayan süreci en güzel şekilde anlatan biri iyi bir doktor arıyorsanız ve diyarbakir da yaşıyorsanız çok şanslısınız Özgür hoca ile bu güzel yolculuğu sürdürmelisiniz

Hasta

Hasta

gebeliğimin ilk zamanında başka bir doktorla başlamıştım kendisinin ilgisinden memnun kalmayınca iş arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine özgür bey’e gittim ve gebeliğim bitene kadar kafamdaki bütün soru işaretlerini ben sormadan tek tek söylemesi, ilgisi, her kontrolde detaylı bir şekilde bakması her şeyiyle mükemmel bir gebelik geçirdim. sezaryen doğumda da hiç korktuğum gibi olmadı orda bile çok ilgili bir hekimdi. her şey için teşekkürler

Hasta

Hasta

Gebelik sürecim boyunca internette yaptığım araştırmalarım sonucu Dr.Özgür hocamızı keşfettim.Güler yüzlülüğü,samimiyeti ve bilgisiyle ondan fazlasıyla memnun kaldıksezeryanımı yaptı ve ameliyatım başarılı geçfunduszeue.infoelerim sonucu şuan bir öğretmen arkadaşım da tedavisini onunla sürdüfunduszeue.info gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Hasta

Hasta

Gebeliğin başından beri doktorumuzun naif üslubu,rahatlatan dili süreci sağlıklı bir şekilde geçirmemizi sağladı.Başka bir doktorun tavsiyesi üzerine muayene ilk gittiğimizde tam da aradığımız doktor bu dedik ve başka bir arayış içerisine funduszeue.infoğum ile ilgili kaygılarımı gidermek için elinden geleni yaptı.Doğum belirlediğimiz tarihten önce gerçekleşmesine rağmen bebeğimizi çok sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık.Özgür bey arkadaş ve dostlarımıza da ilk tavsiye ettiğimiz isim oldu açıkçası.İkinciyi düşünürsem kesinlikle yine Özgür bey …

Hasta

Hasta

Özgür beye tavsiye üzerine gittim, iyi ki diyorum ve etrafıma da çokça tavsiye ediyorum. Güler yüzü, içtenliği, ilgisi o kadar güzel ki. Hamilelik süreci duygusal anlamda yeterince yıpratıcı, ilgiye ve güler yüze ihtiyaç duyduğumuz; en ufak şeylere dahi kırılabildiğimiz bir süreçken bence bu sürecin en önemli parçalarından biri iyi bir doktora denk gelmek. Özgür bey de bu anlamda bize çok iyi gelen bir doktordu. Ayrıca ultrasyon esnasında bebeğe bakarken dilinde daima şükür olması manevi yönden insana huzur veriyor. Doğumumu kendisi yaptı ve şuan bebeğim yanımdayken bin şükür ile bu görüşlerimi belirtiyorum. İyi doktorlar iyi ki varlar.

Hasta

Hasta

Özgür hocamla yollarımız 4 yıl önce ablamın tavsiyesi üzerine gittim hatta ailecek özgür hocanın hastasıyız diyebilirim iki çocuğum var yani hocamı anlatmak istesem eminim kelimeler yetmez güler yüzlülüğü samimiliği olsun çok iyi ultrasyon sırasında ince detayına kadar bilgilendiriyor ve Bi çok arkadaşıma tavsiye ettim giden tüm arkadaşlarım beni arayıp dua ettiler keşke özgür hocayı daha önce bilseydik diye, ben her iki çocuğum da da özgür hocanın hastasıydım ben ne kadar razı olduysam ondan allahta razı olsun ondan herkese tavsiye ediyorum kesinlikle görebileceğiniz en iyi kadın doktor kendisi..

Hasta

Hasta

Merhabalar. Doğumumun 5. Gününden yazıyorum. Özgür hoca Diyarbakır için çok büyük bir şans. İstanbul da yaşıyorum. Doğumu ailemin yanında yapmaya karar verdikten sonra hiç başka doktor düşünmeden Özgür hocaya geldim. Çünkü çevremden o kadar olumlu ve güzel yorumlar duymuştum ki. Nitekim öyle de oldu. Hafta ilk muayenehanesine gittik ve beklentimiz karşıladı. Doğum da dahil öncesi ve sonrası süreci o kadar başarılı yönetiyor ki mesleki yetkinligi bu görüşü bu durumda bile yazmama yetiyor. İyi ki varsınız Özgür hocam.

Hasta

Hasta

Özgür beyi internetten takip ettim.,hastalarına olan ilgisi özverisi rahatlatma ve hasta yorumlarında bakarak ilk muayenemize gittik hersey cok güzel gecti kendisi çok ilgili açıklayıcı konuştu öyle herseyi oldu bittiye getirme gibi Bir çabası yok her türlü şikayetlerini sabırla dinledi tavsiyelerde bulundu. Artık özgür hocamızla devam edeceğiz kısmetse dogumumu yaptıracak hersey için kendisine teşekkür ederiz içiniz rahat Bir şekilde gelebilirsiniz özgür beye.

Hasta

Hasta

Diyarbakır&#;ın şansı olan değerli Özgür funduszeue.infoğimin Haftasında arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile tanışma imkanı funduszeue.info gebeliğimde yaşadıgım sıkıntılardan dolayı ikinci gebeliğim olmasına rağmen endişelerle çaldım Özgür hocamın kapısını.İlk muayenemden itibaren beni o kadar rahatlattı ki aylık kontrollerim için gün sayar olmuştum. Ultrasonla bebeğime bakarken ağzından Allahın izniyle herşey yolunda,maşallah diyerek bebeğim hakkında bana detaylı bilgi vererek içimi her seferinde rahatlattı. Gebeliğimde yaşadığım her sıkıntıda her aramamda yada mesajımda bana her konuda yardımcı olup sorularımı cevaplardı.kendisi bir telefon kadar uzağımdaydı her funduszeue.infoğim için erken doğum olasılığını öngörüp tedavi edici iğneler kullandırarak bebeğimin erken olmasına rağmen küveze girmeden doğumdan sonra hemen kucağıma vermelerine vesile olduğu için kendisine minnettarıfunduszeue.infoan olmama rağmen ağrısız sancısız ikinci günü hastaneden bebeğim kucağımda ayrıldım. Sayesinde çok güzel bir ameliyat geçirdim sezeryan anında bile konuşarak rahatlatması bir anne için mükemmel birşfunduszeue.infoattan sonra güler yüzüyle odaya gelerek bize gerekli bilgilendirmeyi yaptı durumumu kontrol altında funduszeue.infoğum öncesi ve sonrasında kendisinin ilgi ve alakasından dolayı bence her gebe bayanın özgür hoca ile tanışması funduszeue.infoarını ailesinden biri gibi görüp değer verdiğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.Çevremdeki herkese tek önerdiğim doktor Özgür funduszeue.infoakırdaki gebelerin bir an bile tereddüt etmeden gidecekleri tek funduszeue.info Özgür hocamla bu süreci tamamladıfunduszeue.info Özgür hocam..

Hasta

Hasta

Kendisi çok sempatik çok güler yüzlü sadece azıcık bekledik oda kendisinden kaynaklı değildi acil vaka dan dolayı ama ilk muayenem inşallah güzel sonuç alırım kistim varmış ve çok korkuyorum kendisine güvenim çok

Hasta

Hasta

Çok muhteşem bir doktor çok teşekkür ederim kendisine kızımızın olacağını bugün öğrendik gönlümüzdeki Rabbım nasip etti isteyen herkese hayirlis sağlıklı evlatlar nasip olsun inşallah Allah özgür hocadan da razı olsun gerek güler yüzlülüğü gerekse detaylı konuşmaları bakması muhteşemdi

Hasta

Hasta

Doğumumun gününden yazıyorum bebeğimle ilgilenmekten ancak fırsat buldum bende görüşlerimi belirtmeden olmazdı. Öncelikle doğum yapacak endişesi olan korku taşıyan kararsız olan tüm anne adaylarına buradan ön ayak olmak isterim gidip doğumunuzu içiniz en rahat şekilde yapabilecek herşeyden önce sağlıkla hayatınıza devam edebileceğiniz bir doktor özgür bey. Allah kendisinden razı olsun ameliyata giderken çok ağladım o anki psikolojiyle o an bile asansörde bana korkma Allah&#;ın izniyle güzel geçecek dedi . Hakikaten doğumum olmuş bitmiş herşey tamamlanmış bu kadarda hassasiyet gösteren bir doktor. odamıza defalarca geldi bizle ilgilendi. Hamileliğim de her mesajıma cevap buldum. Allah&#; adını o an bile hiç dilinden düşürmedi kalbî Allah için Atan, hastalarını Gebe hanımları kendi bacısı gibi koruyan düşünen Bir doktor. Hep güzel anacağım hep te tavsiye edeceğim iyi ki uzun Arayışımız sonucu ona denk gelmişiz

Hasta

Hasta

Gebelik sürecim boyunca doktor arayışına girdim gittiğim hiç bir doktordan memnun kalmadım çünkü ilk dogumumda erken doğum riski vardı ve hiç onemsenmemisti 36 haftalık doğum yapmıştım 2. Gebeligmde yine aynı şeyler olucaginin bilincindeydim bir çok doktor değiştirdim ama hiç biri yine olabilicegini onemsemedi ve beni rahatlatıcı cümleler duymadım kimseden hergun doktor araştırdım ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle özgür hocaya gittim Haftamda bebeğimin cinsiyetini bile o haftaya kadar yanlış biliyormusum meğerse özgür hoca söylediğinde büyük bir şok yaşamıştım. ilk doğumda erken doğum riskim vardı Haftamda doğurdum diyince özgür hoca bunu çok dikatte alıp detaylı muayene yaptı ve yine olabilicegini neler yapmam gerektiğini anlattı bana. Ve tamda tahmin ettiğimiz gibi Haftada erken doğum riskim baslamisti ama özgür hocanın pozitifliği ve beni motive etmesi beni çok rahatlattı.gece 12 anı sanciyla gittiğim hastahanede beni doğuma almaya çalışmaları ve özgür hocayı aradigimda sakin ol takipli olduğumuz hastahaneye git duruma bakalım demesi uzerine gittim ve çok şükür herşeyi kontrol altına aldı.özgür hoca okadar ilgiliki ne sorarsam soriyim hemen dönüş yapıyordu ve takiplerimi hafta bire düşürmüştü her hafta yanına gittiğimde beni motive edip sen çok güçlüsün Allah&#;ın izniyle üstesinden geliceksin demesi beni bir hafta daha ileriye taşıyordu onun motive etmesi beni daha çok rahatlatiyordu ve her hafta aslında daha kötüye gittinin farkındaydık halime uzulmesi bile nekadar mukkemel biri olduğunun kanıtı çünkü hastalarına abi baba şefkati gösteriyor onun ailesinden biriymiş gibi davranması ve öyle yaklaşması paha biçfunduszeue.info Allah&#;ın sonra onun sayesinde 36 haftaya kadar gelebildim ve Haftamda anı sancıyla doğumum gerçekleşti çok şükür bebeğim çok sağlıklı.suan oğlum yanimda ve 2 buçuk aylık oldu. Özgür hocam siz mukkemelsiniz size nekadar teşekkür etsem az Allah sizden bin kez razı olsun.

Hasta

Hasta

Herkese merhaba. Bu söylediklerime kulak verin dostlar. Benim eşimin ilk gebeliğiydi. Bir yavrumuz oldu. Rabbim isteyen hak eden herkese nasip eder inşallah. Biz bu süreci Özgür hoca ile çok güzel geçirdik. İnsanlığıda en az hekimliği kadar mükemmel hoş saygılı sevgi dolu bir kişilik. Her şey Allahtan ancak bulun bilin ki Özgür hoca da bir lûtuf. Kendisine bu yorum aracılığıyla bir kez daha şükranlarımı sunuyor önünde saygıyla eğiliyorum.

Hasta

Hasta

Bir hamilenin başına gelebilecek en güzel şeylerin başında geliyor kendileri ci randevumuz kendisiyle , her defasında iyi ki dedirten bir hizmet ilk gebeliğim olduğu için bilmediğim merak ettiğim veya yanlış bildiğim o kadar çok konu vardı ki ama Özgür bey sağ olsun hepsini anlattı tek tek endişelerimi giderdi çok memnun kaldım

Hasta

Hasta

ilk sezeryanım çok kötü geçmişti oysa iyi bir hekimle yola çıkmıştık funduszeue.infoğumumda sezeryan olacağı için çok araştırdım özgür beyi öve öve bitiremediler ilk randevumda memnun kaldım gerek temiz muayenehanesi ilgisi bilgisi ile yanıltmadı en önemlisi sezeryandan sonra çabuk toparlanmamı ağrıyı az hissetmemi ve bebeğimle ilgilenebilmemi ona borçluyum maşallah eli çok hafif hiçbir sıkıntımda olmadı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Hasta

Hasta

Özgür hocamdan çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim çok ilgili ve bilgileriyle beni aydınlattı yeni gebeyim çocuğumu kucağıma alana kadar inşallah Özgür hocamla devam edecem .

Hasta

Hasta

Gebelık süreci rütın kontrol mukemmel ötesi bılgılendırme detaylı bilgi aktarımı doktor hasta ilişkisinden cok aile ilişkisi bulunmaktadır tavsiye ederim tüm gebelere

Hasta

Hasta

Muhteşem bir hoca 8 yıldır tek gittiğim yer 3 sezeryan geçirdim hepsinden ayrı ayrı memnun kaldım hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz

Hasta

Hasta

Merhabalar Öncelikle memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. 2 doğum yaptım ve ikiside sezaryandı. Özgür hocanın ellerinin hafifliği, detaylı açıklamalar yapıp beni rahatlatması, ilgisi çok güzeldi. Dikişlerim hemen iyi oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum

Hasta

Hasta

Merhabalar. Özgür bey&#;e sağlıkçı bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik. Normalde Diyarbakır dışında yaşıyoruz ama görüştüğümüz ilk günden beri; sorularımızı açıklaması, rahatlatıcı üslubu ve ilgi-alakasını çok beğendiğimiz için ayda bir şehir dışından gelip görünmeye başladık. Tüm gebelik sürecimiz çok olumlu geçti. Bundan sonraki süreçte de Özgür bey&#;e görünmeyi amaçlıyoruz. Tüm çevremize de tavsiye ediyoruz. Teşekkürler.

Hasta

Hasta

Özgür hocadan çok ama çok memnun kaldım herkese bütün anne adaylarına tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmayacaksınız gereksiz yere sizi strese sokup dünya kadar tahlil isteyen doktorlardan asla değil hamilelik çok özel ve stresli bir süreç hassas bir süreç içinde uzmanlaşmış bir doktorla hareket etmek o kadar güvende hissettiriyor ki çok değil 14 gün önce doğum yaptım ve aniden doğumum başladı buna rağmen korkmadım şimdi kızımı uyutmaya çalışırken bu satırları yazıyorum hersey için çok ama çok teşekkür ederim hocam

Hasta

Hasta

Özgür beye sosyal medya üzerinden tesadüfen denk geldim ve en güzel tesadüf oldu benim için. Kendisi çok yumuşak huylu sabırlı dili bol dualı bir hekim insan muayene esnasında soru sorma gereği bile duymuyor çünkü söylenmesi gereken herseyi siz sormadan kendisi tek tek söylüyor funduszeue.info önce iki düşük öyküm oldu ona rağmen üçüncü gebeliğim de hiç pimpirikli olmadım bebek için saglik problemi olduğu soylenildigi halde Özgür beye gittikten sonra doğum sonuna kadar hiç stres yapmadan süreci funduszeue.infok bir kadın için eşsiz ve özel bir süreç doğru doktor seçimi kesinlikle çok önemli çünkü bu süreci güzel geçirmenizde doktorunuzun payı da var kendisine minnettarım. Allah kısmet ederse birdaha gebe kalırsam yine hiç düşünmeden Özgür hocamın kapısını calacagim işini hakkıyla yapan güzel hekimlerimiz hep var olsun

Hasta

Hasta

Hasta

Hasta

Dr özgur beyi kendısıyle beraber calışan ve 3 dogumunu ona yaptırmiş olan hemşire arkadasımın tavsıyesı uzerıne tanıdım 4. Sezeryanım olacagı için cok endıselıydım ve cerahısı ıyı bır hekım arayısındaydım cok sukurkı özgür beye denk geldım muayenehanesi cık temiz hijyenık ve muayene saatlerine cok dakık orda beklemek zorunda kalmıyorsunuz. gerek muayenelerdekı tedaylı incelemelerı gerekse sorulara verdıgı yanıtlarla huzur içinde ayrılıyosunuz. dogumum 4. Sezeryan oldugu halde zor olmasına ragmen profesyonelıgı sayesınde cok şükür öncekı dogumlarımlarımla kıyaslanmayacak derecede rahat bir ıyleşme dönemi gecırdım ve sorun yasamadım gersey için cok tesekkurler soran herkeze kesınlıkle öneriyorum

Hasta

Hasta

Özgür hocayı sosyal medyada görüp muayenesine gittim ve doğuma kadar onunla devam ettik. İyi ki de öyle yapmışım. İlk günden son güne kadar bizimle çok iyi ilgilendi. Herşeyi anlattı ve dediği gibi çıktı. İlk doğumum normaldi, bunun da normal olmasini istiyordum ama bebeğin kilosundan dolayı riskleri anlatti ve sezaryen oldum. Şimdi şükür ki öyle yaptik diyorum yoksa çok kötü bir doğum olacakti hem benim hem bebeğim için. Dün doğum sonrası kontrole gittik, bebeğimin sarılık testini yaptirmama ragmen tekrar yaptırmamizi önerdi. Bizde onu dinleyip yaptirdik. Meğer bebegimiz sarılık olma sınırına gelmiş. Yine söylediklerinde haklı çıktı. Allah razı olsun özgür beyden. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir uzman

Hasta

Hasta

Gebelik baştan başa mucizevi bir süreç ve aynı zamanda bir çok farklı ihtimal veya sorunla boğuşabileceğiniz bir süreç. Dolayısıyla böyle bir süreçte her gebe kadının - tıpkı benim gibi- en önemli beklentisi ilgili ve deneyimli bir doktor ile bu süreci yürütmek. Bu açıdan Özgür hocam ile gebelik takibi süreci, bizim için harika bir şans. Oldukça ilgili, bir o kadar bilgili, sevecen ve anlayışlı. Çocuk gelişimi uzmanı olarak çalıştığım halde, gebelik sürecinde ben bile pinpirikli ve heyecanlı davranmaya başladım, üstelik çok şükür ki herşey yolunda olduğu halde. . Ama Özgür hocam sesindeki kendinden eminlik ve sakinliği ile her seferinde tüm endişelerimizi giderdi. Bebeğimizin gelişim sürecini ve sağlıklı olmasını ailemizden bir birey gibi şefkatle ve sevgiyle bize anlatması bile başlı başına kocaman bir artı bizim için. Duasıyla ve inancıyla kalbimizi ferahlatıyor Özgür hocam. İyi ki yollarımız kesişti.. Bebeğimizi özgür hoca ile birlikte kucağımıza almak için heyecanla bekliyoruz ve herkese içtenlikle tavsiye ediyoruz..

Hasta

Hasta

Özgür bey mükemmel bir doktor ben 5 yıl önce ilk kızı mı doğurdum ve ikinci çoçuğumda onda doğum yaptım v sorunlu bi gebeliğim vardı ben hamileliğim de aşırı randyasyon almıştım bütün kadın doğumcu alma taraftaydım ama Özgür bey onlar gibi değildi hep bana rahat ol içini ferah tut hiç bi sıkıntı yok diyerek beni modive ediyordu ve şuna çok şükür oğlum 5 aylık sağlam hiç bir sorun yok rabbime binlerce şükürler olsun onkadat iyi bi doktor ki o kadar iyi modive eder ki emin ellerede olduğunu hissediyorsun o kadar ilgili duyarlı ki Özgür beyi anlatacak hiç bir cümle hiç bir kelime yok yeterdi kalıyor keşke herkes Özgür bey gibi duyarlı olsa iyi ki Özgür bey var

Hasta

Hasta

Icımızı rahatlatan her kelimesiyle her cümlesiyle aklımızda tek soru bıle bırakmayan tek doktor.Yıllar once batmanda gorev yaparken tanıdığım okadar skntılı okadar acılı bır gebelık geçiriyordum kı gecenin bırınde bıle aradığımızda hıc tereddütsüz hıc usenmeden yağmur camur demeden hastaneye kosan bır doktor kı ılk çocuğumu batmanda ikinci çocuğumu da Diyarbakır da yanında gerçekleştirdim sımdı 3 çocuğumun da doğumunu yanında yapacağım ınsaallah her kelimesiyle elhamdülillah demesi yanı okadar yazacak sey var kı ozgur bey ıle ılgılı okadar emeği var kı üzerimde ılk oglumun ısmını doktorumun ısmı olan ozgur koydum Allah razı olsun sizden ıyıkı sizi tanımışım

Hasta

Hasta

Özgür hoca şimdiye kadar tanıdığımız en iyi uzman , kibarligi naifligi hoş karşılaması kısacası muazzam bir uzman. Sebebi açıklanamayan düşüklerim sonucu duragimiz özgür bey ile kesişti , tedavi ve doğum sonrasina kadar olan ilgisinden dolayı kendisine minnettarız..

Hasta

Hasta

Hamileliğim süresince doktor doktor gezip funduszeue.info keşfettiğim ve çok çok memnun kaldığımız değerli Özgür hocama herşey için çok teşekkür ederim .Güleryüzlülüğü,samimi,ilgili,alakalı,hamileliğin verdiği o stresli süreçte yılmadan aklındaki tüm soru işaretlerini funduszeue.infoen hastası olarak ameliyat sırasında pozitifliği ve desteği tüm korkumu giderdi .Sayesinde evladımıza sağlıkla kavuşfunduszeue.infoşey için değerli Özgür Hocama çok ama çok teşekkür ederim .Herkese tavsiye ederim

Hasta

Hasta

Tekralanan düşük öykülerim vardi bi akrabam sayesinde tanistim özgür hoca ile cok riskli bi hamilelik sürecim vardi diyarbakirda serklaj ameliyati yapacak doktor aradik ve ozgur hocayi tavsiye etiler cok başarılı bi sekilde gecti ameliyatimiz endiselerimi onun güler yüzü ve samimi konuşmalari ile atlatim erken dogum riskimi onun dikkati ile erteledik ve ameliyat esnasinda bile moral vererek korkularimi yenmeme yardimci oldu saglikli bi sekilde kizimi kucagima aldim kendisine minnettarım allah yolunu bahtini açik etsin hayatimda gördüğüm en guler yuzlu ilgili bi doktor

Hasta

Hasta

Sayın özgür beyi eşimde bende çok sevdik bebeğimizin durumunu detaylı anlatımıyla içimizi cok rahatlattı ayrıca aceleci değildi insallh hep böyle devam eder teşekkür ederiz.

Hasta

Hasta

Beni mutlu günlerle buluşturan evlatlarima kavuşturan çok değerli doktorum elleriniz dert görmesin Rabbim bana yaşattığınız mutluluğun bin mislini size versin. Yüzünüzden gülücük hiç eksik olmasın. Üzüntüler kapınızı hiç çalmasın. Emekleriniz güler yüzünüz ve bizlere gösterdiginiz merhametiniz için çok teşekkür ederim. evladımı da sağlıklı bir şekilde kucağıma almama vesile oldunuz her muayeneye geldiğimde bana gösterdiğiniz ilgi tepeden tırnağa bebeğimi ultrasonda göstermeniz beni çok mutlu ediyordu. Diyecek bir söz bulamıyorum biz sizden razıyız Rabbimde sizden razı olsun inşallah.

Hasta

Hasta

funduszeue.info hamile kalsam yine tercihim Özgür bey olur. Gerek ilgisiyle ,güleryüzülüğüyle gerek ,mahremiyete önem vermesiyle beklentimi karşılayan bir doktor. hamileliğimden doğuma kadar olan süreçte her bir sorumuzu büyük bir sabırla dinleyip detaylı bilgilendirmesi ile Özgür beyi eşe dosta öneriyorum.

Hasta

Hasta

Doğumumla ilgili o kadar istediğim vardı ki bunu gerçekleştirecek doktoru bulmam Diyarbakır’da imkansızdı. Tavsiye üzerine ve buradaki bazı yorumlar üzerine Özgür Bey’e gidelim dedik. İyi ki gitmişiz .Her kontrolde güler yüzlü, samimi, sorulara içtenlikle cevap vermesi, ilgilenmesi, ultrasonda ne varsa tek tek anlatması Ağzı dualı olması, İlahiyatçı olmamıza rağmen biz bile konuşmamızda kelimelere dökemezken . Özgür Beyin bebeğin her hareketinde, durumunda Elhamdulillah demesi.. Ultrasonda çocuğumu gösterip tıpkı babası gibi çirkin demesi :) ( çocuğum dediği gibi babasına benziyor ama çirkin değil :)) Son güne kadar normal doğumu desteklemesi, 40 haftalık olduğunda bile gel sezaryen dememesi. Beklemesi desteklemesi.. Doğumuma gelirsek Bir pazar günü koşarak geldi doktorum. Güler yüzlülüğünü ihmal etmedi yeri geldi nazımı çekti, yeri geldi geldi yüreklendirdi. Ve tüm isteklerimi bir bir yerine getirdi. Hatta öylesi isteklerimi hastane çalışanları bu nasıl olur dediğinde bile “Anne Baba hakkıdır isteklerine saygı duymamız gerekir “ diyerek yine ardımda durdu. Bana mükemmel ötesi bir doğum yaşattığınız için ve an yanımda olduğunuz için Rabbim sizlerden razı olsun. Rabbim değerinizi kıymetinizi bilenlerle karşılaştırsın

Hasta

Hasta

İlk hamileliğimdi ve birçok doktor ve hastane değiştirdim ama son ayımda özgür bey’e gitmiştim keşke en baştan gitseydim dediğim bir doktor banada keşke en baştan gelseydin sana prensesler gibi bakardık demişti . Çok güzel ilgilendi ikinci hamileliğimde kesinlikle kendisinin yanına gideceğim herkese de öneriyorum çevremdeki Hamilelik çok özel ve bana 9 ay boyunca özel olduğumu hissettiren tek doktordu iyiki gitmişim iyiki tanımışım

Hasta

Hasta

Özgür bey çok iyi bir doktor çok güzel ve detaylı ilgileniyor çok memnunum doktorumdan ilk hamileligim ve onun sayesinde çok güzel geciyor

Hasta

Hasta

Bazi insanlarla karsilasmak sanstir derler dogruymus. Ozgur hocam da bizim sansimiz oldu. Guzel haberi kendisinden almistik ;). son gune kadarda detayli sekilde takip etti. Aldigimiz mujdeli haberden evladimizi kucagimiza alan kadar tum surecte ozgur hocam hep vardi. Kendisine herzaman rahatlikla ulasabildik. Tum sorularimiza samimiyetle cevap funduszeue.info ilk cocuk :). Ozgur hocanin destegi ve yonlendirmeleri bizi cok cok rahatlatti. İyiki funduszeue.info icin cok tesekkur ederim.

Hasta

Hasta

24 haftalık gebeyken covid funduszeue.infoığı atlattıktan sonra bir yakınımın tavsiyesi üzerine Özgür beyden randevu aldıfunduszeue.info önce hastası olmamama ragmen, bebeğime birşey olur mu, bir sıkıntı çıkar mı korkularıyla gittiğim muayeneden sonsuz bir güvenle çıktım.Tüm endişelerimi sabırla dinleyip beni sakinleştiren ve bu süreci sağlıkla geçirmeme çok yardım eden gerçekten işini severek yapan ve hastalarına değer verdiğini hissettiren kıymetli bir doktor kendisi .Kontrol süreçlerimde güler yüzlü karşılaması , ilgiyle takiplerimi yapması , riskli durumlarda anında dönüş sağlaması,doğum esnasında sakinleştiren tavrı ve güç veren desteği ile bu süreçte ne kadar doğru bir hekim seçtiğimi bir kez daha anlamış funduszeue.infoği için Özgür beye sonsuz teşekkür ederim .

Hasta

Hasta

Güler yüzlü nazik ilgili ve her dakika ulaşabildiğim bir doktor olması fazlasıyla yeterli olsa da aynı zamanda bilgisi ve her zaman olumlu tutumuyla çok rahat bir gebelik gecirmemi sağladı.Basindan sonuna kadar sıkıntılı bir gebelik geçirmeme rağmen Özgür Beyin yaklaşımı sayesinde sağ salim çocuğumuza kavuşfunduszeue.info daha nasip olursa hiç düşünmeden tercih edeceğim tek doktor. Sekreteri de çok tatlı ve ilgili

Hasta

Hasta

Bugün hocamıza riskli gebeliğim için gitmiştim okadar net açıkladı ki herşeyi yani içimizi çok rahatlattı. Karşılama bilgi herşey mukkemeldi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Kafamızda hiçbir soru kalmadı bebeğimin her zerresini kontrol etti yani iyi kötü objektif bir şekilde söyleyen işinde başarılı güler yüzlü karşılama herşey tek kelime ile başarılı iyiki tercih etmişiz.

Hasta

Hasta

Erken doğum sonucu bebeğimi kaybettikten sonra Özgür hocamla tanıştım keşke daha önce gitseydim dediğim doktorum randevularda hiç beklemedim gece saat kaç olursa olsun ulaşabildim bunlar benim için çok önemli her muayenemde soru sormama gerek kalmadan herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı gösterdi stresli geçen hamileliğimde içimi çok rahatlattı ve sürecin sonuna geldik doğum salonuna girdiğimde korkudan titriyordum doktorum gelene kadar öyle güzel sakinleştirip bilgi verdiki çok rahat doğumum gerçekleşti çok şükür kızımı kucağıma aldım ne kadar teşekkür etsem az iyiki varsınız

Hasta

Hasta

Hamileliğimin başlarında bir çok doktor gezdim aradığım şeyler ise özellikle ilk bebeğim olacağı için ; doktora gittiğimde kendimi rahat hissetmek,bebeğim ve gelişimi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak,ayrıca benim nelere dikkat etmem gerektiğini öğfunduszeue.infoığım kriterler ve daha fazlasını ise yalnızca Özgür hoca da buldum Özgür hoca muayene de bebeğin durumunu sormak için sıraladığımız bir çok soruyu daha sormadan anlatır sorduğumuz sorulara insanın içini rahatlatacak şekilde cevap verir o heyecanımıza ortak olur ve her muayeneden sonra aklımızda soru işareti kalmadan içimiz rahat çıkarıfunduszeue.infoı ise Özgür hoca’nın kullandığı cihaz ayrıca bir perinataloğa gitmeye gerek kalmayacak kadar iyi ve bebeğimizi öyle net görmek ve Özgür hoca’nın detaylı bilgilendirmesini dinlemek bizi çok mutlu funduszeue.info ki sizinle karşılaştık hocam

Hasta

Hasta

Derler ki "bir öğrencinin en büyük şansı küçükken iyi bir öğretmene rastlamasıdırben de diyorum ki hamile bir kadının en büyük şansı iyi bir doktora rastlamasıdırÖzgür hoca tam da böyle bir doktorRiskli bir hamile olmama rağmen,hamilelik sürecimizin başından beri bizi takip etmesi,teknik bilgileri verirken açıklamalar yapması,güleryüzlü karşılayıp,uğurlaması ve bir hamile icin belkide en önemlisi, psikolojik anlamda rahatlatması kısaca profesyonelliği,ona duyduğumuz güveni boşa çıkarmaması,bizim için en büyük şanstıfunduszeue.infoıca kliniğine adım atar atmaz o sıcak atmosferi bulunca benim için kontrol zamanları çok güzel geçfunduszeue.info ve kızım için yaptıklarına yürekten teşekkür ederizönce Allah sonra Özgür hoca sayesinde çok rahat bir hamilelik dönemi geçirdimDoğumumu da o kadar güzel yaptırdı ki sezaryen olmasına ve çok korkmama rağmen ne fiziksel ne de psikolojik olarak olumsuz hiç bir iz bırakmadıfunduszeue.infoşekkür ederiz kalbi de yüzü gibi temiz ,iyi doktorumuzkızım ve ben sana minnettarız

Hasta

Hasta

İki çocuğumunun gebelik takibini ve doğumunu Özgür Beyde yaptıfunduszeue.infok sürecinde sıra beklemeden nezih bir ortamda muayene funduszeue.info ilgisi gerek tecrübesi ile bana güven veren bir funduszeue.infoşlarıma tanıdıklarıma tavsiye ettiğim bir doktor Allah ondan razı olsun.

Hasta

Hasta

Bingölden Diyarbakır’a sadece Özgür hoca için geldim. İyiki de gelmişim. Güleryüzü, detaylı anlatımı, mütevaziliği, doğum sırasında bile insanı rahatlatması ve sezeryan doğum yapmama rağmen çok çabuk toparladım. Herkese tavsiye ederim. Keşke ilk doğumum da da sizi tanımış olsaydım. Çok güzel bir süreç geçirdim. Çoook sağolun.

Hasta

Hasta

Hamileliğimin başlarında başka ilden gelmiştim ve tavsiye üzerine Özgür beye gittim. Bizimle hamileliğimin her aşamasında ilgilendi, her randevuda detaylı incelemeler ve açıklamalar yaptı. Ne zaman telaşlansak bizi sakinleştirdi. 7/24 aramalarımıza, mesajlarımıza cevap verdi. Bebeğimizi bizden daha çok düşünüyordu, doğum anında bile sakinleştirip doğuma aldı. Her zaman çok ilgiliydi kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Hasta

Hasta

Özgür hocaya tavsiye üzerine gittik çok memnun kalınca hamileliğim boyunca kendisiyle devam ettik her gittiğimizde detaylı bi sekilde baktı doğuma karşı korkum vardı ama özgür hoca sayesinde gayet rahat bı doğum geçirdim

Hasta

Hasta

Gebelik muayenesi için gittim süper bir doktor insanın içini çok rahatlatiyor çok doktor gezdim ama hiçbiri özgür hoca gibi ilgilenmiyor

Hasta

Hasta

Özgür hocaya tavsiye üzerine gitmiştim ve iyi ki de gitmisim funduszeue.infoili bir gebelik olmasına rağmen çok iyi ilerledi tedavi surecimiz Özgür hocanın funduszeue.info sürecinden doğuma kadar çok memnun kaldım . Bebeğim sağlıklı ve kucağıfunduszeue.info şey için teşekkürler.

Hasta

Hasta

Özgür beyi doguma bir ay kala tanıdık çok endişeli gitmeme rağmen benim içini ferahlatti ilgisi ve alakasındab çok memnun kaldık . Şu an bebeğim sağlıcakla kucagim da

Hasta

Hasta

Miyom teşhisi üzerine Özgür hocamı tercih ettik. Net ve anlaşılır yaklaşımıyla içimizi rahatlattı.

Hasta

Hasta

Özgür Bey&#;e ilk kez funduszeue.infoumuz çok güler yüzlü ve funduszeue.infoi bütün açıklamalari yaptı ve bebeğimizi 22 haftalık olmasina rağmen ilk kez net bir şekilde funduszeue.infozde tebessümle ayrıldık ordan

Hasta

Hasta

Özgür hocamdan Allah razı olsun ilk dogumum onun yanında oldu hiç Bi sıkıntı yaşamadım iki günde ayagı kalktım sonrasında düşük yaşadım bana ne yapacağımı testleri herşeyi o söyledi önce Rabbim sonra hocam sayesinde oğlum kucagımda sıkıntılı sürecimde hep yanımda oldu doktorların down sendromlu dediği bebeğim hocamın bişey yok demesi ve cok şükür sağlıklı bebeğimin dogması hep hocam iın desteğiyle yardımıyla oldu

Hasta

Hasta

Ben Özgür Bey&#;den çok çok funduszeue.info gebelik sürecim boyunca İstanbul&#;daydıfunduszeue.infoğimin son 2 ayında araştırmalarım sonucu Özgür Bey&#;in çok iyi biri olduğunu duyup geldim. Beni ciddi anlamda rahatlattı.Bebeğimle alakalı bana çok güzel şeyler anlattı.Çok açıklayıcıydı.Muayenemde bebeğimle ilgili her detayı benimle paylaşıfunduszeue.infoğumumu da Özgür Bey gerçekleştirdi, doğumum çok güzel geçti .Ben çok korkmuştum ve tansiyonum yükseldi. Özgür Bey ve ekibi beni konuşarak baya rahatlattıfunduszeue.infoçekten güzel geçfunduszeue.infoğim de çok sağlıklıydı.Bir daha olsa yine Özgür Bey&#;e giderim.

Hasta

Hasta

Doktorum çok iyi, gayet ilgili.İşinde gayet başarılı.İki çocuğumun doğumunu da kendisi gerçekleşfunduszeue.info gebelik sürecimi de kendisi takip etti.Yönlendirmeleri de mükemmel, yaklaşamları çok iyiydi. Sanki evimde bir doktor varmış gibi her daim benim yanımda gibi funduszeue.infoğumlarım da çok güzel geçti, hastalara öneririm Özgür Bey&#;i.

Hasta

Hasta

Ben doktorumdan memnundum, hiçbir sorun yaşamadım funduszeue.infok sürecinde kendisini tercih ettim.Çevremdeki çoğu kişinin tavsiyesi ile funduszeue.infoğumu da kendisi gerçekleştirdi. Genelde sorularıma cevap alıyordum, sorun yaşamadıfunduszeue.infoşımları samimi ve güzeldi.

Hasta

Hasta

Detaylı ultrason için gittim bugün ve çok memnun kaldım eşim ve benim aklımızda soru işareti kalmadı biz sormadan bütün bilgileri bize söyledi ve kapıdan çıktıktan sonra bizim doktorumuz bu dedik

Hasta

Hasta

Özgür Bey hastasına karşı ilgili, güleryüzlü bir funduszeue.infok takibi ve sezaryen doğumumu kendisi gerçekleşfunduszeue.info doğumumda kendisine funduszeue.infoelerde beni bilgilendiriyor funduszeue.infoı anlatımları vardı funduszeue.infoında olmasak da telefonla ulaşfunduszeue.info geri dönüş sağlıfunduszeue.info sıkıntı olduğu zaman dönüş yapıfunduszeue.infoğumum da çok güfunduszeue.infoırlı bir doktor kendisi.

Hasta

Hasta

Özgür bey herseyinden önce güler yüzüyle, detaylı açıklamalarıyla ve bilgisiyle gerçekten çok çok iyi bir doktor. İkinci gebeligimdi tavsiye üzerine gittim gebelik takibimi ve doğumumu gerçekleştirdi ve çok memnun kaldım. Doğumum sorunsuz gerçekleşti herşeyden önce doğumda ve sonrasında verdiği motivasyon herşeye değerdi. Çok teşekkür ederim

Hasta

Hasta

Hamilelik kontrollerimize gidiyoruz. Doktorumuzdan gayet memnunuz. İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Hasta

Hasta

Özgür Bey sosyal medya da tesadüfen karşıma çıktı ve iyi ki de çıkmış bütün hamileliğim ve doğum sürecim boyunca gerek bilgisi ve tecrübesi gerek ilgisi ile çok memnun kaldığımız bir doktor funduszeue.infonde ilk doğumum olmasına rağmen çok sağlık bir doğum gerçfunduszeue.info ve arama ile her zaman kendisine ulaşma şansım oldu .. bundan sonraki sürecimde de kadın hastalık ve doğum konusunda tek tercihim olacak.

Hasta

Hasta

11yil önce Özgür bey başka şehirde iken bizde orda şark gorevindeydik ikinci oğluma hamileydim ve çok korkuyordum özgür beyin konuşması tavrı beni öyle rahatlattı ki artık batı görevine gittiğimde bile her sene memlekete gelince sadece özgür beye muayene olmaya geliyorum ondan başka kadın doğum cu ya gitmedim . işinin ehli mütevazi ve mutasip olması ile benden tam not aldı başarılarınız daim olsun özgür hocam

Hasta

Hasta

Harika bir doktor. Muayene olsun bilgilendirme olsun çok iyi bir doktor. En önemlisi de hamilelik sürecinde güven veren bir hekim. Teşekkürler.

Hasta

Hasta

İki düşüğümden sonra haliyle üçüncü gebeliğimde endişeliydim. Bütün endişelerimi güleryüzüyle özverisiyle giderdi. Benim hiçbirşey sormama gerek kalmadan bebeğimizle ilgili herşeyi bize gösterdi ve anlattı çok memnun kaldık iyi ki de geldik tanıdık özgür hocayı.. umarım doğuma kadar bir sorun olmazsa özgür hocayla devam ederiz.. benim gibi endişeli, panik bir anne adayıysanız zaman kaybetmeden özgür hocaya gidin:) aklınızda hiçbir soru kalmıyacaktır.

Hasta

Hasta

İlk defa gttim özgür hocaya . Biraz tereddütlüydum ama o samimi yaklaşımı güler yüzüyle bütün tereddutlerimiz yok oldu . Gayet ilgiliydi . Bebegimizi inceleyerek iyice kontrol ederek içimizi rahatlattı . Kesinlikle tekrardan gideceğim .

Hasta

Hasta

Hamilelik kontrolü için gittim. Allah Özgür hocadan razı olsun gerçekten işini çok iyi bilen ve insana doğru bilgileri veren bir doktor.

Hasta

Hasta

Hocamdan çok memnunum çok ilgili ve güler yüzle herkese tavsiye ederim iyiki varsınız hocam iyiki hastanızım 6 yıldan sonra tüp bebekle hamile kaldım endişelerim çok var ama doktorum hiç usanmadan sorularımı cevaplıyor Diyarbakır da en iyi doktor diyebilirim herkese tavsiye ediyorum

Hasta

Hasta

Kendisinden çok çok funduszeue.infolik ve doğum sürecim çok sıkıntılıydı.Her an yanımda oldu, telefonla bilgiler verdi. Çok başarılı bir doğum gerçekleşfunduszeue.infollerimizde sıkıntılı bir durum gördüğü zaman daha sık yapıfunduszeue.infonla her zaman ulaşabiliyordum, funduszeue.info an eli üstümüzdeydi.

Hasta

Hasta

Tek kelimeyle mükemmel bir funduszeue.info detaylı açıklamaları harika.çocuk sahibi olmak benim için hayal iken şu An bebeğimi uyutuyorum. Bunu değerli hocamıza borçluyum.sürekli düşük yapıyordum. Hocamız süreci çok dikkatli funduszeue.info razı olsun hocam.

Hasta

Hasta

Ben çok memnunum Özgür hocadan .Çevremdeki insanlara kendisini öfunduszeue.info gebelik takibimi yaptı.Kendisi sezaryen doğumumu gerçekleşfunduszeue.infoşeyle kendisi ilgilendi, gebelik sürecinde soru sormamıza fırsat vermeden herşeyi anlatıfunduszeue.infoğum sonrası da arayıp sordu, takip etti.Özgür Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Hasta

Hasta

Özgür Bey&#;den ben memnun kaldıfunduszeue.info ablamın doğumunu da kendisi yaptırdığı için kendisini tercih funduszeue.infok takibimi kendisi yaptı, gayet güleryüzlü ve funduszeue.infollerimizde bizi bilgilendiriyordu. Doğumumu da kendisi gerçekleştirdi, doğumum da iyi geçfunduszeue.infoiyon durumu yaşamadıfunduszeue.infoınlarıma da Özgür Bey&#;i tavsiye ediyorum.

Hasta

Hasta

Ben kendisinin ilgisi alakasından ve merhametinden çok funduszeue.infoe de öfunduszeue.infok takibimi yaptı, muayenelerimizde detaylı funduszeue.infoğum sonrasında çok arayıp sordu, merak etti. Doğumumu sezaryen olarak kendisi gerçekleştirdi.Çok güzel geçti, hiçbir sıkıntı yaşamadıfunduszeue.infoine tekrar teşekkür ediyorum.

Hasta

Hasta

Kendi dalinda çok iyi bir doktor gebelik için kontrole gidiyorum çok memnunum hocamdan insanı rahatlatacak çok iyi bilgiler veriyor Allah razı olsun hocamdan

Hasta

Hasta

Çok memnun kaldım Özgür Bey&#;dendoğumumu gerçekleşfunduszeue.infoen olmuştum, yaralarım çok çabuk iyileşfunduszeue.info doğumumdan daha hafif atlattıfunduszeue.infok sürecinde ilgisi çok güfunduszeue.info sosyal medya üzerinden ulaşıp gitmiştim. Ultrason kontrollerini beğfunduszeue.info bilgisinden çok memnun kaldıfunduszeue.info de tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim.

Hasta

Hasta

Ben doktorumdan funduszeue.infoğimin funduszeue.infoından itibaren ilgilenmesi, çocuğumun bütün herşeyini söylemesi, kemik yapısı ve kalp gibi tamamen birebir ilgisi çok hoşuma gitti.Çok ilgili bir doktor, hemen hemen doğum öncesi rahatsızlandım.Bütün sorularıma cevap funduszeue.info aradığımda ulaşfunduszeue.infoçbir sorumu yanıtsız bırakmadıayımdan sonra başladıfunduszeue.infoğuma kadar bütün sürecin takibini kendisi yaptı.Doğumumu da kendisi gerçekleştirdi. Çok rahat bir doğfunduszeue.info funduszeue.infoenim,diğer iki doğumumda skıntılar yaşamıştım ama şu anda dikiş yerlerim de gayet iyi.

Hasta

Hasta

Benim funduszeue.infoğfunduszeue.info gebeliğim sonlanmıştı. 2 bebeğimle de kendisi funduszeue.infoğer kontrollerde kendisine funduszeue.infok sürecimde farklı rahatsızlıklar da yaşadıfunduszeue.infoe hastane gezmeme rağmen teşhisi koyan olmadı.Gereken tahlilleri yapan, doğru yolu gösteren doktor kendisi funduszeue.info görevi olmayan şeylerde bile bana çok yardımcı oldu. İki doğumumu da kendisi gerçekleştirdi. Çok güzel geçti.Güleryüzlü, anlayışlı, bilgi verme noktasındaki sabrıyla gece gündüz bilgilendirdi.Çok güzel bir doktor kendisi.

Hasta

Hasta

Ben doktorumdan çok çok memnun kaldım.Çok ilgili, herşey dört dörtlük. 2 doğum yaptım, iki doktor arasında çok fark funduszeue.infollerimiz uzun sürüyordu, bebeğin durumuyla ilgili herşeyi ayrıntısına kadar paylaşıyor Özgür Bey. 9 ay boyunca hamileliğimi takip funduszeue.infoen ameliyatım çok başarılıydı.O ameliyathanedeki sıcaklığı unutmam, böyle bir durumum olursa yine kendisine geleceğim. Ben gördüğüm herkese doktorumu öfunduszeue.infoğum sonrasında defa yanıma geldi, benimle çok ilgilendi.

Hasta

Hasta

İlk sezeryanımı Özgür hoca gerçekleştirdi ikinci gebeliğim bu tekrardan kendisini tercih ettim çünkü çok detaylı Bilgi veriyor ilgisi tecrübesi ve hekimliğiyle tek güvendiğim doğum uzmanı Allah razı olsun

Hasta

Hasta

yılında ilk doğumumu Özgür bey yaptı sezeryan doğfunduszeue.infoler yetmez Özgür beyi funduszeue.info çocuğumu İstanbul’da yaptım ve doktorum ameliyat sırasında dikişlerin çok güzel atılmış ilk doğumumu nerede yaptığımı sordu.şuan 3 gebeliğim ve keşke şansım olsada Diyarbakır’da Özgür bey yapsa doğfunduszeue.info bu saatte bu tarihte yazmamın nedeni belki İstanbul’a tayini falan çıkmıştır diye araştırma yapıfunduszeue.info hatta Özgür beye sormuştum oğlumun burnu nasıl büyük mü diye ultrasonda.fındık gibi bir burnu var demişfunduszeue.infoçekten fındık gibi .okadar tecrübeli funduszeue.info ondan razı olsun

Hasta

Hasta

İlk dogumumu Özgür beyin yanında yaptim uzun saatler sürdü ama sabriyla ve konuşmalarıyla çok destek funduszeue.info ikici bebeğime hamileyim Allah izin verirse yine Özgür bey in yanında doğum funduszeue.infolik süresince herşeyi detaylı anlatması ve doğum sırasında moral verici konusmalari için kesinlikle tavsiye ediyorum Allah razı olsun

Hasta

Hasta

Özgür beyi şiddetle tavsiye ediyorum. Güler yüzlü olması ultrason da bebeğin herşeyini söylemesi ve ben kilolu olmama rağmen sezeryan oldum hiç bir sıkıntı yaşamadım maşallah doktorumdan Allah razı olsun.

Hasta

Hasta

Bir tavsiye üzerine gebelik için Özgür beye gittim ve ondan başka hiçbir doktora gitmedim güler yüzlü oluşundan ultrasonda herseyi söylemesinden hastasıyla ilgilenmesinden ve en önemlisi sezeryani önermemesinden normal doğumu teşvik etmesinden çok memnun kaldım 41nci haftamda normal doğum yaparak kızımı kucağıma aldım başka doktorlar gibi para için 9 ay 10 günü doldurdun hadi sezeryana alalım seni demedi bekle dedi tavsiyeler verdi içimi hep rahat ettirdi Allah ondan razı olsun iyiki Özgür bey ile tanıştım biraz da onun sayesinde güzel bir hamilelik geçirdim:)

Hasta

Hasta

Üst üste yaptığım düşüklerden sonra bir daha anne olacağımı düşünemezken,Allah onu karşımıza çıkardı.Sürekli bir psikolog edasıyla telkinlerde bulunması, ümitvar konuşmalarıyla yine bebeğimizi kaybetme korkumuzun önüne geçti ve sonuçta da dünya güzeli kızımıza kavuşmamiza vesile oldu Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah 9 ay boyunca her tehlikeli durumda müdahale etti, ilaç değişimi yaptı, nst çekimi yaptırdı ve daha nicesi.. Maddiyattan ziyade maneviyata önem veren, alanında bir numara bir Dr

Hasta

Hasta

Aslında gerçekten çok hayran kaldığım bir doktor ilk dogumumu onun takibiyle yaptım hakkını asla yiyemem sadece bu 2 funduszeue.infomda hepatitc den dolayı doğumuma giremeyeceğini söylediğinde ciddi anlamda çökmüştüm çok kırılmıştım belli etmedim ama ukte kaldı içimde yinede yapabilecek bir şey yok canı sağolsun dediğim gibi çok iyi bir funduszeue.info razı olsun ondan hastalara yaklaşımı sabrıni gerçekten taktir ediyorum

Hasta

Hasta

Özgür bey gibi bi doktora denk geldiğim için çok şanslıyım hastaya saygılı bir doktora ilk defa rastladım Allah razı olsun funduszeue.infoona başlarken besmele ile başlayıp gördüğü herşeyi bize anlatması çok güzel bisey..

Hasta

Hasta

Ozgur beyin yaninda tedavi olup hamile kaldim guler yuzu zaten yetiyor herseye. Kesinlikle insani sömuren doktorlardan degl tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

ben de hamileliğim boyunca özgür beye gittim hakikaten çok ilgili tecrübeli bir doktor.Şimdi nasip olursa yine gideceğim galiba çünkü 2. bebeğim geliyor :)

Hasta

Hasta

özgür hocam merhaba ben siirt funduszeue.info hastanızdım şuan şanlıurfadayım orda görev yapıyorum ilk doğumu sezeryanla yapmıştınız şuandada ben ikşnci çocuğuma gebeyim .Fakat sizin kadar iyi bir doktora burda raslamadım şuan doktor doktor funduszeue.infose çıkıp Batmana geleceğim burda çok tedirginim ne olur Allah rızası için yardım edin bana .

Hasta

Hasta

ben özgür beyin hastasiyim bebiğim olmuyordu tadavi mi onun yanin da yaptim şimdi bir kizim var hem de çok tatli özgür bey e çok teşekür ederim önce ALAH in emriyle sonra özgür özkul bey in dikkle yaptiği tedavi sayesin de bir bebeyim var herkese tavsiye ederim

Hasta

Hasta

ben özgür beyin hastasiyim bebiğim olmuyordu tadavi mi onun yanin da yaptim şimdi bir kizim var hem de çok tatli özgür bey e çok teşekür ederim önce ALAH in emriyle sonra özgür özkul bey in dikkle yaptiği tedavi sayesin de bir bebeyim var herkese tavsiye ederim

Hasta

Hasta

çok iyi bir doktor 9 ay boyunca gittim çok iyi bir doktor herkese tavsiye ediyorum

Hasta

Hasta

SAYIN ÖZGÜR BEYDEN ÇOK MEMNUNUZ ALLAH RAZİ OLSUN ONDAN

Hasta

Hasta

özgür bey batmandaki en iyi kadın doğum uzmanı.bilgisi,bilgilerini hastasına anlaşılır bir dille anlatması hastanın güvenini kazandıran konuşması en olumlu yanları.çok güler yüzlü ve hastasına para kaynağı olarak bakmaması çok hoş..

Hasta

Hasta

Op.&#;Dr. Özgür Özkul, Kadın Hastalıkları Ve&#;Doğum

logo
En iyi yerleri ve hizmetleri bulun
  • Alışveriş merkezleri
  • Araç hizmetleri
  • Cenaze töreni hizmetleri
  • Eczaneler
  • Emlak şirketi
  • Ev hizmetleri
  • Eğitim
  • Eğlence merkezleri
  • Finans
  • Gece kulüpleri
    Dans pistleri, Disko, Rock, Caz
  • Giyim ve ayakkabılar
  • Gözlükçü
  • Güzellik salonları ve spalar
  • Hayvan hastaneleri
  • Herkese açık hizmetler
  • Kreşler
  • Kültürel açıdan önemli yerler
  • Kır otelleri
  • Mağazalar
  • Meslek okulları
  • Onarım Servisleri
  • Restoranlar
  • Sinemalar
  • Spor kulüpleri
  • Ticari hizmetler
  • Turizm
  • Tıp merkezleri
  • Yapı ve inşaat
  • Yasal hizmetler
  • Çocuklar için
  • İnternet şirketleri
Bu sayfadaki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiyenin yerine geçmez. Sağlık uzmanınıza danışın!
Ortalama puan - 4,3 referans alınan 4 yorum ve 4 puan

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası