manyak manyak işler cübbeli haluk bilginer / Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi'nden 'Cübbeli' yorumu: 'Öp beni, yut beni, yala beni'

Manyak Manyak Işler Cübbeli Haluk Bilginer

manyak manyak işler cübbeli haluk bilginer

Cübbeli Ahmet Hoca Haluk Bilginer ve Ekibinin Yayınladığı 'Öp Beni Yala Beni' Videosu Hakkında Konuştu

Haberler

Gündem

Cübbeli Ahmet Hoca Haluk Bilginer ve Ekibinin Yayınladığı 'Öp Beni Yala Beni' Videosu Hakkında Konuştu

Cübbeli Ahmet Hoca'nın bir konuşmasında geçen “Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni… Manyak manyak işler” sözlerinden uyarlanan remix kısa sürede viral olmuştu.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın bir konuşmasında geçen “Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni… Manyak manyak işler” sözlerinden uyarlanan remix kısa sürede viral olmuştu.

Parçayı buradan dinleyebilirsiniz;

Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi de konuşmayı tiye alan eğlenceli bir video hazırlamıştı. Klip kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu.

Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi de konuşmayı tiye alan eğlenceli bir video hazırlamıştı. Klip kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu.

Haluk Bilginer ve ekibinin videosunu da buradan izleyebilirsiniz;

Videonun ardından da Cübbeli Ahmet Hoca Show Haber'e verdiği röportajda besteyi değerlendirdi. "Eski sohbetleri karıştırsınlar onlara malzeme çıkar. Besteyi bilmem ama malzeme çıkar yani" dedi.

Videonun ardından da Cübbeli Ahmet Hoca Show Haber'e verdiği röportajda besteyi değerlendirdi. "Eski sohbetleri karıştırsınlar onlara malzeme çıkar. Besteyi bilmem ama malzeme çıkar yani" dedi.

Besteyi başarılı bulduğunu belirten Cübbeli, ayrıca sitem etti. "Belki gündem olmak istediğim zamanlar vardı, olamıyordum. Onları hesap ederek söylemediğim için şimdi bana söylesen tekrar edemem. Şarkı olunca ezberlenecek hale gelmiş" ifadelerini kullandı.

Besteyi başarılı bulduğunu belirten Cübbeli, ayrıca sitem etti. "Belki gündem olmak istediğim zamanlar vardı, olamıyordum. Onları hesap ederek söylemediğim için şimdi bana söylesen tekrar edemem. Şarkı olunca ezberlenecek hale gelmiş" ifadelerini kullandı.

Show Haber'in özel röportajını bu videodan izleyebilirsiniz;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Haluk Bilginer'in Cübbeli Ahmet şark&#x;s&#x; olay oldu

Ahmet Mahmut Ünlü’nün (Cübbeli Ahmet) bir konuşmasında geçen "Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni… Manyak manyak işler" sözlerinden uyarlanan ve sosyal medyada viral olan remix parça, tiyatro sanatçısı Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi tarafından seslendirildi.

Çektikleri video sosyal medyada milyonlarca kez paylaşıldı.

Ne demişti?

Cübbeli Ahmet bir sohbetinde "Şarkıcı çıkıyor, ' tane eserim var' diyor. Çalakalem yazmış bir şeyler, manyak manyak manyak şeyler. Ne kadar salak manyak aptal varsa müşteriler. Milyonlar satıyormuş. Mevzu ne? Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni… Manyak manyak işler" diye konuşmuştu.

funduszeue.info

Etiketler: Haluk Bilginer cübbeli ahmet bilginer haluk Ahmet Mahmut Ünlü cübbeli viral video twitter viral video haluk bilginer viral video Oyun Atölyesi Haluk Bilginer'in Cübbeli Ahmet şark&#x;s&#x; olay oldu

Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün bir konu&#;mas&#;nda söyledi&#;i, “&#;ark&#;c&#; ç&#;k&#;yor, ‘ tane eserim var’ diyor. Çalakalem yazm&#;&#; bir &#;eyler, manyak manyak manyak &#;eyler. Ne kadar salak manyak aptal varsa mü&#;teriler. Milyonlar sat&#;yormu&#;. Mevzu ne? Öp beni, yut beni, yala beni, &#;ap beni, &#;up beni… Manyak manyak i&#;ler” sözlerden uyarlanan remix video sosyal medyada viral olmu&#;tu.

Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi ekibi, bu sözlerden yola ç&#;karak konu&#;may&#; tiye alan bir video klip haz&#;rlad&#;. Klip k&#;sa sürede sosyal medyada binlerce payla&#;&#;m ald&#;.  

CÜBBEL&#; NE DEM&#;&#;T&#;?

Klibin ard&#;ndan Cübbeli Ahmet'in söz konusu konu&#;mas&#; da gündeme geldi. 

O konu&#;ma da &#;öyle: 

Yazıyı Paylaş:

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası