gülşen ayak / Hande Gulsen Yontunc on Instagram: "Ben Doğum gününe Esat ayak tenisine👀"

Gülşen Ayak

gülşen ayak

Doç. Dr. MUSTAFA GÜLŞEN

Fizyoterapi Programı

Tel :
E-Posta : mustafag[at]funduszeue.info
  • Doktora (), Ankara Üniversitesi, Beden Eğitimi Ve Spor
  • Yüksek Lisans (), Ankara Üniversitesi, Beden Eğitimi Ve Spor
  • Lisans (), Başkent Üniversitesi, Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon

Çalışma Alanları

• SPOR BİLİMLERİ

• FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

Ödüller

• Gülşen M. ICPHSW International Conference on Public Health, Sport and Well- Being. Goleta Networks funduszeue.info", Miami/ABD", 12/03/

Kitaplar

• Güven A, Gülşen M. Aysel Güven, Mustafa Gülşen editors. Current Studies on Health Sciences. France: Livre de Lyon;

• Gülşen M. Sporcu Yaralanmaları ve Sınıflamaları. In:Sporcu Sağlığı. İstanbul: Efe Akademi; p

• Güven A, Gülşen M. Aysel Güven, Mustafa Gülşen editors. Current Research In Health Services And Evaluations I. France: Livre de Lyon;

• Gülşen M. Special Tests Used In Clinical Examination. Ankara: Hipokrat Kitabevi;

• Gülşen M. Ayak Ayak Bileği Mobilizasyonu. In:Gül Baltacı, Mustafa Gülşen editors. Mobilizasyon Notları. Ankara: Hipokrat Kitapevi; p

• Gülşen M. El El Bileği Mobilizasyonu. In:Gül Baltacı, Aydan Aytar editors. Mobilizasyon Notları. Ankara: Hipokrat Kitapevi; p

• Gülşen M. Mustafa Gülşen editors. Klinik Muayenede Kullanılan Özel Testler. Ankara: Pelikan Kitabevi;

Makaleler

• Atıcı E, Gülşen M, Aydın G, Okudan B. Fizyoterapist ve Hemşirelerin Üst Ekstremite Sorunları İle Yaşam Kalitelerinin İncelenmesi ve Karşılaştırılması. Sağlık ve Toplum, ; 33(1)

• Atıcı E, Doymaz F, Kendal K, Gülşen M, Dan ME. The Effects of Yoga on the Health Profile, Depression and Anxiety Levels of the Individuals During the COVID Pandemic Process: A randomize Trial. Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Dergisi, ;

• Çömük Balcı N, Aytar A, Atıcı E, Taşkın G, Gülşen M. The Effect of Aquatic and Land Exercises on Pain, Health Related Quality of Life, Kinesiophobia and Disability in Chronic Low Back Pain. Journal of Novel Physiotherapy and Physical Rehabilitation, ;

• Gülşen M. Bilgisayar Kullanıcılarında Çalışma Postürünün El ve El Bileği Ağrısı Üzerine Etkileri. Sağlık ve Toplum, ; 29(2)

• Gülşen M. Effect Of Isometrıc Exercıses On Paın And Dısabılıty. European Journal of Physical Education and Sport Science, ; 5(12) ( Google Scholar )

• Gülşen M, Koz M. EFFECT OF PROPRIOCEPTIF NEUROMUSCULAR FACILITATION AND LUMBAR STABILIZATION EXERCISES ON MUSCLE STRENGTH AND MUSCLE ENDURANCE IN PATIENTS WITH LUMBAR DISC HERNIA. European Journal of Physical Education and Sport Science, ; 5(7) ( Google Scholar )

• Gülşen M. EVALUATION OF PILATES TRAINING ON BODY AWARENESS AND SOCIAL APPEARANCE ANXIETY IN UNIVERSITY STUDENTS. European Journal of Physical Education and Sport Science, ; 5(6) ( Google Scholar )

• Gülşen M. The Effects of Balance Training by Tetrax Interactive Balance System on Fall Risk in Older Women with Knee Osteoarthritis: A Randomized Controlled Trial. Pyrex Journal of Medicine and Medical Sciences, ; 6(1) ( ISI Database'e giren tüm indeksler )

• Gülşen M. Evaluation of Tai Chi Training on Body Awareness and Social Appearance Anxiety In University Students. Journal of Advances in Sports and Physical Education, ; 2(1) ( Index Copernicus )

• Gülşen M, Özünlü Pekyavaş N, Atıcı E, Güler Ö, Şahin FN. EFFECTS OF KINESIO TAPING ON POSTURAL STABILITY IN YOUNG SOCCER PLAYERS. Acta Medica Mediterranea, ; ( SCI-Exp : Science Citation Index-Expanded (SCI dahil) )

• Gülşen M, Atıcı E, Aytar A, Şahin N. EFFECTS OF TRACTION THERAPY IN ADDITION TO CONVENTIONAL PHYSIOTHERAPY. Acta Medica Mediterranea, ; ( SCI-Exp : Science Citation Index-Expanded (SCI dahil) )

• Yılmaz A, Gürses VV, Gülşen M. The effect of combined preconditioning strategies. Physical Education of Students, ; ( Index medicus )

• Taşkin G, Koz M, Gülşen M, Yemişçi OÜ, Akalan C. DOES PHYSICAL ACTIVITY LEVELS HAVE EFFECT ON PAIN IN PATIENTS UNDERGOING PHYSICAL THERAPY? A SURVEY STUDY. SPORMETRE, ;

• Gülşen M, Koz M, Çömük Balci N, Öztop P. DİZ OSTEOARTRİTLİ KADIN HASTALARDA KUVVET VE DENGE EĞİTİMİNİN ETKİLERİ. SAĞLIK VE TOPLUM, ; (1)

• Çömük Balcı N, Yürük Z, Zeybek A, Gülşen M, Tekindal M. Acute Effect of Scapular Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (PNF) Techniques and Classic Exercises in Adhesive Capsulitis: a randomized controlled trial. The Journal of Phyisical Therapy Science, ; 24(4) ( SCI-Exp : Science Citation Index-Expanded (SCI dahil) )

• Karabıcak G, Çömük Balcı N, Gülşen M, Öztürk B, Çetin N. The Effect of Postural Control and Balance on Femoral Anteversion in Children with Spastic Cerebral Palsy. The Journal of Phyisical Therapy Science, ; ( SCI-Exp : Science Citation Index-Expanded (SCI dahil) )

• Çömük N, Tonga E, Gülşen M. Parkinson Hastalarında Tetraks İnteraktif Denge Sistemi ile Denge Eğitiminin Denge ve Düşme Riski Üzerine Olan Etkisi: 4 Vaka Raporu. Archives of Neuropsychiatry, ;

• Gülşen M. Diz Osteoartritli Kadın Hastalarda Tetrax İnteraktif Denge Sistemiİ İle Denge Eğitiminin Düşme Riski Ve Yeti Yitimi Üzerine OLan Etkisi. Ufkun Ötesi Bilim Dergisi, ; 11(1)

Bildiriler

• Çakmak Ö, Atıcı E, Gülşen M. Kronik Bel Ağrılı Hastalarda Enstrüman Destekli Yumuşak Doku Mobilizasyonu ve Kineziyolojik Bantlamanın Ağrı, Fonksiyonel Yetersizlik ve Depresyon Üzerine Etkileri. 4. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ VE YAŞAM KONGRESİ: ; 08/04/ - 10/04/

• Gülşen M. Evaluation of Aerobic Exercise Training on Body Awareness and Social Appearance Anxiety in University Students. International Conference On Public Health Sport and Well Being ICPHSW Miami/ABD; 11/03/ - 12/03/

• Gülşen M, Atıcı E, Aytar A. SUBAKUT LOMBER DİSK HERNİSİ OLAN HASTALARDA TRAKSİYON TEDAVİSİNİN AĞRI, KLİNİK, FONKSİYONEL DURUM VE YAŞAM KALİTESİ ÜZERİNE ETKİLERİ. Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Gelişmeler Kongresi: Antalya; 25/04/ - 28/04/

• Gülşen M, Koz M. The Effect of PNF and Lumbar Stabilization Exercises on Muscle Strength and Muscle. ICPTRS 19th International Conference on Physical Therapy and Rehabilitation Sciences: San Diego/Amerika; 18/12/ - 19/12/

• Çömük Balcı N, Gülşen M, Çağlar A, Yürük ZÖ. Adeziv Kapsülitli Hastalarda Skapular Propriyoseptif Nöromusküler Fasilitasyon Teknikleri İle Klasik Egzersizlerin Akut Etkisi. funduszeue.info Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi: Ankara; 04/05/ - 06/05/

• Gülşen M, Pekyavaş N, Atıcı E. Effects of Kinesio Taping on Postural Stability In Young Soccer Players. 19th International Conference on Sports, Exercise and Physical Fitness: Madrid/İspanya; 26/03/ - 27/03/

• Gülşen M, Özünlü Pekyavaş N. Effects of Kinesio Taping on Lower Extremity Skin Temperature in Young Soccer Players. european college of science: avusturya; 06/07/ - 09/07/

• Gülşen M, Taşkın G, Ümit Yemişçi O. The Effect of Balance Training With Tetrax Interactive Balance System on Fall Risk and Disability in Women with Knee Osteoarthritis. 5th Asia Oceanian conference of physical and rehabilitation medicine annual convention(ACSM ): Cebu/filipinler; 18/02/ - 22/02/

• Özçelik A, Yılmaz A, Aytar A, Gülşen M, Kin Işler A. relationship among agility, sprint, strength and balance in ice hockey players. Uluslararası Spor Kongresi: konya; 07/11/ - 09/11/

• Yılmaz A, Gürses VV, Gülşen M, Akgül MŞ. The effect of preconditioning strategies on isokinetic strength in elite kick boxing athletes. Uluslararası Spor Kongresi: konya; 07/11/ - 09/11/

• Çömük Balcı N, Gülşen M, Zeybek A. Acute Effect Of Pelvic Proprioseptive Neuromuscular Facilitation Techniques in Chronic Low Back Pain. European College of Sport Science: barcelona; 28/06/ - 29/06/

• Çömük Balcı N, Zeybek A, Gülşen M. Acute Effects Of Scapular Proprioceptive Neuromuscular Facilitation Techniques In Frozen Shoulder. European College of Sport Science: barcelona; 28/06/ - 29/06/

• Gülşen M, Koz M. the effect of strength and balance training in women with knee osteoarthritis. european college of sport science: belçika; 04/07/ - 07/07/

• Çömük Balcı N, Gülşen M. LUMBAL DİSK HERNİSİ OLAN HASTALARDA FİZYOTERAPİNİN AĞRI, YAŞAM KALİTESİ, FONKSİYONEL VE PSİKOLOJİK DURUM ÜZERİNE ETKİSİ. 2. pediatrik rehabilitasyon kongresi: istanbul; 07/10/ - 09/10/

• Çömük Balcı N, Gülşen M. PARKİNSON HASTALARINDA TETRAX İNTERAKTİF DENGE SİSTEMİ İLE DENGE EĞİTİMİNİN DENGE VE DÜŞME RİSKİ ÜZERİNE OLAN ETKİSİ. 3. ulusal fizyoterapi ve rehabilitasyon kongresi: istanbul; 14/05/ - 16/05/

• K A, Özkan A, Aytar A, Gülşen M. the association of leg volume and leg mass with anaerobic performance, isokinetic knee strength and H/Q ratio in athletes. 13th annual congress of the european college of sport science: portugal; 09/07/ - 12/07/

G&#;lşen haddini aştı! 'Sapıklığı oradan geliyor' diyerek İmam Hatiplileri hedef alan G&#;lşen tutuklandı!

Sahne kost&#;mleriyle sık sık magazin g&#;ndeminde yer alan G&#;lşen, verdiği konserlerde tepki &#;eken bir&#;ok davranışa ve a&#;ıklamaya imza attı. Sırasıyla; bir dinleyicisinin kucağına oturan, kal&#;asına tokat attıran, LGBT propagandası ve anneler ile ilgili a&#;ıklama yapan G&#;lşen, şimdi ise hadsizce İmam Hatiplileri hedef aldı. Sahnede İmam Hatip ve İmam Hatip'te okuyanlara y&#;nelik skandal s&#;zler sarf edip onları sapık olmakla su&#;layan s&#;zde sanat&#;ı sosyal medyayı adeta ayağa kaldırdı. T&#;m bu yaşanılanların ardından g&#;zaltına alınan G&#;lşen, tutuklandı. İşte detaylar

- Son Güncelleme:

BU GALERİYİ PAYLAŞ
Gülşen haddini aştı! ’Sapıklığı oradan geliyor’ diyerek İmam Hatiplileri hedef aldı! Gözaltı kararı çıktı

Uzun süre tepkilerin odağında yer alan bu olayın ardından Gülşen, kendini "O gün çok mutluyduk. Canım çok sıkılmıştı, kendimi sahnede hapis gibi hissettim. Sonra da arkadaşımın kucağına oturdum. Ne var bunda?" şeklinde savundu.

Gülşen haddini aştı! ’Sapıklığı oradan geliyor’ diyerek İmam Hatiplileri hedef aldı! Gözaltı kararı çıktı

SAHNEDE LGBT BAYRAĞI AÇTI
Gülşen bir başka konserinde de sahnede LGBT bayrağı açtı. Seyirciler arasından verilen bayrağı açan Gülşen, "Bunu en güzel köşemizde saklayacağız" dedi. Gülşen "LGBT bayrağından rahatsız olan gitsin." ifadelerini kullandı. Bunun üzerine konseri terk edenler oldu.

"ANNELERİMİZİN MEMELERİ AÇIK OLSUN"
Öte yandan Gülşen, bir seyirci "Sutyeniniz açılmış" diye laf atınca şunları söyledi: "Ben oğlumu 25 ay bunlarla besledim. Bunda bir şey görmüyorum. En masum yerlerimiz, annelerimizin memeleri açık olsun, bırakın! Utanılması gereken başka şeyler var."

İade Lyrics

Az biraz işi biliyorsan
Uza git kaç kurtar kendini
Hafızam bulanık evde yokum
Kafam yarı bozuk yarı deli

Eski ben olsam ayak sürer batardım
Acının ta dibine kadar
Şimdi tahammülsüzüm
Tecrübeyle sabit meseleler bunlar

İade
Aynen iade
Sen o değilmişsin
Gözümde büyütmüşüm daha ziyade

İade
Aynen iade
Sen o değilmişsin

Cesaretim aklını zorladı mı?
Çalıştın da tarih seni yazmadı mı?
Bana söz geçiremedin, olmadı mı?
Bence bütün sorun bu
İşte senin zorun bu

Bence bütün sorun bu
İşte senin zorun bu

Az biraz işi biliyorsan
Uza git kaç kurtar kendini
Hafızam bulanık evde yokum
Kafam yarı bozuk yarı deli

Eski ben olsam ayak sürer batardım
Acının ta dibine kadar
Şimdi tahammülsüzüm
Tecrübeyle sabit meseleler bunlar

İade
Aynen iade
Sen o değilmişsin

İade
Aynen iade
Sen o değilmişsin

Bence bütün sorun bu
İşte senin zorun bu

Bence bütün sorun bu
İşte senin zorun bu

Bence bütün sorun bu
İşte senin zorun bu
Bence bütün sorun bu
İşte senin zorun bu

Lyrics powered by funduszeue.info

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası